Personeel Personeel Personeel INTERVIEWER Informatiebeheerder (m/v> O* verzorgende individuele gezondheidszorg (IG) Medewerker ZATERDAG 24 JUNI 2000 Stichting De Mare en Stichting MKD Margriet zijn begin van dit jaar ge fuseerd. Hiermede is een regionale organisatie voor jeugdhulpverlening in de regio Zuid-IIolland Noord ontstaan. Wij bieden residentiële-, dag- en ambulante behandeling aan kinderen in alle leeftij den en aan hun ouders. Bij de stichting zijn ongeveer 300 medewerkers in dienst. Op dit moment werken wij met de CAO Jeugd hulpverlening en de CAO Geestelijke Gezondheids zorg. Voor Medisch Kleuterdagverblijf Margriet zien wij uit naar een HOMETRAINER M/V voor 22 uur per week Het MKD binnen de organisatie In het MKD wordt dagbehandeling geboden aan 100 jonge kinderen (0-7 jaar) bij wie de ontwikkeling om diverse redenen problematisch verloopt. Wij rich ten ons hierbij op de hulpverlening aan kinderen en hun ouders/verzorgers. In multidisciplinaire teams wordt door diverse specialisten samengewerkt om vorm en uitvoering te geven aan de behandeling. Uw functie binnen de organisatie Als hometrainer verleent u aan een aantal van onze gezinnen praktische pedago gische hulp en intensieve ondersteuning in de thuissituatie, waarbij de video als hulpmiddel kan worden ingezet. U stelt samen met de ouders/verzorgers eigen werkplannen en programma's op en voert deze samen met de ouders/verzorgers uit. Als lid van het behandelteam werkt u samen met de andere disciplines, woont behandelbesprekingen bij en verzorgt de daarvoor benodigde verslaglegging. Onze wensen Wij zoeken een stressbestendige, initiatief- en vindingrijke persoonlijkheid met een flexibele werkhouding. Uw stijl van werken is open, mens- en resultaat gericht, stimulerend en motiverend. U heeft een voor de functie relevante op leiding tot hometrainer en ervaring in een dergelijke functie. U heeft kennis van de ontwikkeling van het jonge kind, ouders/gezinssystemen en bent goed in staat om signalen van een problematisch lopende ontwikkeling op te van gen. U beschikt over een rijbewijs en bent in het bezit van een auto. Verder is van belang De aanstelling geschiedt voor de periode van één jaar met de bedoeling deze om te zetten in een aanstelling voor onbepaalde tijd. Op de functie zijn de salaris- en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-GGZ (schaal 50) van toe passing. Zo komen wij tot elkaar Voor nadere inlichtingen over de functie en informatie over de organisatie neemt u contact op met mevrouw M. Lindhout, sectormanager, telefoon (071) 589 92 60. Kandidaten die belangstelling hebben voor de functie kunnen voor 4 juli een schrif telijke sollicitatie (inclusief Curriculum Vitae) richten aan de sollicitatiecommissie t.a.v. mevrouw M. Schotemeijer, Postbus 1134, 2302 BC Leiden. De eerste gespreksronde zal plaatsvinden op donderdag 6 juli a.s. De tweede gespreksronde is gepland op maandag 10 juli. De interne en externe procedure wordt gelijktijdig gehouden. Raad voor .Rechtsbijstand 's-Gravenhage De Raad voor Rechtsbijstand is op grond van de Wet op de Rechtsbijstand belast met de organisatie van de van overheidswege gefinancierde rechtsbijstand in het hofressort Den Haag. Aan de Raad is een Bureau rechtsbijstandvoorziening verbonden waar ca. 60 mensen werkzaam zijn. De afdeling beheer binnen het Bureau is o.a. belast met de verzorging van zowel interne als externe (management)rapportages en het beheer van computerapparatuur en het Windows-NT netwerk. Voor de Raden voor Rechtsbijstand wordt een nieuw informatiesysteem ontwikkeld waarbij gebruik zal worden gemaakt van moderne informatietechnologie. Voor de afdeling beheer zoekt de Raad voor spoedige indiensttreding een fulltime: Functie-omschrijving: De informatiebeheerder verzorgt een groot deel van de in- en externe management rapportages en werkt nauw samen met de systeembeheerder. Onder eindverantwoordelijkheid van de manager Beheer worden de volgende taken uitgevoerd: - genereren (op verzoek, periodiek) van informatie omtrent door de organisatie