|3| Personeel Personeel Personeel Top Carrières bij StarJob WARMTE TOTAAL ZORG Leiden Leerling-/hulpmonteursf aankomende monteurs, zelfstandige monteurs, leerling-/aankomende service- en onderhoudsmonteurs De top De dienst Milieu en Beheer is opge bouwd uit vijf sectoren: Ondersteuning, Stedelijk Beheer, Milieu, Wijkbeheer en Stadstoezicht. De sector Stadstoezicht bestaat uit de afdeling Toezicht en Handhaving en de afdeling Publieksdiensten. Bij de afdeling Publieksdiensten zijn wij op zoek naar een: Administratief medewerker/balie medewerker m/v (34 uur per week) De afdeling Publieksdiensten is belast met de organisatorische en beheersma tige ondersteuning van de afdeling Toezicht en Handhaving. Dit betreft met name administratieve ondersteuning en financieel beheer met betrekking tot het verlenen van vergunningen, administreren, verzenden en innen van naheffingsaanslagen, afhandelen van bezwaarschriften. Daarnaast voert de afdeling specifieke taken uit, zoals: beheer en exploitatie parkeergarage('s), het technisch beheer van de parkeerap- paratuur, het verwelken van inkomsten uit de parkeerautomaten enz. Binnen de functie voert u de volgen de werkzaamheden uit: - het bedienen van de telefooncentrale, telefax en Lecod-apparaat; - het verstrekken van informatie aan bezoekers over de parkeermogelijkhe- den en het zorgdragen voor een ade quate eerste opvang van bezoekers; - het zorgdragen voor het afgeven en betaling van magneet-, invalidenkaar- ten, parkeervergunningen, (artsen)- ontheffing en abonnementen; - het verwerken van de vergunningen en ontheffingen en het controleren van de verstrekte gegevens bij de bur gerlijke stand en rijksdienst voor weg verkeer; - het verzorgen van de administratieve afhandeling van de diverse trans acties van de balie en het opmaken - het verstrekken van informatie over bezwaarschriften en het zonodig innemen; het verwerken van inkom sten (de opbrengsten van de parkeer- gelden). Aan u worden de volgende eisen gesteld: - HAVO werk-en denkniveau; - goede lichamelijke conditie dit van wege het feit dat u in deze functie zware geldcassettes moet tillen; - ervaring m.b.t. geautomatiseerde administratie, zoals tekstverwerkings-, Dbase- en spreadsheet-programma; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - goede contactuele eigenschappen; - publiekgericht, goede mondelinge uit drukkingsvaardigheid; - goede beheersing van de Nederlandse taal; kennis van vreemde talen (Frans, Duits en Engels); - stressbestendigheid. De werkzaamheden worden volgens rooster en in onregelmatige dienst verricht. Aangezien de gemeente Leiden de mobiliteit van haar ambtenaren wil bevorderen krijgt u een aanstelling in algemene dienst. Tevens vindt de gemeente dat haar personeelsbestand een afspiegeling zou moeten zijn van de verschillende groepen in de samen leving. Vandaar dat leden van etnische minderheden nadrukkelijk uitgenodigd worden te solliciteren. Wij bieden: Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4.101,- bruto per maand (schaal 6, nieuwe salarisstructuur) bij een 34-urige werkweek. Inlichtingen: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met dhr. F.W. Biegstraaten, chef Publieksdiensten, telefoon: 071-516 46 06. Uw reactie: Binnen twee weken na verschijning van deze advertentie kunt u uw sollicitatie richten aan: de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer MB00.19. Dienst Milieu en Beheer ZATERDAG 3 JUNI 2000 Museum Boerhaave, Rijksmuseum voor de Geschiedenis van de Natuurwetenschappen en van de Geneeskunde Museum Boerhaave verzamelt, beheert, bestudeert en presenteert voorwerpen, documenten en afbeeldingen uit de geschiedenis van de natuurwetenschappen en van de geneeskunde in Nederland. Chef beveiliging Functie - informatie Is verantwoordelijk voor de bewaking en beveiliging van het museum gedurende de half-open en open situatie. Heeft de dagelijkse leiding over het beveiligingspersoneel. De dagelijkse bewaking wordt uitgevoerd via een gesloten T.V.