Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel ZEV m Service is uw belangrijkste troef. #nv Stichting Centrum Café-/Restaurantkelner (m/v) Zelfstandig werkende Kok (m/v) ZATERDAG 24 JUNI 2000 WONINGBOUW VERENIGING zijl en vliet £ijl en Vliet heeft twee vacatures: De organisatie Zijl en Vliet is een woningbouwvereniging met bijna 4.000 verhuur- eenheden in Leiden en Voorschoten en vervult een actieve rol in de sociale huisvesting. De organisatie telt 35 medewerkers. ZEV legt de nadruk op leefklimaat, veiligheid, woonvormen en producten. Vanuit een martkgericht woondienstenmodel wil ZEV adequaat inspelen op de ontwikkelingen in de woningmarkt. Klant gerichtheid, dienstverlening, korte communicatielijnen, efficiency en een goede werksfeer zijn kenmerken van de organisatie. Secretaresse m/v (0,8 fte) Enthousiaste, pittige ondersteuner Functie-informatie De secretaresse geeft ondersteuning aan de leden van het MT in het algemeen en aan de directie-secretaris in het bijzonder. De functie bestaat onder andere uit het opmaken en redigeren van corresponden tie, ondersteuning bij voorbereiding van vergaderingen ed., onderhouden van interne en externe contacten en het leveren van een bijdrage aan alle voorkomen de werkzaamheden. In verband met een recente organisatieaanpassing zal deze functie zich nog nader ontwikkelen. Functie-eisen je hebt een HAVO/VWO werk- en denkniveau aangevuld met een secretaresse opleiding. Je hebt een servicegerichte instelling en je bent in staat om zelfstandig te werken. Je mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden zijn uit stekend en je hebt affiniteit met automatiseringssystemen. Trefwoorden Je bent enthousiast om deze functie accuraat en initiatiefrijk in te vullen. Je bent stressbestendig en betrouwbaar en je hecht waarde aan kwaliteit. Je voelt je thuis |n een baan waar je aanspreekpunt voor het hele bedrijf bent. Medewerker klantenservice m/v (parttime) Dienstverlener met organisatietalent bij verhuur en onderhoud Functie-informatie De werktijden zijn van 8.30-12.30 uur. Het takenpakket bestaat uit vier onderdelen, namelijk: 1receptietaken; 2. verhuur- en mutatieadministraties; 3. onderhoudsadministratie; 4. behandelen van reparatieverzoeken via de telefoon. iDe werkzaamheden bestaan o.a. uit het ontvangen van bezoekers aan de balie, igeven van informatie, verzorgen van administratieve ondersteuning, het verwerken van gegevens, het ontvangen en verwerken van reparatie- en serviceverzoeken, ihet bijhouden van het perceelsdossier en alle werkzaamheden in het belang van de continuïteit van de afdeling Woondiensten. ■Functie-eisen jJe hebt HAVO werk- en denkniveau en je hebt een dienstverlenende instelling. Trefwoorden Je wilt graag hard werken, je bent servicegericht, zowel telefonisch als aan de ■balie en je bent accuraat. Je vindt het leuk om in een levendig bedrijf een ;dynamische functie te vervullen. Arbeidsvoorwaarden Een vaste aanstelling zal conform de CAO geldend voor woningcorporaties 'geschieden. Daarnaast bieden wij prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie Denk je dat één van deze functies jou op het lijf is geschreven, stuur dan een brief met curriculum vitae vóór 1 juli 2000 aan Woningbouwvereniging Zijl en Vliet, ter attentie van mw. C. N. Bareman, Postbus 11189, 2301 ED Leiden. Je kunt ook e-mailen via admin@ziilenvliet.nl. Heb je nog vragen? Voor de functie van secretaresse kun je contact opnemen met Agnes Spanjer. Voor vragen over de functie medewerker klantenservice kan je jterecht bij Henriëtte Maaskant. Ons telefoonnummer is 071-512 2859. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op donderdag 6 juli a.s. G E M E EN TE K AT W UK X Als u toe bent aan een uitdaging in uw carrière als salarisadministrateur/trice solliciteer dan naar de functie v Medewerker Salarisadministratie 7». Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad. Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in de toekomst. De zee, het strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toeristen. Voor de luim 40.000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar Bij de gemeente Katwijk houdt een team van 3 medewerk(st)ers zich bezig met de uitvoering van de salaris administratie voor de gemeente Katwijk rn n aantal ambtelijke organisaties in de Duin- en Bollcnstieek. (32-36 uur per week, tijdelijk één jaar) Uw functie Houdt in dat u belast bent met het mede verzorgen van de salaris administratie en het verrichten van hieruit voortvloeiende administratieve taken. Daarnaast voert u financiële rechtspositieregelingen uit. Wij vragen Een opleiding op MAVO-D-niveau, aangevuld met MEAO of een vakgerichte opleiding op het gebied van de salarisadministratie Administratieve ervaring en kennis van Excel zijn een must Wij bieden Een salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van maximaal 4.343,- bruto per maand op basis van een volledige dienstbetrekking. Het betreft hier een tijdelijke functie voor de duur van ëén jaar Tewerkstelling zal plaatsvinden via een dienstverband met een uitzendbureau. Indien u reeds bij een overheidsorganisatie in dienst bent en u wilt deze tijdelijke functie bij de gemeente Kttfwijk ven-uilen, dan is een dienstverband op detacheringsbasis bespreekbaar Nadere informatie Kunt u inwinnen bij me telefoon 071-4062447 ri der Cingel, personeclsadvis Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 10 juli a.s. sturen naar de gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie Informatie voorziening, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van vacaturenummer 39C/00/00 op briefen enveloppe U kunt uw brief ook faxen via telefoonnummer 071 -4062397 of mailen Or •-> GLI Europe, de Europese vestiging van het Amerikaanse Gaming laboratories international, is een aantal jaar geleden in en vanuit Hillegom, Nederland begonnen om haar bedrijfsactiviteiten voor o.a. Europa verder uit te breiden. Door toenemende drukte is dit onajhandkelijke testlaboratorium voor speelautomaten (zoals fruituutomaten e.d.) op zoek naar uitbreiding. Er worden kansspelautomaten in Nederland getest en gecertificeerd voor Amerika. Europa en Afrika. Dit impliceert dat er af en toe naar deze landen zal moeten worden afgereisd om aldaar testen uit te voeren. Voor deze technische en avontuurlijke Junctie zijn wij op zoek naar een: MTS-er elektronica/computertechniek Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruitautomaten: vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische normen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnnen een groeiend professioneel team van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd/ervaring). Gevraagd: Afgeronde MTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als sofwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; bereidheid tot reizen; beheersing van de Engelse taal. Wie durft Wij nodigen avonturiers uit om te reageren naar GLI Europe BV De heer K. J. Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom 0252-529838 keesjan@gli-eu.com INTERDEAN maakt deel uit van een wereldwijd concern, en is één van de grootste internationale verhuisbedrijven van Europa. Gevestigd op het industrieterrein Molen wetering in Alphen a/d Rijn. Goed bereikbaar met bedrijvenbus, openbaar vervoer en per auto. Door de groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar; Functie: timmerman Werkzaamheden: het assisteren van de van de loodsbaas bij het uitvoeren van de timmerwerkzaamheden ten behoeve van verhuizingen Vereisten: timmervaardigheid, stressbestendig, accuraat kunnen werken, rijbewijs is een