Forescate blijft met lege handen achter Unicum gaat met Pinksteren een spannend slot beleven Mannen Zee Duin laten niets aan toeval over Tennis De Leidse Hout profiteert onenigheid bij Nieuw-Veni MAANDAG 5 JUNI 2000 Voor aanvang van de laatste competitieronde bedroeg de voorsprong van Forescate op Badhoevedorp een lut tel punt. Een marge voldoende om via een gelijkspel te gen deze naaste concurrent het kampioenschap in de derde klasse binnen te halen. Gisteren bleef het voor de Voorschotense formatie bij die kans op de titel. Badhoe vedorp won met 6-2 en liet Forescate met lege handen achter. VOORSCHOTEN PETER KLEIN Dat de Voorschotenaren dit sei zoen in de competitie een rol van betekenis zouden spelen werd vooraf wel ingeschat. Met de komst van Kevin Jonckheer, Linda Verhoeven en Amy van der Linden naast de enige reci divist in de hoofdmacht van Fo rescate, trainer Richard Nolthe- nius, had de ploeg duidelijk aan kracht gewonnen. Linda, Amy en Kevin hebben alle drie op een hoog niveau gespeeld", zegt de aanvoerder over de nieuwkomers. Vorig seizoen gingen we met Forescate puur voor het behoud van de derde klasse. Dit jaar hadden we als doelstelling toch in de top-drie mee te draaien. Die prognose hebben we in ieder geval waar gemaakt. Vandaag misten we Amy door een blessure, waar door we eigenlijk bij voorbaat al kansloos waren. Maar ook met haar erbij, moet ik zeggen dat Badhoevedorp toch wel over het sterkste team beschikte." Van der Linden blesseerde zich vrijdag in de training aan haar speelhand. Arjette van Noort werd haar vervanger, die zich in de eerste set tegen Da- niëlle van der Ham met 7-5 nog knap staande wist te houden, maar in de tweede doorgang toch tekort kwam. Verhoeven bracht de titelkandidaten weer op gelijke voet met een prima 6-3 6-2 score tegen voormalig international Helma Leeuwen. Bij de mannen ging de strijd ge lijk op, maar in beide gevallen streek Badhoevedorp na drie sets de winst op. Jonckheer was niet opgewassen tegen Bart Cordemeijer, Nolthenius moest Sven-Erik Hissink feliciteren. Na het verlies van beide dub bels, waarin de ploeg uit de re gio Amsterdam de oud-toppers Titia Wilmink en Robin Weijer- man kon opstellen, was Fores cate voor de hoofdprijs uitge schakeld. Badhoevedorp was echter nog geen kampioen. Na de deling van de mixen en daarmee de 6-2 eindscore en de beperkte 6-2 winst van Oranje TC, dat bij maximale winst nog een theoretische kans had, kon de champagne toch ontkurkt worden. De competitie mag dan in de reguliere periode afgerond zijn, Linda Verhoeven won voor Forescate als enige haar enkelspel. Het was onvoldoende om tegen Badhoeve dorp de titel in de derde klasse binnen te halen. foto taco van der eb Dekker Tennis heeft nog theoretische kans op titel in hoofdklasse HOOFD/1 e/2e/3e KLASSE De strijd om de titel in de eerste klasse van de landelijke compe titie tussen Unicum en Van Home uit Weert zal pas op tweede pinksterdag zijn ont knoping hebben. De Leidenaars kwamen met de opmerkelijke 7-1 overwinning op Zoetermeer langszij bij de Noord-Limbur gers, die tegen Hoogeveen niet verder dan 6-2 kwamen. Alleen het onderling resultaat is nog een set in het nadeel van Uni cum. In de hoofdklasse leed Dekker Tennis een nipte neder laag bij Heerhugowaard. Ondanks de onverwachte ne derlaag resteert voor Dekker Tennis toch een minuscule kans op de titel. De Warmon- ders staan met 36 punten nog steeds aan kop. Proger/TC Zandvoort en Leimonias volgen op een punt. De eerstgenoem de ploeg moet nog vier