Personeel Personeel Personeel Personeel Personei iïï MBO'ers Salarisberekening en Loonbelasting corus Administratief Medewerker ZATERDAG 24 JUNI 2000 RIJNSBURG Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs te Rijnsburg vraagt voor de onderstaande basis scholen de volgende leerkrachten (m/v) Voor de "Koningin Emmaschool" Smidstraat 27 een leerkracht (0.1628 wtf) bij voorkeur in te vullen op woensdag De Emmaschool is een 8-klassige basisschool met 224 leerlingen gelegen in het centrum van Rijnsburg. De groepen 1 en 2 zijn gevestigd in een dislocatie. Aan de school zijn 13 collega's werkzaam. Op dit moment wordt hard gewerkt aan de realisatie van nieuwbouw in de vorm van een multifunctioneel complex.De Emmaschool is op zoek naar een gezellige collega die bewust kiest voor het p.c. onderwijs. Wij zijn op zoek naar een collega die be reid is met kleuters te willen werken. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met dhr. W van der Plas, directeur van basisschool "Koningin Emma" tel. nr. 071-4082869 (school) 071-4082760 (privé) of bij dhr. E. de Groot, adjunct-directeur, tel nr. 071-4035823 (privé) Voor de "Julianaschool" Hofstraat 15 een Leerkracht (0.4491 wtf) tevens zijn wij op zoek naar een leerkracht voor 0.1628 wtf beide vacatures zijn mogelijk te combineren. De Julianaschool heeft 210 leerlingen in 8 groepen en heeft een team van 13 leerkrachten. Zelfstandig werken en goed omgaan met elkaar door kind en leerkracht zijn voor de school belangrijke zaken. De Julianaschool vraagt iemand die vanuit een persoonlijke overtuiging gestalte wil geven aan het Protestands Christelijk onderwijs en bereid is om met kleuters te willen werken. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de directeur dhr. M.H. Bosch tel.nr. 071-4082215 (school) of 071-4024844 (privé) of bij dhr. R.M. Dobbinga, adjunct-directeur, tel: 071-3646044 (privé) Voor de Basisschool de "Wegwijzer" een leerkracht (0.2306 wtf) Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de directeur dhr. H. van Rietschoten tel nr. 071-4082759 (school) Of 071-4080852 (privé) of bij Mw. A. de Jong, adjuct-directeur, 071-4023454 (privé) Voor de Banenpool is het bestuur tevens op zoek naar een collega (volledige baan) Het bestuur zoekt iemand die meelevend lid is van één van de protèstants Christelijke kerken. Bewust kiest voor het p.c. onderwijs en om kan gaan met verschillen tussen kinderen Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met Mw. C. Bouter, directeur van basisschool "De Schakel" tel nr. 071-4082428 (school) 0252- 218197 (privé) MARIENHAVEN PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM MARIÉNHAVEN I PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM V PROJECTEN. HET PSYCHOGERIATRISCH C SAMENWERKING C BIJDRAGE LEVEREN Door uitbreiding van het aantal dagbehandelingsplaatsen ontstaat op de afdeling Dagbehandeling per I juli a.s. de vacature van: ACTIVITEITENBEGELEIDER m/v (27 uur per week) In het zorgproces staat cliëntgericht handelen in interdisciplinair teamverband centraal. Er wordt gewerkt met een individueel multidisciplinair zorgdossier. Je werktijden zijn: Wisselend, volgens dienstrooster tussen 09.00 - 18.30 uur (van maandag t/m zaterdag). Je werkzaamheden zijn o.a.: voorbereiden en organiseren van indivi duele- en groepsactiviteiten, daarbij in spelend op de behoeften en mogelijk heden van de bezoekers: begeleiden van bezoekers bij activiteiten van o.a. R.O.-groepen: verrichten van werkzaamheden van licht verzorgende aard; observeren en rapporteren; per bus van huis ophalen en weer thuis brengen van bezoekers. Wij verwachten van je: minimaal een vakopleiding op MBO-niveau; bij voorkeur ervaring in het psycho geriatrisch werkveld; goede contactuele, schriftelijke en organi satorische vaardigheden; spontaniteit, inventiviteit en flexibiliteit naar de bezoekers toe; bereidheid en het vermogen om in een klem teamverband samen te werken; het vermogen om, voor wat betreft het eigen vakgebied, zelfstandig te functioneren. Wij bieden je: salariëring conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen in functiegroep 35; een aantrekkelijk pakket extra secundaire arbeidsvoorwaarden op het gebied van verzekeringen. De taak-/functieomschrijving van activiteiten- begeleider is op aanvraag verkrijgbaar bij de dienst Personeelszaken. