Personeel Personeel Personeel Personeel FOCUS OP DE TOEKOMST Ziekenverzorgenden m/v DORDWUK is een - IDAG 24 JUNI 2000 'oor onze vestiging in Leiden zoeken wij intercedenten. In deze functie doe bijvoorfaeMd. Maar voor jou is de waardering van onze transportbedrijven en er alles aan om 'jouw* chauffeurs goed op weg te helpen. Je bent coach, je chauffeurs natuurlijk minstens zo belangrijk. Ben je geïnteresseerd en heb je ersoneelsmanager en vraagbaak tegelijk. Je denkt mee met onze (poten- een HBO-diploma? Stuur dan een brief met curriculum vitae naar Randstad êle) klanten en vindt oplossingen op maat voor hen. Een functie waar je veel Transportdiensten, t.a.v. mevrouw E. Joel, Thorbeckeplein 14,2406 CG Alphen a/d i kwijt kunt, zoals je commerciële inzicht en je ondernemersoiap. Bi viraar je^ Rijn. Voor nadere informatie kun je contact met haar opnemen: telefoonnummer oed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden (0172)42 8480. ir randstad transportdiensten Naast de Ford Ka. Puma, Cougar vertegenwoordigt de Ford Focus met zijn dynamische uitstraling de nieuwe, oprechte, vooruitstrevende en energieke geest van Ford. Deze stelling sluit naadloos aan op onze dynamische organisatie die een scherpe "Focus" op de toe komst heeft. Wegens uitbreiding van onze bedrijfsactiviteiten in de Duin- en Bollenstreek heeft Van Kalmthout ui Niel Duin- en Bollenstreek B.V. binnen haar moderne en dynamische bedrijf op korte termijn een vacature in Lisse voor een (ALLROUND) RECEPTIONIST (M/V) (technische achtergrond beslist vereist) De functie: In deze uitdagende functie op het grensvlak van commercie en techniek bent u in eerste instantie het visitekaartje van ons bedrijf. U maakt telefonisch afspraken met en ontvangt onze klanten voor tme van auto's voor de werkplaats. U geeft - indien nodig - vakkundig advies en stelt kleine diag noses vast. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor alle administratieve handelingen met betrek king tot de werkplaats. Hierbij valt-te denken aan facturatie, kas bijhouden en afdragen en garantie en coulance aanvragen. Tevens ondersteunt u onze Chef Onderdelenverkoop in het verwerken en verkopen van onderdelen zowel aan de balie als in de werkplaats. Uw profiel: U heeft minimaal 2 jaar ervaring opgedaan in een soortgelijke functie; U heeft gevoel voor service en u bezit uitstekende contactuele eigenschappen; U heeft een afgeronde MTS-autotechniek opleiding of een opleiding op gelijkwaardig niveau; U heeft administratieve ervaring en affiniteit; U bent bekend met het automobielbedrijf; en in Noordwijk een 1 e of 2e AUTOTECHNICUS De functie: Het zelfstandig verrichten van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan personen- en lichte bedrijfswagens. Uw profiel: U heeft een afgeronde Innovam of gelijkwaardige opleiding voor le of 2e autotechnicus, of u volgt een opleiding voor autotechnicus; U heeft een klantvriendelijke en servicegerichte instelling. Ons aanbod: Zelfstandige en verantwoordelijke functies binnen een professioneel en modern bedrijf met e» ijzersterke reputatie, alsmede een interessant arbeidsvoorwaardenlpakket, Vanzelfsprekend bestaat de mogelijkheid tot het volgen van interne en externe opleidingen en cursussen. Geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met C.V. aan Van Kalmthout van Niel Duin- en Bollenstreek B.V., Postbus 24,2130 AA Hoofddorp, t.a.v. de heer H. Vos (of per E-mail: h.vos@vankalmthout.nl). Voor nadere informatie en/of een afspraak kunt u zich tevens wenden tot de heer H. Vos (tel. 023-5683220) JMÜf De Nr. 1 Ford-dealer van Nederland! «ffgll» van Kalmthout van Niel Noordwijk Keyserswey 1, Tel. 071 - 364 10 10 Lisse Meer en Duin 72a, Tel. 0252 - 41 90 51 service-dealer: Autobedrijf J. Noort en Zn.. Katwijkerweg 1d, Rijnsburg, Tel. 071 - 402 18 10 Stichting j urggroep Valent is een an lenwerkingsverband van lo Woonzorgcentrum en m jrpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum ro t. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en leactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk. Stii hting Zorggroep Valent Locatie Bernardus Hoofdstraat 82 2171 AV Sassenheim elefoon 0252-219 004 Locatie Bernardus Bernardus bestaat uit een somatisch Verpleeghuis voor 135 bewoners met een afdeling dagbehandeling en een Woonzorgcentrum voor 85 bewoners. Voor het verpleeghuis locatie Bernardus zoeken wij twee vanaf 32 uur per week De ziekenverzorgende maakt deel uit van het zelfsturende afdelingsteam van de somatische afdeling en wordt ondersteund door de coach. Functie-omschrijving: coördineren van de zorg als persoonlijk zorgbegeleider zelfstandig uitvoeren van de zorg begeleiden van leerlingen, stagiaires en familie. Functie-eisen: diploma Ziekenverzorgende of diploma Verzorgende IG goede communicatieve vaardigheden flexibele instelling zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: de arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO voor de Verpleeg- en Verzorgingshuizen salarisinschaling vindt plaats in functiegroep 35 het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd werktijden volgens rooster mogelijkheden voor kinderopvang en spaarloon. Wenst u meer informatie over deze functie? Dan kunt u contact opnemen met de heer P. Glasbergen, afdelingsmanager, telefoon 0252-219 004. Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan Stichting Zorggroep Valent, locatie Bernardus, t.a.v. mevrouw M. Hilt, staffunctionaris Personeelszaken, Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. iee va )bs De Jutter is een openbare basisschool en wordt bezocht door 440 leerlingen verdeeld over 17 groepen :p na de kerstvakantie 18 groepen). De Jutter is gehuisvest in twee moderne schoolgebouwen in de wijk Vinkeveld. CA let ingang van het nieuwe schooljaar ontstaat er een fulltime vacature voor de functie van i. Groepsleerkracht m/v /an gj le leerkracht wordt fulltime ingezet in groep 6. 1 laar verwachting wordt deze leerkracht in de toekomst ingezet in de bovenbouw (groep 7 of 8) gil. Groepsleerkracht m/v eg Iegelijk ontstaat er na de herfstvakantie of eerder een tweede vacature voor een fulltime functie van roepsleerkracht in de kleuterbouw voor een nieuw te starten kleutergroep fan onze nieuwe collega verwachten wij: voorstander te zijn van openbaar onderwijs inzetbaarheid in allegroepen bereidheid om veel tijd en energie te besteden aan de verdere ontwikkeling van de school dat deze kan omgaan met verschillen tussen kinderen deelname aan teamactiviteiten een actieve inbreng en een grote mate van zelfstandigheid interesse op het gebied van adaptief onderwijs, basisontwikkeling en het werken met de computer, 'rocedure ïanneer u belangstelling heeft, ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief voorzien van cv vóór 1 onderdag 29 juni 2000. U kunt uw sollicitatie richten aan het bevoegd gezag, maar u dient deze te sturen naar: Ipenbare basisschool De Jutter, ter attentie van mevrouw T A. Vogelaar, Alk 82, 2201 XP Noordwijk. ooraf kunt u intormatie krijgen bij de directeur van de Obs De Jutter, mevrouw T A. Vogelaar, lefoon 071 36 21554 (school) of 071 3614781 (privé). ST/c, t- ft «i Q Werken bij de CSKV? Daar kom jij OOK verder mee! De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) beheert