Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Een leuke een goed kelende boterham. MENTOR ZATERDAG 24 JUNI 2000 Namens onze opdrachtgever, Zorggroep Horst en Vlietstreek, een organisatie voor thuiszorg, verzorgingshuiszorg, jeugdgezondheidszorg en maatschappelijk werk, zoeken wij kandidaten voor de functies van: Zorgmanager Verzorging en Verpleging (fulltime) en Zorgmanager Verzorging (24 uur) Zorggroep Horst en Vlietstreek .is een veelzijdige en betrokken organi satie. De Zorg groep staat klaar voor zo'n 175.000 mensen thuis en in een verzorgings huis. Het zijn de inwoners van de gemeenten Rijs wijk, Voorburg, Leidschendam, Voorschoten en Wassenaar. Bij de Zorggroep werken 1800 medewer kers Het is een betrokken, toege wijde, maar "nuch tere" organisatie. il F&L Select helpt organisaties in de thuiszorg, zorg en wonen, bij hun werving en selectie. Wij zoeken enthousiaste zorgmanagers die goed kunnen leiding geven en coachen. Als zorgmanager ben je verantwoordelijk voor de kwaliteit en de kwantiteit van het zorgaanbod en de personeelsbezetting en voor de afstemming van vraag en aanbod. Er is een enthousiast en zelfstandig werkend team Verzorging en Verpleging dat bestaat uit 50 medewerkers (niveau 3 t/m 5), waarvan een aantal in opleiding is. Zij werken voornamelijk met somatische cliënten. Het werkgebied is Voorburg. Ook het team Verzorging bestaat uit gemotiveerde medewerkers (17 verzorgenden in niveau 2 t/m 3). Het werkgebied is Voorschoten en Wassenaar. Het zijn beide gevarieerde functies met veel uitdagingen binnen een regio die volop in ontwikkeling is. Je hebt een opleiding op HBO-niveau bij voorkeur gericht op verpleging, ervaring in leidinggeven en een afgeronde management opleiding op (post) HBO-niveau gevolgd, dan wel de bereidheid deze te volgen. Ervaring binnen de zorgsector en relevante management- ervaring is een pré. Je bent een stimulerende persoonlijkheid met het vermogen een team te motiveren. Er wordt van je verwacht dat je flexibel bent en een consistente gedragslijn kunt hanteren. Je hebt aandacht voor samenwerking en communicatie, een heldere visie op de thuiszorg en affiniteit met automatisering De voorwaarden De salariëring is conform de CAO Thuiszorg. De aanstelling vindt plaats in een dienstverband voor bepaalde tijd voor de duur van één jaar. Hierna is omzetting in een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd mogelijk. De standplaats is Voorburg, respectievelijk Voorschoten. Indien je belangstelling hebt voor deze vacature kun je een informatiepakket aanvragen bij, F&L Select, telefoon 0348-493015. Je sollicitatiebrief verwachten wij voor 10 juli a.s. op het volgende adres: F&L Select, postbus 646, 3440 AP Woerden, t.a.v. mw. J E. van de Graaf. Kasmm Kasbaliemedewerker m/v Ben jij op zoek naar een leuke, afwisselende baan waarbij je ervaring opdoet inhet bankwezen? Voor een bekende bank zijn wij op zoek naar medewerkers die flexibel inzetbaar zijn op verschil lende kantoren in de regio van Leiden. Je werkzaamheden bestaan uit zowel klantencontact- en behandeling aan de balie, als de administratieve afwerking daarvan. Heb jij minimaal Havo met enige werkervaring en ben je flexibel beschikbaar? Kom dan snel bij ons langs Herintreders en studenten zijn in het bijzonder welkom te reageren. Informatie bij Alexandra Robbe, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. ADMINISTRATIEF Administratief medewerker m/v Bij Heineken zoeken wij een medewerker voor de debiteuren administratie. Oeze baan biedt perspectieven voor iemand die een MBO werk- en denkniveau weet te combineren met een flexibele en vooral klantgerichte instelling. Je bent verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling van contracten en je lost vragen op of speelt die door aan collega's. Deze functie is per direct en voor onbepaalde tijd. Informatie bij Kees Leegte, tel. (071) 545 80 15, Leiden, Schuttersveld 9. Senior medewerker m/v De senior medewerker financiële administratie is een verantwoor delijke en coördinerende functie voor het cluster Crediteuren en Voorraden bij Heineken. Je bent intermediair tussen de diverse organisatie-onderdelen van Heineken Nederland en het team. Je hebt een opleiding op HEAO-BE niveau of SPD en een paar jaar operationele ervaring. Het is belangrijk dat je helder kunt commu niceren en dat je naast analytisch ook klantgericht bent. Je kunt operationele problemen zelfstandig oplossen, je durft het initiatief te nemen om verbeterpunten aan te brengen en je bent een echte teamplayer. Deze uitdagende baan is per direct en voor onbepaalde tijd. Informatie bij Kees Leegte, tel. (071) 545 80 15, Leiden, Schuttersveld 9. Adminisratief medewerker m/v Ben jij net op vakantie geweest en moeten je financien nu weer aangevuld worden? Dan hebben wij nu de ideale oplossing voor je! Voor een grote zorgvezekeraar in Leiden zoeken wij een admini stratief medewerker tot en met augustus. Je werkzaamheden zullen bestaan uit telefoonwerk, verwerken van poststukken, archiefwerk en post- en faxbehandeling. Heb je minimaal en havo diploma en eventueel al wat relevante werkervaring en zou je graag 4 dagen per week willen werken, kom dan snel langs! Informatie bij Anoeska Fakkel, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Wiiir.iiimi Secretaresse m/v Op een grote, drukke afdeling bij Heineken ben je verantwoor delijk voor alle secretariele werkzaamheden voor vier personen, veel organiseren en ook vergaderingen notuleren. Jekunt onder druk werken en prioriteiten stellen. Als je secretariele ervaring hebt, stressbestendig bent en zelfstandig kunt werkendan is deze full-time baan zeer geschikt voor je tot het eind van het jaar. Informatie bij Kees Leegte, tel. (071) 545 80 15, Leiden, Schuttersveld 9 Archief specialist m/v Voor een gemeente in de directe omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren kanddaat voor het verzorgena van complexe archiefwerkzaamheden. Aangezien het een kleinere gemeente betreft zijn de taken zeer afwisselend: o.a. stukken controleren, informatie verstrekken, dossiers vormen, splitsen en ordenen en neveningangen aanbrengen. Om deze taken tot een goed einde te brengen beschikt u over minstens een SOD-1 diploma. Wanneer u niet ook het SOD-2 diploma heeft gehaald, .compenseert u dit met uw ruime werkervaring in dit vakgebied. De functie kan per direct ingaan en biedt uitzicht op een vast dienst verband. Zowel parttime als fulltime invulling van deze opdracht zijn bespreekbaar Informatie bij Niels Geelkerken, tel. (071) 541 25 12, Leiderdorp, Reaal 5. ir randstad uitzendbureau wmÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊtÊÊÊimmÊÊÊKÊÊÊÊÊmm Notariskantoor mr. R. Meiners gevestigd aan het Rapenburg 43 te Leiden heeft twee vacatures en zoekt: een secretaresse m/v (bij voorkeur fulltime) voor de secretariële ondersteuning van de notaris en notariële juristen een administratief medewerker (parttime) voor receptie- en administratieve werkzaamheden Gevraagd wordt: - goede beheersing van de Nederlandse taal; - een cliëntgerichte instelling; - ervaring in het werken met WP 5.1 Indien u geïnteresseerd bent kunt u een schriftelijke sollicitatie met c.v. richten aan; Mevrouw mr. R. Meiners Postbus 11038 2301 EA Leiden Voor inlichtingen: Mevrouw M. van Vliet-de Vos, 071-5131645 GEZOCHT VAKANTIEKRACHTEN