Personeel Personeel Personeel Personeel Personc tempo-team uitzendbureau O AU-STARS Enthousiaste ondernemer 1 Personeelsfunctionaris Wij begroeten graag commerciële accountmanagers Leven en Schade (m/v) .T3 doktersassistente 7 automonteurs teamleidf receptie m ZATERDAG 10 JUNI 2000 Bloemenbureau Holland in Leiden is de marketing' en promotie' organisatie, die de internationale promotie van Nederlandse bloemen en planten verzorgt. Daartoe worden markten geanalyseerd, handelscontacten onderhouden op allerlei niveaus en marketing plannen ontwikkeld. Met verschil lende marketingtools bevordert Bloemenbureau Holland de afzet van bloemkwekerijproducten ten behoeve van productie en handel. Met promotie-instrumenten als reclame, beursdeelname, public- relations en trainingen wordt de markt bewerkt. Bijgestaan door vestigingen in Duitsland, Frankrijk, Verenigd Koninkrijk en Italië zijn ruim 45 medewerkers actief. Het Areamanagement bestaat uit twee afdelingen, waarbinnen de tnarketing en activiteiten voor een groot aantal landen wordt gedaan. BLOEMENBUREAU HOLLAND Het Areamanagement zoekt voor ondersteuning van de landen Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland, Verenigd Koninkrijk, Scandinavië, Verenigde Staten en de Midden Europese landen twee: Projectcoördinatoren m/v De functie een inhoudelijke bijdrage leveren aan het opstellen van de activi teitenplannen van de area en het coördineren en uitwerken van de activiteiten wat betreft doelstelling, opzet budget, planning partners, middelen en meetpunten het volledig zelfstandig uitvoeren van activiteiten en projecten het verzamelen en analyseren van alle gegevens rond de activitei ten en projecten en het zorgdragen voor de rapportage Uw profiel kunnen werken en denken op HBO niveau; marketingkennis op N1MA A-niveau projectmatig werken zelfstandig kunnen werken binnen een team uitstekende communicatieve vaardigheden accuraat uitstekende beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal bereidheid tot reizen bereidheid tot werken buiten de reguliere arbeidstijden Wij bieden een uitdagend en dynamisch werkterrein een functie waarin u een grote mate van zelfstandigheid heeft een professionele organisatie die met veel inzet en deskundigheid werkt aan de promotie van de sector een enthousiast team de arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie Eén van de vacatures betreft een tijdelijke aanstelling van vier maanden vanaf augustus 2000. Voor de andere vacature geldt een jaarcontract met intentie tot omzetting in vast dienstverband. Verdere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij het hoofd /krea 2, mevrouw L. van Vulpen, telefoon 071 - 5659565, fax 071 - 5659555 Sollicitatie Als u wilt solliciteren, vermeld dan duidelijk om welke functie het gaat en richt uw brief aan: Bloemenbureau Holland t.a.v. mevrouw L. van Vulpen, hoofd Area 2 Schipholweg 1 2316 XB Leiden U kunt ook een e-mail sturen naar: vanvulpen@bbh.nl Reageer zo spoedig mogelijk, uiterlijk binnen 2 weken na verschijnen van deze uitgave. KANTOOR Secretaresse m/v voor een biotechnologisch bedrijf in Leiden.ln deze functie fungeer je als organisator en informatiebron voor de medewerkers die grotendeels in het buitenland werk zaam zijn.Tot jouw verantwoordelijkheden behoren het- verzorgen van alle Engelstalige correspondentie.postbe- handeling en het maken van presentaties in Powerpoint Voor deze veelzijdige functie heb je een opleiding op havo-niveau aangevuld met een secretares seopleiding nodig en kun je goed prioriteiten stellen. Kennis van medische terminologie is een pre. Dit is een van de vele secretaressefuncties die wij op dit moment open hebben staan dus laat je informeren over de moge lijkheden die wij je kunnen bieden. Informatie:(07l) 512 06 88, Ingrid van Haasterecht Leiden, Stationsplein 212 Medewerker Productadminstratie m/v voor een grote touroperator gevestigd in Leiden. In deze functie controleer en corrigeer |e productfacturen aan de hand van boekingsformulieren, tickets en/of inkoopge- gevens.Je controleert afrekeningen en inkoopgegevens en onderneemt actie bij afwijkingen.Tevens stel je sales- reports samen. Voor deze functie heb je havo werk- en denkniveau en naast enige bedrijfsadminstratieve kennis ook kennis van geautomatiseerde