Geslaagd r btmewi; VRIJDAG 23 JUNI 2000 Andreas Aan het Andreas College in Kat wijk zijn g LWOO schilderen Barry van der Bent, Michael van der Bent, Gert van Duijn, Jan den Hollander, Dennis Noppen. LWOO timmeren Richard Donkerbroek, Corvan Duijvenbode, Jeroen Looijestein. LWOO mode/commercie Daisy van Nieuwkoop, Annette van den Eijkel, Sarisa Nijenhuis. LWOO metaaltechniek Alper Beserek, Richard Cornelisse, Jack Haasnoot, Léon de Lange, Ni co van den Oever, Cor Schalkers, Arnoud Scheepmaker, Johan de Winter, Johan van Dam, John Kol, Piet-Jan van der Meer, Jan-Willem Salman. LWOO verzorging IJda Onderwater, Yvonne Zuijder- duijn, Kristel van Dijn, Roselien Wijnnobel, Suzanne Neuteboom, Chantal Slats. VBO administratie Martine van der Bent, Laura van der Ende, Francis Kuijt, Reinier van Leeuwen, Anneke Oosterbaan, Jacoline Ouwehand, Linda Ouwe hand, Saïd Paap, Arenda Plokker, Jeanettevan Rijn, Marjolein Schaap, Miranda Sneijders, Kees Vijfwinkel, Gert de Best, Angela de Leeuw, Tinke Bol, Jeffrey Ruijg- rok. VBO timmeren Arend Bakkenes, Maarten van Beelen, Stefan van den Bosch, Kees van Dijk, Alwin van Duijn, Leendert van Duijn, Maarten van Duijn, Patrick van Duijn, Jan van Duijvenbode, Jan Groen, Arjan Harteveld, Gerrit Hazenoot, Pieter Hoek, Gert-Jan de Jong, Sjaak Jon ker, Martin Kraijenoord, Corné Mooij, Leendert Noppen, Michael van Pijpen, Herman van der Plas, Remco van der Plas, Stefan van der Plas, Martin Plug, Jan van Rossum, Edwin Schaap, Yuri Steenbeek, Marcel Varkevisser, Carlo de Vreugd, Nico de Vreugd, Peter van der Meulen, Dries Oor ver, Peter Guijt, Alex Mens, Bart de Mooij, Lesley de Vries, Danny Kruijt. VBO elektrotechniek Martin van der Bent, Gerard van Duijn, Jacco van Duijn, Willem van Duijn, Thomas Guijt, Arie den Haas, Gerard Hogewoning, Adri- aan Houwaard, Dirk-Jan Kuijt, Leendert Messemaker, Jaap Nijgh, Danny Ouwehand, Danny van der Plas, Hugo van der Plas, Maikel van der Plas, Stefan Spaander man, Sander Vlieland, Johan van Welie, Antoine de Winter, Jeroen de Mooij, Frans Schijff, John van de Kreeke. VBO schilderen Maikel van Beelen, Wim van der Bent, Dennis Berkheij, Hans van Duijn, Theo Giesen, Teunis Harte- velt, Tonny Heemskerk, Albert Houwaart, Stefan Imthorn, Johan de Jager, Barry de Jong, Arie Jon ker, Maarten de Mol, Nico Schaap, Leendert Vooijs, David Marijt. VBO installatie techniek Ronald van der Bent, Willem Hoek, Ronald Kromhout, Johann Noppen, Arjan van der Plas, Gijs van der Plas, Martin van der Plas, René van Rijn, Tonny van Rijn, Willem Rovers, Nicky Zwanenburg, Daan Kromhout, Nico Johansen, Martijn Meijer, Jim Rosier. VBO mode en commercie Nathalie de Jong, Renate Over- vliet, Esther Anes, Patricia Keus, Lisette van Paridon. VBO metaaltechniek Dirk Bakkenes, Marcel van den Bosch, Mustafa Bozkurt, Ron van Dijk, Arjan van Duijn, Dirk van Duijvenvoorde, Huig Guijt, Jan Guijt, Jan Houwaard, Danny Kuijt, Johan Kuijt, Hans Messemaker, Henk Messemaker, Corjan Mos, Jaap Plokker, Jaap Rasenberg, Jel- le Rozema, Cees Souverijn, Gerard Valk, Wilco Vooijs, Mark de Vreugd, Denny Kuijt. VBO handel/verkoop Johnny