partijen uitspelen, twee tegen Unit4/Lobbelaer en twee tegen Leimonias. Als Zandvoort de eerste twee verliest en de laatste twee met de Hagenaars deelt, eindigen drie teams in de hoofdklasse 1 op gelijke hoogte. Met Dekker Tennis met het beste onderlinge result<rat. Een theoretische kans dus. Toch startten de Warmon ders de laatste speelronde gis teren met een vrij gunstig per spectief. Zandvoort had zater dag bij Lobbelaer bij een be paald magere 3-3 stand vanwe ge het onweer afgebroken en daarmee belangrijke punten verspeeld. Ook na de enkelspe len waren de vooruitzichten nog behoorlijk florissant. Jo- landa Mens kon het niet bol werken tegen Anousjka van Exel, maar Anouk Sterk zette Thea de Weerd in twee korte sets snel opzij. Martijn de Lan ge ontbeert dit seizoen de grote vorm, Remco Pondman klopte de Dekker-kopman in twee sets. Paul Logtens zorgde voor de 2-2 tussenstand via drie sets tegen Koen van der Meer. Die stand was altijd nog be ter, dan die bij Zandvoort. dat met 1-3 achter stond tegen ELTV en andermaal kostbare punten vermorste. Maar net als tegen Dekker Tennis op alweer de derde speeldag wonnen de kustRlaatsbewoners tegen de Eindhovenaren hun vier dub- maakten de 7-1 vol. Een uitslag bels. Bij de Warmonders bleef waarmee Unicum de koploper voor Nolthenius zijn nog geen „Vroeger speelde Forescate in dat hogere niveau te brengen, rustige weken aangekomen. De de eerste klasse en had de ver- De competitie was een eerste tennisleraar, die om beter voor- eniging zelfs een A-toernooi", stap. Jammer, dat we geen gingen zich te buiten aan ons bereid te zijn de teamtrainin- vertelt de in dit geval vrijwilliger kampioen werden. Maar als we portief gedrag, maar met name gen aan collega Marcel Koks- Nolthenius. „Hier heb ik voor- de spelers kunnen houden, lukt Renée Crama droeg bij aan de hoorn overliet, wordt het trek- lopig nog voldoende uitdagin- het misschien wel komend nipte overwinning, paard van het open toernooi, gen om de vereniging weer naar jaar." De regio-ontmoeting tussen het derde team van Unicum en Nieuwe Sloot eindigde in 4-4 waarna Unicum 3 zich kampi oen mocht noemen. De wed strijd stond verder in het teken van een tweetal blessures. Al- phenaar Arjan de Rooij had last van zijn hand, waardoor Uni- de productie op één steken, een mixed. Erik Brugman redde bij het tweede team de eer tegen de kampioenskandidaat in de derde klasse, Bontekoe. Helemaal in eigen hand heeft Unicum het kampioenschap en de promotie nog steeds niet. De Leidenaars moeten om de beste in hun eerste klasse te worden op tweede pinksterdag tegen Hoogeveen een partij meer winnen dan Van Horne, dat te gen Zoetermeer aantreedt. Of de ploeg uit Weert het hu zarenstukje van Unicum tegen de nummer drie van de rang lijst kan nadoen is nog maar zeer de vraag. Dina Milosevic hield tegen de nog ongeslagen Belgische versterking van Zoe termeer haar honderdprocent- score in de single. Heddy Boers won heel knap van jeugdspeel- ster Nathalie Koppelle. Ook Gertjan Egberink en Bart van Delft zorgden voor prima vak werk met tweesetszeges op Sander Westerduin en Michel Hoogduin. De beide dubbels en de mixed van Boers met Van Delft onder druk zet. Bij team 2, dat in de tweede klasse met 7-1 van kampioen Venlo Top verloor, kwam het enige punt uit een opgave van een gemengd dub bel door de geblesseerde Jan- Wouter Roep van de gastgevers. Hillegom is na de 5-3 neder laag tegen het hooggeklasseer- de Thor RW nog maar drie pun ten verwijderd van het behoud van het eersteklasserschap. Drie