Personeel Personeel Personeel Damn valkenbur9 cb Cementbouw Handel Industrie Assistent Controller, MAGIC STAR OPP******** ★★★★★★★★MAGIC STAR OPP******** FLORIPLANT ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS Schoonmaker(s) HaïK LELIE de koning Leidsch Dagblad Advertentie-adviseur m/v Advertentie-adviseurs m/v Verpleegkundigen m/v Coördinator activiteitenbegeleiding m/v ZATERDAG 24 JUNI 2000 Cementbouw Handel Industrie gevestigd te Cruquius (Heemstede) maakt deel uit van het beursgenoteerde NBM-Amstelland en is de afgelopen jaren sterk gegroeid. Met ruim 150 zelfstandige ondernemingen/ vestigingen produceert, verhandelt en vervoert Handel Industrie bouwma terialen bouwstoffen en doe-het-zelf- artikelen. De ondernemingen zijn toonaangevend in hun marktsegment en regio (veelal marktleider) en zijn verenigd in vijf prod u ctgroepen Betonmortel, Bindmiddelen Logistiek, Bouwmaterialenhandel, Detailhandel (Gamma- en Karwei bouwmarkten) en Industrie. Handel Industrie zal in het jaar 2000 met behulp van ongeveer 4000 gemotiveerde mensen een omzet realiseren van ruim fl. 2 miljard. Dankzij een voortgaande innovatie van producten en diensten en de open dialoog met haar opdrachtgevers, leveren de ondernemingen een belangrijke toegevoegde waarde aan hun afnemers. (HEAO/SPD) inhoudelijk sterk, waar je niet om heen kunt De organisatie Binnen Cementbouw Handel Industrie wordt u inzetbaar voor de groepen Cementbouw Industrie BV en Cementbouw Bouwmaterialen- handel BV. Cementbouw Industrie BV bestaat uit vijftien fabrieken die gericht zijn op de productie van betonwaren, casco's, vloeren, kalkzandstenen en straat- en metselstenen. Cementbouw Bouwmaterialenhan del BV bestaat uit 42 groothandels- vestigingen (regionaal bekende en gerespecteerde bedrijven) die zorg dragen voor de verkoop en distributie van een uitgebreid assortiment bouwmaterialen en bouwstoffen. De functie U rapporteert rechtstreeks aan de groepscontroller van beide groepen. Uw werkzaamheden zullen bestaan uit: het verrichten van de periodieke consolidatie van alle tot de groe pen behorende bedrijven: het toezien op een tijdige aanleve ring van rapportages door werk maatschappijen /subgroepen; het beoordelen en voorbespreken van de door de werkmaatschappijen opge stelde analyses en het verrichten van periodieke analyses: het voeren van de vennootschap pelijke administraties en het opstellen van de periodieke vennootschappelijke rapportages van de twee groepen; het verrichten van ondersteu nende werkzaamheden op pro jectbasis bij werkmaatschappijen; bijdragen aan de verbetering en harmonisatie van de (MIS-) rap portages per groep; bijdragen aan de versnelling van de oplevering van de diverse rap portages; op ad hoe nadere analyses opstel- Jen en op grond hiervan voorstel len doen. Uw profiel U beschikt over een stevige persoon lijkheid. Door een gedegen en zorg vuldige werkwijze dwingt u het nood zakelijke respect af. U hebt een afgeronde opleiding Heao (be) dan wel een afgeronde SPD. Bij voorkeur heeft u.ervaring met een soortgelijke functie. U bent analytisch en weet op een flexibele wijze invulling te geven, aan uw werkzaamheden. Reageren Heeft deze vacature uw aandacht getrokken, dan verzoeken wij u een bondige sollicitatiebrief, inclusief cur riculum vitae te richten aan de afde ling Personeel Organisatie t.a.v. de heer M. Bijpost, Postbus 567, 2100 AN Heemstede. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Bakker, groepscontroller, tel.nr. 0235481481. DRUKWERKVEREDELING Wij zijn een grafisch afwerkingsbedrijf en brengen in opdracht van drukkerijen een vernis- of folielaag aan op boekomslagen, brochures, posters, verpakkingsmateriaal, tijdschriften e.d. Er wordt gewerkt met offset-, zeefdruk-, vernis- en lamineermachines. Het bedrijf is marktleider in Nederland en heeft naast de hoofdvestiging in Valkenburg ZH ook filialen in Eist, Staphorst, Ridderkerk, Houten en Hengelo. Er werken in totaal circa 70 medewerkers. In ons kleine administratieve team - er zijn 2 collega's - is door een herindeling van taken een vacature ontstaan voor een Assistent Hoofd Administratie - accuraat en efficiënt - minimaal MBA/MEAO - boekhoudkundig inzicht - affiniteit met automatisering - bekend met Exact en MS Office - teamwerker en toch zelfstandig -Je