Het Servicecentrum van Nuon in Alphen a/d Rijn biedt jou als student de perfecte bijbaan. In de va kantieperiodes en tijdens het collegejaar zoeken wij oproepkrachten. Je kunt je bezig houden met zowel administratief werk als het onderhouden van klantencontacten. Bel tijdens kantooruren voor meer informatie Rex Henriques 0172 - 486548 of Jan Guijt 0172-486732 Groothandel in aardappel, groente, en fruit JAC. VAN DER MEIJ ZN B.V. Jan van Galenstraat 14 1051 KM Amsterdam Vraagt per direct COMMERCIEEL MEDEWERKER CHAUFFEUR met groot rijbewijs BOEKHOUDER heeft u belangstelling voor een van deze functies, of wilt u meer informatie, belt u ons dan voor een afspraak. Ons telefoonnummer is 020-6868611 en vraag naar Leo Cuperus of Jan van der Mey. Van Kampenhout Haarlemmerstraat 125-127 Sinds 1865 2312 DN Leiden Telefoon 071-5122555 Wij zijn op zoek naar een spontane en representatieve Fulltime medewerkster, verkoopster M/V Van 18 jaar Ons idee gaat uit naar iemand met mavo/havo-opleiding die in het juweliersvak opgeleid wil worden. ADMINISTRATIEKANTOOR DUINDAM Administraties - Belastingzaken - Computerverwerking - Bedrijfsadviezen Voor de verzorging van de administraties van bedrijven in het midden- en kleinbedrijf zoeken wij op korte termijn een 40 uur per week voor o.a. de administratieve verwerking van bedrijfsgege vens, de verzorging van loonadministraties, de verzorging van de aangiften inkomsten-, loon- en omzetbelasting, sa menstellen jaarstukken. Wij denken aan een medewerker M/V met: MBO/HBO niveau, Praktijkdiploma boekhouden en/of M B A. Leeftijd van 22 - 30 jaar. Goede contactuele eigenschappen. Zelfstandige werkhouding. Ervaring met Microsoft Word en Excel vereist Wij bieden een afswisselende werkkring, goede toekomst mogelijkheden, aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie CV kunt u richten aan: ADMINISTRATIEKANTOOR DUINDAM t.a.v. Dhr. J. J. M. Duindam, Anth van Leeuwenhoekkade 19, 2251 JS Voorschoten Sticktingy Haardstee De Haardstee is een kleine zelfstandige stichting die aan ongeveer 40 cliënten, met een verstandelijke hai dicap ondersteuning en begeleiding biedt. Hiertoe beheert de stichting momenteel één woonlocatie (G.V.l waar 24 cliënten hun thuis vinden, en een 5 tal nevenvestigingen.De begeleiding krijgt gestalte vanuit 2 sisteams, van waaruit een vijftal kleine zelfstandige sub-teams zijn gevormd die begeleiding bieden «an diverse cliënten in hun eigen woonomgeving. Elk team heeft een eigen coördinerend begeleider/teamleide^ We zijn bezig met de realisatie van nieuwbouwplannen ter vervanging, van de huidige woonlocatie (G.V.T, om in te kunnen blijven spelen op de diverse woon- en begeleidingswensen van de cliënten. We hopen dj dit eind 2001 een feit zal zijn. Doordat een van de coördinatoren een functie elders heeft aangenomen, is vacatureruimte ontstaan voor een: Coördinerend begeleider teamleider 70%M/V Elke coördinerend begeleider geeft leiding aan een eigen team. Het uitvoerende werk bestaat voor ongeve 'l de helft uit het meedraaien in de directe begeleiding van de cliënten, terwijl de andere helft van de beschi n bare tijd zal bestaan uit management taken. Samen met de orthopedagoog, de teamarts en de directeur vc lj men de coördinatoren het managementteam. Taken binnen het managementteam zijn o.a.: - de onderlinge afstemming van taken en het evalueren, van bestaand beleid. - toetsing van de kwaliteit van het werk. - de ontwikkeling van nieuw beleid, en advisering van de directie. Taken als coördinerend begeleider/teamleider zijn o.a. - Het geven van sturing/coaching aan het team m.b.t. het uitvoerende werk op methodisch,inhoudelijk r organisatorisch