:y ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel M Zelfstandig werkend kok m/v Van der Gugten Werk meeals telefoniste/ receptioniste in Katwijk. Assistent facilitaire zaken «w 3 Daar word je wijzer «ZPÏPOST )AG 3 JUNI 2000 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. )IVISIE I i Divisie I zijn de navolgende afdelingen onderge bracht" Heelkunde. Anesthesiologie. Thoraxchirur- ~iie. Orthopedie. Urologie en Revalidatie Tevens pestuurt de divisie een aantal mterdivisionele cen- -a, te weten: het Centrum Eerste Hulp, het Opera- liekamer-centrum, het Intensive Care Centrum, als mede de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken, het Laboratorium grote proefdieren En het Laboratorium voor bewegingsanalyse Heelkunde /oor het stafsecretariaat van de afdeling Heelkunde ijn wij op zoek naar een enthousiaste Secretaresse m/v 18 uur per week) 'ac.nr00.L.29.22.LD :unctie-inhoud: het verrichten van secretariaatswerkzaamheden voortvloeiend uit patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek: het bijhouden van de agenda van de stafartsen: - het verzorgen van de correspondentie (Neder lands/Engels): - het voorbereiden van congressen, symposia, con ferenties, vergaderingen en onderwijsactiviteiten; - het van concept of band typen van wetenschap pelijke publicaties, syllabi en teksten voorlezingen. Functie-eisen: HAVO-AAA/O-diploma; diploma medisch secretaresse, bij voorkeur NAMS; kennis van de medische terminologie: ervaring met tekstverwerking en databestanden: goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal: enige jaren relevante ervaring; flexibiliteit en zelfstandigheid; goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4,222.- bruto per maand (schaal 6) bij een fulltime aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, zonder uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C.F.M. Hanselman-Verbeek. management assistent Heelkunde (071 - 526 40 05). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Wij verzorgen binnen 'Bloemenveiling Flora' het horecagebeuren. Het is altijd gezellig druk. Daarom zoeken wij een... Enige ervaring in de horeca is gewenst Leeftijd is niet zo belangrijk Alle werkzaamheden vinden overdag plaats Goede vergoedingen en voorwaarden Interesse gewekt? Schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met CV t.a.v. Martin van der Gugten, Postbus 12 2230 AA Rijnsburg Informatie: 071 403 08 54 De Von der Plas Groep heeft héél veel (leuk) werk. De Van der Plas Groep omvat een aantal bedrijven die op aulomobielgebied In eikaars verlengde liggen: Van der Plas Autobedrijven. Rob Gorris Leiden. PRob Gorris Aiphen aan den Rijn, Autocassions, Autoverhuur, Autocleaning en Autoschade. Het otliciële dealership voor Land Rover wordt gevoerd onder de naam Van der Plas Autocentrum heeft een prima plek vrij voor deze leuke job U ontvangt bezoekers, regelt al ons telefoonverkeer en doet lichte administratieve werkzaam heden. Als u bovendien enige ervaring heeft in de automobielbranche en in het bezit bent van rijbewijs B, is dat een pré. U komt te werken in een hecht, gezellig team die represen tativiteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan Uiteraard staat daar een prima salaris tegenover Voelt u voor deze veelzijdige en afwisselende job, dan is Hugo Slootweg benieuwd naar uw schriftelijke reactie autobedrijven a u to-casslo n s van der Plas GROEP gs u to verhuur .