punten, die met de twee nog resterende partijen voor de boeg tegen BLTV uit Breda en acht partijen in Assen tegen hekkensluiter Hertenkamp niet meer dan een formaliteit moe ten zijn. Tegen Thor RW boekte Heieen van den Berg een mooie zege op Danielle Puplinkhui- zen, een Duits jeugdtalent dat in Nederland traint en speelt. Marco van Trigt had eveneens twee sets nodig voor Boy Wijn malen. Cindy Berkhout en Jesse Huta Galung verloren, de laat ste deed dat eervol na drie sets. Het derde punt kwam uit het samenspel van de routiniers Van den Berg en Van Trigt. Van De Hillegomse reserves verlo ren bij en tegen Spitsbergen alle enkelspelen, maar kwamen via het mannendubbel van Remco van Oosten met Pieter Visser, het vrouwendubbel van Mariët- te van den Berg en Maaike Spoor en de mixed van Van den Berg en Visser nog tot 3-5 terug. Het Katwijkse Zee Duin sloot haar eerste competitie in de tweede klasse af met een duidelijke 7-1 overwinning op Amstelpark 4. Tjeerd Star, Leo- nie Mekel en Ingrid Kruit won nen hun singles. Ingrid van der Plas (met Kruit en Star) en Kees Heemskerk (met Martijn Zand vliet en Mekel) wonnen hun beide dubbels. Merenwijk keerde met een gelijkspel terug van Groenendaal. Barbara van der Gugten en Marjet Groenleer waren in singles en dubbel op permachtig aan hun Tielse te genstandsters. De mixed van Groenleer en Menno Seriier zorgde voor het vierde punt. De Leidse reserves zijn aan een in haalrace bezig om alsnog aan degradatie te ontsnappen. De Roomburg moet titel aan Vredenburch laten MANNENCOMPETITIE PETER KLEIN en ROEL DE ZEEUW De mannen van Zee Duin hebben in hun debuutjaar op ondubbelzinnige wijze het kampioenschap in afdeling 1 van de hoofdklasse veroverd. De Katwij- kers hadden in het inhaalweekeinde nog drie punten nodig uit hun resterende acht partijen om de titel veilig te stellen. Jan-Willem Lugthart c.s. wonnen ze alle acht. Op Pinksterzondag wordt de wedstrijd om het landskampioenschap afgewerkt. De speellocatie wordt door de tennis- bond vandaag bekend gemaakt. Zee Duin, dat met de organisatie van haar Open Toernooi furore maakte, heeft in middels een grote kans om als organisa tor aangewezen te worden. Na de 4-2 «overwinning op Leeuwen- bergh op Hemelvaartsdag kon het voor Zee Duin feitelijk al niet meer stuk. Met toen nog het duel tegen het reeds gedegradeerde en vrijwel puntloze Vol ley voor de boeg. mocht het niet meer fout gaan. De beide dubbels zaterdag uit het afgebroken duel tegen Westerhout mochten desnoods nog verloren gaan, maar tegen de zwakke Eindhovenaren zouden de drie voor de titel benodigde punten zeker binnen gehaald worden. Het werd meer. Mark Fleischeuer met Martin Kalkhoven en Lugthart met zijn vaste maatje Jeroen Boogmans pakten zaterdag direct al twee punten tegen Westerhout. Gisteren was het Lugthart, die na een 6-1 6-0 single het laatste puntje binnen sloeg. Zee Duin vond het niet genoeg. Het team ging door. Een hoog eindtotaal aan punten zou de kansen op een thuiswed strijd in de finale alleen maai" vergroten. Steeds na twee snelle sets haalden ook Fleischeuer, Kalkhoven en Boogmans hun singlepunt binnen. Ook in de afslui tende dubbels werd geen set afgestaan. De versterking met Fleischeuer en Kalkhoven leverde in het debuutjaar in de hoofdklasse direct al een eerste prijs op. De afvallers uit het kampioensteam uit de eerste klasse van vorig seizoen. Leon Damen en Marcel van Rijn, zorg den wel voor de hete adem in de nek van de nieuwkomers. Fleischeuer greep de kans op een nieuwe.uitdaging