Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel omRon DTP-haan Administratieve baan in de luchtvaartcatering? Zelfstandig en verantwoordelijk werk. ^?ategourmet Thuiszorg AUTOMONTEURS (m/v) DESK ENGINEERS SALES die een winning team coachen "Bijdehante Tantes" Zoekt enthousiaste /■'AKRON ZATERDAG 1 JULI 2000 Het aanbieden van een uitstekend verzorgde maaltijd is een van de speerpunten binnen de dienstvedening van luchtvaartmaatschappijen. Aan de hand van de wensen van de luchtvaartmaatschappijen bereidt Gate Gourmet de maaltijden en zorgt voor een presentatie die op hoog niveau wordt gewaardeerd. Wij zoeken medewerkers die ons, bij het bieden van hoge kwaliteit, komen ondersteunen. Gate Gourmet Amsterdam B. V. is een op Schiphol opererend luchtvaart catering bedrijf dat voor een groot aantal luchtvaartmaatschappijen, onder andere, de maaltijden verzorgt. Als onderdeel van de SAirGroup zijn wij een zustermaatschappij van Swissair. Het personeelsbestand omvat circa 350 medewerkers. SAj'rfUlatioru Company Administratief Medewerk(st)er Voor onze debiteurenadministratie zoeken wij een accurate man of vrouw met een flinke dosis verantwoordelijkheidsgevoel en werklust. In een klein team voer je zelfstandig de aan jouw toevertrouwde werkzaamheden uit. Werken met cijfers is je op het lijf geschreven. Voor doze functie vragen wij een opleiding op MEAO-niveau of MAVO, aangevuld met het Praktijkdiploma Boekhouden. Kennis van Word en Excel is gewenst. Heb je al enige ervaring in een soortgelijke baan dan ben je extra welkom. Vanzelfsprekend zorgen wij ervoor dat je uitstekend wordt ingewerkt. Salarisindicatie 2.853- tot 3.81 7,- bruto per maand. Ook de secundaire arbeids voorwaarden zijn prima geregeld. Interesse? Is je belangstelling gewekt voor deze zelf standige baan in de internationale sfeer van de luchtvaart? Bel of schrijf dan naar: Gate Gourmet Amsterdam B.V., Cateringweg 3, 1118 AM Schiphol-Noord. Telefoon: 020-6019288, de heer André Visser. ZorgBalans Thuiszorg is een zorgaanbieder in de gemeenten Bennebroek, Bloemendaal, Heemstede en Zandvoort. 800 Mede werkers werken wekelijks bij ongeveer 1500 cliënten. Met verpleeg- en verzorgingshuizen maakt de organisatie deel uit van ZorgBalans Groep. Door samenwerking kunnen wij zorg op maat bieden. Zorg wordt altijd geboden in aanvulling op de eigen mogelijkheden van de cliënt. Daarbij vormt respect voor de eigen leefsfeer het uitgangspunt voor onze dienstverlening. Verantwoordelijkheden worden zo laag mogelijk in de organisatie gelegd. Dit betekent dat er een groot beroep wordt gedaan op de verantwoordelijkheid en het initiatief van iedere medewerker. "Ik heb een gouden contract dat precies past bij de schooltijden van mijn kinderen" Ik werk als verzorgende bij ZorgBalans Thuiszorg. Het werk geeft me energie en is een verrijking van mijn leven. Samen met mijn collega's zorg ik ervoor dat mensen zolang mogelijk thuis kunnen blijven wonen. Helpt u mee om de zo belangrijke zorg voor onze cliènten te garanderen? ZorgBalans Thuiszorg zoekt enthousiaste medewer- - kers. zowel mannen als vrouwen, die willen werken als verzor gende voor zowel de ochtend-, avond- als weekenddienst. ZorgBalans Thuiszorg biedt u een goed betaalde functie 3.813,- per maand, uitgroei tot 4.019,- per maand behoort tot de