^^autocleaning Ambachtsweg 14, 2222 AL Katwijk ZH. Tel. 071-409 09 10 Voor wie met plezier wil wonen is de Woonmaatschappij altijd thuis. Als een van de grote woningcorporaties komen wij voor elke woningzoekende graag met een passend antwoord. Dat kan in ons huldig woningbestand zijn of In een van onze nieuwbouwprojecten. Hierbij past 4en eigentijdse organisatie die volop In beweging Is. Bij de drie vestigingen werken in totaal een 190-tal medewerkers binnen teams waarin we initiatief, mondigheid en samenwerking van harte toejuichen. Voor het team facilitaire zaken te Hoofddorp zoeken wij op korte termijn een 20 uur per weck (ochtenden) Wat ga je doen? Je bent werkzaam op een breed gebied t daarmee de gehele organisatie. Je bent t delijk voor de inkoop, het voorraadbeheer en de distributie van kantoorartikelen. Ook het beheer van het wagenpark behoort tot je taken. Het contrac beheer voor onderhoud van de kantoorapparatuur, schoonmaak van kantoren, e.d. valt onder jouw verantwoordelijkheid. Daarnaast beheer je de portefeuille voor abonnementen op vakliteratuur en documentatie. Je ondersteunt de teamleider facilitaire zaken in haar werkzaamheden, met name op het gebied van vcrzekeringsaangclegcnheden, correspondentie en agendabeheer. Wie ben je? Je hebt een klantgerichte instelling en gaat resultaat gericht te werk. Eigen initiatief heb je hoog in je vaandel geschreven en communiceren gaat je, ook op papier, gemakkelijk af. Je bent in het bezit van een MBO-opleiding en hebt enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Kennis van verzekeringen is een pre. Je hebt affiniteit met automatisering en kennis van Word/Windows en Excel. Wat kunnen wij jou bieden? Naast een prettige werkomgeving en volop ruimte voor eigen initiatief, bieden wc je een prima pakket arbeidsvoorwaarden, waarbij we de CAO voor woningcorporaties volgen. Heb je interesse? Als je meer wil weten kun je Irma van der Puijl, teamleider facilitaire zaken, bellen op telefoonnummer (023) 56 48 100. Stuur je sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen naar Anita Venneeren, personedszaker postbus 92, 2130 AB Hoofddorp. E-mailcn kan ook: avermeercn@woonrnaattchappij.nl O- n o o 3 OJ O) r*t* Ui n 3" OJ T3 -o r aanleiding van deze adv< wordt niet op prijs gesteld. W%#1 f I aiJan vraagt zo spoedig mogelijk KW LCIIIeil medewerkers (m/v) Leiden Instructeur (vacature 4971 Functie-inhoud: verzorgt praktijkinstructie en begeleidt individuele deelnemers; draagt bij aan de activiteiten van de opleiding. Functie-eisen: minimaal MBO-niveau, algemene theoretische kennis en praktijkkennis op hel gebied van laboratoriumonderwijs. Functie-omvang:2.0 WTF Salaris: Schaal 7 CAO-BVE (maximaal 4.614,- per maand). Instructeur (vacature 498) Functie-inhoud: verzorgt praktijkinstructie en begeleidt individuele deelnemers; draagt bij aan de activiteiten van de opleiding. Functie-eisen: minimaal MBO-niveau, algemene theoretische kennis en praktijkkennis op het gebied van bouwkunde. Functie-omvang: 1.0 WTF Salaris: Schaal 7 CAO-BVE (maximaal 4.614,- per maand). Instructeur, (vacature 499) Functie-inhoud: verzorgt praktijkinstructie en begeleidt individuele deelnemers; draagt bij aan de activiteiten van de opleiding. Functie-eisen: minimaal MBO-niveau, algemene theoretische kennis en praktijkkennis op hel gebied van elektrotechniek. Functie-omvang: 1.0 WTF Salaris: Schaal 7 CAO-BVE (maximaal 4.614,- per maand). Instructeur, (vacature 500) Functie-inhoud: verzorgt praktijkinstructie en begeleidt individuele deelnemers; draagt bij aan de activiteiten van de opleiding. Functie-eisen: minimaal MBO-niveau, algemene theoretische kennis en praktijkkennis op hel gebied van hondelsvakken voor de units EAO, Handel, Consumptief en laboratoriumtechniek. Functie-omvang: 1.0 WTF Salaris: Schaal 7 CAO-BVE (maximaal ƒ4.614,- per maand). Lesassistent verpleegkunde, (vacature 501) Functie-inhoud: assisteert de docent bij de lesgevende taak en voert het beheer over praktijkruimte en apparatuur. Functie-eisen: olgemene theoretische kennis en recente praktijkkennis op het gebied van verpleegkunde. Functie-omvang:0.6 WTF Salaris: schaal 5 van CAO-BVE (maximaal 3.992,- per maand). Beheerder Open Leer Centrum, (vacature 502) Fundie-inhoud: assisteert de docent bij de lesgevende taak en voert het beheer over praktijkruimte en apparatuur. Zorgt voor het verhelpen van kleine storingen aan apparatuur en programmatuur. Functie-eisen: algemene theoretische kennis en praktijkkennis op het gebied van bouwkunde. Functie-omvang: 1.0 WTF Solaris Schaal 5 CAO-BVE (moximoal 3.992,- per moond). Bovenstaande vacatures worden eveneens intern aangeboden. Een aanstelling in deeltijd behoort tot de mogelijkheden. Aanstelling: Het betreft een aanstelling in tijdelijke dienst met uitzicht op vast dienstverband Informatie: Voor meer informatie over de vacatures: 497: de heer D. Hottentot (directeur unit laboratoriumtechniek), tel. (071)5418812 498, 502: de heer J. Atteveld/de heer H. Heuzen (directeuren unit Bouw), tel. (071 )-5173471 499: de heer H. van Dorp/de heer T. Verbaken (directeuren unit Eleklro), tel. (071)5761800 500: de heer F. Roelofsen (directeur unit EAO), tel. (071) 5988342 501de heer F. Tetteroo (directeur unit Gezondheidszorg), tel. (071 )-5310545 Reactie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie voor 20 juni 2000 richten aan de heer drs. S.E. Gresnigt, Postbus 16158, 2301 GD leiden onder vermelding van het vacaturenummer op de enveloppe. Het Regionaal Opleidingen Centrum Leiden - kortweg R0C Leiden - is in 1996 ontslaan door bundeling van enkele bekende opleidingsinstituten in de Leidse regio en de Duin- en Bollenstreek. Dit samengaan heeft geleid tot een krachtige organisatie met een breed aanbod van scholing, vorming en beroepsonderwijs voor iedereen van zestien jaar en ouder. Vanaf 1 augustus 1998 zijn olie opleidingen verdeeld over dertien units. Algemene informatie over ROC Leiden kunt u vinden op Internet www.rodeiden.nl Beroepsopleidingen, Volwasseneneducatie en Vorming voor m/v vanaf 16 [aar jndstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime pgelijkheden om op projectbasis voor opdrachtgevers aan de slag te an. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aanvullende leiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus- privé-chauffeurs. HAUFFEURS VOOR PTT POST TRANSPORT T Post Transport is gespecialiseerd in het vervoer van post en stpakketten door geheel Nederland. ndstad Transportdiensten zoekt voor de PTT chauffeurs voor korte of ïgere tijd. ■or dit werk is het van belang dat u klantvriendelijk en flexibel bent. nt u af en toe beschikbaar of zoekt u een baan voor lange termijn? les valt te overleggen. U dient wel in het bezit te zijn van het ijbewijs en eventueel een chauffeursdiploma. Heeft u interesse, em dan contact op met een van de onderstaande adressen. is altijd werk bij u in de buurt! I Randstad Transportdiensten voor meer informatie: nsterdam: Hoekenrode 7, Amsterdam Z.O., tel. nr. (020) 565 90 85 ek: Elsstraat 33, tel. nr. (046) 437 71 66 liven: Rijksweg 55c, tel. nr. (0316) 25 15 55. :n Bosch: Orthenseweg 10, tel. nr. (073) 688 90 55. idhoven: Achtseweg Noord 46, Gebouw AZ, tel. nr. (040) 290 52 40. iden: Schuttersveld 9, tel. nr. (071) 523 58 56 euwegein: Zoomstede 8, tel. nr. (030) 603 55 44 'osendaal: Dr. Braberstraat 10, tel. nr. (0165) 565 552 'tterdam: W. Barentszstraat 1B, tel. nr. (010) 495 02 77 /olie: Hanzeallee 8, tel. nr. (038) 467 45 85 «r randstad transportdiensten

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 25