echter met beide handen. De Voorschotenaar, die jaren het boegbeeld was van het eer ste gemengde team van Unicum, werd met slechts één verloren single meteen al het trekpaard van zijn nieuwe club, Zee Duin. Kalkhoven had meer tijd nodig. De Gouwenaar was door drukke werkzaamheden nauwelijks aan tennis toegekomen, maar hervond tijdig zijn ritme. Lugthart en Boogmans waren bij de Katwijkers ook in het verleden al een begrip en waren ook dit seizoen weer de bekende vaste waarde en in het samen spel ook het vaste punt. In de eerste klasse 2 is Roomburg er niet in geslaagd Vredenburch van het kampioenschap af te houden. De Rijs- wijkers wonnen met 2-4. Marcel Wolfett en Freek Tanis verloren afgetekend in twee sets, Klaas-Jan Doeven trok even eens aan het kortste eind. .Alleen Coen van Bemmel hield met zijn driesets- overwinning de spanning er nog enigs zins in. Toen het eerste dubbelspel (Wolfert/Joost van Leeuwen) door de Leidenaars werd verzilverd, hing een stunt in de lucht. Uiteindelijk scoorde Vredenburch alsnog het beslissende vierde punt, net genoeg om de titel in de wacht te slepen. Eersteklasser Unicum deelde de plin ten met HLTC Heemstede (3-3). Fabian Ubels en Peter Grimbergen wonnen res pectievelijk het eerste en vierde enkel van De Hakkelaars: 1 -5. Het begin zag er voor de Lissenaars nog rooskleurig uit. Xander Hertzmann tenniste zijn single vrij eenvoudig naar winst, daarna gingen de overige partijen alle verloren. Onder de rook van Rotterdam werkten de reserves van Unicum hun wedstrijd af tegen Binnenmaas Mijnsheerenland. Eric Bolten scoorde als enige een hon- derdprocentscore door zowel zijn enkel als dubbelspel (met Walther Jacobs) winnend af te sluiten. De rest ging even wel naar de thuisploeg, zodat de Leide naars met een 4-2 verlies de terugreis aanvingen. Binnenmaas profiteerde zo doende van de misstap die In den Boog- aerd maakte in Leiderdorp bij De Mun- nik: 3-3. Bij de Leiderdorpers tekenden Rob Versteeg en Joris Zandbergen voor de drie punten door hun enkelspelen én het gezamenlijke dubbel in winst om te zetten. In dezelfde poule won Zee Duin 2 met 2-4 van Amstelland Amstel veen. Ymco van Gorkom, Edwin Ravens- bergen en Jacco Poot (voor de eerste maal dit seizoen) wonnen allen hun sin gle, het beslissende punt werd binnen gesleept door het dubbel Piet Guyt en Chris van Zuilen. In de derde klasse 4 trok Merenwijk in de Leidse derby tegen De Leidse Hout aan het langste eind: 5-1. In het eerste dubbelspel walste Floris Vogel pas in de derde set (6-0) over Patrick Wijffelman heen. De laatstgenoemde nam echter wraak door in zijn dubbel met Hein de Jong diezelfde Vogel (met Martijn Serlie) te beroven van zijn nog ongeslagen sta tus in dit seizoen. Aileen André Natzijl komt die eer bij Merenwijk nog toe, spel, terwijl diezelfde Grimbergen met want hij won zijn enkelspel van Jan Ver- Onno van Paridon het afsluitende dub- heij in twee sets. Ploeggenoot Walter van bel binnentrok. Schie versloeg in een tweesetter Hein de TEAN leed een gevoelig verlies in Bra- Jong in het laatste enkelspel. Even daar- bant tegen het Veghelse Frisselstein: 5-1. voor had Bart van der Feen zijn single Al voor de dubbelspelen keken de Rijn- namens De Leidse Hout tegen Serlie stedelingen tegen een onoverbrugbare vanwege een liesblessure halverwege 4-0 achterstand aan. De enige winst moeten opgegeven, maar hij probeerde werd in drie sets geboekt door het duo het in zijn verloren dubbel met Verheij Albert Robben/Jelle Oosterhoff. (tegen Nick van Winsen