Personeel Personeel M VelopA MEDISIZE Leermeester autospuiten m/v gebak vaiwitnidam ZATERDAG 1 JULI 2000 VelopA b.v. te Leiderdorp richt zich op de ontwikkeling, handel en assemblage van straatmeubilair, speeltoestellen en fietsparkeervoorzieningen. Er zijn 50 personen werkzaam. Het is één van de marktleiders in haar branche en heett een zeer uitgebreide klantenkring. Onze klanten zijn vooral gemeenten, bouwondernemingen, architecten en instellingen. VelopA is een zelfstandige werkmaatschappij van Armada bv, een groep bedrijven gericht op onder andere "City Identity". De laatste jaren maakt VelopA een sterke groei mee. De medewerkers van de binnendienst bouwkundige producten zoeken een vlotte collega: Secretaresse Verkoop Binnendienst M/V Functieomschrijving: Hij/zij is verantwoordelijk voor het correct uitwerken van de offertes die verstuurd worden. Het gaat hierbij met name om offertes voor fietsenbergingen. De offertes worden in grote lijnen opgesteld door een tweetal ervaren productspecialisten waarna de secretaresse zorgt voor de verdere afhandeling en registratie. Daarbij wordt gebruik gemaakt van de computer (tekstverwer king en reken- en tekenprogramma's). Natuurlijk zijn er daarnaast andere ondersteunende taken die bij de functie horen. Functie-eisen: MAVO-niveau Vaardig met de computer Commerciële interesse Gevoel voor taal en presentatie Enkele jaren ervaring Werken bii VelopA: De sfeer bij VelopA is open, informeel en sterk verkoopgericht.Van de productgroep fietsenber ging hebben wij grote groeiverwachtingen. Als je er plezier in hebt om te zorgen voor een professionele presentatie valt er veel eer in je werk te behalen. De arbeidsvoorwaarden zijn uit stekend. Als je interesse hebt in deze functie stuur dan een brief of mail naar: VelopA bv, t.a.v. de heer A. M. J. van Klooster Postbus 202, 2350 AE Leiderdorp tvklooster@velopa.com Eventueel kun je voor informatie onze website bezoeken: www.velopa.com Of bellen met de heer J. Achterberg, 071-5410321. Medisize ontwikkelt, produceert en verkoopt medische disposables ten behoeve van ziekenhuizen in binnen- en buitenland Zij is een klantgerichte organisatie met een vooraanstaande positie in de markt. Met 165 medewerkers heeft Medisize het totale proces van productontwikkeling tot levering aan de klant, in eigen hand. Hierdoor is zij in staat optimaal op specifieke wensen in te spelen en biedt zij een hoog serviceniveau. Binnen de organisatie is een vacature ontstaan voor de fulltime functie van Medewerker Kwaliteitsdienst De functie: 0' U voert fysische laboratorium onderzoeken uit en rapporteert de resultaten U beheert het calibratiesysteem U voert In-Proces controles uit 0 U verzorgt de klachten afhandeling 0 U verzorgt de inkeur van de binnenkomende goederen 0 U voert activiteiten uit t.b.v. het kwaliteitssysteem Medisize vraagt: 0 Een gestructureerde en energieke persoon die zelfstandig werkt, in oplossingen denkt en affiniteit heeft met kwaliteit 0 MBO werktuigbouw opleidingsniveau 0 Administratieve en redactionele vaardigheden 0 Ervaring met MS-Office Medisize biedt: 0 Een uitdagende baan binnen een jong en enthousiast team 0 Een kans om uzelf verder te ontplooien 0 Ruimte voor eigen initiatief 0 Informele, no-nonsense organisatie met korte lijnen 0 Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Hans Donders, Quality Manager, telefoon 0252-576 875, E-mail:hdonders@medisize.nl. Heeft u belangstelling Schrijf dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae aan: Medisize bv, t.a.v. de heer C.J. Bos, Postbus 366, 2180 AJ Hillegom. De VOC Is her landelijk opleldlngs-1 de carrosseriebranche. Vanuit de hoofdvestiging In Sassenhelm verzorgt het Instituut In geheel Nederland opleidingen en cursussen voor werknemers en ondernemers. De VOC heeft zeven regionale opleidingscentra, waar praktische en theoretische trainingen worden verzorgd. VOOR HET OPLEIDINGSCENTRUM IN SAS5ENHEIM ZOEKEN WIJ PER DIRECT EEN UW PUNCTIE Als leermeester autospuiten bent u verantwoordelijk voor het praktijkgericht opleiden van onze leerlingen. U beoordeelt het vakmanschap en zorgt voor het bijhouden van