Personeel Personeel Personeel Personeel Persone auma bouuv Leidster Buitenschoolse Opvang gekwalificeerde oproepkrachten medewerker Open Leercentrum (m/v) ervaren vakredacteur m/v vakredacteur m/v Administratieve medewerk(st)er monteur buitendic BENELUX B.V. E-mail: office@beneliL ZATERDAG 10 JUNI 2000 DE De Stichting Buiten-Schoolse Opvang Oegstgeest is in de nieuwe wijk Poelgeest gestart met de na schoolse opvang voor de groepen 1 t/m 4 van de basisschool. De BSO De Poelkids is opgezet con form de Brede Schoolgedachte. Naast de naschool se opvang zal binnenkort ook met de tussenschool- se opvang worden begonnen. Voor onze Buiten-Schoolse Opvang in de wijk termijn een: (Oegstgeest) zoeken wij op zeer korte voor gemiddeld 24 uur per week De functie: Onze Buiten-Schoolse opvang draait nu enige maanden en gezien het groeiende aantal kinderen zoeken wij nu een tweede leidster. Van deze leidster verwachten wij, dat ze onze hoofdleidster kan vervangen als ze afwezig is (eventueel met een vrijwilligster of stagiair). Uw persoonlijkheid Allereerst zoekenen wij een enthousiaste leidster, die helemaal voor de kinderen gaat. Omdat ze de hoofdleidster moet kunnen vervangen, is zelfstandigheid van groot belang. Omdat we nog in de aanloopfase zijn, is het belangrijk om te kunnen improviseren. Daarom willen we graag iemand met ideeën en initiatief. Uiteraard is het belangrijk om goed te kunnen samenwerken. Goede con tactuele vaardighedenzijn een vereiste om goed met de ouders te kunnen communiceren. De functie-eisen: - een voor de functie relevante vooropleiding - ervaring met naschoolse opvang Wat wij te bieden hebben - Een uitdagende functie met veel zelfstandigheid. - Werken in een klein team met veel vrijheid. - Inschaling volgens de CAO welzijn. Brieven kunt u richten aan: Stichting Buiten-Schoolse Opvang Oegstgeest, p.a. Eijmerspoelstraat 40, 2334 BX Leiden. Voor telefonische inlichtingen kunt u contact opnemen met onze hoofdleidster, mevrouw Christa Duivenvoorde (tel. 071-5317547), of de heer A. Korevaar (tel. 071-5155265) bestuurslid van de stichting. De Stichting Buiten-Schoolse Opvang Oegstgeest wil ook in contact komen met: om onze leidsters bij ziekte en vakanties te vervangen. emilie knappert postbus «se scholengemeenschap 2300 ar leiden r 071 - 535335S De EMILIE KNAPPERT scholengemeenschap te Leiden School voor Middelbaar Beroepsonderwijs vraagt met ingang van zo spoedig mogelijk een voor de afdeling welzijnswerk. Omvang: volledige betrekking Taken: - toezicht houden bij het Open Leercentrum - assisteren bij het afnemen van toetsen - verrichten van typewerkzaamheden voor de directie Vereist: in staat zijn leerlingen te begeleiden/ondersteunen tijdens het werken aan opdrachten; in staat zijn lesmateriaal te ordenen en te catalogiseren; in staat zijn leerlingen te ondersteunen bij het werken met eenvoudige computerprogramma's. Ervaring: u heeft ruime ervaring met het werken op de computer met het Windows Office pakket. Inlichtingen bij de heer H. Vis, directeur van de afdeling Welzijnswerk, tel. 071-5353313. Voorkeur: "Alle mensen worden vrij en gelijk in waardigheid en rechten geboren." Salariëring: functieniveau 7 met maximum 4.614,- bij een volledige betrekking. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 20 juni a.s. sturen naar de solli citatiecommissie op het adres van de school: Postbus 656, 2300 AR Leiden of faxen naar nr. 071-5353399. De school maakt deel uit van de ROC de MidWest Groep. LAKERVELD UITGEVERIJ LAKERVELD BV Uitgeverij Lakerveld bv, een middelgrote uitgeve rij van vaktijdschriften en aanverwante produc ten, onder andere voor de meubelbranche, par ketbranche, schoonheidsspecialistenbranche, benzinebranche, slijtersbranche, IT-branche zoekt In verbond mei uitbreiding: mei groeimogelijkheden Uitgeverij Lakerveld bv biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Uitgeverij Lakerveld t. Krijnen, Postbus 43250, 2504 AG Den Haag, of mailen jos.krijnen@lakerveld.nl n Gaaien, DE NIE KLIMAAT-COMFORT B.V. VLOERVERWARMINGI DAKBEDEKKING SANITAIR LOKALE VERWARMING Ons team moet worden uitgebreid en zoekt met enige spoed een (parttime) voor het verzorgen van o.a. de debiteuren- en/of crediteurenadministratie alsmede andere administratieve werkzaamheden. Wij denken aan iemand die b.v. halve dagen wil assisteren. Ook het aannemen van telefoon behoort tot de werkzaamheden. Na gebleken geschiktheid behoort vaste aanstelling op contractbasis tot de mogelijkheden. Werktijden zijn bespreekbaar; enige ervaring alsmede boekhoudkundige kennis is gewenst. Schriftelijke sollicitaties gaarne t.a.v. Mevr. M. Kooien. Mondelinge informatie kan worden verkregen via telefoon 071-5219805 tijdens kantooruren. Protestants-Christelijke Schoolvereniging Leiden Burggravenlaan 11 2313 HM Leiden Tel.: (071) 512 63 41 Het bestuur van de Protestants-Christelijke schoolvereniging in Leiden zoekt voor P. C. Basisschool „de Leidse Houtschool" A. Pauwstraat 1 2334 CG Leiden