en Walter van In de tweede klasse stond de topper Schie) andermaal, tussen Hillegom en Aemstelspelers op Derdeklassers Roomburg 3 en Oegst- het programma. De gasten konden de geester LTC wonnen beide hun wed- aanval op. hun koppositie ternauwer- strijd met 4-2 van respectievelijk Lange- nood afslaan door met 3-3 gelijk te spe- land en 't Loo De Lier. Bij Roomburg ex- len, zodat het gat van drie punten met celleerde Alexander van den Berg in zo de Hillegommers gehandhaafd blijft, wel zijn enkel als zijn dubbel (met Ruud Voor de thuisploeg was de puntendeling van der Voort). Uiteindelijk won ook het extra zuur omdat het koppel Marcel duo Rico Fasel/Jan Pieter Hartwijk zijn Vink/Fred van Trigt bij een 4-2 en 40-0 partij. Oegstgeest troefde de Westlan- stand in derde set nog leek af te steve- ders pas in het beslissende dubbelspel nen op de eindwinst. Toch ging de set (Martin Hoekstra en Jasper van Marwijk) uiteindelijk in de tie-break naar de te- af. De basis voor de winst was al in de genstander. enkelspelen gelegd door Jamy Moussavi, LTC Lisse kreeg op eigen gravel klop Mare Mellema en Hoekstra. 5-3 winst op het Amsterdamse cum zonder te spelen het punt ASVU kwam tot stand door in de mannendubbel pakte, winst in de singles van Sylvia Unicum gaf daarentegen door Sieval, Raul Bermudis en Ha- een blessure van Monique van rold van Schie en de dubbels Ark twee punten weg. De Rooij van Bermudis met Jeroen Poots won wel zijn single met 7-6, 6-0 en Irma van Seeters met Freek van Victor-Ronald Borsboom, van der Capellen. die zondag inviel bij Unicum. De epiloog van LTC Lisse was TEAN begon gehandicapt aan duidelijk beter dan dat van de wedstrijd tegen Leepwen- OLTC Oegstgeest. Het team uit berg, doordat Jelle Oosterhoff de Bollenstreek was in Rotter- met het herenteam van TEAN dam met 6-2 de meerdere Z'67. aantrad. Voor de drie winst- Paula Sie en Henrik Kroon ble- punten zorgden Paul Rogge ven in hun drie partijen onge- veen in zijn single, en met Petra slagen. Esther Kulk moest, haar Wille in de mixed. De derde ge- single en mixed met Danny van wonnen partij kwam uit de he- der Doe afstaan. Bij ÓLTC rendubtjel, gevormd door we- speelden Marco Visser en Ma- derom Paul Roggeveen en in- rieke Bethlehem gelijkopgaan- valler Gille Schouls. de enkelspelen. Winst, nog in De Munnik won in Leider de overige spelonderdelen, zat dorp ruimschoots van Leimo- er bij en tegen Abcoude echter nias 6, 6-2. De vier enkelspelen niet in. van Joffey van Prehn, Dylan Zoeterwoudse TC pakt titel Prins, Tanja Nossik enl Witteman werden geJoc Daarnaast bracht Malei Tol met het mannendut-jo Van Prehn en de mil Witteman nog twee]* binnen. Fn Zoeterwoude is doorjln overwinning op De Qs f kampioen geworden ir fp. de klasse 20. Robert-| ters, Tischa Waaijer er mieke van Cleef zegevi i de enkelspelen. Allee van Velzen ging in twee onder tegen de sterkei van de Wassenaarde Velzen had geen gem dag. In zowel de mir dubbel met respei Waaijer en Peeters ven winst pas in de derde d 0e binnengehaald. Ro in- Peeters over de wedstri 30 hele team speelde go^'s daag, maar de 7-1 zegWi wel een beetje geflatteiji reserves van Zoeterwi ,ek den een 5-3 verlies te jn tweede team van Vredq( De meisjes zorgden punten. Karin Schrier Lexmond hakten hunyt standsters in zowel he va spel als de dubbel in de eerste twee teams van heim waren minder si jj-j Op eigen bodem viel tr< thur Honer in voor de seerde Jelle Rinzema. WOC uit Overveen wei Jri 5. Guido Koekkelkoren io; ner wonnen hun enkel jn In de