-systeem en door persoonlijk toezicht in de tentoonstellingsruimten. Vervangt de Seniorchef beveiliging. Heeft roosterdiensten, Verricht piketdiensten. Overige werkzaamheden. Functie - eisen Basis-diploma beveiliging. EHBO-diploma met aantekening reanimatie. HAVO niveau, spreekvaard heid in Duits en Engels. In verband met consignatie diensten wonen in Leiden directe omgeving. Schaal 5, maximaal f 4.084,- per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring (excl. toeslagen). 3 BOERHAAVE 4 Sollicitaties richten aan: Museum Boerhaave De heer J.P. B. Straathof Postbus 11280 2301 EG Leiden 071 - 521 42 24 (tst 620) BOUWBEDR/JE /V/ERS/WA/V l/OE, l/OORSCHOTF/V GEVES77GD S/A/DS7863 VEURSEWEG 79 2251 AA VOORSCHOTEN TEL. (071)5618954 FAX (071) 5619544 Bouwbedrijf Niersman VOF is een middelgroot regionaal opererend bouwbedrijf, werkzaam op het gebieib woning- en utiliteitsbouw. Opdrachten verkrijgen wij van vaste klanten, via aanbestedingen, eigen planonl keling of via deelname in bouwteams. Tevens beschikken wij over een afdeling klein onderhoud en burgefr werk. Met circa 60 enthousiaste medewerkers bedienen wij onze klantenkring. w Voor de afdeling Burgerwerk zijn wij op zoek naar een: f! Onderhoudstimmerman Omschrijving werkzaamheden: - mutatie onderhoud Woningbouwvereniging - herstellen van inbraakschades/stormschades - het verrichten van klein tegelwerk/voegwerk/metselwerk e.d. - het maken van aanbouwen en dakkapellen (zelfstandig of in teamverband) d - winkel- en kantoorverbouwingen (utiliteitsbouw) - woningrenovatie en onderhoud particulieren Functie-eisen: !a - u kunt zelfstandig werken p - u beschikt over goede contactuele eigenschappen - u heeft ervaring in soortgelijk werk n - u heeft een rijbewijs BE voor het besturen van een bedrijfswagen pi - u bent representatief le Wij bieden: L - een loon in overeenstemming met de functie f' - goede secundaire arbeidsvoorwaarden F - gebruik van een volledig uitgeruste bedrijfsbus p - een enthousiast team en een prettige werksfeer r' - mogelijkheid tot scholing \z - zelfstandig werk met eigen verantwoordelijkheid. i e Indien u interesse heeft verzoeken wij u binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie voe zien van cv aan ons te doen toekomen. Inlichtingen verkrijgen en een afspraak maken1/ kan telefonisch bij onze bedrijfsleider dhr. J. Gerrits. Telefoon 071-5618954. Feenstra Warmte Totaal Zorg is een landelijk actief installatiebedrijf met als voornaamste activiteit het installeren en onderhouden van CV- en warmwatersystemen in woningen en utiliteitsbouw. Feenstra adviseert, installeert, voert preventief en correctief onderhoud uit (middels eigen service-organisatie) en ondersteunt bedrijven, instellingen en particulieren bij het nemen van belangrijke investeringsbeslissingen. Vanuit 15 vestigingen wordt een landelijk opererend netwerk aangestuurd met een hoofdkantoor in Lelystad voor centrale facilitaire diensten ter