Personeel Personeel Personen "Bk." •'IMATRANS L.I.A.X1. W\ verpleegkundige m ZATERDAG 3 JUNI 2000 Mercecles-Benz In het midden van de Randstad is L.I.A.M. al meer dan dertig jaar een vooraanstaand automobielbedrijf. Niet in het minst door de strategische ligging van onze vijf vestigingen in het hart van bedrijvig Nederland. Een bedrijf waarin de voortdurende groei uitstekende toekomstperspectieven biedt. Door de groei van onze onderneming zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's voor de functie van: L.I.A.M. is officieel Mercedes-Benz dealer, ISO-gecertificeerd voor Kwaliteit Arbeidsomstandigheden Milieuprestatie Met vestigingen in: Alphen aan den Rijn Haarlem Leiden Lisse (1e) Monteurs BEDRIJFSWAGENS EN PERSONENWAGENS De functie: Het uitvoeren van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden, revisie en afleveren. Eventueel begeleiden en coachen van leerling monteurs. Koelmonteurs BEDRIJFSWAGENS Rijnsburg Wie bij de L.I.A.M. komt werken, kan rekenen op: een uitgekiend opleidingsprogramma. Alle trainingen worden verzorgd door een professioneel opleidingscentrum in Nijkerk. Zo ontstaan voor jou legio doorgroeimogelijkheden in een toonaangevend autobedrijf in de regio. Tel daarbij op de uitstekende arbeidsvoorwaarden en de goede werksfeer. Meer hoeven we niet te vertellen toch? L.I.A.M. Mercedes-Benz, de motor achter je carrière. De functie: Het uitvoeren van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan transportkoeling en airco-installaties. Diagnose-technicus De functie: Het uitvoeren van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden. De diagno se technicus vervult in onze klantgerichte, ISO-9002/14001 en Arbo gecertificeerde organisatie een belangrijke rol. Receptionist BEDRIJFSWAGENS De functie: Het stellen van diagnose, facturering, werkplaatsplanning en het behalen van garantieclaims naar de importeur. Assistent Partsmanager De functie: Verkoop van onderdelen en accessoires. Alsmede licht administratief werk. Beheer van het magazijn. Bandenmonteur BEDRIJFSWAGENS EN PERSONENWAGENS De functie: Het verrichten van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan banden. Uitlijnen en balanceren van banden van voertuigen. Voorraadbeheer. Voor alle functies dien je te beschikken over een passende opleiding, goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte instelling. Interesse? Reageer snel! Stuur een kort briefje met CV naar: B.V. L.I.A.M. t.a.v. afdeling personeelszaken postbus 25 2300 AA LEIDEN Bellen kan ook, voor meer informatie of een afspraak met: Mevrouw E. van Dam, telefoon: (071) 576 93 03 MAATSCHAPPELIJK Algemene informatie: Kernfunctie van de Stichting Maatschappelijk Werk Leiden (MWL) is het Algemeen Maatschappelijk Werk (AMW) in de gemeenten Leiden en Alkemade. In Leiden wordt gewerkt vanuit 3 sectorkantoren. 2 gezondheidscentra en enkele buurtlocaties (buurtmaatschappelijk werk), in Alkemade heeft het AMW één vestiging. Professionaliteit en innovatie staan hoog in het vaandel. Het AMW initieert en onderhoudt vele vormen van samenwerking met andere disciplines op het terrein van (gezondheids)zorg en welzijn, waarbij outreachend maatschappelijk werk hoge prioriteit heeft. MWL kent een regionale Crisisdienst (voor hulp buiten kantooruren van het maatschappelijk werk). Tevens kent MWL een aantal samenwerkingsprojecten. w aarbinnen maatschappelijk werk t.b.v. specifieke doelgroepen wordt ingezet. De Afdeling Burgerraadslieden verzorgt de sociaal-juridsche hulpverlening. MWL heeft 50 medewerkers in dienst. STICHTING MAATSCHAPPELIJK WERK LEIDEN Wegens vertrek van een van onze maatschappelijk wer kers zoeken wij op korte termijn een MAATSCHAPPELIJK WERKER (M/V) (80%) Het betreft een functie waarvan buurtmaatschappelijk werk (een outreachende vorm van AMW) een onderdeel is. Maatschappelijk werk Leiden voert een diversiteitsbeleid en daarom willen wij kandidaten van diverse achtergronden