mix werd het laat rei binnengesleept door de eli natie Koekelkoren en dc Heemskerk. Sassenheir oi roemloos onderuit burch; 0-8. Ook voor D horst werd het geen pr weekend. Op eigen pa met 1-7 verloren van N« »k Gwyneth van Rijn zo drie sets voor het eni voor Noordwijkerhoi irr streekderby tussen Bot De Munnik 2 eindigde verdeling van de Anouk Happel en Mark Luit zegevierden in de De studenten van Qrav ten een 5-3 overwinnii VIERDE/VUFDE KLASSE MENNO SCHRAVEN De streekderby tussen De Leid se Hout en het tweede team van Nieuw Vennep leverde een eenvoudige 6-2 overwinning op voor de Leidenaars. Opval lend genoeg werden slechts - drie partijen afgewerkt. De da mes van Nieuw Vennep lieten verstek gaan wegens onenig heid en verschil in spelbeleving met de heren uit het team. De fanatieke Rogier Liefbroer won met 7-5, 6-3 van Leidenaar Co lin Vrieze. Ook de dubbel was een prooi voor de gasten. Pa trick Niezen won als enige in drie sets wel zijn single voor Leidse Hout, waarna de thuis club de overige punten dus ge heel cadeau kreeg. Het tweede team van Leidse Hout verloor thuis met 3-5 van Forescate 2. Het eerste van Nieuw Vennep won thuis in een 'close game' van het tweede team van de Delftse TB, 5-3. De Delftenaren Loo. Karin Kreuger, Ni< ser en Wouter Waayer seerden hun opponent! enkelspelen. UITSLAGEN EN STANDEN GEMENGDE COMPETITIE HOOFDKLASSE 1: Za. 27/05: Dekker Ten nis Warmond-NIP/P&G Sport 5-2. Za. 03/06: ELTV Eindhoven - Leimonias 3-5; Unit4/Lobbelaer Zevenbergen - Proger/TC Zandvoort 3-3 afgebroken; TRG/De Mane ge 2 Apeldoorn - Van Hecke/TVH 1-7. Zo. 04/06-. Leimonias Den Haag Unit4/Lobbelaer 6-2. N1P/P&G Sport Roermond - TRG/De Manege 2 3-5, Pro ger/TC Zandvoort - ELTV Eindhoven 5-3; Van Hecke/TV Heerhugowaard - Dekker Tennis Warmond 5-3. Dekker TW 36-20 Unit4/Lobb. 26-28 Proger/TCZ 35-17 ELTV Eindh 26-30 Leimonias 35-19 Manege 2 18-38 VanHecke 32-24 NIP/P&G 12-44 HOOFDKLASSE 2: Za 03/06: Leimonias 2 Den Haag - Halfweg Spijkenisse 2 2-6; HLTC De Mets Scheveningen - Auto De Vries/Hertenkamp 7-1; TVP/Horn Keukens Arnhem - Freeride/SLTC 7-1. Zo. 04/06: 0SNN/TS Haren (Gr.) - Leimonias 2 7-1; Freeride/Sittardse LTC - HLTC De Mets 2-6. Auto De Vries/Hertenkamp Assen - TVP/Horn Keukens 4-4. De Mets 40-16 0SNN/TSH 24-32 TVP/Horn K 38-18 Leimonias 2 23-33 Halfweg 2 33-23 Freeride/S. 21-35 Amstelp 2 25-31 Hertenkamp 19-37 Abcoude 38-10 Oegstgeest 23-25 Oosterbk2 35-13 Grootslag 14-34 Meppel 2 29-19 Baarn 2 14-34 Vlieg Holl. 27-21 Markant 12-36 DERDE KLASSE 5: Edese TC 3 - 't Root 3-5; TT0 Oosterhout 2 - Amstelland 4-4; Domstad Utrecht - Bosheim 3 7-1; Bon tekoe Leeuwarden - Dekker Tennis War mond 2 7-1. Bontekoe 39- 9 Edese TC 3 20-28 'tRoot 33- 7 Amstelland 20-20 Domstad 27-21 Dekker T2 11-29 TT0 0 2 21-27 Bosheim 3 5-35 DERDE KLASSE 9: Rapiditas 3 Niimegen - Bouwhuis/Meppel 3 4-4; Luctor et Emergo Almelo - LTV Barneveld 2-6, Bar- neveld kampioen; Z'67 Rotterdam - LTC Lisse 2-6, Z'67 degradeert, Helderse TC 2 - Abcpuder LTC 2 4-4. Barneveld 38-10 Helderse 2 24-32 Meppel 3 28-20 Abcoude 2 19-21 LTC Lisse 28-20 Rapiditas 3 18-30 Luctor et E. 26-22 Z'67 R'dam 4-44 DISTRICTSHOOFDKLASSE: Un legom 2 5-0, Unicum kampi - De Merenwi|k 3-2, TEAN - Li; tesia - SW 2-3. Unicum 26- 9 TEAN SVV 25-10 Merenwijl Hillegom 24-11 Hillegom Artesia 21-14 Lisse MANNENCl VIERDE KLASSE 9: Hillegomse TC 3 - TV Hoofddorp 2 4-4; Unicum 4 Leiden - Oranje TC 3 4-4;TV Nieuw Vennep - Delftse TB 2 5-3 VIERDE KLASSE 10: TV Pijnacker 2 - Hil legomse TC 4 1-7; Leidse Hout - TV Nieuw Vennep 