takeoff padox—.. Nu nog een geslaagde carrière Van Wezel Accountants Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit ZATERDAG 3 JUNI 2000 Als je een baan zoekt waarin je al jouw kennis, capaciteiten en ambities tot uiting kunt brengen en die bovendien zeer afwisselend is solliciteer dan nu bij TAKE OFF MULTITRONICS (SCHIPHOL) BV! Wij zijn specialist in de verkoop van personal audio-, video- en fotoapparatuur, maar ook op het gebied van muziek/film- en infotainmentproducten. Ons bedrijf (met 250 medewerkers) is gevestigd op de luchthavens Schiphol Air- port, Londen Gatwick, Manchester, Kopenhagen, Rome en Singapore. Het hoofd kantoor is gevestigd in Hoofddorp. Voor onze afdelingen Finance Administration en Reporting, Analysis Control ling op het hoofdkantoor zijn wij op zoek naar: Medewerker Financiële Administratie m/v Taken: Het gereed opleveren van de rapportage van diverse grootboekadministraties; Het coderen van de kostenfacturen; Het verzorgen van de interne doorberekeningen; Het financieel beheer van de dagelijkse en maandelijkse goederenbeweging; Het boeken en coderen van dagelijkse kasafhandeling. Profiel: MBO-opleiding, administratieve richting; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, zowel in de Nederlandse als in de Engelse taal; Minimaal 1 jaar relevante werkervaring; Kennis van voor de functie geldende administratieve procedures en verslaglegging Medewerker Reporting, Analysis Controlling m/v Taken: Het opleveren van periodieke in- en externe rapportages, alsmede bijbehorende analyses; Het opstellen van (geconsolideerde) jaarrekeningen; Het opstellen van budgetten; Het defniëren en het opzetten van het Management Informatie Systeem (MIS); Het opzetten en toezicht houden op de naleving van nieuwe administratieve richtlijnen en procedures; Het mede administratief opzetten van nieuwe bedrijven. Profiel: Opleiding HEAO-BE, SPD; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, zowel in de Nederlandse als in de Engelse taal; Italiaans is een pré; Goede kennis van administratieve procedures en verslaglegging; Een goede kennis van de Nederlandse belastingwetgeving; Analytisch denkvermogen, enthousiast, flexibel, stressbestendig, zelfstandig en géén nine-to-five instelling; Bereidheid tot internationaal reizen. Secretaresse Concern-controller m/v Taken: Alle voorkomende secretaresse werkzaamheden (regelen van afspraken, post, filen, boeken van reizen, telefoon, etc.); Het zelfstandig uitwerken van verslagen, rapporten, memo's en correspondentie; Het verzorgen van rapportages en presentaties; Het toezien op een adequate follow-up van gemaakte afspraken met en door medewerkers van de afdelingen waaraan de Concern-controller leiding geeft; Het beheer van het contractenoverzicht. Profiel: Een HAVO/VWO-opleiding aangevuld met een secretaresse-opleiding; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, zowel in de Nederlandse als in de Engelse taal; Kennis van softwarepakketten zoals Word, Excel, PowerPoint. Wij bieden: Een uitdagende baan bij een dynamisch internationaal bedrijf in een bruisende om geving met jonge enthousiaste medewerkers, een aantrekkelijk salaris en uitsteken de secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Zend een sollicitatiebrief met CV naar: Take Off Multitronics (Schiphol) B.V. Afdeling Human Resources t.a.v. mevrouw C. Brouwer, Postbus 601, 2130 AP HOOFDDORP, Tel: 023-5699539 email: C.Brouwer@Take-Off-Multitronics.com Franchiseorganisatie Cadeau Chateau U zoekt een uitdaging? WIJ HEBBEN ER EEN! Voor de nieuw te openen ftanchisewinket in wc Leidsehage Leidschendam zoekt A J Advies company b.v. voor haar franchiseformule „Cadeau Chateau" kado interieurwinkels ENTHOUSIASTE FRANCHISENEMERS Bent u ondernemend en creatief aangelegd en wilt u uw eigen Cadeau Chateau kado interieurwinkel exploiteren, met de voordelen die A J Advies company