Geerlings, Jan Willem Guijt, Steven van den Oever, Pau line van der Plas, Adinda Visser, Jamie den Haan. VBO verzorging Conny van Beelen, Diana van Bee len, Jana van der Bent, Monique Bijsterbosch, Michelle van Delft, Martina van Duijn, Sabrina van Duijn, Jessica Groen, Sandra Guijt, Miranda Hasenoot, Daniëlle Hazenoot, Miranda Heemskerk, Willeke Hoek, Arianne de Jong, Dicky de Jong, Marianne de Krij ger, Miriam Maagdelijn, Corrina Meijvogel, Samantha de Mol, Ro- salina Ouwehand, Paula van der Panne, Adrianne van der Plas, Na thalie van der Plas, Sabine van der Plas, Corrie Remmelzwaal, Marion van Rijn, Petra van Rooijen, Wilma Sip, Vanessa Tsie-Chun-Sioe, Wil ma Varkevisser, Kim Vlasman, Lisette Vliegenthart, Agnes Vooijs, Jacoline Vooijs, Janneke Vooijs, Bea Wolters, Alice van Duin, Kim van Goethem, Joyce Hoogeveen, Sabine van Maris, Sandra Ros- dorff, Catharine Feenstra, Jolanda Glasbergen, Joyce van Delft, Marij ke van der Kooi, Jolanda Kralt, Linda Kromhout, Alice Vletter, Fio na van der Kreeke, Mirjam Wiers- ma, Debby van Schie. Mavo Jamila Ayat, Johan Barnhoorn, Laura Barnhoorn, Linda Barn hoorn, Liesbeth van Beelen, Wim van Beelen, Naomi van den Berg, Daniëlle de Best, Petra de Best, Wietske Blok, Martijn Dolders, Kees Dubbelaar, Anneke van Duijn, Cornée van Duijn, Femke van Duijn, Jaap van Duijn, Menno van Duijn, Wim van Duijn, Esther van Duijvenbode, Pieter-Bas van Duijvenbode, Trudy van Duijven bode, Teun Eikelboom, Petra Geij- teman, Aleid Guijt, Jeroen Guijt, Trea Guijt, Margreet de Gunst, Riena den Haan, Arjanne Haas noot, Conny Haasnoot, Margreet Haasnoot, Niels Haasnoot, Nicole Herbert, Marieke Hoek, Marieke Houwaard, Debora Jansen, Karl Janssen, Yvonne Jonker, Maurits Kettler, Arjanne Kloos, Cornelis Kloos, Dirkjan Kuijt, Hubert Kuijt, Linda Kuijt, Leendert Kulk, Ruby Mehciz, Peter van der Meij, Mark Meijer, Marie Louise de Mol, Ester de Mooij, Elize Nagelhout, Arjan van der Niet, Natasja Nieuw- poort, Nong van den Oever, Frans van Oosten, Hugo Ouwehand, Wil liam Ouwehand, Areen van der Plas, Cees van der Plas, Coen van der Plas, Corinde van der Plas, Dirk van der Plas, Judith van der Plas, Marcel van der Plas, Martin van der Plas, Niels van der Plas, Peter de Raad, Sandra Ratchford, Anne-Karien Remmelzwaal, Jacco Remmelzwaal, Inèz Roerig, Jan Schipper, Lenneke Schuitemaker, AliesSip, Doreen Snijders, Elma Star, Natascha Toren, Gemma van der Valk, Herman Varkevisser, Maurice Varkevisser, Irene Ver does, Karen Verdoes, André Vlie land, Bastiaan Vlieland, Arie Vooijs, Marina Vooijs, Mark Wij- nands, Willem Zwanenburg, Jo- chem Boonstra, Willemiek Heems kerk, Sonja Driebergen, Patrick Durieux, Willeke van Egmond, Marco Heemskerk, Jan Kijk in de Vegte, Cor de Mooij, Marianne Mulder, Leendert Parlevliet, Anita de Winter, Frank Zuyderduyn, Le on van der Boog, Simone Buijze, Mirjam van Duijn, Silvia van Duij venvoorde, Nico van der Nagel, Cynthia Oosterlee, Katja de Wit. Havo Edwin van Beelen, Marianne Be king, Gerdi van der Bent, Marto Berkheij, Cindy de Best, Gert de Best, Charlotte Blok, Jessie van Duijn, Trynette van Duijn, Willem van