Wel succes oranje-enclave op Wimbledon i y^schlhgbj^ SS»- IgerSa Weinig hindernissen op pad Marco Visser Toernooi tijgers circuit oma work Sport Stand Leidsch Dagblad Tennis Circuit in cijfers 'ITb Heineken iIJDAG 30 JUNI 2000 amminga verbetert zich raatsburg Christiaan Tamminga heeft zijn beste seizoens- estatie polsstokhoogspringen verbeterd tot 5,55 meter. Bij in- irnationale wedstrijdenin Straatsburg eindigde de atleet uit Al lien aan den Rijn als vierde, vijf centimeter minder dan win bar Romain Mesnil. Tamminga, sinds 1998 houder van het Ne- 1 glands record met 5,76 meter, is nog wel ruim verwijderd van i olympische limiet (5,75 meter). „Deze wedstrijd ging al een ;el stuk beter dan vorige week in Neurenberg", zei Tamminga. k komt nog ritme tekort, maar er komen nog wedstrijden ge- Deg." 'ost adviseur bij Farm Frites jdenhoornTeam Farm Frites is tot overeenstemming geko- len met Peter Post over een adviseurschap. De voormalig loegleider en manager van de Raleigh- en Panasonicploeg gaat cques Hanegraaf bijstaan bij het nemen van beslissingen over et te voeren beleid. Eerder deze week voerde Post gesprekken iet de ploegleiders Hendrik Redant en Johan Capiot alvorens jn medewerking toe te zeggen. lerde ritzege voor Van Moorsel ieviso Leontien van Moorsel heeft gisteren haar derde ritzege de Ronde van Italië voor vrouwen behaald. De renster van de urn Frites-ploeg bleef in de sprint de Italiaanse Sara Felloni ior. De rit voerde van Motta di Livenza naar Treviso over de stand van 101 kilometer. De Nederlandse renster blijft in de ize leiderstrui. lergdolmo tekent bij Ajax sterdam Ajax en Rosenborg BK zijn het eens geworden over e transfer van André Bergdolmo naar Ajax. De Noor tekent in msterdam een contract voor vier jaar. Bergdolmo, die als ver- idiger op alle posities in de achterhoede inzetbaar is, speelde deqs Euro 2000 in alle wedstrijden van het Noorse elftal. Voor in 1997 naar Rosenborg kwam, speelde hij voor Lillestrom Bergdolmo is de eerste Noorse speler die voor Ajax gaat uit- jmen. 'itesse en Aalbers uit impasse inhem Vitesse en Karei Aalbers hebben gisteren hun maan- nlang durende conflict opgelost. Beide partijen zijn tot een finitieve oplossing van al hun meningsverschillen gekomen i 'daarmee definitief uit elkaar gegaan', aldus een persbericht it Vitesse uitgaf. Het zag er gistermiddag allerminst naar uit tt de ex-voorzitter en de Arnhemse voetbalclub vrede zouden uiten. Enkele weken geleden liet Vitesse voor een bedrag van jf miljoen beslag leggen op goederen van Aalbers, inclusief jn huis in Eerbeek. De ex-voorzitter sloeg daarop terug en vor- •rde op zijn beurt een bedrag van 7,5 miljoen gulden van Vi- sse en hoofdsponsor Nuon. Gisteren zou voor de rechtbank in ïtphen een kort geding dienen, aangespannen door Aalbers. at is uiteindelijk afgeblazen. Schalken en Oremans koel en onverstoorbaar naar derde ronde PRIJSVRAGEN y Day van don- ag 29 juni: 3 - 16 - 22 - 23 - 37 - 39 - 50 - 53 - 54 - 55 - 65 - 67 - 69 - 74 - 77 - 78. (onder lehoud) Peru 3-4 (3-2), 7. Ecua dor 3-3 (5-6), 8. Vene zuela 4-3 (4-11), 9. Chili 3-1 (3-7), 10. Bo livia 4-1 (3-7). WIELRENNEN kwalificatiewedstrijden Zuid-Ameri- se zone. Rio de Janeiro: Brazilië - Uru- 1-1 (0-1). 5. Silva0-1, 85. Rivaldo 1- rafschop). San Cristobal: Venezuela - ia 4-2 (2-0). 