gerealiseerde doorlooptijden/termijnen van zaken, etc. ten behoeve van manage ment, bestuur, ministerie van Justitie, accountants en medewerkers van de Raad - analyseren van informatie en aangeven van trends - opdrachten verstrekken aan het externe automatiseringsbureau tot het opleveren van specifieke en/of landelijke informatie c.q. rapportages - controleren van de in het bestand opgenomen gegevens n.a.v. foutmeldingen en corrigeren van e.e.a. - bijhouden van een archief met rapportages en overzichten. In samenwerking met de systeembeheerder: - uitvoering geven aan helpdesk-activiteiten - regelen van de beveiliging en toegang tot de systemen - zorgen voor preventief en correctief onderhoud - installeren van nieuwe software. De juiste kandidaat heeft het volgende profiel: - minimaal mbo-niveau en ervaring in een soortgelijke functie - ervaring in het opzetten van rapportages - kennis van en ervaring met Windows. MS-Office en query-languages - accuratesse en zorgvuldigheid - technische aanleg - in teamverband kunnen werken - stressbestendig - dienstverlenend en flexibel - pragmatisch en oplossingsgericht. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris voor deze functie is afhankelijk van kennis en ervaring. De Raad beschikt over uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder flexibele werktijden. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Raden voor Rechtsbijstand. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie kan worden gevraagd bij de heer J.M. Kleijhorst, telefoon 070-37014 20. Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan: Raad voor Rechtsbijstand, t.a.v. mevrouw E. v.d. Last, Postbus 450, 2501 CL 's-Gravenhage onder vermelding van 'sollicitatie'. Research voor Beleid Holding BV is een landelijk onderzoeksbureau met een uniek karakter. Data Verzameling is onderdeel van deze Holding en is verantwoordelijk voor de praktische uitvoering van projecten en onderzoeken in opdracht van de vijf dochterondernemingen: Research voor Beleid, Research voor Beleid International, IS EO Marketing research, SWOKA en Key Net marketing services. Data Verzameling zoekt kandidaten voor de functie van: In deze functie werkt u onder leiding van het Hoofd van de afdeling Veldwerk kwantitatief en rapporteert u zelfstandig over de resultaten van de gesprekken. Functieomschrijving: In het kader van een 3-jarig onderzoek het afnemen van persoonlijke interviews bij mensen die in behandeling zijn voor psychische problemen. Bereidheid tot het afnemen van interviews in de avondure Functie-eisen: Minimaal HBO werk/denkniveau Communicatief en sociaal vaardig In bezit van rijbewijs Affiniteit met psychologie Voorkeur voor mannen en vrouwen in de leeftijd van 30 tot 60 jaar Aanbod: Wij nodigen parttimers én fulltimers uit te reageren Wij bieden een interessante, afwisselende en zelfstandige baan Interne training Goede arbeidsvoorwaarden Salarisindicatie: 3200,- op basis van 40 uur Wanneer u belangstelling heeft voor deze functie kunt u tot vrijdag 30 juni telefonisch contact opnemen met Ayse Kucuksen, dagelijks van 09.00 - 12.00 uur via telefoon nummer (071) 525 37 12 [7 Data verzameliri aaci voor schoolverlate ..an de zo ra hun die van de zorg hun beroep da9 28 lun' a-s- °P Ove'duin <ye *°e V3" i0 t0t 12 00 UUr en 14 00 'ot r6. Oo, .ven Tot de stichting verpleeg- en zorgcen tra Duyn en Rhyn, behoren: O VER DU IN (Katwijk), psychogeria trisch centrum voor verpleging en dag behandeling met een capaciteit van 226bedden en een dagbehandeling op twee locaties met 40 plaatsen. Over- duin heeft een bovenregionale functie voor patiënten met de ziekte van Hun tington en is actief in extramurale ver- dan informatie wat werken en tevens z.jn er ro"<Heiding^ h°Ue,f Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn biedt de mogelijkheid in september de opleiding te starten tot De opleiding wordt op maat gemaakt voor gemotiveerde mensen die van de zorg hun beroep willen maken. HAAGWUK (Leiden), woon- zorgcen trum biedt huisvesting en verzorging aan 106 ouderen met uiteenlopende zorgvragen. OVERRHYN (Leiden), een gecombi neerd verpleeghuis voor psychogeria- trie en somatiek dat eind 2000 m gebruik zal worden genomen. Het centrale adres voor sollicitaties is Nachtegaallaan 5. 