nadrukkelijk uitnodigen te solliciteren. Voor deze functie vragen wij iemand die: Een afgeronde opleiding HBO-MWD heeft. Ervaring heeft in het algemeen maatschappelijk werk, dan wel andere relevante ervaring heeft opgedaan. De Nederlandse taal goed beheerst in woord en geschrift. Goede communicatieve vaardigheden heeft en bekend is met automatisering. (Regas MW en Word). Methodische kwaliteiten heet op het gebied van individuele-, outreachende-, groeps-, kortdurende- en seksespecifieke hulpverlening. In staat is tot het opbouwen en onderhouden van netwerkcontacten. Bereid is om zich enthousiast en voortvarend in te zetten voor de verschillende doelgroepen en projecten en te experimenteren met nieuwe werkvormen. Goed om kan gaan met cliënten in crisissituaties. Een bijdrage wil leveren aan de verdere opbouw van de instelling tot een divers samengestelde organisatie. Flexibel en doortastend is. Een gezonde dosis humor en relativeringsvermogen heeft. De aanstelling geldt voorlopig voor één jaar, met een proeftijd van een maand. Bij gebleken geschiktheid kan na een jaar een vast dienstverband volgen. Salaris en rechtspositie volgens de CAO Welzijn. Inlichtingen over deze functie kunt u van maandag t/m donderdag inwinnen bij mevrouw M. Moens. (teammanager), tel.: 071 5222727. Sollicitatiebrieven, voorzien.van een C.V. kunnen tot 20 juni 2000 worden gericht aan de Stichting Maatschappe lijk Werk Leiden, t.a.v. mw. M. Moens, teammanager, Langegracht 1B. 2312 NT Leiden, o.v.v. vacaturenummer 2000-06-03. Stichting ■f Katholiek en j) Interconfessioneel Onderwijs Velsen Bestuurssecretariaat en Centraal Management: telefoon: 0255-531397 Postadres Posibus 393 1970 AJ IJ muiden fax:0255-518015 Kantooradres: Noordzee Gebouw. Kon. Wilhclminakade 221 te IJmuiden e-matl-skiov@wxs.nl Wil je een keer wat anders? Ons bestuur heeft 5 basisscholen onder haar beheer. De komende jaren zet de groei van het totale leerlingenaantal nog door en dat is een prettig vooruitzicht voor mensen die willen doorgroeien in vaste banen in een prima woonomgeving. Voor de volgende scholen zijn we op zoek naar: enthousiaste groepsleerkrachten m/v De Beekvliet te Veiserbroek: - middenbouw (groep 4), volledige baan, fulltime en/of parttime - onderbouw (groep 1/2), volledige baan - voor inlichtingen: dhr. Joan Oling, adj. directeur, tel. 023-5378273 (school), 023-5492016 (privé) De Zandloper te LJmuiden: - onderbouw, volledige baan - middenbouw/bovenbouw, volledige baan - voor inlichtingen: dhr. Ton Bolder, adj. directeur, tel. 0255-513547 (school), 0255-520385 (privé) IN voor verandering? Schrijf, ook als je op termijn deze kant op wilt. Brieven uiterlijk 19 juni a.s. naar SKIOV, Postbus 393, 1970.AJ IJmuiden HIJSWERKTUIGEN Imatrans ontwikkelt en produceert hijswerktuigen en speciale lieren, die hun toepassing vinden in industrie, scheepvaart, off-shore en machine bouw. Naast de eigen productie is Imatrans importeur van Dinamic Oil lieren, hydromotoren en planetaire reductoren. Om onze positie op de nationale en internationale markt te versterken, zijn wij op zoek naar: A) Technisch commercieel medewerker binnendienst M/V B)Technisch commercieel medewerker buitendienst M/V Voor beide functies dient u te beschikken over een middelbare of hogere technische (WTB of E) opleiding danwel denkniveau, een gezonde com merciële instelling en kennis van hydraulische systemen. Voor de binnen dienst is enige praktische ervaring met AutoCAD een vereiste. Voor beide functies bieden wij: - Prima arbeidsvoorwaarden - Een uitdagende baan in een groeiend bedrijf. - Veelzijdige en technisch interessante projecten. - Interne opleiding/begeleiding. - Mogelijkheid tot het volgen van gerichte cursussen. Wij nodigen geïnteresseeerden uit een sollicitatiebrief of e-mail met CV te sturen ter attentie van dhr. R. Enter. Imatrans hijswerktuigen B.V. 