bent verantwoordelijk voor de juiste verwerking van bank. giro en kas, inkoopfacturen, memorialen en maandelijkse voorraadverwerking. Verder voorbereiding van de salarisadministatie, die uitbesteed is, en het beheer van de assurantieportefeuille. Je helpt mee aan diverse maandrapportages en je helpt collegiaal mee met overige voorkomende werkzaamheden. Op de afdeling wordt niet gerookt. Het is een afwisselende baan met doorgroeiperspectief als je je verder ontwikkelt en leidinggevende capaciteiten hebt. We hebben goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden met een winstdelingsregeling. Belangstelling? Stuur een brief eigenhandig geschreven met cv naar Bron Valkenburg t.a.v. Mevr. E. Noorlander. Bron Valkenburg, Voorschoterweg 49, 2235 SE Valkenburg ZH Floriplant is een handelsbedrijf, dat een compleet assortiment plantstekken exporteert naar kwe kers en postorderbedrijven in vele landen van de Europesche Unie, Noorwegen, Zwitserland, Tsjechië en Slowakije. Deze plantstekken worden voor ons geproduceerd door een aantal vaste leveranciers op verschillende locaties door geheel Nederland. Onze afzet vindt plaats door eigen vertegenwoordigers en buitenland se vertegenwoordigingen. FLORIPLANT B.V. HOOGEWEG12 2231 MS RIJNSBURG TEL: 071 331 3300 FAX: 071 331 4175 E-mai: floriplant@hetnet.nl Door uitbreiding van de handelsactiviteiten zijn wij voor directe indienstreding op zoek naar 2 enthousiaste, niet rokende die onze order- en exportadministratie komen ondersteunen Taakomschrijving: Order administratie Export planning Ondersteuning buitendienst medewerkers en vertegenwoordigingen Verzendklaar maken orders voor de export 1 dag per week tijdens hoogseizoen) Functie-eisen: MBO-opléiding Goede mondelinge en schriftelijke kennis van Engelse en Duitse taal Enige affiniteit met computers Accuraat Wij bieden: Passend salaris Deelname aan pensioenfonds Bedrijfsspaarregeling 38-urige werkweek Prettige collegiale werksfeer in een klein team Nadere informatie Kunt u inwinnen bij Dhr. R.T.M. Kortekaas Telefoon 071 331 3300 Sollicitatie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken richten aan: FLORIPLANT B.V. T.A.V. DHR. R.T.M. KORTEKAAS HOOGEWEG12 2231 MS RIJNSBURG Gordijnenatelier H. van der Lelie is een ge staag groeiende onderneming die zich gespe cialiseerd heeft in het maken van overgordijnen, vitrages, draperieën en vouwgordijnen voor de woninginrichters in het westen van Nederland. Voor het schoonhouden van onze ateliers, toi letten, kantine en kantoren zoeken wij een of meerdere personen die dit voor ons willen gaan doen. Het liefst m.i.v. 1 juli. Het gaat om ongeveer 6 uur per dag, voor of na en gedeeltelijk tijdens de normale werktijden van 8.00 tot 17.00 uur. Bel voor een afspraak: 071-5320091 ma. t/m vrij. vanaf: 8.30 tot 12.15 uur of van 13.00 tot 17.00 uur. Industrieterrein „De Veiling" Perenweg 21 2321 DA Leiden ieu rkonfekti Ben je op zoek naar een kantoorfunctie met een vast dienstverband? Dan ben je bij ons aan het goede adres. Want De Koning is dé specialist in Leiden en omgeving. Heb je een opzegtermijn bij je huidige werkgever? Dan is dat geen enkel bezwaar. Bij De Koning kun je altijd terecht. Secretarieel Medewerker Voor een arbo dienst in Leiden zoeken wij iemand die de bedrijfsarts administratief en secretarieel assisteert. Ben jij klantvriendelijk en heb je relevante ervaring, kom dan snel langs Receptionist/ Telefonist Voor een belastingadvieskantoor in Leiden zijn wij op zoek naar iemand die het leuk vindt klanten te ontvangen en telefonisch te woord te staan Ben jij servicegericht en representatief, neem dan contact met ons op. Executive Secretary Voor een pharmaceutisch bedrijf in Leiden zoeken wij een ervaren secretaresse ter ondersteuning van de President CEO Ben jij zelfstandig, stress-bestendig en organisatorisch aangelegd, reageer dan snel. T Z E N D U R E A U Feiten, meningen en achtergronden. Daar draait het bij het Leidsch Dagblad. Actualiteiten uit de regio, m ook uit binnen- en buitenland. Want juist in die combi natie ligt de kracht van een regionaal dagblad. Voor zowel nieuws als advertenties rekenen dagelijks zo'n 138.000 lezers op hun krant. Leidsch Dagblad is een uitgave van Dagbladuitgeverij Damiate, waartoe ook Haarlems Dagblad en IJmuider Courant