mogelijkheden) met veel variatie en mogelijkhe den om uzelf te ontplooien en prima secundaire arbeidsvoor waarden zoals vergoeding voor kinderopvang en werktijden op Wij vragen ervaring in een verzorgende functie en een opleiding als bejaardenhelpende, verzorgende dan wel zieken verzorgende. Bent u gemotiveerd om bij ons aan de slag te gaan bel dan snel naar onze afdeling personeelszaken 023 - 521 34 21 {of e-mail: info@zorgbalansthuiszorg.nl) Ook herintreders zijn van harte welkom! ZorgBalans Van Lennepweg 1, Postbus 12, 2110 AA Aerdenhout Telefoon 023 - 521 34 21. Fax 023 - 521 34 99 Internet: www.zorgbalansthuiszorg.nl E-mail: info@zorgbalansthuiszorg.nl WIE NU LEEFT, WIE NU ZORGT Kom vrijdagavond langs voor een baan! Wilton, Forddealer In Den Haag, Loosduinen, Leidschendam, Lelden en Leiderdorp, zoekt voor haar vestigingen Leiden en Leiderdorp Op vrijdagavond 7 juli en 14 juli a.s. van 18:00 - 20:30 uur bent u van harte welkom voor een oriënterend gesprek. Een afspraak vooraf is niet noodzakelijk. Vooral 1e automonteurs, met APK-bevoegdheid en kennis van auto-electronica, zijn van harte welkom. Ook zijn wij op zoek naar automonteurs die opgeleid willen worden tot fastfit-monteur in onze speciale rapid-service afdeling, waar reparaties zonder voorafgaande afspraak worden uitgevoerd terwijl de klant wacht. Ford Wilton heeft haar medewerkers veel te bieden. U ontvangt een uitstekend salaris, wij bieden u een goede pensioen voorziening, evenals diverse studie- en doorgroeimogelijkheden. Kom praten over een baan bij Wilton. Vraag naar mevrouw K. Vieveen en zij vertelt u met plezier wat Ford Wilton u kan bieden en hoe uw toekomst er bij ons uit zou kunnen zien. Op vrijdagavond 7 juli en 14 juli bent u van harte welkom in Leiderdorp, Van der Valk Boumanweg 71. Bent u deze avonden verhinderd en u wenst toch te solliciteren, dan verzoeken wij u contact op te nemen met onze afd. Personeelszaken, tel. (070) 304 14 21. U kunt vragen naar mevrouw K. Vieveen. Leiderdorp: Van der Valk Boumanweg 71tel. (071581 31 11 OMRON ELECTRONICS B.V. is een toonaangevend ontwikkelaar en producent van besturingscomponenten en -systemen en heeft de ambitie de wereldnummer 1 te worden. Voor onze afdeling Customer Service zoeken wij: Je krijgt eerst een grondige bedrijfstraining en wordt dan verantwoordelijk voor het contact met onze cliënten, de verwerking van hun orders, ondersteuning van de buitendienst én het coachen van je team met een hands-on mentaliteit. Jij Opleiding op MTS/HTS-niveau (E, Wtb, AOT of Informatica) Enige jaren B2B-ervaring Communicatief vaardig in Nederlands en Engels Wij Inkomenspakket, afgestemd op persoonlijke en afdelingsperformance Zelfstandige functie en doorgroeimogelijkheden in snel expanderende onderneming Geen '9 to 5 job' KLAAR VOOR DE RACE? Schrijf of mail dan: Omron Electronics B.V., de heer A.W.F. de Goeij, directeur (tony_de_goeij@eu.omron.com), Postbus 582, 2130 AN Hoofddorp. Nog meer weten, kijk dan eerst www.omron.nl of bel met de heer T.P.R. Thoenes, customer service manager: 023-5681100 ('s-avonds 0252-622727). TECHNIEK MET DENKVERMOGEN Hoe u ook wilt wonen Voor elke persoonlijke woonwens zorgt De Hypotheker voor een passende hypo theek. De adviseurs van De Hypotheker helpen hun klanten wegwijs te worden in de honderden hypotheekmogelijkheden. Met