met ingang van het nieuwe cursusjaar een enthousiaste leerkracht voor groep 7/8. Werktijdfactor 1.0000 Inlichtingen zijn in te winnen bij dhr.A. Stahlie [dir.] Tel: 071-5190808 school Tel. 071 -5610846 of 06-54345908 [privé] Wanneer u schriftelijk op de functie van groepsleerkracht wilt reageren, kan uw brief worden verzonden naar het Verenigingsbureau van de PCS, Burggravenlaan 11 2313 HM Leiden. De Stichting Kinderopvang Oegstgeest (SKO) is een professionele kinderopvangorganisatie. De SKO biedt opvang aan kinderen van 0-15 jaar. De stichting exploiteert drie kindercentra waar dagop vang in verticale groepen, buitenschoolse opvang, een tienercentrum, een peuterspeelzaal en een gastouder bureau zijn gehuisvest. Op korte termijn zoeken wij groepsleidsters dagopvang leidsters voor vervanging zwangerschapsverlof inval leidsters dagopvang M/V Kindercentrum ,,de Kindervlinder" vaste leidster voor 32 uur bij de Troelie Woeliegroep (di-wo-do-vr) ervaren vaste leidster voor 24 uur bij de Rakkergroep (di-wo-do) Kindercentrum ,,het Kindercircus" leidster ter vervanging wegens zwangerschapsverlof voor 16 uur (wo-do) vanaf oktober Kindercentrum ,,de Kindertuin" leidster ter vervanging wegens zwangerschapsverlof voor 16 uur (wo-vr) vanaf september Tevens zoeken wij voor bovenstaande kindercentra invalkrachten met een vaste arbeidsovereenkomst van miniaal 16 en maximaal 24 uur. Voel je je aangetrokken tot een van de voornoemde vacatures schrijf dan een sollicitatiebrief met curriculum en richt deze aan de sollicitatie commissie, Lavendelhof 12343 CW Oegstgeest. Graag ontvangen wij je brief voor 22 juni a.s. Voor telefonische informatie kun je bellen met Wilma Schenk, hoofd kc de Kindertuin, telefoon 071-565 12 87 (ma t/m do) Jos Bakker, hoofd kc de Kindervlinder, telefoon 515 98 03 (di en do). Sinds haar aanvang (medio 1974) heeft Auma Benelux I Benelux-landen een vooraanstaande positie weten te verove gebied van elektrische en mechanische aandrijvingen ten behoi" bedienen van afsluiters, de zogenaamde 'Auma Actuators'. Auma Benelux B.V. is een dochteronderneming van het Du Werner Riester GmbH Co. KG. Onze onderneming heeft 20 kers in Nederland en 2 medewerkers in België. Ter versterking van onze afdeling service zijn wij op zoek r Functie-informatie: Na een gedegen opleiding het zelfstandig verrich werkzaamheden aan zowel de Auma elektrische mechanische aandrijvingen als aan de Auma elek1 besturingen, waaronder: oorzaak storing zoeken en storing oplossen met betrekking tot storingen, het geven van technisch advies aan onze klanten -opbouwen en in bedrijf nemen bij onze klante - repareren en/of modificeren van electronische besturingsunits reviseren en testen Vereisten: opleiding MTS-elektrotechniek (studierichting energietechniek) of gelijkwaardige opleiding kennis van elektronica en besturingstechniek goede contactuele eigenschappen het vermogen om binnen teamverband zelfsta te kunnen werken bezit van rijbewijs B(E) WA-1 certificaat (of bereidheid om te behalerf,, enige kennis van de Duitse en Engelse taal (Franse taal is een pré) Wij bieden: uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoo waarden, w.o. een premievrije ongevallenverz een interessante functie binnen een jong en enthousiast team Indien het bovenstaande u aanspreekt kunt u vc sollicitaties of informatie telefonisch contact opn de heer J.D. van der Linde, telefoon 071-581403! Indien u schriftelijk wilt reageren kunt u uw sollii zenden aan: Auma Benelux B.V. t.a.v. dhr. J.D. van de Le Pooleweg 9 Rabobank Rijndorpen. Een ondernemende bank tussen Leiden en. Katwijk. Met 130 medewerkers, verdeeld over drie kantoren. En een zeer interessante markt. Het bedrijfsleven in ons werkgebied bloeit, met de internationale Bloemenveiling Flora in Rijnsburg als middelpunt. En de prachtige omgeving, het nabijgelegen strand en de centrale ligging trekken steeds meer nieuwe inwoners. Als Rabobank hebben we inmiddels een stevige positie in deze regio. De talentvolle medewerker die we zoeken, gaat ons team versterken. Als medewerker commerciële binnendienst Bedrijven lever je cruciale support aan het Bedrijventeam. Je ope reert vooral vanuit de back office. Als steun en toeverlaat van de adviseurs. Maar ook als aanspreekpunt voor je col lega's. In de praktijk betekent dit, dat je adviesgesprekken voorbereidt, agenda's inplant, financieringsaanvragen opzet en transacties afwikkelt. Daarnaast ben je vraagbaak en adviseur. Je hebt een MBO/HBO werk- en denkniveau en bij voorkeur relevante ervaring. Dat vul je aan met commercieel inzicht, initiatief, flexibiliteit, klantgerichtheid en teamgeest. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer T. Kralt, manager, telefoon (071) 409 26 11. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Rijndorpen, ter attentie van Paulien van de Meer, personeels- adviseur, Postbus 4, 2230 AA Rijnsburg. Geef je ambitie toekomst

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 12