behoren. Bij het bedrijf zijn in totaal ruim 300 i werkzaam. Voor de afdeling Advertentieverkoop Leiden zoeken wij een voor de buitendienst Na een inwerkperiode bouw je geheel zelfstandig een goede relatie op met onze bestaande en nieuwe adverteerders. Met behulp van je contactuele vaardigheden en vakkennis adviseei hen over alles op het gebied van mediaplanning en reclame. Ook komen 1 r dezelfde afdeling graag i voor 32 uur en 22,5 uur per week in de binnendienst Met veel bestaande relaties vindt regelmatig telefonisch overleg plaats. Aan jou de taak hen te begeleiden en te adviseren bij alles op het gebied van adverteren in onze uitgaven. Een even eens wisselende en zelfstandige baan waarbij je in de beginpe riode kunt rekenen op een goede persoonlijke begeleiding van Dagbladuitgeverij ri'amiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Tei'efoon (0123) 5 150 450 (02'3) 5 343 010 Dagbladuitgeverif Damiate b.v. zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagbladcombinatie b. v. (HDC) WIJ VRAGEN Dat je kunt denken en werken op minimaal MEAO- CE/HAVO-niVeau is wat ons betreft voor beide functies van zelfsprekend. Net als overigens een goed commercieel inzicht en voldoende creativiteit. Voor de buitendienstfunctie ben je natuurlijk ook in het bezit van een rijbewijs en een auto. Maar bovenal ben je representatief en voel je je uitstekend thuis tus sen ondernemers/middenstanders. >WIJ BIEDEN Ambitieuze mensen die het leuk vinden om in teamverband t werken, bieden wij een prima salaris, dito secundaire arbeids voorwaarden én -voor functies in de buitendienst- een goede autokostenvergoeding. Daarnaast kun je rekenen op voldoende ontplooiingsmogelijkheden en diverse interne opleidingen t trainingen. JE REACTIE Lijkt zo'n dynamische baan je op het lijf geschreven? Stuur dan vóór 8 juli a.s. een brief naar Anita Sineets van onze afdeling Personeel Organisatie, Postbus 507, 2003 PA Haarlem. Wil je eerst meer informatie, bel dan met Cor Spreeuw, verkoopleider, tel. overdag 071-5356225 en 's avonds 070-3865607. Stichting Zorggroep Valent is een samenwerkingsverband van Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk. Stichting Zorggroep Valent Locatie St. Jeroen Jeroenspark 1 2201 KS Noordwijk Telefoon 071 - 365 17 00 Locatie St. Jeroen Woonzorgcentrum St. Jeroen ligt in het hart van Noordwijk-Binnen en 147 verzorgingsplaatsen en 41 aanleunwoningen. St. Jeroen gaat bij het verlenen van zorg uit van de visie dat de bewoner centra; en zelf richting geeft aan zijn/haar leven op zowel lichamelijk, geestelijk als terrein. De zorgverlening vindt plaats met respect voor de leefstijl en de overtuiging van de bewoner. St. Jeroen beschikt over een afdeling intensieve zorg voor psychogeriatrische bewoners, een afdeling activiteitenbegeleiding er tevens tijdelijke dag- en nachtopvang. Met ingang van 1-1-2001 is een verpleegunit voor 15 PG-bewoners gerealiseei p Wij zoeken op korte termijn voor de avonddienst (minimaal 3 avonden per 14 dagen van 18.00 - 23.15 uur) Functie-eisen: een afgeronde opleiding (A- en/of B-verpleegkundige, MDG0/VP) affiniteit met ouderen goede communicatieve vaardigheden flexibele opstelling t.a.v. veranderingsprocessen leidinggevende capaciteiten. voor 28 uur per week Taakinhoud: bedenken, organiseren en begeleiden van individuele- en groepsactiviteiten (o de dagopvang en de meerzorg) leidinggeven aan het team activiteitenbegeleiders deelname aan evenementencommissie. Functie-eisen: een afgeronde opleiding activiteitenbegeleiding op MB0-/HB0-niveau enkele jaren ervaring in de ouderenzorg, bij voorkeur als leidinggevende goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden een flexibele opstelling t.a.v. veranderingsprocessen leidinggevende capaciteiten. Wij bieden voor beide functies: een prettige collegiale werksfeer in een klein team salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizi1 deelname aan het pensioenfonds PGGM. Informatie Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw M.M.F. van den Burg-Jansen, zorgmanager. Zij is overdag bereikbaar via telefoonnummer 071 - 365 17 00. Sollicitatie U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan de directie van St. in Jeroenspark 12201 KS Noordwijk.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24