ondersteuning. De'organisatie telt 1.000 medewerkers en in het afgelopen jaar is een omzet van ruim 200 miljoen gerealiseerd. Vanuit onze vestiging in Heerhugowaard ontwerpen, installeren en onderhouden wij installaties op het gebied van centrale verwarming en werkbouwkundige installaties v lingbouw, renovatie en particulieren. Door een toenemende groei zoeken wij op korte termijn: LEERLING-/HULPMONTEURS Tot de taken behoren: Het verlenen van assistentie bij het aanleggen van technische installa ties t.b.v. woningbouw- en/of utiliteitsprojecten onder een zeer gerichte begeleiding van een ervaren monteur Wat wij zoeken: Bij voorkeur een opleiding LTS of Installatietechniek Helder denkvermogen Twee rechterhanden Goed kunnen werken in teamverband Leeftijd tot ca. 25 jaar Het behalen van een rijbewijs behoort tot de mogelijkheden AANKOMENDE MONTEURS Tot de taken behoren: Het verlenen van assistentie bij het aanleggen van technische installa ties t.b.v. woningbouw- en/of utiliteitsprojecten Met de volgende functie-eisen: Bij voorkeur een opleiding LTS of Installatietechniek, eventueel aan gevuld met praktijkopleidingen Helder denkvermogen Twee rechterhanden Goed kunnen werken in teamverband Leeftijd tot ca. 25-35 jaar Het behalen van een rijbewijs behoort tot de mogelijkheden ZELFSTANDIGE MONTEURS Tot de taken behoren: Het zelfstandig verrichten van alle voorkomende werkzaamheden die samenhangen met het aan leggen van technische installaties t.b.v. woning bouw- en/of utiliteitsprojecten Wat wij zoeken: Bij voorkeur een praktijkgerichte opleiding Enige jaren ervaring Helder denkvermogen Goed kunnen werken in teamverband Leeftijd vanaf ca. 25 jaar LEERLING /AANKOMENDE SERVICE- EN ONDERHOUDS MONTEURS Tot de taken behoren: Jaarlijkse inspectie-/onderhoudswerkzaamheden en het verhelpen van storingen aan cv-installaties onder toezicht en begeleiding van een ervaren monteur Wat wij zoeken: Gevoel voor techniek Geeo 9 tot 5 mentaliteit Goede contactuele eigenschappen Het behalen van een rijbewijs behoort tot de mogelijkheden SERVICE- EN ONDERHOUDSMONTEURS Tot de taken behoren Jaarlijkse inspectie-/onderhoudswerkzaamheden en het verhelpen van storingen aan cv-installaties De volgende functie-eisen gelden: Bij voorkeur een praktijkgerichte opleiding Geen 9 tot 5 mentaliteit Goede contactuele eigenschappen Leeftijd ca. 20-40 jaar Gebruik van een bedrijfswagen Wij bieden prima arbeidsvoorwaarden, maar belangrijker nog: Een afwisselende baan bij een groeiende onderneming Een plezierige werkomgeving Zelfstandigheid, verantwoordelijkheid en ruimte voor eigen ideeën Stuur uw sollicitatie met c.v. graag binnen 2 weken na het verschijnen van deze krant naar: Feenstra Heerhugowaard T.a.v. de heer P. van Bilsen Postbus 92, 1700 AB Heerhugowaard Tel. (072) 576 46 66 heerhugowaard@feenstra.com www.feenstra.com feenstra Van hulpmonteur tot calculator: naar enthousiaste technische mensen zijn wij altijd op zoek. Voor diverse vestigingen. de fontein De Fontein is een school met onge veer 380 leerlingen. We werken op twee locaties met groep 1 t/m 8. Onze school werkt vanuit het leerstofjaarklassen-systeem met daarbij de nodige aandacht voor zorgverbreding binnen en buiten de groep. We werken met actuele methoden. Met elkaar proberen we te werken aan kwalitatief hoogwaardig onder- wijs en we vinden een goede, op bouwende en geborgen sfeer daar voor een voorwaarde. De komende jaren houden we ons specifiek bezig met adaptief onderwijs. We hebben