Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Altijd alert zijn. a Administrateur m/v Crouzet Crouzet VERTEGENWOORDIGER (m/v) ZATERDAG 3 JUNI 2000 De gemeente Warmond heeft zo'n 5.300 inwoners en is rijk aan natuurschoon. Door de bekende Kagerplassen heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en watersport. De gemeente ligt in de Bollenstreek en gunstig ten pp'zichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. Het gemeentelijk beleid is erop gericht mensen aan te stellen die tot een achterstandsgroep op de arbeidsmarkt behoren. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. recreatiegemeerite Warmond is een gemeente die ambitieus is op het gebied van bestuurlijke vernieuwing en het eigentijds vormgeven van de ambtelijke- en bestuurlijke organisatie. Samenwerking en inspireren staan hoog in ons vaandel. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Ons motto is: geen specialisten maar generalisten. Begrippen als creativiteit, verantwoordelijkheid, flexibiliteit en communicatie zijn kenmerkend voor óns werkklimaat. Als u zich voelt aangesproken tot deze doelstellingen en voldoet aan de functie-eisen, verzoeken wij u te reageren op onze vacature van beleidsmedewerker recreatie sport woonzaken m/v bij de sector Burgerzaken voor 36 uur per week De sector Burgerzaken bestaat uit verschillende productgroepen: sociale zaken, welzijn', onderwijs, sport, toerisme en bevolking. Functie-eisen - relevante hbo-opleiding - goede redactionele en communicatieve vaardighe- ervaring met e aanbeveling. i soortgelijke functie strekt tot Functie-informatie - u ontwikkelt en draagt zorg voor de toepassing van recreatiebeleid - u ontwikkelt beleid inzake sport- en sociaal- culturele accommodaties - u verzorgt het beheer en verhuur van de sport- en culturele accommodaties en u bent het aanspreek punt voor de beheerder(s) van de sporthal/zaal - u verricht werkzaamheden ter ontwikkeling van het kunstbeleid - hoewel het zwaartepunt in deze functie ligt bij recreatie, toerisme en sport, ontwikkelt u in geringe mate mede het gemeentelijk woonzaken- en huisvestingsbeleid. U zoekt daarbij afstemming in de regio - daarnaast adviseert u de woonruimte-adviescom missie en voert daarbij het secretariaat. Informatie en sollicitatie Voor informatie kunt u terecht bij mevrouw I. van Holland, sectorhoofd Burgerzaken, telefoon (071) 3061110. Wij nodigen belangstellenden uit binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bieden wij u een salaris van maximaal f. 6.090,- per maand (schaal 9). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing De gemeente kent een modern beloningsbeleid. H- ontwikkelt, produceert en verkoopt componenten voor de industriële automatisering zoals: plc's, tijdrelais, tellers, controle meetrelais, veiligheidscomponenten, micro- en eindschakelaars, pneumatiek, motoren en solid state relais. Het hoofdkantoor en de fabrieken zijn gevestigd in Franrijk Wereldwijd opereren wij met ruim 2000 medewerkers. Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij voor West-Nederland een Taken: Bezoeken van onze klanten in uw rayon Crouzet-producten bij de industrie introduceren Verantwoordelijkheid dragen voor de verkoopresultaten U bent zowel verkoper als technisch adviseur Het uitdragen van ons imago Profiel: U heeft ervaring met verkoop van industriële componenten U heeft een goede technische opleiding op MTS/HTS-niveau U bent dynamisch en werkt resultaat-gericht U beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen Crouzet biedt u: Een bedrijf met innoverende producten Een uitdagende baan bij een succesvol bedrijf Een organisatie met een aangename werksfeer Een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden U bent de man of vrouw die wij zoeken? Stuur dan uw brief met c.v. naar de heer R. Ypenburg, Crouzet BV, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude of bel: tel. 071-581 2030 E-mail: com-nl@crouzet.com