de kinderdag verblijven Bibelebon, Bibelebos (dependance Bibelebon), De Hummelhof. De Sterrenboom. die elk zowel bedrijfs- als gesubsidieerde opvang realiseren voor kinderen van 0 tot 13 jaar. De CSKV zoekt voor BSO per: A. Groepsleid(st)er voor de Knabbels/Babbels B. Groepsleid(st)er voor de voorschoolse opvang C. Inval groepsleid(st)er voor diverse leeftijdsgroepen (BSO) Voor de functie A geldt: - de jongste groep in de leeftijd van 4,5 en 6 jaar - werkdagen: maandag, dinsdag na school en in de vakanties hele dagen, in de toekomst uitbreiding donderdag en vrijdag mogelijk. - indiensttreding 1 september 2000 Voor de functie B geldt: - verschillende leeftijdsgroepen - werkdagen maandag, dinsdag en donderdag van 07.30 tot 09.00 uur indiensttreding 21 augustus 2000 Voor de functie C geldt: werkdagen in overleg - aanvang dienstverband bespreekbaar Voor alle functies gelden de volgende eisen: - relevante MBO of HBO opleiding (bv LKC, SPW, CIOS, PABO. CMV of studerend hiervoor); - individueel als in groepsverband met kinderen kunnen werken; - goede contactuele vaardigheden; - in teamverband kunnen werken; - energiek zijn; - combinatie van de vacatures mogelijk. Salariëring vindt plaats conform CAO-welzijn. Voor nadere informatie kunt u op dinsdag en woensdag contact opnemen met iet Groote, hoofd BSO, tel.: 06-51028098. Sollicitaties kunt u vóór 3 juli 2000 richten aan: CSKV Witte de Withlaan IC 2253 XS Voorschoten I je hebt de bevoegdheid om voor de klas te staan je houdt van afwisseling in je werk I je weet nog niet bij welke basissehool je wilt gaan werken je houdt van zon, zee en strand DAN IS EEN BAAN IN DE VERVANGINGSPOOL IN KATWIJK IETS VOOR JOU! Bij de protestants christelijke scholen in Katwijk zijn vacatures in de pool, zowel voor fulltimers als parttimers Zegje: I ik ben breed inzetbaar I ik beschik over goede contactuele eigenschappen I ik ben flexibel in denken en handelen I ik bezit humor en doorzettingsvermogen I ik ben lid van een van de protestants christelijke kerken solliciteer dan naar een van deze banen! Je benoeming kan zo spoedig mogelijk ingaan. Stuur je sollicitatiebrief aan de Adviescommissie Poolvorming, p/a dhr. J. de Jager, Fluitekruid 24, 2201 SM Noordwijk. Je kunt dhr. de Jager ook bellen voor nadere informatie. Tel.: 071-4029106 (school); 071-3611367 (privé) "Een spilfunctie binnen een veelzijdig bedrijf' VAUFALT BV is actief in het ontwikkelen, produceren, transporteren en aanbrengen van bindmiddelen voor bouw- en wegenbouw- toepassingen. Een groot gedeelte van deze producten vindt zijn weg naar exportgebieden. VAUAFALT BV is een dynamische en mensgerichte organisatie waarbinnen persoonlijke en organisatorische ontwikkeling voorop staat. Als gevolg van doorgroei van de huidige medewerkster is een vacature ontstaan. Wij zijn daarom naarstig op zoek naar een: startend management assistente [fulltime] met doorgroeipotentieel die deze zelfstandige en veelzijdige functie kan invullen. Ervaring in een vergelijkbare functie is een pré, maar niet noodzakelijk. functie-eisen: MEAO of gelijkwaardige opleiding; Beheersing Engelse taal; Zelfstandigheid; Persoonlijkheid; Flexibele instelling. VAUAFALT BV is een korte lijnen organisatie met een open werksfeer. Naast een aantrekkelijk salaris bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden Indien je geïnteresseerd bent en jezelf herkent in het profiel, dan kun je een brief inclusief CV opsturen aan: VAUAFALT BV [e-mail info@vauafalt.com] t.a.v. mw. L. R. Buermans, Postbus 6, 2396 ZG Koudekerk a/d Rijn. VAUATOL i f*'

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33