Personeel Personet Akermde SIMOS Plaatsvervanger voor het Hoofd Boekhouding m/vfe ZATERDAG 3 JUNI 2000 Onze opdrachtgever, Rabobank Zuid-Kennemerland, met kantoren in Haarlem, Heemstede, Zandvoort en Aerdenhout kent de voordelen van een kleine organisatie; flexibiliteit, snelle besluitvorming en korte communicatie lijnen. Tegelijkertijd is zij onderdeel van een grote organisatie die professionele service verleend aan de lokale Rabobanken en veel doorgroeimogelijkheden biedt voor potentials. In de markt van de financiële dienstverlening heeft zij in haar werkgebied een uitstekende positie verworven en heeft in zowel de bedrijven- als particuliere sector een aanzienlijk marktaandeel. Deze moderne bank wil zich onderscheiden door haar innovativiteit, betrokkenheid en professionaliteit. Opvallend binnen de bank is het enthousiaste en ambitieuze Management Team dat op professionele wijze en met oprechte betrokkenheid de verschillende segmenten aanstuurt. In 1998 is de huidige bank ontstaan uit een grote fusie met een aantal omliggende Rabobanken. Nu, ruim twee jaar later, staat er een grote bank met 260 medewerkers die de nodige reorganisaties achter de rug heeft, flink is gegroeid en klaar is voor een nieuwe koers. Om de invulling van de ambitieuze groeidoelstellingen te ondersteunen, zijn wij voor de bank op zoek naar: Accountmanager Bijzonder Beheer Een specialist met ondernemerszin en inlevingsvermogen De functie: In deze functie rapporteert u direct aan het Hoofd Krediet Risico Management en bent u mede verantwoordelijk voor het krediet- beheer van de totale bank. U bent verantwoordelijk voor de invulling van het aparte aandacht- gebied 'bijzonder beheer' waarin u het beheer heeft over verliesrisico's en probleemfinancieringen en daarmee het eerste aanspreekpunt bent voor deze relaties. U bewaakt het debiteurenrisico van de kredietportefeuille en beoordeelt de verhouding tussen risico en rendement. U ziet uzelf als sparringpartner van de Accountmanagers Zakelijke Relaties en levert een continue deskundige bijdrage aan het besluitvormingsproces bij financieringsaanvragen. De bank verwacht een actieve betrokkenheid bij de beleidsontwikkeling op het gebied van krediet risico management en u adviseert het management waar accenten dienen te worden gelegd ten aanzien van de aard en de omvang van de kredietrisico's. Uw profiel: U heeft een afgeronde opleiding op HBO- of academisch niveau in een bédrijfseconomische/-juridische richting aangevuld met vakgerichte opleidingen. Uiteraard beschikt u over ruime kennis van bedrijfseconomische, -juridische en -fiscale aspecten van financieringen aan zakelijke relaties. Na een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie bent u toe aan een volgende stap in uw loopbaan. U heeft een persoonlijkheid die zich kenmerkt door overtuigings kracht, enthousiasme en een goed ontwikkelde intuïtie. Door uw financiële expertise en innemende persoonlijkheid fungeert u als klankbord voor klanten en collega's. U beschikt over goed ontwikkelde analytische vaardigheden, gekoppeld aan een gezonde dosis s Senior Accountmanager Zakelijke Relaties Een professionele partner voor het grootbedrijf De functie: U adviseert als volwaardig gesprekspartner de zakelijke relaties omtrent financiële producten en diensten op basis van een grondige analyse van hun financieringsbehoefte. U beheert de 'grootbedrijfportefeuille' van de bank en weet als geen ander wat er speelt bij uw relaties en wat zij van u vragen. Samen met uw manager en directe collega's gèeft u vorm aan de professionalisering en uitbouw van de dienstverlening aan de grote zakelijke relaties van de bank. U signaleert kansen en mogelijkheden in de markt en bent in staat deze om te zetten in concrete acties en weet potentiële klanten voor u te winnen. U volgt de (regionale) economische ontwikkelingen op de voet waardoor u al in een vroeg stadium voorziet wat de consequenties hiervan zijn voor de financiële koers van 'uw bedrijven'. Uw