Duijn, Marieke van Duijvenbo de, Gerdien van Duijvenvoorde, Mariska Glasbergen, IJsbrand Guijt, Roel Heemskerk, Simone Heerikhuisen, Linda den Heijer, Petra den Heijer, Arend Hoek, Dia ne Hoek, Johanna Hoek, Marcel van der Horst, Jan-Willem Hus, Jeanette Jansen, Léon Jansen, Da niëlle de Jong, Martijne Kleijne, Marjolein Kom, Dennis Koot, Wil- lemijn Kraaijenoord, Maai Kreft, Reinate Kromhout, ac< Kuijt, Gert-Jan Kuijt, Rob geweg, Suzanne van der Vries van der Marei, Caro^ér Mol, Sabine Ortega, Sann ,jn Fijke van der Plas, Jan vailt7f Plas, Michiel van der Plas Plug, Kelly Ratchford, Mi" Ravensbergen, Dirk de Rt rée van Rijn, Lia van Rijn, van Rijn, Nico van Rijn, ke Ruwaard, Anton Sip, Sip, Danny Tameling, Corhrt visser, Gerrit Varkevisser, van de Ven, Johan Verdoe tiaan Verkade, Esther Vei iw; on Vooijs, Floris Weeginkjati van der Zwart, Maarten Barbara Dekker, Renée ter van Delft, Daniëlle van \"ar mond, Evelyn van Geest,v Hogewoning, Peter Kleijn p Ravensbergen, Jonnekei Ella van Vark, Marijke We Peter Boogert, Michiel Be beth van Duijn, Marja vai mond, Marloes Franke, Hoven, Gerdine Postmuslijks van Stijn. kkir Atheneum Pieter Barnhoorn, Diana Marlies Bosch, Jacquelin Marjolein Braak, Linda B geest, Jan-Willem van De van Duijn, Richard van bert-Jaap van Duijvenbrt fietvan Duijvenvoorde, ke, Patrick Guijt, Geertri noot, Boy Hagemann, Ali Heemskerk, Sonja Heijn Hinne, Caroline Hoek, C Hollander, Jan-Paul van Erwin Jonker, Richard pen, Annemieke Luijk, van der Marei, Bram Mirp' tijn Mol, Wouter Molenas fred Mugge, Jan Maarten w0 Oever, Hans Ouwehand, Parlevliet, Dirk van derP na van der Plas, Suzanne. Plas, Andries Poot, Xandlat Putte, Robert van der Punte Frouke van Rijn, Joke Va of- Edwin Vlieland, Leendeiiavo Vreugd, Johan Zandberg; Kruithof, Bert Raaphorsl Schrier, Anneke van Vliei!0f mieke Breebaart, Irene" Annemieke Heemskerk, Kerpershoek, Joanne No Paauw, Ida van Rijn, AnP1 Star, Tessa Tamerius, Bef stra, Tessa Ouwehand, rscl idin ithi Alverna Aan het Bonaventura College in Leiden zijn geslaagd: Mavo Dounia Allouch, Nedim Arnauto- vic, Roel Bennink, Alex Brandt, Wouter Buitenhuis, Marjolein De- vilee, Asmae El Hachfa, Victoria Elderhorst, Sjoukje Fluit, Gerald Fokké, Isabel de Goede, Suzanne de Goede, Elles van Goozen, Elles van Groot, Wouter de Groot, Je roen de Haas, Annemarie Hege man, Guido Hermans, Marloes van der Heyden, Sonali Heyliger, Elisa Koek, Do Laurier, Suzanne van Leeuwen, Kevin van Leijden, Jeroen van Leijden, Jornt Meijer, Chantal van der Mey, Nicolette Neuteboom, Daphne van Rooyen, Susanne van Veen, Danny van Vliet, Niels van der Vlugt, Brenda Wesselingh. Havo Remco Apperloo, Maaike van den Berg, Otto Bogaartz, Martijn Borst, Marsha van den Bosch, Da vid Bronkhorst, Marvin Burchartz, Ralph Burchartz, Justus Burger, Aaron Coff, Yvonne Friggen, Mar jolein Geenjaar, Mischa van der Geest, Martin van Goozen, Marij ke Goudberg, Ramona Gressie, Marieke Harmes, Andries van Hel den, Marjolein Hendriks, Karen Hessels, Jasper Hoonakker, Rick Kamberg, Jan-René Kleijne, An- geline Klinkenberg, Ingeborg de Koning, Bob Koning, Judith