B.V. u biedt en beschikt u over minimaal 35.000,- aan eigen middelen Maak dan een afspraak voor een oriënte rend gesprek met dhr J. H. Brouwer tel. 036-5292501 of 06.29503895 of schrijf naar: A J Advies company B.V. Splijtbakweg 94 1333 HJ Almere, fax 036-5292502 PADOX MONTAGE BV zoekt per direct Z.Z.P'ers en/of MONTAGE BEDRIJVEN voor het plaatsen van kunststofkozijnen zowel voor de particuliere markt, en/of grotere projecten. U zult worden voorzien van alle benodigde materialen om het werk zelfstandig te kunnen uitvoeren. De werkzaamheden zullen onder deskundige begeleiding staan. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Alphons Eversteijn 06-55141945 of Cees van dér Zwet 06-55821859 PADOX MONTAGE BV Veerpolder 1postbus 41 2360 AA Warmond, tel. 071-3019204, fax. 071-3012103 fj bedrijfsadministratie belastingadvies accountancy opleidingen professionaliteit flexibiliteit afwisseling gezelligheid doorgroeikansen Oegstgeesterweg 199 Rijnsburg T 071 409 21 00 F 071 402 94 94 Wij van Van Wezel Accountants gaan ervan uit dat het hoge niveau van onze prestaties op peil blijft als onze mensen het prima naar hun zin hebben. Dus is de sfeer prettig en ongedwongen. Wij zorgen -door inter ne en externe opleidingen- dat je kunt doorgroeien. Je krijgt een uit stekend salaris en dito arbeidsvoorwaarden. Verder is het werk heel afwisselend. Wij willen graag dat je alert blijft in je vak. En dat je de accountancy steeds léuker gaat vinden. Kom je binnenkort van de HAVO/VWO of MEAO/HEAO, wil je de accountancy in en heb je zin om ons team te versterken? Dat treft. Wij hebben een aantal vacatures voor een beginnend assistent-accountant - m|v - Daar kun je nu al op solliciteren. Je kunt dan op onze kosten een vak opleiding gaa-n volgen en ervaren collega's helpen je verder op weg. Afspraak is afspraak, vinden wij. Dat geldt voor onze relaties, maar ook voor onze medewerkers. Daarom vinden we het belangrijk dat je klantvriendelijk, servicegericht en flexibel bent ingesteld. Dat je stressbestendig bent, je verantwoordelijkheid kent. En dat je af en toe breed inzetbaar bent. Geen punt? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief naar Van Wezel Accountants BV ter attentie van de heer A.C. Balkenende AA, Postbus 280, 2230 AG Rijnsburg. Voor nadere informatie kun je bellen met (071) 409 21 30, of stuur een e-mail naar: info@vanwezelacc.nl financieel specialisten voor het midden- en kleinbedrijf Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. De dienst p&o van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen, waar ongeveer 1300 mensen werken, bestaat uit het hoofd p&o, zes p&o-adviseurs en zeven personeelsmedewerkers. Onder verantwoordelijkheid van de vice- voorzitter faculteitsbestuur zorgt de dienst voor de ontwikkeling en uitvoering van het facultaire personeels- en organisatiebeleid en de personeelsadministratie. De dienst Personeel en Organisatie zoekt een Administratief medewerker (v/m) (38 uur per week) vacaturenummer: 0-124/1158. Taak: In de functie van administratief medewerker ondersteunt u de medewerkers van de dienst. U hebt onder meer de volgende taken: telefoon- en postbehandeling; verzorgen van ziek- en herstelmeldingen; data-invoer in geautomatiseerde systemen; het geven van inlichtingen van algemene aard; voorbereiden en notuleren van vergaderingen; verzorgen van correspondentie; participeren in de werkzaamheden van de personeelsmedewerkers. theoretische scholing op havo/vwo/meao - ruime administratieve ervaring; goede tot zeer goede kennis van de Engelse taal; goede vaardigheid met tekst\'erwerken (Word onder Windows); e-mail kunnen hanteren; zorgx'uldigheid en klantgerichtheid; flexibele instelling. Salaris maximaal 3.853,- bruto per maand, afhankelijk van de relevante ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, voorlopig voor de duur van een jaar. Verlenging van