's Gravendamseweg 53 - 2215 TC Voorhout Tel.: 0252 241 060 - E-mail: imatrans-winches@wxs.nl Qiganiso,. BDEN Q. ''oor ki*1 De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een professionele orga nisatie met als doelstelling het bemiddelen in en het leveren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie bestaat momenteel uit 17 kindercentra en 31 peuterspeelzalen voor de leeftijdsgroep 0 tot 4 jaar, 11 centra voor naschool se opvang en het gastouderbureau voor het individuele maatwerk. De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercen trum Lot-te op korte termijn een A. Enthousiaste NSO-leid(st)er voor 27,55 uur. B. Babyleidster ter vervanging van zwangerschapsverlof voor 16 uur. Kindercentrum Lot-te is een dynamisch kindercentrum dat op twee locaties in de Stevenshof te Leiden dagopvang en buitenschoolse opvang biedt aan 115 kinde ren, verdeeld over 8 groepen in de leeftijd van 0-12 jaar. A. Deze vacature is voor de NSO-groep 'Pinkeltje' op Lot, Louise Hardenberg- singel 2. In NSO-groep 'Pinkeltje' worden kinderen na schooltijd opgevangen in de leeftijd van 4 tot 8 jaar. De werktijden zijn ma., di., do., vr,. van 14.30 uur tot 18.00 uur en op woens dag van 11.30 uur tot 18.00 uur. In de schoolvakanties werk je hele dagen. B. Deze vacature is voor babygroep de 'Smurfjes' op Lot-te, Trix Terwindtstraat 2. Op de 'Smurfjes' worden baby's opgevangen van 0 tot 2 jaar. De werktijden zijn in overleg van 8.00 uur tot 17.00 uur of van 9.00 uur tot 18.00 uur. Op woensdag en vrijdag. Van de werkdagen kan niet afgeweken worden. Wij zoeken voor beide functies iemand die: Het werken met kinderen in de leeftijd van 4 tot 8 jaar een uitdaging vindt Zorg en aandacht heeft voor ieder kind, individueel en in de groep zorg draagt voor een goed contact met de ouders Goed in teamverband kan functioneren Warmte en sfeer op de groep kan creëren Enthousiasme, humor, zelfstandigheid, doorzettingsvermogen en creativiteit bezit Met een voor de functie erkende opleiding, d.w.z. alle sociaal-pedagogische, sociaal-culturele, pedagogisch, sport/lichamelijke opvoedings- en cultureel/kunstzinnige vormingsopleidingen op tenminste MBO niveau vol staan. Wij bieden: Een leuke groep kinderen met enthousiaste collega's Een afwisselende baan in een team met zorg voor verantwoorde kinderopvang Rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn. Telefonische informatie is te verkrijgen bij None van den Ende of Marja Haaze- broek op maandag, dinsdag en donderdag van 10.00 uur tot 12.00 uur, tel: 071- 5760955. Schriftelijke reacties voorzien van Curriculum Vitae voor donderdag 15 juni 2000 richten aan: Sollicitatiecommissie Lot-te, Louise Hardénbergsingel 2, 2331 BR Leiden. is een instelling voor ambulante dienstvi aan mensen mat een handicap en/of ders/verzorgers. Daarnaast biedt zij om nlng aan mensen met een ontwikkelii terstand. Het werkgebied van de stichi vat de regio's Den Haag, Delft en Leidei Voor het kantoor in Leiden vragen wij MET SPOED een ADMINISTRATIEF/ SECRETARIAATS MEDEWERKER voor 32 tot 36 uur gemiddeld per week. Het betreft een aanstelling voor een jaar. De werktijden worden in overleg vastgesteld. Taken: - Zelfstandig uitwerken van correspondentie - zo nodig verslaglegging van vergaderingen - het verzorgen van telefoon- en receptietaken - overige werkzaamheden t.b.v. de dagelijkse gang van zaken op het secret: - post en archiefzaken Gevraagd wordt: - Mavo/Havo niveau, met bij voorkeur ervaring binnen een administratie - kennis van WP 8, Quatro Pro en geautomatiseerde klantsystemen of dit sn eigen kunnen maken - goede beheersing van de Nederlandse taal - ervaring met verslaglegging/notuleren Binnen de SPD is de CAO Welzijnswerk van toepassing. Salaris min. fl. 3.297,-- en max. fl. 4.212,- op full-time basis. Belangstellenden worden verzocht dit zo spoedig mogelijk (uiterlijk 9 juni 20! schriftelijk kenbaar te maken bij de afdeling Personeelszaken, Postbus 207, 2260 AE Leidschendam. Voor informatie kunt u bellen met mevrouw P. Kamphuis, officemanagt_ tel. 071 5331444. Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een alge meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er werken ruim 1000 medewerkers. Jaar lijks bezoeken meer dar» 140.000 patiën ten tie poliklinieken en worden ongeveer 13.5Ö0 patiënten op genomen. Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvragen in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddenhuis en de renovatie van.^ andere delen van het ziekenhuis zijn recent gestart. Het Diaconessenhuis ligt, in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl Ons verpleegkundig team Longziekten is op zoek naar een (fulltime/parttime) Wat wij bieden: Een dynamische werkomgeving met interessante projecten, bijvoorbeeld op het gebied vai patiëntenvoorlichting en transmurale zorg. Na verloof van tijd bestaat de mogelijkheid om je te verdiepen in het specialisme door middel van het volgen van de cuij respiratoire-aandoeningen. Verder zijn er regelmatig scholingen o>p het gebied van longziekten, behandeli en inhalatië?instructie. Er is een goede sfeer in het te< In de toekomst (nieuwbouw) gaat de afdeling Longzi samen met de I C. en de. Cardiologie. Wat wij vragen: Naast het diploma verpleegkundige/T HBO-V beschik je bjj voorkeur over recente verpleegkuij^ ervaring. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn coi de CAO Ziekenhuizen. Het salaris is ingedeeld in fun> groep 40 en bedraagt maximaal 4.517,- bruto per r (op basis van een 36-urige werkweek). Het ziekenhuisj verschillende kortingsmogelijkheden en andere voor< voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-pri' project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige beta&c regeling bij NS-abonnementen, korting op het gebiedit ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschilja het ziekenhuis over een eigen kinderopvang en is er g gratis parkeergelegenheid. |ti V Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij mevrouw p, S.L. de Ridder, etagehoofd, telefoon 071 - 517 83 47 ol0( 071 - 517 81 78, pieper 21105. P Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder_^ vermelding van vacaturenummer 324, binnen twee w6~ richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, op onderstaand adres, of via E-mail: p&o@diac-leiden.nl Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Lj,. tnnSSTREEK* VERWARMING B.V. Voor een gevarieerde en uitdagende baan zoeken wij voor zo spoedig mogelijk onderstaande personen All-round administratief medewerker(ster) 1 voor 38 uur per week het aannemen van de telefoon het maken en palmnnen van de afspraken voor de servicedienst het verwerken van de servicerapporten diverse administratieve werkzaamheden Functie-eisen: ervaring met de computer w.o. Word en Exact 6.1 Mavo/Havo of gelijkwaardige opleiding zeer klantvriendelijke instelling en goede telefoonstem - doorzettingsvermogen en organisatietalent r \g All-round c.v.-monteur burgerwerk voor 38 uur per week De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het uitvoeren van installatiewerkzaamheden bij onze klo thuis (burgerwerk - centrale verwarming) het uitvoeren van service- en onderhoudswerkzaamhede onze klanten thuis (burgerwerk - c.v.-combiketels) Functie-eisen: ervaring in de installatiebranche zeer klantvriendelijke instelling in het bezit van rijbewijs B Naast een bijzonder prettige werksfeer binnen een open organisatie, biedt bedrijf een mogelijkheid voor een spaarregeling, 25 vakantiedagen en 13 dagen. Uiteraard behoort een goede beloning tot beide functies. In beide fi is een auto van de zaak mogelijk. Schriftelijke sollicitaties zien wij graag zo spoedig mogelijk tegemoet, schri aan: RIJNSTREEK verwarming b.v. Draadbaan 18, 2352 AW Leiderdorp Telefonische sollicitaties ma. t/m vrij. tussen 10.00 en 17.00 uur 071-5227000 en buit toortijd via 06-23450435 (vragen naar dhr. R. Jongbloed).

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 28