pré. Leeftijd; vanaf 17 jaar Per: direct Werkweek: 40 uur Functie: loodsmedewerker Werkzaamheden: het assisteren van de loodsbaas bij het uitvoeren van voorbereidende werkzaamheden voor de verhuizers als wel het laden en lossen van verhuizingen Vereisten: accuraat kunnen werken, rijbewijs is een pré Leeftijd: vanaf 17 jaar. Per: direct. Werkweek: 40 uur. Functie: junior secretaresse Werkzaamheden: het ondersteunen van het management Opleidingsniveau: middelbaar Vereisten: goede spreek- en schrijfvaardigheid van zowel de Nederlandse als de Engelse taal, vaardigheid met Windows programma's Leeftijd: vanaf 18 jaar Per: direct Werkweek: 40 uur Wij bieden deze leuke en afwisselende banen in een internationaal dynamisch bedrijf met eventueel doorgroeimogelijkheden. Schoolverlaters en Vutters worden gevraagd ook te reageren. Reacties voor 28 juni 2000 telefonisch of schriftelijk met c.v. Interdean. Interconex B.V. International Movers A. Leeuwen hoekweg 54 2408 AN Alphen aan den Rijn Postbus 169 2400 AD Alphen aan den Rijn Telefoon: 0172 447979 Fax: 0172 447974 E-mail: main@interdean.nl internet: www.interdean.com Voor Verzorgingscentrum Salem wordt gevraagd een: De Protestants Chris telijke Stichting Woon zorgcentra DSV beheert 3 moderne verzorgingscentra Duinrand met 108 ver zorgingsplaatsen, Salem met 125 en de Vlietstede met 60 ver zorgingsplaatsen. Aan het samenbouwen aan de goede sfeer van wonen en werken ligt in onze Stichting een Christelijke levensovertuiging ten grondslag. Activiteitenbegeleider m/v 28 uur p.w. Wij zoeken een medewerker die: Een vakopleiding activiteitenbegeleiding heeft op MBO-niveau. Bij voorkeur ervaring heeft in het psychogeriatrisch werkveld. Goede contactuele, schriftelijke en organisatorische vaardigheden heeft. Bereid is en het vermogen heeft om in een klein teamverband samen te werken. Voor wat betreft eigen vakgebied, zelfstandig kan functioneren. Een positief Christelijke levensovertuiging heeft. Je werkzaamheden zijn: Voorbereiden en organiseren van individuele en groeps activiteiten, inspelend op de behoeften en mogelijkheden van de bezoekers. Verrichten van werkzaamheden van lichtverzorgende aard. Observeren en rapporteren. Wij bieden: Een contract voor 28 uur per week. In eerste instantie een aanstelling voor één jaar, Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens de CAO voor verzorgingshuizen. Je schriftelijke sollicitatie kan je binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan: Verzorgingscentrum Huize Salem, t.a.v. mw. M. Z. Houwaart, Duindoornlaan 34, 2225 RT Katwijk. Behandeling de gevolgen vi in en onderzoek i georganiseerd geweld Stichting Centrum '45 is het landelijk centrum voor de psychiatrische en p chotherapeutische behandeling van oorlogsgetroffenen en vervolgden. 1 Centrum verricht tevens onderzoek en verzorgt onderwijs op het gebied van n psychotraumatologie. De topreferente zorg wordt gerealiseerd op twee lot ties: voor oorlogsgetroffenen en veteranen te Oegstgeest en voor getraum seerde vluchtelingen en asielzoekers in 'de Vonk' te Noordwijkerhout. Beide locaties beschikken daarbij over een polikliniek, een dagkliniek en t kliniek met 24 bedden. Een deel van de dagbehandeling van oorlogsgetrol nen vindt, in nauwe samenwerking met het Sinaï-centrum, plaats in Schalm' te Amsterdam. Het wetenschappelijk onderzoek en het daaraan gerelateerde onderwijs, vi1 ondermeer plaats in samenwerking met de Rijks Universiteit Leiden en Katholieke Universiteit Nijmegen en is gesitueerd te Oegstgeest. Bij de Sti ting Centrum '45 werken circa 140 medewerkers. Ten behoeve van medisch secretariaat zoeken wij een ERVAREN MEDISCH SECRETARESSE m/v parttime aanstelling van 20 uur - 55.55%) F unt ie-i nformat ie - administreren en archiveren van cliëntgegevens - voorbereiden, notuleren en