rapportages hierover. Verder neemt u praktijktoetsen- en examens af. zowel in Sassenheim als op de overige opleidingscentra, verzorgt u (instructie)materlaal. gereedschappen en machines ten behoeve van opleidingen, en zorgt u voor het (doen) onderhouden van het opleidingscentrum. Daarnaast verzorgt u de aanwezigheidsregistratie en overige administratie ten behoeve van het opleidingscentrum. WIJ VRAGEN Naast een afgeronde middelbare schoolopleiding niveau VBO MBO. verwachten wij van onze nieuwe collega dat deze beschikt over de voortgezette vakopleiding autospuiten, het patroonsdiploma BT. een rijbewijs B/E en ervaring in de autoschadeherstelbranche Een voortgezette vakopleiding autoschadeherstel is een pre. WIJ BIEDEN Een afwisselende full-ti c een salaris dat. afhankelijk van opleiding en leeftijd, n overeenstemming is met de zwaarte van de functie. INFORMATIE Voorn e informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen it Jaap Langeveld. centrummanager, of Dio van der Mee. manager examens. Beiden zijn bereikbaar vla het telefoonnummer (0252) 24 23 22. SOLLICITEREN Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee v ren naar: Vakopleiding Carrosseriebedrijf. t Opleidingen voor de praktijk van morgen Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht Longziekten Het Longfunctie Laboratorium is een subafdeling van de afdeling Longziekten met verschillende medewerkers, zoals longfunctie-laboranten, analis ten, technici, artsen en leerlingen longfunctie-labo rant. Op deze afdeling worden meerdere soorten longfunctie-onderzoek verricht zoals allergologisch onderzoek (inhalatietesten of huidtesten), inspan- ningsonderzoek (fietstesten), alsmede bloedgas- bepalingen. Om een diagnose te stellen en de behandeling te bepalen op het gebied van longziek ten voor zowel klinische als poliklinische patiënten wordt gebruik gemaakt van de meest geavanceerde computertechnieken. Op het Longfunctie Laboratorium is een vacature Longfunctie-laborant of Leerling longfunctie laborant m/v (26-36 uur per week) Vac.nr. 00.W.20.26.LD Functie-inhoud: De werkzaamheden van de functie van longfunctie- laborant omvatten het zelfstandig uitvoeren van de genoemde longfunctie-onderzoeken; zowel de voorbereiding en de uitvoering als de verwerking van de testresultaten. In teamverband wordt hierbij continu aan kwaliteitsbewaking en modernisering gewerkt. Hierbij wordt met verschillende afdelingen binnen het ziekenhuis samengewerkt. De functie van leerling longfunctie-laborant betreft een opleidingsplaats voor de duur van 3 (voltijd) of 4 jaar (deeltijd) en bestaat uit praktisch werk binnen het Longfunctie Laboratorium in combinatie met een theoretische scholing via de LOI Hogeschool. Functie-eisen: Longfunctie-laborant - diploma Longfunctie-laborant; - goede sociale en communicatieve vaardigheden. Leerling longfunctie-laborant - HAVO of VWO. bij voorkeur met exacte vakken; - goede sociale en communicatieve vaardigheden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.222,- bruto per maand (schaal 6 RRAZ) bij een fulltime dienstver band. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling voorde leerling longfunctie-laborant geschiedt voor de duur van de opleiding. De aanstelling voor de gediplomeerde longfunctie laborant geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw M.C. Timmers, hoofdlaborante, en door dr. J.G. van den Aardweg, hoofd Longfunctie Laboratorium (071 - 526 37 34). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zen den aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H.BIom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN i/tui nak tuinbouw De tuinbouw heeft kwaliteit hoog in het vaan del staan. Naktuinbouw maakt daar werk van. team van 180 gekwalifi- ceerde medewerkers zorgt ervoor dat het teelt materiaal in de bloemisterij-, boomkwekerij- en groentesector voldoet aan alle wettelijke eisen. De kwaliteit van teeltmateriaal op ruim vierduizend bedrijven wordt door M ons bewaakt en bevorderd. Verder bieden wij een uitgebreid pakket van diensten voor de tuin bouw, nationaal en internationaal. Onze bedrijfscul tuur kenmerkt zich