24. Vitali 1-0, 39. Moran 48. Moreno 1-2, 59. Baldivieso 2-2, iavaresse 3-2, 63. Tortolero 4-2 (straf- P> NQ d: 1. Argentinië 3-9 (9-1), 2 Brazilië (5-3), 3. Uruguay 4-7 (4-3), 4. Para- 3-6 (4-3), 5. Colombia 3-5 (4-1), 6. Treviso. Ronde van Italië vrouwen. Vierde etappe:-1. Van Moorsel (Ned) 101 km in VOETBAL 2.27.01, 2. Felloni (Ita), 3. Longhin (Ita), 4. Pregnolato (Ita), 5. Boebnenkova (Rus). Klassement: 1. Van Moorsel 9.55.26, 2. Zi- lioete (Lit), 3. Felloni, 4. Boebnenkova, 5. Saprikma (Lit). ZWEMMEN Helsinki. EK synchroon. Solo, stand na ver plichte stof: 1. Broesnikina (Rus) 98.920 punten, 2. Dedieu (Fra) 97.520, 3. Burlan- do (Ita) en Mengual (Spa) 94 480, 5 Tha- lassinidou (Gri) 93,360, 8. Donker (Ned) 89.240. Sjeng Schalken plaatste zich gisteren tijdens de eerste helft van Nederland - Italië voor de derde ronde van het tennistoernooi op Wimbledon. Koel en onverstoorbaar versloeg hij de Belg Christophe Rochus (6-4 6-3 6-1), maar de Nederlander begreep precies waar het om draaide. „In heel Nederland gaat het vandaag om voet bal. Voor mij was deze wedstrijd heel erg belangrijk." daar. Amsterdam - Londen, wat is dat nou voor afstand. Een uurtje vliegen. Kom op zeg." Een scheermes heeft hij nog steeds niet aangeschaft. Hij moet het doen met snel ge kochte spullen en de clementie van de organisatie op Wimble don. „Normaal mag je hier maar één setje tennisspullen la ten wassen, plus een paar sok ken en een onderbroek. Met moeite heb ik daar drie onder broeken van kunnen maken." Misschien is het maar beter dat Schalken dergelijke tegen slag ondervindt. Het houdt hem scherp en het schenkt hem snelle zeges. Hij kon na zijn overwinning in ieder geval nog een groot deel van de EK-wed- strijd meemaken. Het kostte hem niet veel moeite om zich te concentreren. „Pas in de kleed kamer zag ik een paar beelden. Natuurlijk had ik liever naar het Nederlands elftal gekeken, maar dit is mijn werk. Hier gaat het om." Schalken had niet het idee dat hij een even grote vorm had geëtaleerd als in zijn eerste ron de tegen George Bastl. De cij fers logen er niet om, maar hij had harder moeten werken te gen Rochus. „Deze jongen heeft enorm veel talent. Geluk kig serveert hij niet zo goed, maar we gaan nog veel van hem horen." Schalken treft morgen Mark Philippoussis, een van de outsi ders voor de titel. Zeker nu in de bovenste helft van het sche ma de ene na de andere favo riet is gestrand en onderin ook de nodige verrassingen plaats hebben. Gisteren bogen Yevge- ni Kafelnikov en Marat Safin het hoofd. „Bovenin vallen er gaten ja, maar niet bij mij", er kende Schalken. Miriam Oremans profiteert wel van de onverwachte uitsla gen bij de vrouwen, als haar ze ge op Maleeva al niet verras send genoeg is. Oremans ont loopt Mary Pierce, onlangs nog winnares op Roland Garros. De gertjan van geen De Nederlandse enclave op Wimbledon kon de organisatie gisteren wel vervloeken. Schal ken werd als derde partij op baan 11 gepland, het gemengd dubbel van Miriam Oremans en Jan Siemerink zelfs nog een partij later. Net als 11 miljoen televisiekijkers in Nederland hadden zij ook graag de halve finale van het EK tegen Italië gevolgd. Siemerink mokte openlijk in de catacomben. Had hij zich maar nooit voor het ge mengd