Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel ri h t verschil hij BDO is, dat je niet vóór maar mét MKB-ondernemers werkt. k* M: BDO PULITI Medewerker Basispolitiezorg Asielzoekerscentrum v/m If Robbers8 GLAZENWASSERS Collega gezocht!!! ZATERDAG 1 JULI 2000 a/ y BDO is gekozen tot een van de 49 beste bedrijven om voor te werken! BDO Walgemoed CampsObers is met ruim 40 vestigingen en 2.000 medewerkers in Nederland hét accountants- en advieskantoor voor het Nederlandse middenbedrijf en marktleider in het segment van familie bedrijven Wereldwijd is BDO actief in meer dan 80 landen. Het personeelsbeleid van BDO is gericht op het ontwikkelen en behouden van competente en betrokken medewerkers die als ondernemers de klanten bijstaan in hun bedrijfsvoering. Dit beleid vertaalt zich in een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid op alle niveaus resulterend m een relatie met onze I cliënten die zich het beste kenmerkt als een zakelijke vriendschap. BDO Walgemoed CampsObers is een uiterst aantrekkelijke werkgever met carrièrekansen, met een werksfeer die gekenmerkt wordt door korte lijnen, informeel en direct, en een no-nonsense mentaliteit. In het kader van de fusie tussen BDO CampsObers en Walgemoed worden m het najaar twee vestigingen in Leiden samengevoegd. Beide kantoren hebben een goede reputatie en een gevestigde naam in de Leidse regio. Door de fusie worden deze krachten gebundeld en is BDO marktleider voor het MKB. Door de integratie zullen op de nieuwe locatie in Leiden in totaal circa 70 mensen werkzaam zijn. Voor de nieuwe vestiging m Leiden zijn wij op zoek naar een Enthousiaste office manager die op zoek is naar een échte uitdaging De functie In deze functie geef je. als spil van de vestiging, functioneel leiding aan de onder steunende afdeling, bestaande uit circa 10 personen. Hierbij kun je rekenen op een goede en collegiale samenwerking met je collega's Ie werkt als office manager nauw samen met de vestigingsleider en biedt hem ondersteuning bij zijn taken Ook de coördinatie inzake administratieve en organisatorische werkzaamheden, zoals facturering, debiteurenbewaking. PR-activiteiten, en personeelszaken en de communicatie hierover met de centrale stafafdelingen behoren tot je takenpakket Verder zal het komende jaar veel uitdaging met zich meebrengen, gezien de verhuizing naar een nieuw pand. waarbij veel afstemming dient plaats te vinden op verschillende fronten Kortom, een boeiende, afwisselende en verantwoordelijke functie in een jonge en dynamische organisatie! Je profiel: Ie bent in het bezit van een HAVO- of VWO-diploma, aangevuld met een opleiding voor office management Bovendien heb je bij voorkeur enkele laren ervaring als office manager of management assistent met leidinggevende taken Ie hebt bewezen organisatietalent en kunt goed delegeren Ie bent hierbij in staat om rust te brengen in een hectische omgeving. Verder sta je stevig in ie schoenen, ben ie besluitvaardig en heb ie een sterke drive Ten slotte beschik je over uitstekende communicatieve vaardigheden, waardoor je goed samenwerkt in een team Interesse? Accountants Adviseurs Ben jij de nieuwe collega die wij zoeken? Past het geschetste profiel precies bij jou en voel je je thuis in een informele en- no-nonsense omgeving? En spreken onze uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder een 13e maand, onkostenvergoeding en een goede pensioenregeling |e aan? Stuur of mail dan je sollicitatiebrief met 'duidelijk CV naar. BDO Walgemoed CampsObers, afdeling P&O, t a.v Berendien Dondergoor, Postbus I82, 5600 AD Eindhoven, e-mail: berendien dondergoor@bdo.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer Rob W A. Eradus RA, vestigingsleider (tel.. 071 -517 74 41of onze site op internet raadplegen www bdo nl -» Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier groot ste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken ongeveer 1.600 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten. Hollands Midden korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel zijn wij op zoek naar mannen en vrouwen die willen werken in een dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousiaste en flexibele mannen en vrouwen uit om te reageren op de volgende vacature: Uw functie: U houdt preventief en repressief toezicht op en rond het asielzoekerscentrum; U signaleert problemen en spanningen in het asielzoekerscentrum en speelt hierop in; U verricht administratieve werkzaamheden. Uw profiel: U bent in het bezit van het politiediploma A en u heeft brede ervaring in de basispolitiezorg; U heeft aantoonbare interesse en/of ervaring in het werken met culturele minderheden; U spreekt één of meer vreemde talen; U heeft oog voor uw omgeving en kan inspelen op spanningen; U bent stressbestendig; U beschikt over zeer goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 7 BBP (min. 3.518,- tot maximaal, inclusief toeslag, 5.361,-) bruto per maand voor 36 uur per week. Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring; In verband met de tijdelijkheid van het asielzoekerscentrum betreft het werkzaamheden voor de duur van maximaal twee jaar, na deze twee jaar vindt instroom plaats in de basispolitiezorg; Goede doorstroom- en loopbaanmogelijkheden; Een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden, waaronder kinderopvang, mogelijkheden tot deeltijdwerken, spaarverlof, studiefaciliteiten, spaarloonregeling en aanbiedingen op verzekeringsgebied; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Informatie over de vacatures kan worden ingewonnen bij de heer A. Gravekamp, teamchef, de heer S. de Laat, uitvoerend teamchef en mevrouw H.A.G. de Bruin, personeelsmanagement- adviseur, allen te bereiken onder telefoon (071) 5810101. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen 10 dagen na publicatie hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan de districtschef van het distict Rijn en Braassem, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, o.v.v. vacature medewerker AZC. Deze functie is ook intern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvullende selectiemiddelen als psychologische test en assessment kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sinds 1920 Robbers Schoonmaakbedrijven BV vraagt voor haar afdeling 'Glazenwasserij' in Leiden fulltime dienstverband volslagen/halfwas Persoonlijke sollicitatie na telefonische afspraak tijdens kantooruren tel.: 071-5760100 of na 17.00 uur 06-51411482 Dujat, de Nederlands Japanse Handelsfederatie gevestii te Sassenheim, is een onafhankelijk non-profit instituul met als doelstelling het versterken van de economische betrekkingen tussen Nederland/Europa en Japan. Dujat de functie: Uw functie zal bestaan uit ondersteunende werkzaamheden ten behoeve van de direc teuren de senior project manager. Tevens zult u een coördinerende rol spelen in de organisatie van symposia, seminars, missies naar Japan, en andere activiteiten. PR activiteiten behoren eveneens tot het taken pakket van de office manager. Nederlands-Japanse Handelsfederatie Ons kantoor in Nederland vormt tezamen met ons kanto in Japan (Tokyo) een brug om bedrijven te ondersteune in hun handels-, investerings- en technologische samei werkingsactiviteiten naar en in Japan en vice versa. Ruim 120 Nederlandse en Japanse bedrijven zijn aange sloten bij ons instituut. Naast'custom-made' bevordere de activiteiten is het een belangrijke taak van ons kanto in Nederland, om het belang van de Japanse markt ond< de aandacht brengen bij het Nederlandse bedrijfsleven. Hiertoe organiseren wij onder andere symposia, missie: naar Japan, seminars en persconferenties. Tevens publi ceren wij nieuwsbrieven, knipselkranten en boeken. Duj onderhoudt vele en zeer goede contacten op individuee niveau, bedrijfsniveau, maar ook op overheidsniveau, ir het bijzonder met de ministeries van EZ en van LN&V. Contacten met de pers zijn tevens vén groot belang. Ons huidige team in Nederland bestaat uit een algemee directeur, drie projectmanagers, een accountanten een office manager. Ter vervanging van onze huidige Directie secretaresse/ office manager m/ uw profiel: Een passende opleiding Ervaring met secretarieel werk en gevoel voor, dan wel enige ervaring met marketing Een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschaft Interesse voor bevordering internationale relaties Bekend met Windows, Word, Excell, Powerpoint, e.a. zoeken wij, bij voorkeur per 1 september 2000, een nieuwe collega. wij bieden: Een prettige werksfeer met goede primaire- en secunda arbeidsvoorwaarden. Indien u interesse heeft voor deze uitdagende functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie n| CV binnen 14 dagen richten aan: Dujat t.a.v. mevrouwT. Baas Postbus 44 2170 BB Sassenheim Telefonische inlichtingen te verkrijgen: 0252-22 78 78 Een ongekende economische dynamiek. Die vind je in het werkgebied van, Rabobank Haarlemmermeer. Bekend om de luchthaven Schiphol, de Floriade 2002, maar ook om zijn internationale toplocatie voor bedrijven én als vooraanstaande VINEX-locatie. In snel tempo worden nieuwe bedrijfsterreinen ontwikkeld, nieuwe woonwijken - bijvoorbeeld Getsewoud en Floriande - gerealiseerd en telt de bevolking meer dan 110.000 inwoners. Als Rabobank zijn we de afgelopen jaren ook flink gegroeid. Zowel in de bedrijvenmarkt als onder particulieren. We zoeken een collega die ons team komen versterken. Medewerker Commerciële Binnendienst Financieel Advies Als medewerker commerciële binnendienst Financieel Advies onder steun je secretarieel de financieel en be leggingsadviseurs in het verkoopproces. Tot jouw taken behoren het voorbereiden en (administratief) afwikkelen van over eenkomsten en transacties, en je zorgt voor goede communicatie tussen klant en adviseurs. Daarnaast ben je het aanspreekpunt voor klanten bij afwezigheid van de financieel en beleggingsadviseurs. Kortom, een mooie kans voor een commerciële MBO'er die de dynamiek van het bankwezen wil leren kennen. Als persoon ben je initiatiefrijk, flexibel en pro-actief. Interesse? Bel voor meer informatie met de heer A.J. Rolloos, segmentmanager Financieel Advies, telefoon (023) 564 96 02, of met de heer K. Meijer, manager Personeel Opleidingen, telefoon (023) 564 94 12. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Haarlemmermeer, ter attentie van de afdeling Personeel Opleidingen, Postbus 18, 2130 AA Hoofddorp. Meer informatie over de Rabobank Groep: www.rabobankgroep.nl/werken Geef je ambitie toekomst (voor ten minste 32 uufl Rabobank Haarlemmermeer

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22