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kun je je wenden tot Wim Koopmans, teamleider Dagbehandeling, telefoon 071 -305I 999. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen gericht worden aan Dana Gieles, assistente Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. Corus is de naam van een nieuwe wereldspeler. De onderneming is in het najaar van 1999 ontstaan uit het samengaan van Koninklijke Hoogovens en British Steel. Corus heeft Europa als thuisbasis en beschikt over een internationaal productie- en distributie-apparaat. Vestigingen zijn onder meer in het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Duitsland, België, Noorwegen en de Verenigde Staten. Met een breed pakket aan metaalproducten - staal, aluminium en roestvrij staal - kan Corus tegemoet komen aan de wensen van een wereldwijde klantenkring. De belangrijkste markten zijn de bouw, de automobielindustrie, de lucht- en ruimtevaart, de scheepsbouw, de energiesector, de machinebouw, verpakkingen en constructie. Corus telt 24 business units die zich richten op specifieke product-marktcombinaties. In Europa neemt Corus de eerste positie in voor wat betreft productie en verkoop van staal en staat op de vijfde plaats met de productie van gewalst aluminium. Corus heeft een omzet van 14,7 miljard Euro en telt 67.000 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Londen. f De Personeels- en Salarisadministratie (PSA) is een van de afdelingen van Human Resources Services in IJmuiden. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het vastleggen en actualiseren van het personeelsbestand, de aan- en afwezig heidsadministratie, de salarisadministratie en het uitvoeren van wettelijke- en Corusregelmgen. Met 60 personeelsleden wordt bij PSA tevens de ontwikkeling en het beheer van HR-systemen en de informatieverstrekking over het personeel verzorgd. De afdeling Salarisberekening stelt maandelijks de bruto salarissen voor circa 11.000 personen vast. De afdeling Loonbelasting en Sociale Verzekeringen houdt zich voornamelijk bezig met het bruto-netto-traject en de uitvoering van wettelijke en Corusregelingen, zoals loonbeslagen, uitzending en detachering, ziekte en WAO-administratie. Zowel bij de afdeling Salarisberekening als de afdeling Loonbelasting en Sociale Verzekeringen is een vacature. Daarom zijn wij voor de afdeling Salarisberekening op zeer korte termijn op zoek naar een ervaren MEDEWERKER SALARISBEREKENING (M/V) Functie Als toekomstig medewerker Salarisberekening ben je in een collegiale sfeer zelfstandig werkzaam op het gebied van - berekenen van maandelijkse bruto-salarissen en periodieke betalingen - interpreteren en toepassen van bedrijfsregelingen en wettelijke bepalingen - administratief begeleiden van in- en uitdiensttredingen - verwerken van de salarisgegevens in de computer - meewerken aan realisatie en instand houding van geautomatiseerde systemen Profiel Je bent accuraat en beschikt over een - afgeronde MBO opleiding of gelijkwaardig, bij voorkeur MEAO - PC-ervaring - goede communicatieve vaardigheden Informatie Voor nadere informatie over de vacature van medewerker Salarisberekening kun je tijdens kantooruren contact opnemen met de heer H.C. van der Wal, telefoon 0251 494466. Is Belastingrecht je specialisatie of ben je bereid deze opleiding te volgen? Dan heeft Corus in een leuk team een aantrekkelijke baan voor je als zelfstandig MEDEWERKER LOONBELASTING (M/V) Functie Je hebt een analytisch denkvermogen en je bent in staat om de van toepassing zijnde wetten te interpreteren en toe te passen. Je kunt hierbij denken aan - de Wet op de Loonbelasting, de Sociale Verzekeringswetten en interne regelingen - wettelijke bepalingen en jurisprudentie. Verder