dubbel opgegeven. Dan had hij nooit op een showcourt - baan 3 - tegen zijn voormalige mixed-partner Martina Navrati- lova hoeven te spelen. Het was geen sneer naar Oremans, die ook erg ontevreden over de wedstrijdindeling was. „Dit is weer typisch iets voor die En gelsen. Ze houden geen reke ning met je", aldus Oremans. Om het allemaal nog erger te maken, werd de partij tegen Navratilova en haar partner Mahesh Bhupati bij een voor delige stand van 9-8 in de derde set gestaakt. De Berlicumse k<?n in ieder geval nog lachen. Zij bereikte eerder op de dag via een knap pe zege op Magdalena Maleeva (1-6 7-5 6-3) net als Schalken de derde ronde. Schalken op zijn beurt was onverstoorbaar. De Limburger kampt deze week met een hoop tegenslagen, maar zijn spel lijdt er niet onder. Net als in de eer ste ronde had hij slechts drie sets nodig. Schalken keerde vlak na zijn aankomst in Lon den terug naar Nederland om zich te laten behandelen aan een polsblessure. Een snelle be handeling stelde hem in staat om toch aan te treden op de banen aan de Church Road. Eenmaal terug op Wimbledon was zijn bagage zoek. Tot op heden is zijn koffer nog niet te ruggevonden door de KLM. „Het is slecht georganiseerd Frangaise liet zich inpakken door de Spaanse Magui Serna, nummer 49 van de wereld en bepaald geen grasspecialiste. De Nederlandse speelde bui ten haar schuld een zwakke eerste set. „Precies tijdens de wedstrijd kreeg ik last van een probleem waar elke vrouw maandelijks mee te maken heeft", zei ze. „Daar word je ook humeurig van. Ik baalde dat het juist op dat moment ge beurde." Ze ergerde zich op dat moment aan alles en iedereen, maar kreeg het voor elkaar de wedstrijd te laten kantelen. „Gelukldg heb ik mezelf in de wedstrijd teruggeknokt. Ze ging minder serveren en daar kreeg ik een kick van." Oremans toonde in de derde set enkele fraaie staaltjes gras- tennis en serveerde de wed strijd uit met onder meer een servicewinner en twee aces. De weg naar de vierde ronde, een evenaring van haar beste pres tatie op Wimbledon (in 1998) ooit, ligt open. Maar open kan sen benutten; daar gaat het om. Daar kan het Nederlands elftal over meepraten. Blessure Sampras londen anp Pete Sampras heeft een acute peesontsteking in de linkervoet. De Ameri kaanse tennisser die op Wimbledon aast op de zevende titel én het we reldrecord van dertien grandslamzeges, won gis teravond met grote moei te zijn tweede ronde te gen de Slowaak Karol Ku- cera. In een ziekenhuis werd de ontsteking vast gesteld. Sampras besloot een dag rust te nemen en de blessure te laten behan delen. Hij liet weten van plan te zijn vandaag de derde ronde tegen zijn landgenoot justin Gimel- stob te spelen. Uitslagen tweede ronde: Kucrt Bower (ZAf) 6-4 6-4 7 .us/12) - Woodhridge (A. (Diii) - Vinciguerra (Zwe) 6-3 7-6 6-3, Gusiafsson (Zwe) - Mirnyi (WRu) 6-4 6-3 (i-l, Schalken (Necl) - Rochus Huet (Fra) 6-4 2-6 6-1 6-2, I (GHr/8) - Clément (Fra) 6-4 Popn (Dull - Chang IVSU 7-6 - Koubek (Oos) 7-6 (Rus) 3-6 6-3 6-3 li (VSt) - Shaughncssy (VSO a (Spa) - Pierce (Fra/3) 7 arbin/Marosi-Aracamn (Jia/I Ion 6 7-5 6-1, Hirakl/Noorlauder (lap s'ed) - Uilimer/Smith (GUr) 6-2 6-2 ijk: Rabo Strandloop 8-4-2 km 1GANGSKLASSE: Hilversum-Ajax PAARDENSPORT nond: Kortebaandraverij Warmond TENNIS in: Unicum