2 6-2; Thor RW 3 Den Haag - Merenwijk 3 1-7; Oegstgeester LTC 2 - HLTC De Mets 3 2-6, De Mets 3 kampioen De Mets 3 41- 7 0egstgst2 22-26 Merenwijk 3 31-17 Hillegom 4 20-28 Leidse Hout 27-21 Thor RW 3 15-33 Pijnacker 2 23-25 N Vennep 2 13-35 VIERDE KLASSE 11: Leidse Hout 2 - Fo rescate 2 3-5; Unicum 3 Leiden - Nieuwe Sloot 4-4, Unicum 3 kampioen; Leimo- Rwl-l TelLme* LTC-Te^clV 1-7. Edese TC - SFA/Volley 2-6, Bredase LTV- EERSTE KLASSE 1: 't Melkhuisje Hilver sum - TV Hoorn 3-5; Auto Veugen/Van Horne Weert - Hoogeveense LTC 6-2; Uni cum Leiden - Aqua-Systems/ALTV Zo meer 7-1, Pellikaan Tennis Goirle - Jaagpad 6-2. Van Horne 37-11 Hoogeveen 23-25 Unicum 37-11 Joy Jaagpad 15-33 Aqua S/Zoet 28-30 TV Hoorn 15-33 Pellikaan 25-25 Melkhuisje 14-26 Auto De Vries/Hertenkamp 2 7-1 Thor RW 33-15 SFA/Volley 24-24 Tepci 33-15 Deventer 20-28 Breda 32-14 Hillegom 19-27 Edese TC 24-24 Hertenk. 2 5^-43 TWEEDE KLASSE 4: Daisy Apeldoorn - Bastion Baselaar 2 3-5, LTC Soestdijk - Helderse TC 1 6-2, Zee Duin Katwijk - Amstelpark 4 7-1; TV Roosendaal - ALTV Zoetermeer 2 6-2. Roosendaal 37-11 Daisy 21-27 Soestdijk 33-15 Amstelp. 4 19-29 Zee Duin 24-24 Zoeterm 2 17-31 Bastion B. 2 24-24 Helderse TC 17-31 TWEEDE KLASSE 5: Amstelpark 3 Am*- sterdam - ALTA Amersfoort 2 3-5; TI0N Hengelo 2 - ELTV Eindhoven 3 0-8; Mar quette Heemskerk - Halfweg Spijkenisse 3 4-4; Groenendaal Tiel - Merenwijk 4-4. Amstelp. 3 33-15 Halfweg 3 25-23 ALTA A'frt 2 33-15 Merenwijk 21-27 ELTV E 3 28-20 Groenendaal 18-30 Marquette 26-22 TI0NH.2 8-40 TWEEDE KLASSE 7. CC Venlo Top - Uni cum 2 7-1, Delftse TB - Festina nb; ULTC Iduna/TC Bilthoven - Dash '35 4-4; LTC Doetmchem - Van Starkenborgh 3-5. Venlo Top 41- 7 Unicum 2 16-16 Starkenb. 29-11 Festina 15—17 Doetinchem 21-27 Iduna/B. 16-32 Delftse TB 16-24 Dash'35 14-34 DERDE KLASSE 1: Spitsbergen Veenen- J,-o H: DERDE KLASSE 2: Park Hoeven Uden - 't Spieghel 5-3; Atalanta Houten - Oranje TC 2-6; TI0N Hengelo 3 - Amstelpark 5 0-8; Forescate Voorschoten - TV Badhoe vedorp 2-6, Badhoevedorp kampioen. Badhoeved. 45-11 Amstelp 5 24-24 Forescate 42-14 't Spieghel 20-36 Oranje TC 35-13 Park Hoeven 19-37 Atalanta 23-25 TI0N H. 3 0-48 DERDE KLASSE 3: Elckerlyc 2 Purmerend - TRG/De Manege 4 4-4; Merenwijk 2 Lei den - ASVU Amsterdam 5-3, TV Roosen daal 2 - Centre Point 4-4; Huissen Arn hem - LTV Uden 3-5". Manege 4 35-13 ASVU 24-24 Elckerlyc 2 30-18 Centre P 19-29 Huissen 28-20 Merenwijk 2 16-32 LTC Uden 28-20 Roosend. 2 12-36 DERDE KLASSE 4: Markant Breda - OTV Ooosterbeek 2 2-6; Abcouder LTC - 0LTC Oegstgeest 8-0, Baarnse LTC 2 - Groot slag 5-3; Vliegende Hollander Amstelveen - Energiewacht/Meppel 2 4-4 Leidschendam - TEAN Alphen 5-3. Unicum 3 44-12 Forescate 2 23-25 Leimonias 5 33-15 Leidse H. 2 22-26 TEAN 26-22 Nwe Sloot 22-26 Leeuwen. 3 24-24 Hillegom 5 6-50 VIJFDE KLASSE 15: TC Zandvoort 8 - Heerenduinen 1-7; TC Uitgeest - Pim Mu iier 6-2; Marquette 5 Heemskerk - TV Hoofddorp 3 3-5, LTC Bloemendaal 2 - LTC Lisse 2 2-6. VIJFDE KLASSE 16: Brederode 3 Sant poort - Merlenhove 7 7-1, HLTC Heemste de 3 - LTC Lisse 3 1-7; TV Nieuw Vennep 3 - In den Boogaerd 2 3-5; Sassenheimse TV - WOC Overveen 3-5. Brederode 3 38-10 Nw Vennep 23-25 Boogaerd 2 35-13 Heemst 3 14-34 WOC 33-15 Sassenhm 13-35 LTC Lisse 3 32-16 Merlenh 7 4-44 VIJFDE KLASSE 17: Hillegomse TC 6 - LTC Lisse 4 1-7, Vredenburch Rijswijk - Sassenheimse TV 2 8-0; TV Zwaanshoek - Unicum 6 4-4; TV Bennebroek 2 - Oud Wassenaar 2-6. VIJFDE KLASSE 18: Thor RW 4 Den Haag - Merenwijk 4 1-7, Merenwijk 4 kampi oen; De Munnik Leiderdorp - Leimonias 6 6-2, Oranje TC 4 Den Haag - LTC Lisse 5 7-1't Loo De Lier - Qravel 3-5, 't Loo de gradeert. Merenwi|k 4 39- 9 Thor RW 4 24-24 Oranje TC 25-23 Qravel 22-26 De Munnik 24-24 Leimonias 6 15-33 LTC Lisse 5 24-24 't Loo 9-39 VIJFDE KLASSE 19: De Boekhorst Noord- wijkerhout - LTC Naaldwijk 1-7; Noot- dorpse TC - Thor RW 6 8-0; Vredenburch 2 Rijswijk - Zoeterwoudse TC 2 5-3 Naaldwijk 35- 5 Thor RW 6 13-27 Zee D 2 28-12 Boekhorst 13-27 Nootdorp 23-17 Vredenb. 