Personeel Personeel Personeel Wonen Wone Toekomstkansen voor juristen m/v met en zonder ervaring Adjunct-directeur m/v Kamerbeek (071)514 Gate Gourmet zoekt een veelzijdig technisch medewerker. ^ategourmet ■w B ZATERDAG 24 JUNI 2000 Beek Container Cleaning is een landelijk opererend bedrijf dat zich volledig toelegt op het reinigen van alle soorten boven- en ondergrondse afvalinzamelings systemen op milieuvriendelijke wijze in opdracht van gemeentelijke overheden bedrijven en instellingen CHAUFFEURS/MEDEWERKERS In bezit van Rijbewijs B B/C SCHOONMAAKMEDEWERKER Voor hogedrukreiniging In bezit van Rijbewijs B BIJRIJDERS/BELADER Leeftijd tot ca. 20 jaar BEEK CONTAINER CLEANING t.a.v. de heer R Zonderop Flevoweg 10 2318 BZ Leiden Tel: 071-5232365 £2 <?ak nederland bv Gak Nederland BV draagt zorg voor de uitvoering van de arbeidsongeschiktheidswetten en de werkloosheidswet. Met een hoofdkantoor in Amsterdam en 30 regiokantoren verspreid over het gehele land, wordt de dienstverlening zo dicht mogelijk bij de werknemers en werkgevers gebracht. Voor de regio Rijnstreek, waartoe o.a. Leiden, Katwijk en Alphen aan den Rijn behoren, is het regiokantoor gevestigd in Leiden. Hier werken meer dan 400 mensen aan de uitvoering van de sociale zekerheid voor de ruim 9000 aangesloten bedrijven en hun personeel. De uitkeringsgerechtigden ontvangen omtrent iedere wijziging in de uitkering een beschikking. Indien zij het niet eens zijn met deze beschikking, kunnen zij in bezwaar gaan bij de afdeling Bezwaar en Beroep. Dit bezwaar leidt tot een beschikking op bezwaar. Indien zij ook niet instem men met de beschikking op bezwaar, kunnen zij vervolgens in beroep gaan bij de rechtbank en eventueel daarna bij de Centrale Raad van Beroep. De afdeling Bezwaar en Beroep behandelt de bezwaar- en beroepszaken in het kader van de werkloosheidswet en de arbeidsongeschiktheidswetten. Op de afdeling Bezwaar en Beroep Gak Regio Rijnstreek liggen er: Wat wij vragen Je hebt een afgeronde juridische opleiding (HBO/WO). Ervaring met de uitvoering van de werkloosheidswet en/of de arbeidsongeschikheidswetgeving strekt tot aanbeveling. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden, hebt een flexibele, klantgerichte houding en werkt graag in teamverband. Daarnaast heb je een goed juridisch analystisch vermogen, bent besluitvaardig, stressbestendig en bent bereid tot het volgen van vakinhoudelijke studie. Wat wij bieden Een dienstverband, in eerste instantie voor de duur van een jaar. Een bruto salaris bij indiensttre ding van max. f 5193,00 per maand. Wanneer de functie zelfstandig kan worden uitgevoerd is een salaris van max. f 5921.00 per maand aan de orde. Daarnaast ontvangt u 8% vakantietoeslag en een dertiende maand. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Hieronder vallen ondermeer de diverse spaar regelingen, een tegemoetkoming in de studiekosten en een'zeer goede pensioenregeling. De sollicitatieprocedure Als je belangstelling hebt, stuur dan uw sollicitatiebrief met motivatie voor 7 juli 2000 aan Gak Ne derland BV, afdeling P&O, Verbeekstraat 12332 CA Leiden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met dhr. M.J. Hagendoorn, manager P&O. Tel. 071-5795295 RIJNSBURG WONINGBOUWVERENIGING Woningbouwvereniging Spinoza te Rijnsburg is een dynamische corporatie met circa 1800 wonin gen in beheer. Om succesvol in te kunnen spelen op een aantal ontwikkelingen in de volkshuisves ting zijn wij bezig een aantal veranderingen door te voeren in de organisatie. Woningbouwvereni ging Spinoza wil met