Kampioenschappen Dis- .eiden, BI, Cl, Dl (vr-za-zo) n: Merenwijk Kampioenschappen iet Leiden veteranen (vr-za-zo) iout: SVV Jeugdtoernooi t/m 16 jaar choten: Forescate's Open, BI, Cl, in: TEAN Bahlmann kampioenschap, 1, Dl (ma-di-wo) Mdwijkerhout: De Boekhorst Cl, Dl li-wo) sraar: Strooplikkerstoernooi Cl, Dl inheim: Jeugdtoernooi tot en met 16 Intern, toernooi Satellite Circuit (zo) elveen: Bosbaan Holland Beker (za- AKN Weekendtoernooi (vr-za-zo) in: Denksportcentrum Philidor Zomer- 19.45) ikt: Volle Bak-Storks 2 (vr. 19.30) leiden peter klein De rondes van 18.00 en 19.30 uur werden bij de Leidse Dis tricts Kampioenschappen giste ren maar geschrapt. Wat nor maal prime time is bij een ten nistoernooi was op de vierde speeldag van de titelstrijd met geen enkele mogelijkheid van een bezetting te voorzien. Om 16.00 uur gingen de laatste spe lers de tennisbanen van Uni cum op. Ewout Hinnen en Gui- do van Leeuwen hadden in het mannenenkel Cl de twijfelach tige eer hun partij tijdens de halve finale tussen Nederland en Italië te moeten uitspelen. De eerste won met 6-4 in de derde set. Om 21.00 uur werden de districts, minder vrolijk, ver volgd. In de BI-afdeling zijn de schema's bij zowel de mannen als de vrouwen tot aan de kwartfinales bekend. Uitzonde ring bij de mannen is Bartel Swart, die met een duidelijke 6- 1 6-4 zege op Donald van Veen na een lange blessureperiode zijn rentree in het LD Tennis Circuit maakte. De uit Hillegom afkomstige Unicummer, tevens wedstrijdleider en tennisleraar, kreeg in de kwartfinale een vrije doortocht van de als eerste ge plaatste Jasper de Regt, die vo rige week bij het toernooi van zijn eigen club Dekker Tennis geblesseerd raakte. Voor Marco Visser, die in zijn eerste ronde weinig problemen ondervond van John Busker, lijkt het pad naar de eindstrijd daardoor nog maar met weinig echte hindernissen geplaveid. De regerend districtskampioen moet de kwartfinale tegen de regerend veteranen BI-kampi oen Henk Janssen en de halve finale tegen Swart kunnen win nen. In de onderste helft zullen de als tweede geplaatste Tjeerd Star en nummer 3 van de plaat singslijst, Jos Koemans, de aan stormende jeugd in de perso nen van Michael Rusman en Marcel Rodenburg nog wel van zich afhouden om in een on derling duel te bepalen, wie. Visser van een tweede districts kampioenschap op rij mag af houden. De paring bij de beste acht bij cuj Tfioo de BI-vrouwen is van dien aard, dat prognoses lastig zijn. De vier geplaatste speelsters, Heddy Boers (1), Ingrid Kruit (2), Barbara van der Gugten (3) en Femke de Boer, kunnen op papier pittig weerwerk ver wachten van respectievelijk Merenwijkse Marjet Groenleer, de altijd taaie Unicumse Carola Veerkamp, de districtsjeugd- kampioene van 1999, Leonie Mekel, en haar opvolgster in 2000, Karolien Hoogeveen. Bij de B2-mannen verraste Joffrey van Prehn de als tweede ingeschaalde Collin Vrieze van Leidse Hout in drie sets, 7-5 4-6 6-2. De jeugdige Munni- ker redde het een ronde later echter niet tegen Merenwij- ker Floris Vogel, die zich als eerste voor de halve finales plaatste. Ook bij de Cl-mannen sneuvelden de favorieten. Sander Harmzen gaf na een met 6-1 verloren eerste set de moed niet op en vocht zich in drie delen alsnog langs topfavoriet Michiel de Weger. De jonge