behoren tot je taken het zelfstandig uitvoeren van werkzaamheden met betrekking tot wettelijke beslaglegging, bijzondere beloningen en sociale verzekeringsuitkeringen Profiel Je bent van nature een echte teamplayer, stressbestendig en ziet een nieuwe uitdaging in een zelfstandige functie. Je hebt enige ervaring en beschikt over een - afgeronde MBO opleiding.of gelijkwaardig - praktijkdiploma Belastingrecht of je bent bereid deze opleiding te volgen - klantgerichtheid - PC-ervaring - goede communicatieve vaardigheden Informatie Voor nadere informatie over de vacature van medewerker Loonbelasting kun je tijdens kantooruren contact opnemen met de heer D. Klok. telefoon 0251 491581. Arbeidsvoorwaarden In overeenstemming met functie en ervaring is salariëring voor - medewerker Salarisberekenmg: basis salaris met uitgroei tot bruto fl. 61.511,- per jaar - medewerker Loonbelasting: basis salaris met uitgroei tot bruto fl. 66.432,- per jaar Kies je voor Corus Staal, dan kies je tevens voor goede start- en groeimogelijkheden in een modern industrieel staalbedrijf. De beide functies bieden tevens goede opleidingsmogelijkheden en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Spreekt werken op de afdeling Salarisberekening of Loonbelasting en Sociale Verzekeringen je aan? Schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met CV en functie onder vermelding van L 2009 naar Corus Staal BV Personeelsbemiddeling t.a.v. de heer P.J. Blom Postbus 10.000 1970 CA IJmuiden E-mail: pers.bemiddeling@corusgroup.com Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Research Facilitair Bedrijf Research voor Beleid Holding is de moedermaat schappij van vijf dochterondernemingen: Research voor Beleid, Research voor Beleid International, ISEO Marketing Research, SWOKA Instituut voor strategisch consumentenonder zoek en Key Net marketing services. De holding telt ongeveer 150 medewerkers Research Facilitair Bedrijf ondersteunt deze werkmaatschappijen met facilitaire diensten. De afdeling administratie maakt deel uit van Research Facilitair Bedrijf. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een een zelfstandige functie in de salarisadministratie Functie-omschrijving: het verzorgen van de salarisadministratie en salarisbetalingen het onderhouden van contacten met arbo- dienst, GAK en ziekenfondsen andere bijkomende administratieve werk zaamheden Functie-eisen: een relevante opleiding met enige jaren werkervaring is een pré bij voorkeur kennis van Exact, Word en Excel zelfstandig kunnen werken goede contactuele en sociale vaardigheden leeftijd 21 t/m 35 jaar Het salaris is overeenkomstig de zwaarte van de functie en de ervaring van de kandidaat. Sollicitaties kunnen binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie worden gestuurd aan: Research Facilitair Bedrijf T.a.v. dhr. E. Kemner Postbus 985 2300 A2 Leiden Communicatie CONSULTANTS 11 Over één loopbaanadvies worden we het snel eens: die van jou! Voor ons wervings ft selectiebureau zijn wij op zoek naar een Consultant m/v Laat ons snel weten welke ervaring je hebt op het gebied van 'reclame 'communicatie 'marketing of het 'grafische, waarom je commercieel en klantvriendelijk bent ingesteld en graag metlo mensen werkt voor ten minste 32 uur per week. Dan zullen wij je inwijden in de kneepjes van de werving ft selectie. Reacties graag voor 1 juli a.s. naar Leidsevaart 102, 2013 HC Haarlem. Tel.: 023-5424948, e-mail: info@comfour.nl AANNEMINGSBEDRIJF WEGENBOUW GRONDWERKEI RIOLERINGSWE GEW. BETONWEG ZANDOPSPUITIlfc HEIWERKEN SANERINGSWElLi Wij zoeken voor spoedige indiensttreding: Voor ons kantoor te Leiden: Receptioniste/Adm. Medewerkster m/v (partti (opleiding MEAO/ervaring met Word en Excel) Wij bieden u: - een goede salaris en secundaire arbeidsvoorwaa - een prettige werksfeer - prima opleidingsmogelijkheden Uw reactie zien wij graag tegemoet Inlichtingen bij J. van Santen Aann. Bedrijf Gebr. Schorr Postbus 1250 2302 BG Leiden tel. 071-5792903

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 18