Personeel Personeel Person Een zonnige toekomst... all round secretaresse -Aa KOKS M/V AFWASSERS Saton Optiek Daaf Geluk school S.V.O. L.O.M. 3 DOCENTEN/GROEP LEERKRACHTEN (3 fte MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRA TIL ZATERDAG 10 JUNI 2000 Lisse is een aantrekkelijke v woon- en werkgemeente en telt circa 22.000 inwoners. De orga nisatie kent vier sectoren waar- onder de sector Welzijn. Deze bestaat uit twee afdelingen te weten Sociale Zaken en Volks gezondheid en Onderwijs, Sport In Lisse krijgen sociale zaken de juiste zorg en aandacht. Wij maken ons binnen de afdeling Sociale Zaken en Volksgezondheid sterk om de kwaliteit van het beleid op het gebied van sociale zaken in stand te houden en waar nodig te verbeteren. Wij zijn thans op zoek naar een enthousiaste kracht voor de functie van Medewerker financiële administratie sociale regelingen m/v I voor 19 uur per week Jouw takenpakket: |e verricht uitvoerende werk zaamheden op het terrein van de uitkeringsadministratie sociale regelingen, te weten: het verzor gen van mutaties van normen en bijdragen en cliëntgegevens, periodieke en incidentele betalin gen aan cliënten, afdrachten aan de diverse instanties, kwartaal- en slotdeclaraties en overzichten van hercontroles. Tevens verzorg je financiële rapportages, (jaar overzichten en statistieken betref fende de sociale regelingen. Verder ben je bereid andere binnen de afdeling voorkomende werkzaamheden te verrichten. louw profiel: je hebt kennis van wat er speelt op dit vakgebied. Aan de basis staat een relevante mbö-opleiding (financiële/administratieve richting). Hiernaast heb je ervaring in en affiniteit met soortgelijke werk zaamheden. Zonodig ben je bereid aanvullende opleidingen te volgen. Voorts dien je te beschikken over prima contactuele en redactionele vaardigheden. Ook ben je dienstverlenend, flexibel en accuraat ingesteld. Uiteraard heb je tenslotte kennis van de Office-automatiserings pakketten Word en Excel. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ons aanbod: Wij bieden je een afwisselende en uitdagende baan met aantrekkelij ke secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een hypotheekregeling, kinderopvangmogelijkheden, een periodieke deelname aan fiets- en pc-privé project, variabele werk tijden etc. Inschaling vindt plaats in maximaal schaal 5 afhankelijk van kennisniveau en ervaring, en kent een maximum van 4.132,- -, 1.875,02 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Reageren Ambieer jij een belangrijke finan ciële baan binnen een sociale omgeving? Dan zijn wij geïnte resseerd in jou! Stuur ons binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad jouw schriftelijke sollici tatie, inclusief CV. Richt deze aan burgemeester en wethouders van Lisse, Postbus 200, 2160 AE Lisse. Wil je eerst meer weten over de werkzaamheden of over de gemeente Lisse als werkgever? Bel dan met de waarnemend chef van de afdeling Sociale Zaken en Volksgezondheid, de heer R.J. 't Jong, telefoon (0252) 433 132, of bij zijn afwezigheid met het sectorhoofd Welzijn, de heer B. Blonk, telefoon (0252) 433 128. BLOEIEND CENTRUM VAN DE tOLLENSTREEK HWS Management Search en Holtrop Wassmer Wieringa Van Veen gevestigd aan het Kenau park in Haarlem geven deskundig en onafhankelijk advies in alle fasen van werving- en selectie procedures. Onze opdrachtgevers variëren van grote multinationals en wereldwijd opererende on dernemingen tot kleine organisaties in o.a. de (detail(handel, industrie, autobranche en zakelijke dienstverlening Voor het secretariaat dat de werkzaamheden van beide bureaus behartigt zijn wij op zoek naar een minimaal 3 dagen per week) die als vierde 'rots in de branding' onze consultants kan assisteren bij hun dagelijkse activiteiten. Meer specifiek houdt dit in: telefoonbehandeling en agendabeheer postbehandeling het verzorgen van alle voorkomende corre spondentie en typewerk (Windows 95/Word/Excel) ontvangst kandidaten en opdrachtgevers archivering verzorgen van de testzaal bij afwezigheid van de psychologisch a huishoudelijke taken Onze nieuwe collega voldoet aan liet volgende profiel: HAVO/(bij voorkeur) VWO-opleiding, ge volgd door secretaresse-opleiding enkele jaren secretariële ervaring ervaring met Windows 95, Word en Excel uitstekende kennis van de Nederlandse taal (in woord en op schrift) en goede kennis van de Engelse taal snel en accuraat, representatief, goede tele foonstem en correcte uitspraak, collegiaal, gewend in een klein team en voor meerdere mensen tegelijkertijd te werken, zelfstandig leeftijd vanaf 23 jaar Belangstellenden (M/V) nodigen wij gaame uit hun brief en curriculum vitae te richten aan de heer Drs J. M J Wieringa van ons bureau Een strikt vertrouwelijke behandeling van reacties wordt uiteraard