Kor- bee, Robert Koree, Lisa Labadie, Wilco van der Leek, Eef van Leeu wen, Janine van Leeuwen, Falk Leichtfuss, Bob van Leijden, Shirley Lucas, Nicole Martin, Marjolein van der Meij, Barbara Mulder, Stephan Nievaart, Sabine Olgers, Hilde Oorsprong, Daan Overduin, Jelle Robbers, Eva Ro denburg, Dennis van Rooden, Kir- sten Sandbergen, Bart Schellin gerhout, Madeion van Schie, Bi- anca Schoonderwoerd, Raph Schroder, Caroline Siecker, Em ma Stallinga, Mandy Stokman, Mare Stronkhorst, Eric van Vliet, Sarah van Vliet, Wouter Vreeburg, André van Wallinga, Lucas Walra ven, Fenny Woelkens, Jeroen van Woezik, Monique Zaalberg, Mar tin Zandbergen, Kenny Zartarian, Lonny Zuijdwijk. Vwo Zahra Achouak, Jacqueline Arends, Hugo Bakker, Maaike de Boer, Leyla El Bonne, Mandy van den Bos, Martijn Breen, Marieke Claas, Marieke Compier, Wessel van Dam, Linda van Driel, Joyce Elstgeest, Marjolijn Geluk, Suzan ne de Goede, Elsbeth Goessens, Femke Hartgers, Tessa Korver, Sandra Kuiters, Sylvia de Lange, Cees van Leeuwen, Sjoerd Luiten, Marieke van der Meer, Marloes Vlaaien voor geslaagden Het Leidsch Dagblad publiceert regelmatig de namen van ge slaagden. Elke dag dat we de opgaven van scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten geheel willekeurig een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch Dag blad gratis een vlaai aangebo den. De gelukkigen kunnen zich mel den bij redactiesecretariaat: Gerry Broxterman of Yvonne Leenart (071-5356401 of 5356404). Zij nemen het adres op en versturen de brief waar mee de winnaars de vlaai kun nen ophalen. De winnaars van vandaag zijn: Mandy Stokman (Bona), Riduan Graadt van Roggen (Het Gilde), Naomie Jansen (Teylingen/Duinzigt), Josien Ho gewoning en Kees Vijfvinkel (Andreas). van der Meer, Sietze Meijer, Paul van Raan, Peter Rieff, Manitsja van Rijn, Mirjam Roos, Floor Ruigrok, David Schuring, Christa Silvius, Kasper Silvius, Sander Steenstraten, Wouter Steenstra ten, Kim Stroink, Maarten Tas, Jorrit Teunissen, Arnold van Velzen, Eva Vreeburg, Mischa Vreeburg, Lotte van de Wiel, Roos Wulffers, Ilse Zuidwijk. Aan het Johannes 23 College in Roelofarendsveen zijn geslaagd: Mavo Bas Bakker, John Bakker, Ma- noeska Bakker, Mariusvan Batt- um, llonka van den Berg, Susan van den Berg, Joost Beuk, Ivanka Bouwmeester, Luuk Bouwmees ter, Bart Brouwer, Jessica Cozijn, Saskia Daams, Kees Duijndam, Veronica de Groot, Paul van Haestregt, Kees van Hameren, Rob van Hameren, Maria Has- hem, Olov Heemskerk, Rianne Hogenboom, Marloes Hogen- boom, Gregor Houkes, Michelle Huigsloot, Simone van der Hulst, Dennis van den Ing, Danny de Jong, Michel Jonkman, Dennis van Kins, Léon van Klink, Miran da van Klink, Joost Koek, Thijs Kooloos, Nicole Krispijn, Natalie Kroeze, Ron Kuipers, Sylvia Kui pers, Chris van der Meer, Guido van der Meer, Dick van der Meer, Remon van der Meij, Stephan Mollers, Jabir Mohamed, Maaike Onderwater, Bart van Rijn, Kim Rodewijk, Suzanne Rodewijk, Marlies Sala, Ton Stikkelbroeck, Marjolein Straathof, Nicole Teeu- wen, Daphne van Tol, Jeroen van Veen, Mark van der Voorn, Erwin Vork, Lisette Witteman, Eric van