Personeel Personeel VA Adecca EVAL b.v. Gemeente Zoeterwoude ETROUWBAARHEID TOP"TECH ERVAREN EN AANKOMENDE ELEKTROMONTEURS ERVAREN SERVICE MONTEUR KOELTECHNIEK Adecca AG 24 JUNI 2000 ELZIJDIG BEDRIJF ZOEKT VAKMAN] Noordwijk B.V. is een professioneel bedrijf, actief sinds 1911 Het biedt een veelzijdig dienstenpakket. Elektrotechniek, loodgieters- en (lekkingswerkzaamheden, het ontwerpen, inrichten en installeren van ners en de verkoop van elektrische huishoudelijke apparatuur. Op het van aanleg, renovatie en onderhoud in de utiliteits- en woningbouw en iculiere sector wordt Van Asten in de regio rond Noordwijk dan ook herkend tetrouwbare, klantgerichte onderneming. Aangesloten bij vakorganisaties als ETO en de VNI. Het team bestaat uit 35 uiterst vakkundige werknemers. It jand met de groei van Van Asten zoekt TopTech Niese Werving Selectie een WERKVOORBEREIDER LOODGIETERSWERK m/v Ervaren, evenwichtig en accuraat Iets voor u? Schrijf dan een korte brief, vergezeld van een pasfoto en gegevens over uw opleiding en ervaring, aan TopTech Niese Werving Selectie o.v.v. VA/WV, HaagWeg 77, 2281 AC Rijswijk ZH. U kunt reageren tot 10 dagen na verschijning van deze advertentie. Ook schoolverlaters worden uitgenodigd om tè solliciteren. Je kunt dan rekenen op een goede beg.eleiding, zodat je snel de nodige ervaring opdoet. Een korte test maakt deel uit van de selectie procedure. iw werk: dat de monteurs optimaal het werk kunnen doet dat door regelmatig met de monteurs leggen en door het opstellen van calculaties rtes, het uitwerken van opdrachten, het maken eningen en het opstellen van stukslijsten. rk omvat veel gedetailleerde werkzaamheden hoge normen gehaald moeten worden dienstverlener met specifieke vakkennis iring. U werkt grondig, systematisch en ig. In de omgang met anderen bent u een betrouwbare collega, terwijl u ook goed ;unt werken. U heeft een opleiding MTS tietechniek achter de rug. Ervaring met Office is een pré. jgt u van ons: werkplek op de afdeling werkvoorbereiding eterswerk, met een bedrijfsleider en één andere iorbereider als directe collega's. Een gedegen periode. En uiteraard: een goed pakket ivoorwaarden. I'll 44 JkM f H i I jtaJTa GELOOFWAARDIG Eval b.v. is reeds meer dan 25 jaar een gere nommeerd technisch instal latiebureau gespecialiseerd in de agrarische Wegens de sterke groei van de werkzaamheden en de wens onze afnemers een onverminderd goede service te bieden, zoeken wij per direct Wij vragen: - enthousiaste medewerkers met een positieve instelling en eigen initiatief. Wij bieden: - een goede baan en een prettige werksfeer in een gerenommeerd bedrijf. - interne opleiding tot een uitstekend vakman (Eval is een erkend opleidingsbedrijf) - bij gebleken geschiktheid een vaste baan met aantrek kelijke arbeidsvoorwaarden. Heb je belangstelling, kom dan eens op ons bedrijf kijken. Neem contact op met de heer B. Warmerdam voor een afspraak. Installatieburo Galglaan 112231 ND Rijnsburg Tel.: (071) 4022621, Fax: (071) 4031647 Elektrotechniek Klimaattechniek Koeltechniek Watertechniek Bij de gemeente Zoeferwoude is bij het team Sociale Zaken, Economische Zaken en Huisvesting van de sector Welzijn en Burgerij plaats voor een enthousiaste (financieel) administratief medewerker m/v voor 36 uren per week Functie-inhoud: is belast met de administratieve afhandeling van Abw uitkeringen en aanver wante regelingen; is belast met ae financieel administratieve verwerking van besluiten in het kader van de Wet voorzieningen aehandicapten(Wvg); verzorgt de correspondentie met cliënten en instanties en verstrekt informatie over de administratie van de Abw uitkeringen en aanverwante regelingen en de Wvg; bewaakt de wettelijke termijnen van afhandelingen; registreert de hercontrole; verzamelt en bewaakt statistische gegevens; voert de budgettering- en de debiteurenadministratie; is belast met de administratieve afhandeling van beslag; verricht zonodig andere binnen het team voorkomende werkzaamheden; is applicatiebeheerder van het pakket ten behoeve van de uitvoering Wvg; neemt deel aan interne overlegsituaties. Functie-eisen: mbo opleiding financieel/economische richting; bij voorkeur aanvullende opleiding op het gebied van sociale verzekerings wetten basisopleiding sociale dienstverlening (bo-gsd); financieel inzicht; automatiseringskennis.(Roccade Civility, Word, Excel); bij voorkeur ervaring op het werkterrein; goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; een zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding; goede communicatieve vaardigheden; een flexibele werkhouding Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris bij een 36-urige werk week maximaal f 4.343,- bruto per maand niveau 6 bedragen. Overige informatie: geboden wordt een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandig heid en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden (ruime studiefaciliteiten) als mede een gunstige werktijdregeling en een collegiale en informele werksfeer; de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etni sche minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie heeft een sollicitant uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten, de mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; nadere informatie over de functie lean worden ingewonnen bij de heer J.W, Slagmolen, teamleider Sociale Zaken, Economische Zaken en Huisvesting, fel. (071) 580 63 50. Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht binnen zeven dagen hun sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeferwoude. Acquisitie stellen wij niet op prijs. EURO 2000 Stuur dan vóór dinsdag 4 juli aanstaande een korte brief met cv en pasfoto naar: Adecco, Afdeling HRM, Postbus 40444, 3504 AE Utrecht, onder vermelding van de functie waarvoor jij belangstelling hebt. People make the difference ieel talent is onmisbaar. Maar de meest gekende successen behaal je samen, im. Met dat basisprincipe is Adecco geworden - de grootste ter wereld, groeien nog altijd dóór. Dus blijven we ik naar talentvolle mensen die zich voor onze Nederlandse ploeg willen inzetten als intercedent, vestigingsmanager, sales executive of districtsmanager (m/v). Zoek jij een baan met volop afwisseling en prima vooruitzichten? Neem dan nu kennis van de vele mogelijkheden die Adecco voor jou persoonlijk in huis heeft! Surf voor meer informatie naar www.adecco.nl. En benut meteen de gelegenheid voor een on line sollicitatie! Geen toegang tot het internet? i di y «m

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 43