door openheid, ruimte voor initiatief, collegialiteit en zelfontplooiing. Communicatiemedewerker m/v ca tot i ttei Wij zijn op zoek naar een communicatiemedewerker voor onze communicatie-afdeling, bestaande uit twee medewerkers, waarin zelfstandig uitvoering kan worden gegeven aan onderdelen van het totale communicatiebeleid. Functie De werkzaamheden bestaan onder andere uit: schrijven, redigeren en vormgeven van informatiedragers, waaronder het personeelsblad; verzorgen van presentaties en beurzen; voorlichten; uitvoeren van functie gerelateerde administratieve werkzaamheden. Functie-eisen Voor de vervulling van deze vacature komen wij graag in contact met kandidaten die zich herkennen in het onderstaande profiel: in het bezit van een MBO-diploma en een communicatiediploma op B-niveau volgens de Beroepsvereniging voor Communicatie (of NGPR-A); ervaring en kennis van Microsoft Office; redactionele vaardigheden; goede-beheersing van het Nederlands, Duits en Engels; in staat zelfstandig en zorgvuldig te werken met een flexibele instelling; in het bezit van het rijbewijs B; bij voorkeur affiniteit met de tuinbouw. Ons aanbod Wij bieden een interessante, veelzijdige functie in een groeiende en ambitieuze organisatie die recent is ontstaan uit een fusie. Als communicatiemedewerker krijgt u de ruimte om uw eigen ambities waar te maken. Daar horen vanzelfsprekend een passende waardering en ruime opleidingsmogelijkheden bij. Solliciteren De sollicitatie kunt u richten aan: Naktuinbouw, t.a.v. de heer T. de long (afdeling P&0), Postbus 40, 2370 AA Roelofarendsveen. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer A.l. Klaver (hoofd communicatie), tel. (071) 332 61 63. E-mail: info@naktuinbouw.nl. Meer informatie over de organisatie? Surf dan naar onze website: www.naktuinbouw.nl. Acquisitie naar aanleiding v t op prijs gesteld. GEVRAAGD voor onze banketbakkerij/tearoom PARTTIME VERKOOPSTER/SERVEERSTER voor: 4 dagen per week Steenstraat 47 Leiden Tel. 071-5142343 Na 18.00 uur 071-5322687 is een instelling voor ambulante dienstver lening aan mensen mei een handicap en/ol hun ouders/verzorgers. Daarnaast biedt zij ondersteuning aan mensen met een ont wikkelingsachterstand. Het werkgebied van de stichting omvat de regio's Den Haag, Delft en Leiden. Voor het team Leiden, Bollenstreek en Alphen aan den Rijn van de Regio Leiden zoeken wij CONSULENTEN (M/V) voor 24 tot 32 uur per week gemiddeld op grond van niet structurele middelen. Aanstelling geschiedt voorlopig voor minimaal een half jaar en maximaal een jaar. Binnen de SPD-ZHN zijn de consulenten tezamen met hun team verantwoordelijk voor de dienstverlening aan verstandelijk gehandicapten en mensen uit hun direct^ omgeving. De consulent krijgt te maken met vragen van velerlei aard, zoals vragen rond opvoeding en begeleiding bij zelfstandig wonen. Daarnaast adviseert en on dersteunt de consulent de cliënt in zijn vragen m.b.t. het verkrijgen van de benodig de zorg. Daarbij is de vraag van de cliënt uitgangspunt voor het handelen. Daartoe behoren de volgende taken: - het houden van bureaudiensten en het verzorgen van de intakes - hulpvraagverduidelijking - belangenbehartiging - psyche-sociale begeleiding - pedagogische advisering en hulpverlening - praktische begeleiding Gevraagd wordt: een afgeronde HBO opleiding (bij voorkeur MW of SPH) een service gerichte, flexibele en enthousiaste houding goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden gericht op zorgvernieuwing ervaring in het werken met mensen met een verstandelijke handicap procesmatig/methodisch kunnen werken kennis van gebruik en toepassing van PC/registratiesystemen in het bezit van rijbewijs en kunnen beschikken over een auto. Binnen de SPD is de CAO Welzijnswerk van toepassing. Salaris min. fl. 3.821,- en max. fl. 5.427,- op full-time (aalnr. 18-33). Belangstellenden worden verzocht dit uiterlijk 10 juli 2000 schriftelijk kenbaar te' maken bij de afdeling Persooneelszaken, Postbus 207, 2260 AE Leidschendam. Voor informatie kunt u bellen met mevrouw C. Oversluizen, tel. 071-5731444

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 16