der Zwet. Aan het Aquino College in Leiden zijn geslaagd: Mavo Araleh Ali, Jan Bronsgeest, Nico van Dijk, Bartho Gill, Rik de Groot, Suzanne van der Hulst, Franklin Jongbloed, Lindsay Kir- kaldy, Nicola Kirkaldy, Timothy Lee-A-Fong, Sander van Noort, Natascha de Rooij, Gino Samethi- ni, Khadya Sayem, Francis Smul ders, Rachida Srour, Maarten de Vries, Esmé Weekhout, Nils Weg man, Joyce Wetselaar, Ilse Witte man, Sander van der Zon. Havo Karei van den Aarsen, Iris Akker huis, Jasmijn van Aller, Marcel Azier, Bas van Bakel, Kirsten Bak- kum, Rosalie Bartolomeus, Rens- ke van den Berg, Borris van Ber- kel, Els Bijkerk, Clementine van den Blink, Evelien Bloemzaad, Rick van der Boog, Tom Borst, llona Bouwmeester, Bart de Bruin, Jenne-Wil Bruins, Bart van Brussel, Anne Castelein, Re- gina Cozijn, Ginger Delfgaauw, Jeroen Devilee, Suzanne van Die- men, Thea Duijnhoven, Ilse van Duijvenbode, Jonelle Dunker, Anita van Egmond, Hester Elzen- ga, Karlijn Emmers, Seth Felix, Tim de Gier, Anne Gouman, Eva Gresnigt, Marjolein van Gunst, Jo- janneke de Haas, Vincent 't Hart, Barend Heerema, Tahira Hoek, Brenda Hogenboom, Bart Hogen boom, Judith Hogendorf, Wouter Hogendorp, Eva Holthuis, José Hoggenboom, Femke van der Hulst, Frank van der Hulst, Mit chell van Iterson, Jochem de Jong, Arjan van Kampenhout, Sa ra Keijzer, Jolanda van Kesteren, Gilles Ketting, Suzan van Klink, Anika Koek, Daan Krantz, José Krijger, Frederiek Krijt, Paul Kroeze, Dewi Pfeiffer, Bart Ladrak, Candy Lee, Raymond Lempers, Josine Loos, Justin Loth, Ellen Mesdag, Wouter Mul der, Robert Nieuwland, Bastiaan Nuiver, Maarten Ober, Richard Olyerhoek, Frank Opdam, Anouk Petit, Thijs van der Pouw Kraan, Janneke van Putten, Aram Raken, Jilles Riemens, Dirk Jan Rood, Elise de Roode, Marko Sala, Xa- vier San Giorgi, Jan Schelvis, Hans Seisveld, Eefke van der Star, Teun van der Starre, Ilse Stigters, Marlies Straver, Peter Suiker, Ellen van Veen, Kim Veer man, Piëta Verheijen, Femke Vol- water, Renske Volwater, Mark Vo shol, Jos Wijen, Roeland van der Willik, Sophie Wittgen, Sanae Zahri, Angeliqu'e van Zanten, Nic ky van der Zwet. Vwo Susan van Beek, Marieke Beeren- fenger, Bob Belderbos, Jeroen Belt, Sasjavan Bennekom, Mirte van den Berge, Susanne van den Bergh, Diane van Berkel, Leon van de Bor, Marijn Bos, Richard Brandt, Lottie Bullens, Annette van Calcar, Karina Czapiewski, Omid Darroudi, Heidi Elstgeest, Wouter Ensing, Sarah Feirabend, Reitze Feldmeijer, Lidian Fleers, Eva Froger, Marc Georges, Her man Gerritsen, Haile lyob, Frank Gortzak, Matthijs Groeneveld, Claire Groenink, Annemarie van Haestregt, Sandra Hamerling, Eva Hartman, Fleur van Hille, Mariska Hogenes, Diederick Huijbers, Sanne Jansen, Hendrik de Jong, Jakko van Kampen, Paulien van Kampen, Arno Katsman, Dionne van Klink, Sonja van Klink, Jan de Koning, Marloes de Koning, Nico- lien Koning, Bart Kooloos, llona Kop, Paulan Korenhof, Maarten Koudijs, Jeroen van der Laarse, Salina Lee, Eric Liang, Marjolein Lommers, Lies Loomans, Twan Martijn, Bianca van der Meer, Ri anne van der Meer, Arjen van der Meijden, Sven Meijers, Wiebe Menger, Jos