profiel: U heeft een afgeronde opleiding op HBO- of academisch niveau in een bedrijfseconomische richting aangevuld met vaktechnische opleidingen. U heeft minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie en bent toe aan een volgende stap in uw loopbaan. U bent als adviseur ondernemend, diplomatiek en overtuigend. Op basis van uw financiële expertise en uw innemende persoonlijkheid fungeert u als klankbord voor uw klanten en uw collega's. In uw werkwijze bent u analytisch, planmatig en resultaatgericht. Rabobank Zuid-Kennemerland biedt: Veel vrijheid en een zelfstandige en verantwoordelijke functie binnen een professionele en veranderingsgerichte werkomgeving. Een gemotiveerd team van deskundige collega's met gevoel voor humor. Een omgeving waarin de ontwikkeling van de medewerkers zeer serieus wordt genomen wat resulteert in intensieve coaching in het dagelijks werk alsook in de loopbaanontwikkeling. Doorgroeimogelijkheden binnen de totale Rabobank-organisatie. Een bijzonder en uitdagend werkgebied in een prachtige omgeving. Bezoek onze internetsite WWW.silTIOS. nl PERSONEELS ADVIES OROEP WERVING SELECTIE EN EXECUTIVE SEARCH EINDHOVEN - AMSTERDAM Dagbladuitgeverij Damiate b. Dagbladuitgeverij Damiate b.v. is uitgeefster van Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider Courant. Met onze titels voorzien we dagelijks SN 270.000 lezers van nieuws, meningen, achtergronden en advertenties. In de verschillende^} vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 350te mensen werkzaam. g Onze titels staan op het punt om samen met De Gooi- en Eemlandea en Dagblad van Almere in één uitgeverij te worden ondergebracht. L Een ingrijpende maar interessante operatie waarbij vanzelfsprekend h ook regelmatig een beroep wordt gedaan op de expertise van interno^ financieel-administratieve specialisten. Ter aanvulling van dit team k. komen wij graag op korte termijn in contact met een pi p Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023)5 150 450 Telefax (023) 5 343 010 ZelfStk fidlg onderdeel \y«r> de Hólltddse \atbladcombinatie b Voor deze belangrijke functie zijn wc op zoek naar een man of N vrouw die in staat is om naast een actieve ondersteuning van de afde ling ook bedrijfseconomische analyses uit'te voeren en begrotingen F1 op te stellen en te bewaken. Natuurlijk hoort het verzorgen van r periodieke financiële rapportages en van managementinformatie r tevens tot de taken. Voorts geef je mede sturing aan de verdere ont- L wikkeling van de administratieve orga uitgeverij. >WIJ ZOEKEN We zoeken een enthousiaste en initiatiefrijke teamplayer met leiding|s gevende capaciteiten. Een HEAO'er Bedrijfseconomie die inmiddelsr zo'n 3 jaar relevante werkervaring heeft en die toe is aan een volgenr de uitdagende stap in zijn of haar carrière. Datje over een goed ont4( wikkeld analytisch vermogen moet beschikken, spreekt voor zich. Je bent goed bekend met Excel en beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. >WIJ BIEDEN... ....een leuke en interessante baan in een dynamisch bedrijf. Onze organisatie biedt volop kansen en mogelijkheden om je vakmansch te bewijzen. Je kunt vanzelfsprekend rekenen op een plezierige sfeer, een prima beloning en goede s undaire arbeidsvoorwaarden. JE RE ACTIE Lijkt het je wat? Stuur je brief met CV binnen 10 dagen naar d afdeling Personeel Organisatie van Dagbladuitgevcrij Damiate b.v t.a.v. Anita Smeets, Postbus 507, 2003 PA Haarlem. Je kunt ook per c mail tegaeren: personeel.organisatie@damiate.hdc.nl Wil je eerst meer informatie, dan kun je bellen met Albert Prin Controller Hollandse Dagbladcombinatie b.v. (072-5196200). U KENT ONS VAN DE FILES OP DE A4. WORDT 'T NIET EENS TIJD OM ÉCHT KENNIS TE MAKEN? Een landelijke gemeente met volop recreatiemogelijkheden tussen de Kagerplassen en het Braassemermeer. En een behoorlijk ambitieniveau. Dat is Alkemade in een notendop. We zijn meer dan een Randstadgemeente waar bijna dagelijks files worden gespot. Veel meer. In