adviezen die 100% onafhankelijk en kos teloos zijn. In bijna vijftien jaar tijd zijn wij de belangrijkste onafhankelijke hypotheek adviesorganisatie geworden. Een succesvolle formule die heeft geleid tot ruim hon derd zelfstandige vestigingen in heel Nederland. De Hypotheker ontwikkelt zich bo vendien steeds meer tot een totaal-specialist op het gebied van financiële dienstver lening. De Hypothekers Associatie zorgt, als centrale organisatie, voor ondersteuning op diverse terreinen, zoals automatisering en het afsluiten van arrangementen met geldverstrekkers. De organisatie maakt een constante groei door. Daarom zoeken wij voor onze vestigingen Schipholweg en Lammenschansplein in Leiden welke werkzaam zullen zijn in de functies I. Secretaresse/ commercieel assistente in een duo-baan voor 50% II. Oproep secretaresse/ commercieel assistente welke invalt voor minimaal 1 dag per week De Hypotheker biedt u een functie waarin afwisseling het sleutelwoord is. Maar ook verantwoordelijkheid en klantgerichtheid. Bijvoorbeeld waar het gaat om het ontvangen en telefonisch te woord staan van cliënten, het plannen en ondersteunen van advieswerkzaamheden en het verzorgen van administratie. Uw opleiding ligt minimaal op MAVO/HAVO-niveau. Commercieel inzicht is nood zakelijk voor deze functie, evenals een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. Verder bent u representatief en kunt u goed zelfstandig werken. Er varing in de branche en kennis van Word en Windows 95 zijn een pre. Als inwerkperiode werkt u de eerste twee maanden in overleg fulltime. Geïnteresseerd in deze uitdagende, afwisselende functie? Stuur dan, liefst vandaag nog, uw schriftelijke reactie met curriculum vitae aan De Hypotheker, t.a.v. de heer C. A. van Wieringen, Postbus 395, 2300 AJ Leiden. Voor telefonische informatie kunt u contact opnemen met de heer C. A. van Wieringen, telefoon (071) 521 08 08. U vindt De Hypotheker ook op internet:! www.hypotheker.nl De Hypotheker Er is maar één Hypotheker. Dat is zeker. Akron is een erkend bureau voor reclame en marketing. Zowel op nationaal als op regionaal niveau ontwikkelen wij creatieve oplossingen voor communicatieve doel stellingen. Creatie in combinatie met een heldere visie op marktvraagstukken, media-specialisatie, uit werk studio en een perfecte organisatie zorgen voor een unieke proposi tie in de Leidse regio voor ondernemers die met een professio nele dienstverlener willen werken. De groei zit er goed in, met klanten als 1 Gemeente Leiden, Nokia, SEAT, SieMatic en Hypotheekshop. Van het 12-koppig team zijn er 10 vrouwelijk, dus we zijn T|' toe aan wat afwisseling. Wij zoeken daarom voor de studio een dijk van een, 1 liefst mannelijke DTP-er. jouw profiel: zelfstandig en gezellig. ftd, Rond de 20 en 25 jaar. Grafisch opgeleid. J7 Beheersing van de Mac-programma's; RD QuarkXPress, Illustrator en Photoshop. Ros Interesse? y0( Als je interesse hebt om in een gezellig L„ team te werken in een monumentaal „or pand in hartje Leiden, wees er dan als de TEL kippen bij! Stuur je schriftelijke reactie FA) en cv t.a.v. Michael Breel. Akron Reclame Marketing bv Rapenburg 35 postbus 366 2300 A| Leiden telefoon 071 - 516 0016 fax 071 - 514 30 38 e-mail mdbreet@akron.nt I 1

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24