Minne, Sibylle Mo- ning, Guido Mulder, Peter Nas, Alexander Ober, Laurens-Jan Olsthoorn, Laurens Pool, Tjerk Poot, Karlien Prince, Marijn Prins, Matthias Quadekker, Mar lies Sanavro, Anne Schavemaker, Marieke van Seggelen, Dorothé Semp, Liselore Sijl, Marieke Smits, Gerben Stavast, Tim Sy- mons, Reinier Tan, Sioe leTjia, Inge van Ulden, Diederik Visser, Jelle Visser, Floris Vogel, Imre Vo gelezang, André Voshol, Yoeri Weekhout, Tamara Weenink, Floyd van den Wijngaard, Irene van den Wijngaard, Marloes Wit teman, Stella Witteman, Jasper Zoet. Aan het VMBO Het Gilde in Lei den zijn geslaagd: Mavo Moniek van Dijk, Mark Duives- teijn, Susanne de Gast, Remco Kriek, Renate Noteboom, Dennis Pool, Desiree Pracht, Carola Sen- ne, Karin Verbaken, Robert van Vliet, Noortje van Wezenbeek. Administratie Mariëlle Arnoldus, Jan Willem Besselse, Leonell Bodo, Pryscilla Boom, Cheyenne Crama, Lebin Farsi, Riduan Graadt van Roggen, Jamal Khattala, Mark Korinth, Bi anca van der Kwaak, Natascha van Leeuwen, llknur Ozdemir, Jasmina Sidoroska, Sandra Sie- berling, Patrick Vogel, Raymond van Voorthuijzen. Bouwtechniek Mohamed Akoudad, Mario Aniba, Bas Arbouw, Chafik El Gourari, Jeffry Kistemaker, Ricardo Klein, Alexander van Ofwegen, Kevin de Roo, Marc Vermeij, Johnny Vis. Elektrotechniek Mark van Brakel, Robbert van Doorn, Michael Filippo, Sander Fraikin, Sander Janssen, Leen dert van Kampen, Paul Kay, Klaas Koek, Marcel Laterveer, Matthijs de Niet, Mike Ras, Omar Ras, Roy Schultz, Arjen Smit, Ben Volwa ter, Shreyas Witteman. Verzorging Noushin Ansari Pirsaraei, Remco Appelo, Margarida Broekhof, Om ar Fasi, Chanine van Goozen, Ru ben Heemskerk, Amriet Jarband- han, Priscilla Koolmoes, Maria Laaouaj, Bas Mooijman, Stepha nie van der Post, Maaike Soudan, Elly Willems, Martine van Deven ter, Nieske Faas, Denise Heet- veld, Margaux van Kaam, Marian Kerkvliet, Bianca Kloos, Lorraine van der Neut, Saskia Petiet, Clau dia Schmidt, Ronnie van der Steen, Marianne Wolting, Rick Zonneveld, Corrina Boelee, Jorda- na van den Bosch, Jennifer Jan sen, Wahazit Meheratab, Liesbeth van der Meij, Tom Oomen, Chan tal Ravensbergen, Richellavan Rhijn, Marijke van Rhoon, Angeli- que Sneijers, Angela Velthuijsen, Antoinette van der Walle. Je maakt je eigen keuzes. Vult je leven in op jouw manier. Dat kost natuurlijk wel money. En toevallig altijd meer dan je bezit. Heb je al eens gedacht aan een bijbaan van een uurtje per dag? Dagbladbezorg(st)er is een easy job. En het bezorgt jou het geld en de vrijheid om je eigen stijl te volgen. Denk er 'ns over. Of nog beter, informeer gelijk: (023) 51 50 110. Naam:. Geb.datum:.. Straat: Postcode/ Plaats: Telefoon: E-mail: Ik ben beschikbaar van:t/m... Als ik de krant goed bezorg, krijg ik bovenop mijn normale bezorgvergoe nog een extra bonus van f 10,- voor een hele week; f 30,- voor twee hele en maar liefst f 60,- voor drie hele weken achter elkaar! Jf"' Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Dagbladuitgeverij Damiate bv, Afd. Oplage-Logistiek, Antwoordnummer 416, 2000 VC Haai

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 16