uitwerken van vergaderingen - bijhouden van de agenda's - secretariële ondersteuning t.b.v. de cliëntenraad - helpdeskfunctie computerprogramma's w.o. WP 6.1cliënten registratiesysteem - overige met de functie samenhangende werkzaamheden Functie-eisen: HAVO aangevuld met een secretaresse-opleiding, of MEAO-secretariee ervaring met het notuleren van vergaderingen goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift bekendheid met medische terminologie strekt tot aanbeveling ervaring met tekstverwerking WP 6.1, cliënten registratiesysteem bereidheid in te vallen bij ziekte en/of vakanties van collega's Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is er een voor de duur van een jaar met uitzicht op een dienstverband - salariëring vindt plaats volgens de FWG-salarisstructuur, functiegroep - de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de CA GGZ Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij Mw. S. M. van Burg-Duurland, coördinator medisch secretariaat. Telefoon 071-5191 Voor algemene informatie kunt u ook onze site bezoeken op: wwwj trum45.nl Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Stichting! trum '45, t.a.v prof. dr. J. N. Schreuder, directeur. Rijnzichtweg i 2342 AX Oegstgeest. De Holland Casino's zijn een bijzondere gelegenheid om uit te gaan. Zodra je er binnenstapt, ben je in een wereld van spanning en avontuur. We doen er alles aan om de gasten 'l een onvergetelijke middag of avond te bezorgen. Daar dragen natuurlijk de strikte regels en procedures aan bij, die we als enige legale casino's hanteren. Maar belangrijker nog zijn onze medewerkers. Die bepalen de sfeer en maken dat onze gasten zich thuis voelen. Voor het Holland Casino in Scheveningen zoeken wij een die precies weet hoe je het gasten naar de zin maakt. Die het werk met plezier doet, Onderhoudend is en de gasten door een persoonlijke stijl verrast. Die met gevoel voor servjee vijf-gangenmenu's serveert. Die het hoofd koel houdt, ook als even verderop de Jackpot valt of 35 keer het winnende Roulettenummer wordt uitbetaald. Die kortom een perfecte gastheer of -vrouw is. Behalve een SVH-diploma hebt u voor deze functie ruime ervaring nodig als barkeeper en restaurantkelner bij gerenommeerde bedrijven. Ook een representatief uiterlijk en een goede beheersing van de moderne talen zijn onontbeerlijk U werkt gemiddeld 38 uur per week in wisseldiensten, ook tijdens de weekeinden. Uw salaris (vanaf 23 jaar) bedraag tussen de f 43.600,- en f 55.000,- bruto per jaar, terwijl ook de secundaire arbeidsvoorwaarden uitstekend zijn Bent u de ideale, gastheer of -vrouw, stuur dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met een recente pasfoto aan de Manager Human Resources, mevrouw AM. Greve van het Holland Casino in Scheveningen. die een perfect gevoel voor service, show en entertainmeni heeft. Die zelfstandig en op creatieve wijze exclusieve gerechten bedenkt en bereidt; gerechten die het spannendste restaurant van Nederland waardig zijn. Die onze gasten kortom iedere keer weer weet te verrassen en te verwennen. Behalve het diploma SVH-keuken of ervaring waardoor u vergelijkbare bekwaamheid hebt. is ruime la carte-ervaring voor deze functie onontbeerlijk. U bent bereid in wisseldiensten te werken, ook tijdens weekeinden en vaak tot in de kleine uurtjes. Daar staat tegenover dat u geen gebroken diensten hebl U werkt gemiddeld 38 uur per week en uw salaris (vanaf 23 jaar) ligt tussen de f 58.900,- en f82.000,- bruto per jaar, terwij de secundaire arbeidsvoorwaarden eveneens uitstekend zijn. Bent u de ideale kok, stuur dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met een recente pasfoto aan de Manager Human Resources, mevrouw A.M Greve van het Holland Casino in Scheveningen.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32