een jong en heel enthousiast team van 30 mensen die op een prettige manier en in een open sfeer met elkaar samenwerken. Hillegom is een leuk dorp in de bollenstreek met ongeveer 22.000 inwoners. De afstand naar de duinen en het strand is hooguit 5 en naar de Kagerplassen zo'n 10 km. Ons dorp is ook met het openbaar vervoer (prima busverbindingen en een eigen station) te bereiken. Voor liefhebbers van historische steden: Haarlem (met kunstijsbaan) en Leiden zijn goed bereikbaar. Het bestuur van de Vereniging voor Prot.Chr. Basisonderwijs in Hillegom vraagt voor haar basisschool De Fontein per 01-08-2000 of z.s.m. daarna Een enthousiaste leerkracht voor een bovenbouwgroep Het betreft een volledige betrekking. Ook mensen die in deeltijd willen werken worden verzocht mee te solliciteren. Leerkrachten die beschikbaar zijn voor invalwerk We zoeken collega's die: bewust kiezen voor het prot.chr. onderwijs meedenkende en meewerkende ouders op prijs stellen ook buiten de schooltijden actief voor onze school willen zijn fijne collega's weten te waarderen Wilt u meer weten over onze school, dan kunt u contact opnemen met Bert Verkade (dir.), tel. 0252-530585 (privé) of 0252-530150 (school). Sollicitaties kunt u, binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de secretaris van onze vereniging, mevrouw l.van Kesteren-Dedel, Ambachtstraat 11a, 2181 RC Hillegom. Secretaresse Human Resources 'M Mi n Het is de "P" van Personeel waarom het hier dagelijks om draalt, (ij bent hét aanspreekpunt voor de uitzendbureaus en medewerkers. Communiceren doé jij zöwel in het Nederlands als in het Engels. Door jouw secretariële kwaliteiten word je onmisbaar voor het HRM-team Heb je interesse in deze veelzijdige groeifunctie neem dan contact op met StarJob Leiden. Telefoniste/Receptioniste 'Met Wereld&tem Goedemorgen, Coadmornmg, Bonjour of Gute Morgen: 't gaat jou allemaal even gemakkelijk af. HecÜek is hier aan de orde van de dag, maar jij weet het hoofd koel te houden en elke klant juist dfe service te verlenen waar hij of zij recht op heeft, indien je net zo snel reageert als dat je kunt doorverbinden, dan is het inderdaad slechts een ogenblikje en spreken wij elkaar op de vestiging Leiden. Junior Secretaresse 'Y?i>Ujke Sthtwhrerlater' Over enkele weken hoop jij met schitterende cijfers je secretaresseopleiding af te ronden. Voei jij er wat voor je vleugels uit te slaan en te beginnen aan je eerste baan? Bij Starjob heb jij het voor het zeggen en bouwen we samen aan jouw carrière! Rest ons verder niets anders dan je veel succes te wensen met je exa mens eo bopen je te kunnen feliciteren op de vestiging Leiden. Voor alle functies geldt V/M. Tijdelijk, vost of gedetacheerd. Maar altijd Flex Zeker. Naast de bovengenoemde banen hebben we nog tal van andere vacatures. Bel voor een afspraak, ook Starjob Leiden, Stille Mare 11-13,2312 DH. Telefoon: (071)S14 0S91 Bezoek onze stand tijdens de 3M Marathon op 9 tot en met 11 juni hét gespecialiseerde bureau voor Werving, Selectie, Uitzending en Detachenng segment Het Starjob bedrijfsprincipe; zit bij StarJob Starlob heeft vestigingen In: Amersfoort Amstelveen, Amsterdam, Arnhem, Breda, Den Bosch, Oen Haag, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Hilversum, Leiden, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Zoetermeer. Hoofd- 4,2350AG Leiderdorp. Tddbon(071)5414241. tax(071)5416979.E-mal:irth@starjobiiL

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38