Lissenaar pak te ook de derde ronde tegen Fo- rescate-speler Remco Canter Visscher en komt in de kwartfi nale uit tegen Roeland van Ark van OLTC, die Dekker-speler Vincent van Weelde de voet dwars zette. Richard Rommers schakelde de als tweede getipte Fenno Petit uit en speelt tegen Ewout Hinnen. De als vierde geplaatste Jeroen Visser is even eens uit de strijd. Dekker-spe ler Walter de Roode stond na twee zeer gelijkopgaande sets (5-7 en 7-6) in de derde set op een 4-0 voorsprong, waarna Visser moest opgeven. De Roo- de's teamgenoot Julian Van- denbussche, die eerder al de als nummer 3 van de lijst gestarte Paul Baans had geëlimineerd, kwam in de derde ronde tekort tegen Remco Fehr, die in de kwartfinales Rik Oostdam ont moet. irdorp: Clinic DV0 Sporthal De Does vond. 20.00) ijk aan Zee: Galileo Beach Volley 2000 (za-zo) WIELRENNEN Heren Enkel B1 1 RBermudez (De Merenwijk) 2 M.A Fleischeuer (Unicum) 3 CJ.de Regt (Dekker Tennis) 4. D. van Dijk 5. T Star (L.TC. Zee en Duin) 6. M. Rodenburg (T C Unicum) 7. T. de Rooij (Nieuw Vennep) 8. J.P. Boogmans (Zee en Duin) 9. RA Versteeg (LTC de Munnik) De Bult (Swift) Gouwetocht 25-55 .8.30-12.00) Ter Specke (De Bollenstreek) Mo- ildertocht 60 km (zo. 8.00) 4i aan den Rijn: (Avanti) Lek en IJs- :ht 35 km (za. 9.00-13.00) elersdijk: KNWU jeugddag MTB (za. Wielersportdag (za) n: Omloop Bommerlerwaard top- titie (za. 13.30) iag: Zomeravondwedstrijden (wo) K Schuilenburg (Metselaars) M. D. Brunsveld (T.V. Forescate) M Voskuyl (Oegstgeester LTC) R Oosldam (De Boekhorst) F. Petit (T.C. Unicum) D.M. Harmzen (L.T.C. Lisse) W. Ooslerbaan (Zoetermeer) M.R. van de Bor (ZTC) B. v. Emmerik (Roomburg) Heren Enkel D1 1 B. Abrahams (Dekker Tennis) 2 M.R. van de Bor (ZTC) 3. J.K. Jansen (Sassenheim) 4 Joachim Jagel (De Merenwijk) 5. D. Graaft (Katwijkse LTV) 6. P.A.E. de Jong (Roomburg) 7. S. Brugman (LTC de Munnik) 8. O.M. Wierda (Dekker Tennis) Dames Enkel B1 1. A. Oosters 2. I. Kruit (LT.C. Zee en Duin) 3. B. van der Gugten (Merenwijk) 4. H. Boers (T.C. Unicum) Dames Enkel C1 1 S. Patti (LT.C. Zee en Duin) 2. M. Onderwater (Zuid-West) 3. T.J. van Duinen (Merenwijk) Dames Enkel D1 1L. Wijsman (T.V. Meerburg) 2, U. de Herdt (De Merenwijk) 3. K. van Ark (T.C. Unicum) 4. J. Minderhoud (De Merenwijk) 5. G. van Rijn (De Boekhorst) 6. C. Kruyt (A.T.C. Tean) 7. J. Verdoes (Zee en Duin) Heren Dubbel B1 1 R. Bermudez (De Merenwijk) 2. T Star (L.T.C. Zee en Puin) 3. W. van Tongeren (Merenwijk) 4. A. Seriier (De Merenwijk) Heren Dubbel C1—35+ 1. V. Weber (T.V. Artesia) 2. D.G. Que (T.V. Artesia) 3. Maarten vd Horst (Tean) 4. J. Gijsman (A.T C. Tean) 5. D.J. Dekker (Hillegomse T.C.) 6. A. Goudriaan (De Rijnkanters) 7. B. Logger (T.C. Unicum) 8. W. Roose (L.T.C. Lisse) de Broek (Zuid-West) 4. B. van Dullink (Woubrugge) 5. M. Brouwer de Koning (Woubrugge) 6. P.C. de Zwart (De Munnik) Dames Dubbel D1-35+ 1A. van der Chijs (Merenwijk) 2. D.A. Vonk (T.V. Zuid-West) 3. M. van der Meulen (Merenwijk) 4. S. Stijger (Zuid-West) Leidse Districts Kampioenschappen, Uni- HEB1, eerste ronde: B. Swart - D. van Veen 6-1 6-4; M, Visser (3) - J. Busker 6-1 6-2; H Janssen - T. v.d. Voort w.o.; M. Rodenburg - M. Cats 6-2 6-3; M. Rus man - E. Bolten 6-3 6-3. DEB1, eerste ronde: H. Boers (1) - M. Aalders 6-3 6-1 M. Groenleer - M. van Ark 6-1 6-0; B. v.d. Gugten (3) - P. Anthonysz 6-1 6-2; L. Mekel - T Nossik 6-4 6-3; K. Hooge veen - M. ten Berge 6-1 6-2. HEB2, tweede ronde: D. Prins 1F. de Groot 6-3 6-3; N. van Winsen - V.R. Borsboom 3-1 opgave; T. BaVelaar - W. Jacobs - 6-3 7-5; P.F. Stroo - E. de Vries 6-3 7-5; F. Vogel - J. Doove 6-3 6-4, J. van Prehn - C. Vrieze (2) 7-5 4-6 6-2.' Kwartfinale: F. Vogel w.v. J. van Prehn uit slag bij wedstrijdleiding onbekend. HEC1, tweede ronde: S Harmzen - M. de Weger (1) 1-6 6-2 6-3; R. van Ark - P. Dekker 6-2 7-5; W. de Roode - J. Visser (4) 5-7 7-6 4-0 opgave; E. Hinnen - S. de Wolf (7) 6-3 6-3; G. van Leeuwen - R.J. Peeters 6-4 7-5. Derde ronde: S. Harmzen - R. Canter Visscher 6-3 6-2; R. van Ark - V. van Weelde 6-3 6-3; R. Fehr - J. Vandenbussche 6-3 7-5; E. Hinnen w.v. G. van Leeuwen 6-4 derde set; R. Rommers F. Petit (2) 6-4 6-1 DEC1, eerste ronde: B. de Groot - J. Koning 6-2 6-3; C. Manuputty - J. Lexmond 6-16-1. Ze spelen de hele zomer lang toernooien. Voor de ge zelligheid of puur voor de prestatie. En ieder op zijn of haar niveau. Met een beetje geluk eindigt het seizoen met een lekker toetje: de Masters van het Leidsch Dag blad Tennis Circuit. Vanaf deze plek volgen we vijf spe lers en speelsters op hun weg naar de Masters. Lukt het ze wel of niet? De toernooitijgers aan het woord. Vandaag: David Brunsveld en Corine Manuputty. Naam: David Brunsveld Leeftijd: 26 jaar Club: Forescate Speelsterkte: Cl l-lel gaat tot nu toe redelijk. Bij De Munnik drong ik door lot de halve finales en hij De Meren wijk tot de kwart. Dekker heb ik vorige week gewonnen. Het was een strijd tegen de elementen. Eerst was het loeiheet en latei- stond er veel wind. De finale won ik met 6-0 6-0 van Mark Voskuyl, maar het was toch wel een zwaar toernooi. Met de warmte kan ik prima omgaan, maar de wind vind ik vervelend. Als je de bal met die harde wind raakt, is het effect toch anders. Je hebt als speler altijd in je hoofd dat je een mooie bal wilt slaan, maar met cle wind moet je het spel simpel houden. Ik be gin dat steeds beter onder de knie te krijgen. Ik ben rustiger geworden, heb meer geduld. Bij Unicum heb ik de eerste ronde gewonnen. Vandaag speel ik pas cle t weede partij. Naam: Corine Manuputty Leeftijd: 14 jaar Club: De Merenwijk/SW Speelsterkte: C2 ,,Ik heb gisteren bij Unicum mijn eerste partij van Jocly Lex mond gewonnen. En het ging best wel lekker. Ilc ben weer wal vaster geworden. Omdat ik een maand geleden ziek ben ge weest, moet ik weer in mijn spel komen. Ik merk dat wel. Meest al speel ik aanvallend. Bij het lopen kom ik nu nog conditie te kort. Ik ga binnenkort op va kantie naar Frankrijk en clan ga ik heel veel tennissen met mijn oom. Daar is het ook lekker warm. Het maakt mij nu niet zoveel uit hoe ver ik in het toer nooi van Unicum kom. Als ik eerst maar weer lekker aan spe len toekom. Wat dat betreft was die eerste partij een oppepper. >Vdsch Dagfe/a(/ etvök 7,00° HOOFDSPONSOR L.I.A.M. NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein 2405 HD Alphen üin den Rijn Telefoon (0172) 19 15 9-1 Telefax (0172) 49 56 32 m) communicatie bv creatieve communicatie concepten Hoofdstraat 14) 2171 BA Sassenheim telefoon 02S2 210301

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 25