2225 SX Katwijk. Wat houdt de opleiding in: De opleiding tot verzorgende IG is een opleiding op mbo-niveau. De oplei ding gaat van start, afhankelijk van de leerroute, met een voorbereidende periode. Na deze weken werk je mini maal 24 uur in de praktijk en ga je gemiddeld 1 dag per week naar school. Wat bieden wij: -een praktijkleerovereenkomst voor de 3-jarige Middelbare Beroeps Opleiding; - alle kosten zoals boekengeld, school geld komen voor onze rekening; - een voorbereidende periode met een zakgeld van f 750,-- bruto per maand; -na deze voorbereidende periode een afwisselende baan, met indivi duele begeleiding die op de praktijk gericht is; - een werkweek van minimaal 24 uur en maximaal 32 uur met een salaris volgens CAO-verpleeg- en verzor gingshuizen; lejaars f 1.772,--, 2e jaars f 2.090,-, 3ejaars f 2.702,- op basis van 32 uur per week, of vanaf 23 jaar minimumloon; - een vaste baan na behalen diploma, met verschillende doorgroeimogelijk heden en werken op verschillende locaties. Wat verwachten wij: - affiniteit met het werken met oudere mensen met afnemende (geestelijke) gezondheid, die dagelijks zorg nodig hebben; - een goede teamgeest en een prakti sche instelling; -werken en leren als een uitdaging beschouwen; - doorzettingsvermogen en initiatief; -in het bezit van een diploma mavo of vbo met minimaal 2 vakken op C-niveau waaronder Nederlands en de overige vakken op B-niveau of als je een overgangsbewijs naar 4 havo/vwo hebt of een daarmee gelijkgesteld opleidingsniveau. Informatie: Meer informatie is te verkrijgen bij Jade van Duijn, opleidingscoördinator of Ewoud Kraaij, personeelsfunctio naris, telefoon (071) 405 61 11. Gelijk solliciteren: Dat kan, schrijf een sollicitatiebrief aan de dienst Personeelszaken van de Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, locatie Overduin, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk. Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, maakt deel uit van het werkverband "De Open Ankh" (m/v) met commerciële inslag voor ons regiokantoor Leiden Nationale-Nederlanden is één van de grootste verzekeraars in Nederland n circa 5.000 medewerk(st)ers en maakt deel uit van ING Groep. Het bedrijj veelzijdig en dynamisch. Onze kracht ligt in onze kwaliteit en dienstverlenii De kwaliteit en inzet van onze medewerk(st)ers zijn daarbij bepalt De functie U biedt secretariële, commerciële en administratieve ondersteuning, zowel aan interne als externe relaties. U bent daarbij onder andere verantwoordelijk voor de administratie en verzorging van de uitnodigingen voor het bijwonen van landelijke en regionale evenementen, waaronder sponsoractiviteiten. Kortom, het gaat om een administratieve baan met ee.n commercieel karakter. Wat wij van u vragen U beschikt over een afgeronde MBO-opleiding en u kunt goed uit de voeten met Word en Excel. U denkt en werkt zelfstandig en u beschikt over goede contactuele en communicatieve kwaliteiten. U bent pragmatisch, stressbestendig en tactvol en u heeft een flexibele, klantgerichte opstelling. Onze tegenprestaties Wij bieden een afwisselende fulltime baan in een dynamische entoura Vanzelfsprekend kunt u rekenen op een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een dertiende maand, winstdeli een premievrij pensioen en korting op hypotheekrente en verzekering De sollicitatieprocedure Nationale-Nederlanden Als u voor deze functie belangstelling heeft, stuur dan binnen tien dagen uw brief met uw motivatie en een uitgebreid c.v. aan: Nationale-Nederlanden, afd. Personeelszaken, t.a.v. mw. J.M. Langerak, HP B.05.035, Postbus 90504, 2509 LM Den Haag. Of stuur een e-mail na jeanelle.langerak@nn.nl. Voor meer informatie over deze functie kun telefonisch contact opnemen met mw. A.M.C. van Gijlswijk of mw. C.Y. Otte (071) 579 18 r8. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40