aandrijftechniek Elsto Aandrijftechniek, gevestigd te Voorhout, maakt onderdeel uit van Stokvis Holding mei diverse binnen- en buitenlandse bedrijven, die gespecialiseerd zijn in de ontwikke ling. productie en verkoop van elektro- en mechanische aandrijvingen en aandrijfcompo- nenten. Stokvis Holding heeft in totaal ca. 210 werknemers, waarvan er 60 in Voorhout werken. In de meer dan 30 jaar dal Elsto bestaat is het onderscheidend vermogen voor al gelegen in vakmanschap, kwaliteit van producten en optimale servicegerichtheid. Ter uitbreiding van de boekhouding zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de functie van: De functie: - Na een gedegen inwerkperiode, waarbij u tevens kennis zult maken met de diverse vestigingen van Elsto, zult u verantwoordelijk zijn voor de administratie van enkele van deze ondernemingen. - U verzorgt de boekhouding en draagt bij aan de personeels- en salarisadministratie. - U levert een bijdrage aan het verder optimaliseren van de financieel-administratieve procedures. Spreekt deze functie u aan? Schrijf dan uw brief met C.V. binnen 2 weken aan: Elsto Aandrijftechniek BV Loosterweg 7 2215 TL Voorhout t.a.v. De heer J. Sandbergen Wij bieden: - Een veelzijdige positie met ruimte voor eigen inbreng binnen een internationaal opererend bedrijf. - Een succesvolle en solide organisatie met korte communicatielijnen en een informele werksfeer. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij vragen: - Een enthousiaste en flexibele medewerk(st)er met enige affiniteit voor automatisering. - MBA-diploma, of vergelijkbare opleiding met voldoende werkervaring. - Goede communicatieve en sociale vaardigheden. t inkomen, het pensioen, de aandelen, de hypotheek, de verzekerin gen. Je houdt het allemaal in de gaten. En zodra er iets verandert, kom je in actie. Dat is je werk als Account manager Particulieren bij het kantoor Voorschoten van ING Bank. Want ING Bank is een ondernemende bank. Een bank die voortdurend zoekt naar nieuwe kansen. Je zorgt dus dat je alles weet van de situatie van je klanten. En dat je goed op de hoogte bent van relevante juridische en fiscale aspecten. Want alleen dan kun je de belangen van je klanten behartigen en ze iedere weer verrassen met oplossingei, indruk maken. Heb je een opleiding op B niveau en circa twee jaar ervaj Ben je commercieel, onderneme^ geïnteresseerd? Stuur dan je sollic met c.v. naar ING Bank D| Midden-Holland, mevrouw K. adviseur Human Resources, Postb^ 2300 AA Leiden. L- Voor meer informatie bi mevrouw mr. J.N. Heijnen, dir^> rayonkantoor Leiderdorp/Voorscb tel. 071 - 541 02 01 of07l -561 V BANK Gaat u binnenkort op vakantie? Heerlijk! Maar als u er straks even tussenuit bent, bestaat de mogelijkheid dat uw uitpuilende brievenbus de aandacht vestigt op uw afwezigheid. Kies daarom een vakantiebestemming voor uw krant. Wij bieden u een aantal mogelijkheden: Neem de krant mee op vakantie Geef voor uw vertrek, middels onderstaande bon, uw vakantieadres 14 dagen vantevoren aan ons door. Per post wordt de krant dan naar uw vakantiebestemming verzonden. Voor toezending in Nederland nemen wij de eerste vier weken de portokosten voor onze rekening. Voor overige bestemmingen binnen Europa wordt 5,10 per dag berekend. Buiten Europa op aanvraag. Voor de bezorging per post kunnen wij geen verantwoordelijkheid dragen. Laat de krant tijdelijk bij een thuisblijver9 bezorgen. Als u de krant niet wilt meenemen op vakantie, is het mogelijk om tijdelijk vrienden, buren, familie of andere thuisblijvers te verrassen met uw krant. Vul de adresgegevens van de thuisblijvers in en wij regelen de rest. Laat de bezorging stoppen tijdens uw vakantie. U kunt in de periode dat u op vakantie gaat de bezorging van de krant ook tijdelijk stopzetten. De periode waarin u geen krant ontvangt wordt dan door ons op uw volgende rekening in mindering gebracht. ■s idernemende m e n

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 30