haar 22 enthousiaste medewerkers de kwaliteit van de dienstverlening verder optimaliseren. Om vorm en inhoud te geven aan de toekomst van de corporatie, is zij op zoek naar le MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU die innovatie, professie en kwaliteit hoog in het vaandel heeft e methoden en technieken op het gebied Functie: - u wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling t van technisch beheer in al haar facetten - u ontwikkelt begrotingstechnieken - u voert marktconforme voor- en nacalculaties uit - u draagt zorg voorde financiële bewaking van planmatig onderhoudsprojecten - u stelt de meerjaren onderhoudsplanning en -begroting op - u ontwikkelt en bent verantwoordelijk voor de toekomstige digitale woningcarthotheek. Vanuit uw werkzaamheden genereert u managementinformatie en bent u zowel binnen-als buiten de organisatie het aanspreekpunt op uw vakgebied. Profiel: - u bent een enthousiaste professional met een HTS werk- en denkniveau - bij voorkeur heeft u enige ervaring opgedaan in een soortgelijke functie - u beschikt over een analytisch denkvermogen - u bent m staat de huidige methoden en technieken tegen het licht te houden en waar nodig te moderniseren. - u bent een kritisch persoon, die kwaliteit en resultaat weet te realiseren door inzet en goed ontwikkelde sociale vaardigheden - daarnaast weet u overzicht te houden op processen en draagt u een steentje bij aan de positieve sfeer in de organisatie - uw gevoel voor humor mag hierbij niet ontbreken. Reactie: Bent u toe aan een afwisselende functie in een omgeving met voldoende ruimte voor eigen inbreng, schrijf dan een korte en zakelijke brief met c.v. aan Woningbouwvereniging Spinoza, t.a.v. dhr. M. Zonneveld, Postbus 263,2230 AG Rijnsburg, telefoon (071) 4090040, fax (071) 4034441. E-mail: spinoza@spinoza.nl Gevraagd voor direct allround loodgieters Sinas Landelijk erkend installateur Dirk van der Zeeuw Kraaierstraat 13 2311 NR-Leiden Fax 071-5146972 Tel. 071-5121644 GEERLINGS - BERGAMO B.V. Bergamolaan 29 - 2215 TH Voorhout Tel nr. 0252-211156/231609/373750 SCHOLIEREN VANAF 13 JAAR) gevraagd voor het bollenpellen per direct Dagelijks inschrijven vanaf 8.00 uur. Gaarne het onderstaande meebrengen: - Geldig identiteitsbewijs (geen kopie!!) - Sofinummer - Kinderbijslagnummer/studiefinancieringsnummer - Ziekenfondskaart/verzekeringskaart Secr. Varkevisserstra 2225 LJ Katwijk. Tel.: 071 - 4(—- Het bestuur van bovengenoemde Hervormde Basisschool roept so tanten op voor de functie van De Oranjeschool telt ruim 370 leerlingen (verdeeld over 14 groepe en staat in "het oude dorp" van Katwijk. De school is één van de zeven basisscholen van de Stichting Herv de Scholen. Deze stichting heeft tot grondslag de Heilige Schrift al onfeilbaar Woord van God, vastgelegd in de Drie Formulieren van heid. Functie-informatie Het betreft een volledige formatieplaats (1 fte). De vacature is ontstaan per 1-09-2000 door het vertrek van de adjunct-directeur naar elders. Wij zijn op zoek naar een collega die; Bewust kerkelijk meelevend is, bij voorkeur Nederlands Hervorm Instemt met de doelstelling en grondslag van de school; Veel waarde hecht aan collegiale samenwerking en oudercontac Bereid is zich in te zetten voor buitenschoolse activiteiten. Inlichtingen bij de heer J. ter Harmsel (directeur) tel. 071 -4016921 (school: di., wo., do.) tel. 071-4024551 (privé). Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de secretaris van het schoolbestuur, dhr. A, A. G. Balkenende, per adres Abeelplein 40, 2225 NH Katwijk aan Zee. Stationsweg 2312 AV Leid www.kamerb LEIDEN Haarlemmerstraat 220 Het betreft een winkelruimte van ongeveer 125 m2 met een frontbreedte van circa 6 meter. De winkel is gelegen in de hoofdwinkelstraat van met in de directe nabijheid vestigingen van landelijk be winkelketens zoals The Body Shop, Favoriet Textiel, Ha Holland International Reisbureau etc. Aanvaarding in o\ C HUURPRIJS: 89.000,- per jaar excl. BTW. Kantoor, bedrijfshal of winkel, Kamerbeek geeft u de ruimte. Leid Gr*** Het aanbieden van een uitstekend verzorgde maaltijd is een van de speerpunten binnen de dienstverlening van luchtvaartmaatschappijen. Aan de hand van de wensen van de luchtvaartmaatschappijen bereidt Gate Gourmet de maaltijden en zorgt voor een presentatie die op hoog niveau wordt gewaardeerd. Wij zoeken medewerkers die onsbij het bieden van hoge kwaliteitkomen ondersteunen. Gate Gourmet Amsterdam B.V. is een op Schiphol opererend luchtvaart- coterina bedrijf dat voor een groot aantal luchtvaartmaatschappijeni, onder andere, de maaltijden verzorgt. Als onderdeel van de SAirGroup zijn wij een zustermaatschappij van Swissair. Het personeelsbestand omvat circa 350 medewerkers. SAirRalatioro Company Medewerker Technische Dienst Tot uw veelzijdige taken behoren o.a. het opheffen van storingen en uitvoeren van reparaties aan apparatuur en installaties binnen ons bedrijf. U verricht periodiek controle- en onderhoudswerk, signaleert structurele problemen en draagt hiervoor oplossingen aan. U heefteen coördinerende en leidende rol bij specialistisch onder houd en omvangrijke werkzaamheden zoals verbouwingen en de installatie van nieuwe apparatuur. In samenwerking met, uw collega's zorgt u voor een goede planning en correcte uitvoering. Voor do functio vragen wij minimaal een afgeronde opleiding op MTS-niveau of vergelijkbaar en ruime ervaring en inzicht in de verschillende vakgebieden zoals elektrotechniek, pneumatiek en werktuig bouwkunde. Gezien de aard van de werk zaamheden bent u bereid in een roulerend schema deel te nemen aan avond- en weekendoproepbaarheidsdiensten. Do salariëring en secundaire arbeidsvoor waarden zijn geheel in overeenstemming met het niveau van de functie en zonder meer goed. Voor avond- en weekenddiensten gelden forse toeslagen. Interesse? Is uw (m/v) belangstelling gewekt voor deze technisch veelzijdige baan in de internationale sfeer van de luchtvaart? Bel of schrijf dan naar: Gate Gourmet Amsterdam B.V., Cateringweg 3, 1118 AM Schiphol-Noord. Telefoon: 020-6019281, de heer Jan van Velthuysen. BEDRIJFSHUISVESTING TE HUUR II JIIWH Lammenschansweg 130 te Leiden Circa 975 m2 volumineuze verkoopruimte Circa 1.355 m2 kantoorruimte Aan de Lammenschansweg, één van de belangrijkste utivalswegen van Leiden, wordt bedrijfsruimte ontwikkeld ten behoeve van volumineuze verkoop. Het betreft hier ca. 550 m2 op de begane grond en ca. 425 m2 op de eerste verdieping. Oplevering casco. In dit project vesitgden zich inmiddels Gamma, Horn, Hage en Kwikfit. Tevens wordt hier ca. 1.355 m2 kantoorruimte ontwikkeld, verdeeld over de tweede, derde en vierde verdieping. Oplevering: systeemplafond met veriichtingsarmaturen, luchtbehandelingsinstallatie, verwarming, afgewerkte wanden, pantry en toilet; Ter plaatse is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Oplevering: 1e kwartaal 2001. Huurprijs: Verkoopruimte Kantoorruimte te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting vanaf 175,- per m2 per jaar vanaf 295,- per m2 per jaar

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44