2 13-27 Zoeterw. 2 19-29 VIJFDE KLASSE 20: Gravellers Den Haag - Thor RW 5 0-8; Zoeterwoudse TC - De Oude Eik 7-1. Merenwijk 5 Leiden - Fo rescate 3- 5-3; Leeuwenbergh 4 Leid schendam - Unicum 5 4-4. Zoeterwd 36-12 Unicum 5 25-23 Leeuwenb4 27-21 Thor RW 5 24-24 Merenwijk 5 27-21 Forescate 3 22-26 Oude Eik 24-16 Gravellers 6-42 VIJFDE KLASSE 21: Oegstgeester LTC 3 - Leimonias 8 5-3; TEAN Alphen 2 - Tant- hof 6-2, Oranje TC 7 Den Haag - Dekker Tennis Warmond 3 6-2; Botesa Bodegra ven - De Munnik 2 4-4. Oegstg. 3 34-1.4 Leimonias 8 21-27 TEAN 2 29-19 De Munnik 21-27 Oranje TC 27-21 Tanthof 20-28 Dekker T 3 21-27 Botesa 19-29 HOOFDKLASSE 1: Za. 03/06- Leeuwenbergh Leir - Volley 6-0; Zee Duin Katwijl k hout 6-0 afspelen. Zo 04/06 Beverwijk - Leeuwenbergh 3-i Manege Apeldoorn - Halfweg i 2 3-3; Volley Eindhoven - Zee 6, Zee Duin kampioen. Zee Duin 31-11 De Manei Baselaar 26-16 Halfweg Leeuwenb 23-19 Westerho If Nieuwenh 22-20 Volley EERSTE KLASSE 2: Animo Te TC Deurne 2-4; Roomburg Lei denburch 2-4; Waalrackets 1 Dijkzicht 4-2. Vredenb. 22- 8 Dijkzicht Deurne 22- 8 Animo Roomburg 21-21 Waalracki RE0 11-19 EERSTE KLASSE 3: LTC Bruni Roosendaal 3-3; De Hartel Sp LTC Goirle 5-1; Unicum Leide Heemstede 3-3. Unicum degra Zaandam - Tegelse LTC 3-3. Heemstede 27- 9 Tegelen De Hartel 25-11 Brunssurrfe' Zaandam 19-17 Goirle Roosendaal 18-18 Unicum l|É EERSTE KLASSE 4: LTC Maas Heerhugowaard 1-5; Frisselsteii v, TEAN Alphen 5-1; TV Simpelve p, burg 5-1; LTC Mijdrecht - Pettef: Heerhugow 27- 9" TEAN Mijdrecht 24-12 Simpelv Frisselstein 21-15 Maasbree Pettelaer 17—13 Tilburg stelspelers 3-3; De Gouw Zaan Nieuwerkerk-IJ 6-0, Triomf Gfti hoek - TV Boskoop 4-2 Hillegom 23-13 Triomf 23-13 Melkh 2 21-11 Boskoop 15-9 Nieuwerk De Gouw Montfoort Aemstelsp TWEEDE KLASSE 2: Holy Vlaa V Krommeniër LTV 2-4, LTC Li «- Hakkelaars 1-5; Chip Charg dam - 't Melkhuisje 3-3; TC Wa Roomburg 2 2-4, Wateringen de Krommenie 27- 9 Melkhuisj tl Roomburg 2 23-13 Chip&C Holy 19-17 Lisse Hakkelaars 19-17 Wateringe TWEEDE KLASSE 3: Binnenm^ heerenland - Unicum 2 2-4; I Leiderdorp - In den Boogaerd 3-fej tra Gouda - Schager TC 3-3. A Amstelveen - Zee Duin 2 2-4 Binnenmaas 24-12 De Munnil r. Boogaerd 24-12 Schagen Unicum 2 20-16 Amstellanl^ Zee D 2 20-16 Ad Astra DERDE KLASSE 4: Be Quicl HLTC De Mets 2 3-3, Merenwijl se Hout 5-1, Leidse Hout degr Pijnacker 2 - TC Nieuwerkerk-IJ Merenwijk 21-15 Pijnacker De Mets 2 18-12 Nieuwerk Zoetermeer 17-13 Leidse Hof i Be Quick 15-15 DERDE KLASSE 5: Roomburg Langeland 4-2; De Hoek Hoek land - Tenniphil 0-6, De Ho Schiedam - Holy Vlaardingen Loo De Lier - Oegstgeester LTC De Hoek 26-10 Roomburg Holy 2 25-11 Tenniphil 't Loo 20-16 Schiedam Oegstgeest 22-20 Langelan DISTRICTSHOOFDKLASSË: D< nis - Jonkers 1-5, Dekker degi Boekhorst - Huis Ter Duin 1-5^ Duin kampioen; Hillegom - Tf Huis Ter Duin 2 - Rijnkanters kanters degradeert HuisT D 35- 7 HuisTDI Boekhorst 24-18 Hillegom Jonkers 23-19 Rijnkant. TEAN 22-20 Dekker T

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22