systemen.Verder beschik je over goede mondelinge en schriftelijke vaar digheden en een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Beschik jij over een goed cijfermatig inzicht en ben je ook in staat onder tijdsdruk accuraat te werken, dan is deze functie wellicht iets voor jou! Informatie:(071) 5 I 2 06 88, Martine Bos Leiden, Stationsplein 212 HORECA/CATERING Cateringmedewerkers m/v voor locatie in het centrum van Leiden. De werkzaam heden bestaan uit het bakwerk tijdens de lunch, simpel kassawerk, de verkoop van koffie, thee en snoep en het opruimen van de kantine en keuken na de lunch. Je bent in het bezit van zwart/wit kleding, enthousiast en vindt het leuk om in een drukke keuken te werken. De werk tijden zijn van 11.30 tot 16.45 uur van maandag tot en met vrijdag. Ook voor ar.dere tijden zijn er diverse mogelijkheden in de catering. Informatie:(07l) 513 27 43, Iris Scheve Leiden, Stationsplein 212 Hotelmedewerkers m/v voor een 5-sterren hotel in Noordwijk. Er zijn di mogelijkheden, zoals ontbijtmedewcrkers, terrasmedewerkers en banquetingmedewerkers. Je bent gastvriendelijk, flexibel en gemotiveerd om hard te werken. Ben je in het bezit van zwart-wit kleding dan zijn er part- en'fulltime mogelijkheden. Informatie:(071) 513 27 43, Iris Scheve Leiden, Stationsplein 2 12 tempo-team www.tempo-team.nl MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. 'Dobey' b de noom die stool voor een snelgroeiende fronchise winkelketen von dierenspeciool- zoken. Ze maakt onderdeel uil von Samenwerkende Dieren speciaalzaken Nederland B.V. (SDN) te "Rel. Mei inmiddels zo'n 100-tal zaken is 'Dobey' dé toonaangevende keten van dieren speciaalzaken in Nederland. European F-on-Kne begeleidt hel die na overname op franchisebasis een 'Dobey' we™* dierenspeciaalzaak wil gaan exploiteren sdccnepotts. in de regio Leiden/Noordwijk. etc k w »on de Voelt u zich aangesproken? En heeft u enig eigen kapitaal? Meldt u dan telefonisch of schriftelijk bij European Franchise Consultants, Fred v. d. Waals, Ncdeilondte Fionthne franchise telefoon 010-2424200. consultants Echte Bakker van Maanen Is een groeiende, vooruitstrevende onderneming met ambachtelijk karakter, welke al ruim 90 jaar gevestigd is in Katwijk In het bednjf zijn ruim 300 mensen werkzaam. Ons werkgebied bestrijkt de bollenstreek en de regio Den Haag Voor onze afdeling personeelszaken zijn wij zoek naar een: Op fulltime basis Uw taken liggen op het gebied van o.a.: werving en selectie personeelsadministratie salarisadministratie coördineren en notuleren van functioneringsgesprekken coördineren interne en externe opleidingen meedenken in ontwikkeling van personeelsbeleid Vereisten: Relevante opleiding op HBO-niveau Aantoonbare werkervaring op gebied van personeelszorg Zorgvuldigheid en discretie Zelfstandig kunnen werken Sollicitaties kunt u richten aan: Echte Bakker van Maanen Afdeling Personeelszaken Heerenweg 17 2222 AM Katwijk Tel 071-4091313 Nationale-Nederlanden is één van de grootste verzekeraars in Nedet circa 5.000 medewerk(st)ers en maakt deel uit van ING Groep. Hel veelzijdig en dynamisch. Onze kracht ligt in onze kwaliteit en dienstïi De kwaliteit en inzet van onze medewerk(sl)ers zijn daarbijj De functie Als accountmanager ondersteunt u, in een kernaccount, onafhankelijke v^ ringskantoren die onze producten op de markt brengen. Dit kernaccount toegespitst op leven- of schadeverzekeringen. Uw inzet, onder andere via selling, is gericht op portefeuillegroei, het verkrijgen of verbeteren van lea en het verder ontwikkelen van het distributienet. U adviseert over ons die pakket. En op commercieel, marketing- en managementbeleid bent u een gesprekspartner, ook voor verzekeringsadviseurs die niet tot het kernac'coi behoren. Verder analyseert u de markt en voert u verschillende operatione taken uit. Wat wij van u vragen U beschikt over een opleiding op HBO-niveau en relevante werkervaring, heeft u een commercièle instelling en goede communicatieve eigenschapi U bent in het bezit van een rijbewijs B. Ook bent u bereid om u te vestigen van de diverse standplaatsen, verspreid over heel Nederland. Onze tegenprestaties Na een gedegen interne opleiding van negen maanden bieden wij u een ui werkkring. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op een prima salaris en uitsti secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een dertiende maand, winstdeling, premievrij pensioen en korting op hypotheekrente en verzekeringen. De sollicitatieprocedure M (HO 't9»o6rfl 'uU^ifÏDë. 1 m it Nationale-Nederlanden Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Als u voor deze functie belangstelling heeft, stuur dan binnen tien dagen; met uw,motivatie en-een uitgebpeid c.v. aan:,Nation.ale-Ned^rlanden, afd. Recruitment, t.a.v. mw. drs. Gaby H.M. Wagner, HP B.05.013, Postbus 9 2509 AD Den Haag. Of stuur een e-mail naar gaby.wagner@nn.11l Voor meer informatie over deze functie kunt u telefonisch contact met ha opnemen: 070- 513 80 48. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. gevraagd in huisartspraktijk in het centrum van Leiden, per I augustus a.s. (inwerken vanaf 18 juli). Brieven onder nummer 300546 van dit blad. Welke steengoede automonteurs willen werken bij Ford Wilton? Ford Rijnland heet voortaan Ford Wilton. Daardoor is Ford Rijnland onderdeel geworden van de bekende Ford dealer in Den Haag, Leidschendam en Loosduinen. Ter uitbreiding van onze werkplaatsen in Leiden en Leiderdorp zoeken wij m/v Vooral eerste automonteurs, met APK bevoegdheid en kennis van en ervaring met auto-elektronica zijn meer dan van harte welkom, Ford dealer Wilton heeft haar medewerkers veel te bieden Naast een uitstekend salaris, bieden wij u een goede pensioen voorziening en heeft u diverse studie- en doorgroeimogelijkheden Bel voor meer informatie, de heer P J Brooshooft, telefoon (071) 581 31 11 of 06-53 986 990 of stuur een sollicitatie aan Ford dealer Wilton Leiderdorp, t a.v. de heer P.J Brooshooft, Van der Valk Boumanweg 71, <2352 JB Leiderdorp Leiden-Leiderdorp Diaconessenhuis Leiden let Diaconesse Leiden is een alge meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er werken ruim 1000 medewerkers. Jaar lijks bezoeken meer dar»140.000 patiën ten de poliklinieken en worden ongeveer 13.500 patiënten op- genome)}- Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvragen in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddenhuis en de renovatie van anderé delen van het Ziekenhuis zijn re<ent gestapt. Het Diaconessenhuis jsnigjein een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl Binnen de afdeling Interne Dienst van het Dia Leiden zijn diverse groepen werkzaam. Dit zijl Kapsalon en Receptie. Aan de Receptie zijn 16 verbonden. De afdeling Interne Dienst is voor op zoek naar een voor 32 uur per we De Receptie Is een 24-uurs dienst. In verschille worden de werkzaamheden uitgevoerd. De te werkt 4 dagdiensten.per week, waarbij weeke mogelijk zijn. Wat wij bieden: De Receptie draagt zorg voi van patiënten en bezoekers, bediening van centrale en heefteen beperkte bewakingsfun De teamleider Receptie stuurt 15 receptionist! De helft van de uren is de teamleider werkzaa a ceptie, daarnaast behóren het maken van het ej regelen van vervanging en het beheer van he controle-systeem tot de taken van de teamleii g Wat wij vragen: Wij zoeken een medewerkei ovër een relevante MBO-opleiding. Enkele jar r gevende ervaring moet u beslist hebben. U bent representatief, klantvriendelijk en stre Daarnaast vindt u het leuk om met mensen te c U bent per 1 september 2000 beschikbaar. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarde de CAO Ziekenhuizen, Het salaris is ingedeeld groep 40 en bedraagt maximaal 4.517,- brul (op basis van een 36-urige werkweek). Het zi< p verschillende kortingsmogelijkheden en ande voor personeelsleden ontwikkeld, onder mee project, fietsproject, spaarloonregeling, gunst regeling bij NS-abonnementen, korting op h ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaa s het ziekenhuis over een eigen kinderopvang gratis parkeergelegenheid. Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij met C. van Roijen, teamleider Receptie of mevrouv 0: hoofd Interne Dienst, telefoon 071 - 517 81 7 e Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt vermelding van vacaturenummer 115, binnen 2 richten aan de dienst personeel Organisatie 01 J. Ishaak, P&O-functionaris, op onderstaand E-mail: p&o@diac-leiden.nl Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 23«fej

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36