Wonen Wonen Wonen Wónen Wonen Wonen /fllke/nade éSIhrs Te koop: bedrijfspand te Leiden D OM E IN E N dlHRS Te koop: vier luxe nieuwbouw appartementen flS Nog 2 hoe appartementen te koop v.a. f 560.000,- v.c Deze appartementen kannen worden samengevoegd. STIJLVOL MET KLEUR EN DESIGN ZATERDAG 3 JUNI 2000 Huizen-verzek financieren Weet u dat er maar liefst honderden hypotheekvarianten zijn, allemaal met hun eigen specifieke voor- en nadelen. Veel mensen laten zich afschrikken door de ogenschijnlijke jungle van hypotheken en hypotheekadviseurs. Dat hoeft niet, want wij kennen de weg. Graag laten wij onze klanten aan het woord. Zij weten dat wij anders werken dan anderen. hwn Hypotheekcentrum West Nederland lammermarkt 208-210 2312 CW Leiden Tel 071 514 54 52 Voor in Lelden, nabij Molen De Valk. orv#- 'HWN Hypotheekcentrum West Nederland werkt echt anders* 'Wij hebben sinds een paar maanden ons eigen huis. De periode voor de uiteindelijke koop vonden we echt spannend, want we waren letterlijk verliefd geworden op de te koop staande woning, maar we hadden nog geen idee hoeveel geld wij konden lenen. Wij zijn vervolgens met een aantal banken en hypotheek adviseurs gaan praten en werden steeds onzekerder. Verschillende adviezen, onbekende maatschappijen en grote verschillen in maandbedragen. Uiteindelijk zijn wij via via terecht gekomen bij HWN Hypotheekcentrum West Nederland. Zij namen echt de tijd voor ons. We wisten na verloop van tijd precies wat we wel en niet wilden. De uiteindelijke offerte paste exact bij onze wensen en zij hebben zelfs onze belasting aangifte geregeld!' bedan&! Madeion Verdegaal Marco van Trigt Domeinen verkoopt bij openbare inschrijving: Het bedrijfspand, annex kantoor- en laboratoriumruimten (voormalig RIGO-pand) met bijbehorende grond, gelegen aan de Willem Barentszstraat 7 te Leiden. Het pand dateert uit 1975 en is gelegen op 1510 m2 eigen grond op het bedrijventerrein (tevens bestemmingsplan) 'De Waard'. Het pand is»vrij van huur en gebruik. Indeling: de begane grond heeft een bvo van ongeveer 1132-m2, de ie verdieping heeft een bvo van ongeveer 1102 m2. Een ruimte is ingericht als kantine met keuken. Bezichtiging: woensdag 14 juni 2000 van 10.00 tot 16.00 uur. Openbare inschrijving: donderdag 6 juli 2000 om 11.00 uur bi| de regionale directie Domeinen West. Schipholweg 11a, Postbus 740, 2300 AS Leiden. Objectomschrijving met verkoopvoorwaarden zijn verkrijgbaar tijdens de bezichtiging of worden op aanvraag toegezonden. Telefonische informatie: 071-5686845 Internet: www.minfin.nl/domeirien LEIDEN KORAALSTRAAT 9 385.000,- k.k. Zeer ruime gezinswoning met 4 slaapkamers gelegen in een kindvrien delijke buurt. De woning is goed onderhouden. De keuken en sanitair zijn verouderd. Indeling: Beg. grond: hal, doorzonwoonkamer, eenvoudige keuken, deur naar diepe achtertuin met stenen berging. Achterom. 1e verd.: overloop, 2 grote slaapkamers met inbouwkasten, kleine slaapkamer, badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verd.: grote overloop, grote slaapkamer. Dakkapel. Stookruimte met CV. Bljzh.:Bouwjaar ca. 1969. Verwarming d.m.v. CV Remeha, bouwjaar 1994. Oplevering in overleg, kan spoedig. makelaardij B.V. HRS Makelaardij Gangetje 12- 14 2311 ER Leiden Telefoon (071) 541 37 80 Fax (071) 541 67 36 E-mail: hrs@cistron.nl Site: www.hrs.nl op zaterdag geopend van 11.00 tot 16.00 uur. <0* - - jjHiHmr De Hoge Rijndijk is g bereikbaar aan de uitv weg van Leiden, ir buurt met veel fraaie panden van vlak voor vlak na 1900. Hoge Rijndijk 86-88 Hier wordt binnenkort een stijlvol pand met 6 exclusieve ap partementen en 2 riante penthouses gebouwd. Het ontwerp biedt de mogelijkheid de indeling te wisselen, tevens kunnen de ruimtes samengevoegd worden zodat er een riant appar tement ontstaat. Op eigen terrein naast het pand bevindt zich een afgesloten parkeerterrein waarvan parkeerplaatsen gereserveerd zijn voor de bewoners. - Woonoppervlakte luxe appartementen v.a. 80 m2. tot ca 160 m2. Parkeerplaats a 25.000,- v.o.n. makelaardij B.V. HRS Makelaardij Gangetje 12-14 2311 ER Lek Telefoon (071) 541 37 80 Fax (071) 541 67 E-mail: hrs@cistron.nl Site: www.hr: op zaterdag geopend van 11.00 tot 16.00 i VOOR MENSEN MET SMAAK. Koningin Julianalaan 46 2251 EA Voorschoten Tel. 071 -56159 27 Vrijdag koopavond 19.00 - 21.00 uur De appartementen In het centrum van Roelofarendsveen, nabij het winkelcentrum, de watertoren en het ge meentehuis, worden vier appartementen gebouwd boven de nieuwe brandweergarage aan de Wilgenstraat. Dit complex is ontworpen door architectenbureau Van Rijn en Part- De benedenlaag wordt de nieuwe brandweergarage. Op de eerste verdieping worden bergruimtes gerealiseerd; daarboven komen twee woonlagen met ieder twee gelijkvloerse appartementen. Het complex bevot een lift en een trappenhuis. De oppervlakte van een appartement bedraagt netto ca. 105 m2, inclusief een balkon van 9 m2 op het zuiden. De woonkamer met open keuken heeft een oppervlakte von 41 m2. Verkoop door openbare inschrijving De gemeente sluit met de toekomstige appartementseigenaren een koopovereenkomst. De vier appartementen worden verkocht door een openbare inschrijving. Alleen natuurlijke personen zijn gerechtigd tot het uitbrengen van een bod. Rechtspersonen, vennootschap pen en maatschappen zijn derhalve uitgesloten van inschrijving. Per persoon en/of huis houden kan niet meer dan één appartement worden aangekocht. Voorwaarden Uw bod moet minimaal f. 435.000,- bedragen. Biedingen onder deze minimumprijs din gen niet mee. U kunt uw bod uitbrengen tot uiterlijk woensdag 14 juni 2000 om 17.00 uur. Op dat moment moet uw bod in bezit zijn van notariskantoor Zuidhof, Meerkreuk 62 te Oude Wetering. Biedingen die na deze termijn worden ontvangen dingen niet mee. Volgorde gegadigden No de sluitingstermijn stelt de notaris de volgorde van gegadigden vast. Hierbij wordt de volgende rangorde van personen gehanteerd: A. in eerste instantie komen in aanmerking personen die tenminste twee jaar ingezetene zijn van de gemeente Alkemade én die geboren zijn vóór 1 januari 1945 B. vervolgens alle overige personen die ingezetene zijn van de gemeente Alkemade C. daarna personen die geen ingezetenen zijn van de gemeente Alkemade, maar daar aan wel economisch of maatschappelijk gebonden zijn én die geboren zijn vóór 1 januari 1945 D. tot slot alle overige personen die geen ingezetenen zijn van de gemeente Alkemade, maar daaraan wel economisch of maatschappelijk gebonden zijn. Volgorde van keuze appartementen Degene van de categorie A-inschrijvers die het hoogste bod heeft uitgebracht (en mini maal de minimumprijs), heeft de eerste keus uit de vier appartementen. Pas wanneer min- j der dan vier van de inschrijvers uit categorie A een bod gelijk aan of boven de minimum prijs heeft gedaan, wordt bekeken wie het hoogste bod heeft uitgebracht binnen categorie B, mits dit bod gelijk aan de minimumprijs is of erboven ligt, enzovoort. Als meerdere personen binnen dezelfde categorie gelijke biedingen hebben gedaan, zal door loting i worden bepaald wie als eerste de keuze van een appartement heeft. De koopsom van een appartement is gelijk aan het prijsaanbod van degene die het appar- tement heeft uitgekozen, exclusief eventueel meerwerk en de bijdrage in de servicekosten. De gemeente behoudt zich het recht voor of te zien van de bouw en verkoop van de appartementen, als hiervoor geen bouwvergunning kan worden afgegeven. Meer informatie Geïnteresseerden kunnen een informatiesetje bestaande uit een brochure en de volledige verkoopregeling opvragen bij de receptie van het gemeentehuis, telefoon (071) 3327206. Bouw- en bestektekeningen liggen ter inzage bij de ofdeling Openbare Werken. Voor meer informatie omtrent de wijze van inschrijving kunt u contact opnemen met de heer mr. A. van Berkel, sectie Bestuurszaken, telefoon (071) 3327206. Als u nog vragen hebt over het bouwplan zelf, kunt u terecht bij de heer L. Boogaard, sectie Bouw- en Woningtoezicht, telefoon (071) 3327233. Aan deze publicatie kunnen geen rechten worden ontleend. 31 mei 2000 Burgemeester en wethouders van Alkemade

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 50