de eerste plaats zijn we een inspirerende woon- en werkomgeving voor onze 14.465 inwoners. We liggen midden in het groene hart en doen er alles aan om ons landelijke karakter te behouden. Grootschalige nieuwbouwwijken of kantoorparken zul je hier dus niet treffen. Wat overigens niet wil zeggen dat hier geen uitdagingen liggen voor de medewerkers van onze gemeentelijke organisatie. Integendeel. We zijn ambitieus als het gaat om de inrichting van onze 6 dorpen (Kaag, Nieuwe Wetering, Oud Ade, Oude Wetering,. Roelofarendsveen en Rijpwetering) en ons buitengebied. Inpassing van de HSL, verbreding van de A4, ontwikkeling van het Veenderveld (een bedrijventerrein met regionale uitstraling langs diezelfde A4)... het zijn stuk voor stuk kwesties die vragen om de visie en creativiteit van onze medewerkers. Ook het beleidsterrein welzijn is behoorlijk in beweging. Hebben veel van onze buurgemeenten te maken met de grote-stedenproblematiek (we liggen in het groene hart van de Randstad), wij hebben zo onze eigen vraagstukken op het gebied van welzijn. Waar liggen precies de behoeften en hoe kunnen we hierin voorzien? Welke voorzieningen moeten we decentraal blijven aanbieden en welke kunnen misschien worden samengevoegdWij doen er alles aan om de service aan onze burgers te verbeteren. Zaken als klantvriendelijkheid en efficiency hebben onze onverdeelde aandacht. Beleidsmedewerker Ruimtelijke Ordening m/v (36 uur per week) Senior medewerker Maatschappelijke Voorzieningen m/v (36 uur per week, 32 uur per week is bespreekbaar) Binnen de sectie Maatschappelijke Voorzieningen houden we ons bezig met de volledige uitvoering van de algemene bij standswet, de W.V.G., zorgloket voor het RIO, opvang van vluchtelingen en huisvestingsaangelegenheden. Als senior medewerker hou je je zowel bezig met beleidsontwikkeling en -advisering als met toetsing van producten en de coaching van de medewerkers. Wat dit laatste betreft: hierbij gaat het om het aansturen van de medewerkers die zich met name bezighouden met de ABW en de WVG en het zorgloket. Je beoordeelt het geleverde werk, signaleert knelpunten, lost problemen op en geeft informatie en advies over ontwikke lingen binnen de werkvelden. Ook ben je, samen met collega's, verantwoordelijk voor de procedures binnen de sectie. We zijn momenteel bezig met een efficiency-verbeteringstraject. Daarbij is jouw inbreng onmisbaar. Zoals gezegd neem je naast dit alles een stuk beleidsontwikkeling voor je rekening. Een aantal zaken pak je gezamenlijk met collega's uit de Leidse regio op. Een van de grootste uitdagingen is het in samenwerking met collega's uit de regio ontwikkelen van beleid, gericht op de (sociale) reactivering van langdurig werkloze cliënten. Maar ook de huisvesting van Statushouders vraagt om jouw visie en creativiteit. Het zal duidelijk zijn: er ligt een breed en uitdagend takenpakket op je te wachten. Jouw profiel! We zoeken een Hbo'er (Hbo-Mdw of Hsao-Sjd of een vergelijkbare opleiding) met ervaring in een soort gelijke functie. Je bent momenteel bijvoorbeeld 1e bijstandsmaat- schappelijk werker en je hebt je eerste sporen reeds verdiend als het gaat om beleidsontwikkeling. De ABW en de WVG zijn voor jou gesneden koek. Maar ook de IOAW, de BBZ en de IOAZ kennen voor jou geen geheimen. Naast je vakkennis is ook je werkhouding erg belangrijk. Je bent een enthousiaste teambuilder met een coachende stijl van leidinggeven, Analytisch vermogen, flexibiliteit inven tiviteit en 'een vlotte pen' completeren je professionele kwaliteiten. Wat bieden we? We vragen nogal wat, maar stellen er ook het een en ander tegenover. Een inspirerende werkomgeving bijvoorbeeld en een bijzonder hecht team. Je kunt rekenen op een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Het salaris is afhan kelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal fl 6.770,- bruto per maand bij een 36 urige werkweek (schaal 10). Een arbeidsmarkttoelage behoort tot de moge lijkheden. In deze functie, die