gebied. - lid zijn van het management-team - het leveren van een bijdrage in het formuleren van de diverse hulpvragen van de cliënten, in overleg met de cliënt en zijn/haar netwerk, en daarin zonodig een voortrekkersrol kunnen vervullen. - het toezien op de uitvoering van de gemaakte afspraken. - zorg kunnen dragen voor een goed verloop van de diverse overleggen en het voorbereiden van 'Themadagen". We zijn op zoek naar een coördinator die: - Op basis van goede onderlinge samenwerking met de andere coördinator, invulling wil geven aan dez functie. - Op basis van kennis en ervaring in staat is deze taken op een professionele en heldere manier vorm te geven. - Die uitdaging ziet. in het zoeken naar nieuwe mogelijkheden. - Een afgeronde HBO-opleiding heeft, eventueel aangevuld met een kader- of managementopleiding. Wat hebben wij te bieden? - Een leuke verantwoordelijke baan, in een kleine organisatie met enthousiaste mensen. - Een organisatie die steeds in beweging is, om haar taak zo optimaal mogelijk te kunnen vervullen. - De taak-/functie-omschrijving zoals die is opgenomen in de CAO, en de daarbij passende beloning in schaal 7, met een maximum van 4.621,- per maand bij een aanstelling voor 100%. Als dit de baan is die je zoekt, stuur ons dan voor 3 juli a.s. je sollicitatiebrief, t.a.v. Dln: F. B. M. Schrijf directeur van de Haardstee, Witte Singel 70/71. 2311 BN Leiden. Heb je behoeft aan meer informatie, t kun je daarvoor contact opnemen met Anneke Hoff of Frits Schrijver. 071-5144162. Ze zijn daarvoor te reiken van maandag tot vrijdag van 9 tot 11 uur Procedure: Week 27, de selectie gesprekken op donderdag Week 28. de meedraaiavond in overleg met de kandidaten Week 29, de eindronde op dinsdagavond of donderdagmiddag. MENTOR Mentor Medical Systems staat wereldwijd bekend als gerenommeerd producent en leverancier van medische producten. Het hoofd kantoor van het bedrijf is gevestigd in Santa Barbara, California (USA). De vestiging in Leiden ontwikkelt en produceert hoogwaardige producten die hun toepassingen vinden in de plastische chirurgie. Het bedrijf maakt een aan de vooravond van een aanzienlijke uitbreiding van Een direct gevolg hiervan is dat in de komende tijd regelmatig de behoefte zal Op dit moment is Mentor op zoek naar geschikte kandidaten die hun steentje willen bijdragen aan de vervaardiging en kwaliteitscontrole van borstprothesen. Gezien de grote verantwoordelijkheden die gepaard gaan met de benodigde werkzaamheden in het productieproces moeten wij wel enige eisen stellen om als geschikt kandidaat beschouwd te kunnen worden. De grootste nadruk ligt hierbij op het nauwkeurig en secuur kunnen werken en het hebben van interesse in de medische wereld. Als je van mening bent dat je aan deze eisen voldoet, en ben je geïnteresseerd in grotendeels handmatige werkzaamheden uitgevoerd in stofvrije ruimtes en cleanroom waarbij speciale werkkleding is voorgeschreven, dan ben je voor ons een interessante kandidaat om uit te nodigen voor een oriènterend gesprek. VERVAARDIGING EN KWALITEITSCONTROLE VAN BORSTPROTHESEN Natuurlijk realiseert Mentor zich dat zij er ook wat tegenover moet stellen om de juiste persoon aan zich te binden. Naast een goed inkomen biedt Mentor een up-t'o-date arbeidsvoorwaardenpakket en goede ontplooiings mogelijkheden. Geïnteresseerd? Mentor ontvangt graag je sollicitatie, binnen 14 dagen, t.a.v. Mentor personeelszaken. Geïnteresseerd maar op het moment niet beschikbaar. Geen probleem! Ook dan ontvangt Mentor graag je gegevens en zal dan op een voor jouw beter passend tijdstip weer contact met je opnemen.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38