de aanstelling behoort zeker tot de mogelijkheden. De aanstelling kan op basis van interim functievervulling plaatsvinden. De functie kan met twee parttimers worden vervuld, mits de ene kandidaat 's morgens werkt en de andere 's middags. Ook zij die weer willen terugkeren in het arbeidsproces, worden uitgenodigd te solliciteren. Tevens zoekt de dienst Personeel en Organisatie een P&O-medewerker (v/m) (38 uur per week vacaturenummer: 0-125/1158 Taak: U voert onder meer de volgende werkzaamheden uit: verzorgen van het gehele proces rond werving en selectie, aanstelling, bezoldiging van de administratieve verwerking, vergoedingen, overplaatsingen, mutaties, ontslag, enz.; maken van indiensttredingsbrieven, besluiten e.d.; 1 personele gegevens in het geautomatiseerde personeelsinformatie systeem; bijhouden van persoonsdossiers; ondersteunen en assisteren van de p&o- adviseurs en het hoofd p&o; verrichten van alle overige binnen de dienst voorkomende werkzaamheden. Voor de uitvoering van de personeelsadministratie zoeken wij een collega die opgeleid is op het gebied van personeelswerk op mbo-niveau en ten minste drie jaar ervaring heeft op een personeelsafdeling van een (semi-)overheidsinstelling. U wordt in de gelegenheid gesteld om in werktijd een hbo-opleiding personeelswerk te gaan volgen. Tekstverwerken in Word is geen probleem voor u, evenals het voeren van een telefoongesprek in de Engelse taal. U beschikt over accuratesse, goede contactuele eigenschappen en een klant- en collegagenchte instelling. Verder werkt 11 graag in teamverband. Salaris minimaal 3.038,- en maximaal 4.682,- bruto per maand. De inschaling is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van één jaar. Verlenging v&n de aanstelling behoort zeker tot de mogelijkheden. Voor beide functies geldt: Inlichtingen bij: mw. A. Edelenbosch, tel. 071- 5275268 of mw. J.G. Korevaar, tel. 071-5275176. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen, Dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mw. J.G. Korevaar, Postbus 9504, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Stichting Kinderopvang Zoeterwoude staat voor got eigentijdse kinderopvang voor kinderen in de leenijo van 0 tot 12 jaar. In het geheel vernieuwde pand zijn er twee babygro een dreumesgroep, een peutergroep en een BSO n 40 plaatsen. In verband met de uitbreiding zoeken wij: ENTHOUSIASTE „DUIZENDPOC INVALKRACHTEN (M/V) A. Babyleidster 30 uur per week per 1 -7-2000 j B. Dreumesleidster 22.5 uur per week per 1-7-2001 C. Invalkrachten voor de functies A. en B. per hede Wij denken aan kandidaten die: - een warme sfeer kunnen creëren voor de kinderen en ouders - kennis en inzicht hebben in het werken met kindeij van 0-4 jaar - een flexibele en creatieve werkhouding hebben - kunnen meedenken over de vernieuwingen binner; de kinderopvang - samenwerken met collega's ook uit de andere grol - relevante opleiding in de kinderopvang. Wij denken aan iemand die: - ervaring en affiniteit heeft met de leeftijdscategorii 4-12 jaar - evenwicht weet te vinden tussen zelfstandigheid e vrijheidsdrang van de kinderen van de BSO - een duizendpoot met creatieve en utidagende idei - kinderinspraak op waarde weet in te schatten en t venwezenlijken - zowel zelfstandig als in teamverband kan werken - relevante opleiding in de kinderopvang Wat biedt de SKZ: - salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Kinderopvang - regelmatig groeps- en teamoverleg - een gezellig en collegiaal team - leuke werkomgeving in een vernieuwd pand - deskundigheidsbevordering en scholing op maat. Inlichtingen betreffende de functies kunnen worde ingewonnen bij mw. Loomans Gronheid, directeur, tel. 071-5803863. Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen richten aan: mw. Loomans Gronheid Westeindseweg 1d 2381 EA Zoeterwoude

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40