is ondergebracht bij de sectie ruimtelijke ordening en milieu van de afdeling Algemene Zaken, advi seer je ons over (met name juridische) vraagstukken op het gebied van de ruimtelijke ordening (RO). In samenwerking met externe adviesbureaus ontwikkel je een visie en stel je bestemmingsplannen en -voorstellen op. Daarbij krijg je uiteraard met uiteenlopende gemeentelijke disciplines te maken (natuur en milieu, volkshuisvesting, verkeer, sociale en economische zaken) én met een groot aantal externe par tijen (denk aan belangengroepen van burgers, bedrijven, waterschap, provincie en rijk). Het invullen van schaarse ruimte is beslist geen sinecure. Onze ligging maakt de situa tie extra complex. We liggen in het groene hart en kunnen dus nauwelijks uitbreiden. We hechten dan ook bijzonder veel waarde aan een open dialoog met onze bevolking. Bij omvangrijke plannen werken we met een klankbordgroep. Maar ook bij kleinschaliger projecten luisteren we scherp naar de argumenten van de belanghebbenden. Interactieve beleidsontwikkeling in optima forma dus. Het is aan jou om -binnen deze context- het beleidsontwikkelingsproces in goede banen te leiden. Daarbij komt het vaak aan op inven tiviteit en op een brede blik. Je houdt je overigens niet alleen bezig met beleidsontwikkeling maar ook met de uitvoering van het beleid. Antenne, vraagbaak, coördinator... jij bent het allemaal. Tot slot gaat je aandacht uit naar de gemeen telijke monumenten. We hebben een verscheidenheid aan molens en kerken. Je bent secretaris van de commissie die over de prioriteitsstelling van subsidiegelden adviseert. Jouw profiel! We zoeken een ervaren HBO'er (bij voorkeur HBDO-VROM) met een helicopterview. Een pragmaticus met een behoor lijke dosis doorzettingsvermogen. Coördineren gaat je goed af: je bent als geen ander in staat om alle neuzen dezelfde kant op (en alle stukken tijdig bij B&W) te krijgen. Bovendien kun je helder en overtuigend communiceren. Wat bieden we? Onze ambities maken deze functie extra interessant. Je kunt rekenen op een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal fl 6.090, - bruto per maand bij een 36 urige werk week (schaal 9). Een arbeidsmarkttoelage behoort tot de mogelijkheden. Senior Beleidsmedewerker Welzijn m/v (36 uur per week) Beleidsmedewerker Welzijn m/v (36 uur per week) Medewerker Bouw- en Woningtoezicht m/v (36 uur per week) In deze functie krijg je te maken met het bouw- en woning toezicht in de breedste zin van het woord. Het accent ligt op vergunningen. Jij begeleidt het hele traject: van voorlichting en informatieverstrekking, tot en met uiteindelijke vergun ningverlening Je bent niet alleen het eerste maar - als het goed is - ook het enige aanspreekpunt voor onze klanten: burgers en bedrijven én de door hen ingeschakelde architec ten of aannemers Als 'accountmanager' zorg je ervoor dat procedures tijdig en juist worden afgehandeld (denk bijvoor beeld aan beoordeling van plannen door de welstandscom missie) en maak je je sterk voor een optimale dienstverlening. Wat wij daaronder verstaan? In ieder geval niet het 'sec' toet sen van bouw- en sloopplannen aan de wet- en regelgeving (Woningwet, Wet op de ruimtelijke ordening, Besluit Medlingsplichtige Bouwwerken, Bouw- en Brandbeveiligings verordening) De functie omvat méér. Het feit dat we een groene hart gemeente zijn en niet mogen uitbreiden bete kent dat de bestaande bebouwing intensief moet worden benut. Het scherp afwegen van de diverse belangen (we ope reren vaak in een grijs gebied, waar de letter van de wet niet altijd uitkomst biedt) is dus essentieel. Ook het meedenken met de klant en het aandragen van alternatieven staat bij ons - meer nog dan in andere gemeenten - centraal. Jouw profiel! We zoeken een ervaren bouwkundige met een creatieve geest en een klantgerichte instelling. Je hebt een afgeronde HBO-opleiding Bouwkunde, aangevuld met de opleiding Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht en enkele jaren erva