gegarandeerd. HWS Management Search Postbus 575 2003 RN Haarlem tel: 023-551 20 21 fax: 023 551 27 90 www.holtrop.nl RESTAURANT 't KOMPAS zoekt met spoed en (parttime en fulltime) Bel snel! 06.55335434 vragen naar Mw. M. Specht JULIANALAAN 58 2159 IC KAAGDORP (pont vaart dag en nacht) Ben je toe aan een nieuwe uitdaging, leergierig en zoek je eer baan waar toekomst in zit? Dan moet je snel reageren, want er 2 ongetwijfeld meer die graag aan de slag gaan als leerling-opticien (m/v) bij Sdton Optiek in Leiderdorp. Als leerling-,opticien krijg je van om te leren terwijl je werkt en direct te werken met wat je leert. We bi een boeiende baan van 35 uur per week- met een aantrekkelijk sal; Bovendien 'moet' je nog één dag in de week naar school. Geïnteresseerd en niet bang om op z'n minst 4 jaar lang, samen mei g opbouwend bezig te zijn? Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. en naar Saton Optiek, ter attentie van Kees Saton, Postbus 508, 2220 AM aan Zee. Wil je eerst nog meer weten, bel voor nadere informatie ovi functie naar Kees Saton (071) 407 66 75 of Philip de Jong (071) 541 Vrijblijvend kennismaken? Bezoek eens onze website: satonopt Martinus Nijhoffli 2025 GT HAARl Telefoon: 023-539 a Fax: 023-53905 1 SPECIAAL VOORTGEZET OPENBAAR ONDERWIJS De Daaf Gelukschool is een openbare school voor Speciaal Voortgezet 0 voor kinderen met Leer- en Opvoedings Moeilijkheden, die in het reguliei (zeer) moeilijk tot ontwikkeling komen. De school biedt basisvorming in e onderbouw en een VBO/MAVO-vakkenpakket in de bovenbouw. Het belangrijkste doel van onze school is de leerling voldoende basis te g 1 snel mogelijk een verantwoorde (terug)schakeling naar het reguliere voorl derwijs te realiseren. Uitgangspunt daarbij is dat we zoveel mogelijk aansi s mogelijkheden en de problemen van iedere leerling. Wij zoeken voor het nieuwe schooljaar De 3 vacatures betreffen uitbreiding van de formatie. De voorkeur gaat uit naar sollicitanten met een pabo-bevoegdheid en/of wijsbevoegdheid voor één van de vakken Engels, wiskunde, natuurkunde informatica. Informatie kan telefonisch worden ingewonnen bij de heer F. P. C. van Eet wnd. directeur (telefoon 023-5390569). Schiftelijke sollicitaties kunnen tot 20 juni 2000 gericht worden aan de het F. P. C. van Eeden, Martinus Nijhofflaan 112025 GT Haarlem. ONDERWIJS Het Onderwijs Service Bureau met vestigingen in Alkmaar, Amsterdam, Arnhem, Assen, Leiden, Rotterdam en Utrecht snelgroeiend landelijk onderwijsadvies-en administratiekantoor ten behoeve van alle sectoren van het onderwijs. Het Ont Service Bureau (ÓSB) te/t 300 medewerkers en is werkzaam voor 150 gemeenten, 1000 basisscholen, 100 scholen voor vooi onderwijs en 20 BVE-insteiiingen, alsmede voor HBO- en andere instellingen. Het Onderwijs Service Bureau draagt zorg va y breed dienstverleningspakket waartoe in ieder geval behoren de financiële administratie en de personeels- en sa/arisadminh Tevens adviseert het bureau de aangesloten schoolbesturen en -directies over financieel en personeelsbeleid en zorg. beleidsadvisering in de meest brede zin. In het kader van uitbreiding van werkzaamheden is er binnen de vestiging Leiden - die\ moment bestaat uit 50 enthousiaste medewerkers - plaats voor een: Functie-informatie Het zelfstandig uitvoeren van financieel administratieve werkzaamheden ten behoeve van een aantal onderwijsinstellingei voortgezet en/of primair onderwijs. Het opstellen van begrotingen en financiële jaarrekeningen. Het verrichten van boekhoudkundig en financieel administratieve werkzaamheden. Regelmatig controleren van onderdelen van de boekhouding. Functie-eisen Een functiegerichte opleiding op HAVO/MEAO-niveau en/of Praktijkdiploma boekhouden. Een flexibele instelling. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Kennis van het boekhoudprogramma Exact strekt tot aanbeveling. Ervaring met onderwijsadministratie strekt eveneens tot aanbeveling. Voor de functie wordt het volgende geboden Een verantwoordelijke, zelfstandige en afwisselende baan. Een salariëring die plaatsvindt op basis van opleiding en ervaring conform de CAO Voortgezet Onderwijs. Een volledige weektaak. Een intern opleidingstraject dat afhankelijk van de vooropleiding en/of werkervaring 3 tot 6 maanden zal duren. Opname in het ABP. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen/sollicitaties Inlichtingen over de functie worden verstrekt door de heer H.W. van Assema, locatiedirecteur Onderwijs Service Bureau Leifj de heer P. de Bie, hoofd financiële zaken, beide zijn te bereiken via telefoonnummer 071-5313051. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het Onderwijs SK] Bureau, vestiging Leiden, ter attentie van de heer H.W. van Assema, Postbus 32084, 2303 DB Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24