ring. Natuurlijk ben je in staat om helder en overtuigend te communiceren met uiteenlopende partijen. Niet alleen mondeling, maar ook op papier. Een gemotiveerde werk houding, ten slotte, is een must. Als ambitieuze teamplayer stort je je vol overgave op onze missie: het aanbieden van een uitstekend afdelingsproduct. Wat bieden we? Je krijgt met de volle breedte van het vak te maken. Je kunt rekenen op een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal fl 6.090,- bruto per maand bij een 36 urige werk week (schaal 9). Een arbeidsmarkttoelage behoort tot de mogelijkheden. Als beleidsmedewerker bij de sectie Welzijn heb je een bij zonder breed takenpakket. Niet in de laatste plaats vanwege het feit dat je hier de integrale verantwoordelijkheid hebt voor projecten. Van het signaleren van een behoefte tot een compleet pian van aanpak en van het opstellen van de rand voorwaarden tot het ontwikkelen van het exploitatieplaatje. Je krijgt niet alleen te maken met uiteenlopende taken, maar ook met een grote verscheidenheid aan projecten. In Alkemade geloven we dat een integraal welzijnsbeleid om een hechte samenwerking vraagt. Wij maken ons dan ook sterk voor het onderling uitwisselen van kennis én voor pro- jectroulatie. Of liever, roulatie van beleidsterreinen. Op gezette tijden, bijvoorbeeld als er nieuwe jaarplannen geschreven moeten worden, nemen we de totale beleid- sportfolio onder de loep en maken we zo nodig een nieuwe taakverdeling. Voldoende kansen dus om je horizon te verbreden. Daarbij moeten we wel aantekenen dat je in de seniorrol in ieder geval de politiek gevoelige kwesties en de zwaardere projecten krijgt toegewezen en een coachende rol vervult en de eerst aanspreekbare bent voor de directe collega's. Jouw profiel! We zijn op zoek naar collegiale Hbo'ers (bij voorkeur HBDO- Bestuursdienst, differentiatie welzijn) met teammentaliteit. Netwerkers pur sang met goede adviesvaardigheden en een resultaatgerichte instelling. Voor de senior functie is ervaring op de diverse beleidsvelden van welzijn een must. Vind je het een uitdaging om administratief beheersmatig werk te combineren met beleidsontwikkeling? Heb je een vlotte pen en een flexibele werkhouding? En -last but not least- werk je graag in een klein team? Een team dat alles op alles zet om goede voorzieningen in onze gemeente verder uit te bouwen en in stand te houden? Dan komen we graag met je in contact. Wat bieden we? De gemeente kent talloze uitdagingen op het gebied van welzijn. Van de afronding van het project 'herstructurering sportvelden' tot de invulling van het 'samenhangend pre ventief jeugdbeleid'. En van de ontwikkeling van een nota ouderenbeleid tot de discussie rondom de dorpshuizenpro- blematiek. Als beleidsmedewerker ben je nauw betrokken bij dit soort ontwikkelingen. Je kunt rekenen op een uitste kend arbeidsvoorwaardenpakket. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt voor de beleidsmede werker maximaal fl 6.090,- (schaal 9) en voor de senior beleidsmedewerker maximaal fl 6.770,-- (schaal 10) bruto per maand. Een arbeidsmarkttoelage behoort tot de mogelijk heden. Reageren! Durf je de uitdaging aan? Dan horen we graag van je. Stuur je brief met cv binnen veertien dagen naar de gemeente Alkemade, t.a.v. het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 1, 2370 AA Roelofarendsveen. Wil je eerst meer informatie over de functies Medewerker Bouw- en Woningtoezicht of Beleidsmedewerker Ruimtelijke ontwikkeling? Neem dan contact op met de heer J.J. Démoed, chef van de secties Ruimtelijke Ordening en Milieu en Milieu en Bouw- en Woningtoezicht en Milieu telefoon (071) 332 72 17. Als je meer informatie wilt over de functies van Beleidsmedewerker Welzijn of (Sr.) medewerker Maatschappelijke Voorziening, kun je contact opnemen met mevrouw J J.H.M. Smulders, wnd. Chef afdeling Welzijnszaken, telefoon (071) 332 72 52. ALKEMADE, BEDRIJVIG AAN DE RAND VAN HET GROENE HART

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36