Personeel Personeel Personee Hillegom Rijnland Ziekenverzorgenden en Verpleeghulpen m/v DIRECTIE SECRETARESSE SERVIER leerkracht m/v Gemeente secretaresse(s) 9 Office Manager O DocVision Prima baan voor drie halve dagen in de week...? Coördinator Organisatie, Beheer en Planning ATERDAG 3 JUNI 2000, Locatie de Wilbert Verpleeghuis en Reactiveringscentrum de Wilbert is een gecombineerd Verpleeghuis met een capaciteit van 199 bedden (93 psychogeriatrie en 106 somatiek) alsmede een somatische dagbehandeling van 8 plaatsen en een PG-dagverzorging van 6 plaatsen. Voor de verpleegafdelingen van locatie de Wilbert zoeken wij per direct Functieomschrijving Wij zoeken kandidaten die 16, 24, 32 of 36 uur kunnen werken in een rooster van 8 uur per dag. In samenwerking met het team biedt u zorg aan de bewoners bij de ADL. Functie-eisen: diploma Ziekenverzorgende bij voorkeur ervaring in het verzorgen van verpleeghuis- en/of verzorgingshuis bewoners goede contactuele eigenschappen zelfstandig en in teamverband kunnen werken goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Verpleeg- en Verzorgings huizen. Bij ervaring is aanstelling mogelijk voor onbepaalde tijd. Voor hen die geen of niet voldoende ervaring hebben, geschiedt aanstelling in principe voor 1 jaar. Na gebleken geschiktheid is voortzetting voor onbepaalde tijd mogelijk. Inlichtingen en sollicitatie Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer G.E.A. Linssen, hoofd Zorg, telefoon 071 -406 15 21. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Stichting Zorggroep Valent, locatie de Wilbert, t.a.v. de heer G.E.A. Linssen, Postbus 592, 2220 AN Katwijk. I Zorggroep Stichting Zorggroep Valent is een samenwerkingsverband van Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk. Stichting Zorggroep Valent Locatie de Wilbert Overrijn 7 2223 ER Katwijk Telefoon 071 - 406 15 00 SERVIER Servier Nederland B.V. is een dochter van het gerenommeerde Franse concern Les Laboratoires Servier. Dit bedrijf behoort tot de snelst groeiende farmaceutische industrieën wereldwijd. Het concern, met vestigingen in meer dan 120 landen, ontwikkelt, produceert en verkoopt geneesmiddelen op onder andere het gebied van cardiovasculaire en stofwisselingsaandoeningen. 25% van de omzet wordt jaarlijks besteed aan research en development. Heden behoort Les Laboratoires Servier tot de top-20 van farmaceutische industrieën in Europa. Servier Nederland B.V. (40 medewerkers, waarvan 21 in de buitendienst) houdt zich bezig met de import, verkoop en marketing van geneesmiddelen in Nederland. Ter ondersteuning van de Algemeen Directeur zoeken wij per direct een enthousiaste Takenpakket: - assisteren van de Algemeen Directeur mede in relatie met het hoofdkantoor in Parijs, o.a. bestaand uit schriftelijke rapportages en telefonische contacten met zone management - ondersteunen en uitwerken van meerjaren planningen - archiveren - organiseren van het jaarlijkse personeelsfeest - het plannen en organiseren van vergaderin gen met interne staf en vooraanstaande personen in de geneesmiddelenmarkt - uitwerken van presentaties in Powerpoint - (zelfstandig) corresponderen in de Nederlandse, Engelse en Franse taal - verlenen van secretariële ondersteuning van de Training Manager Functie eisen: - minimaal Havo/VWO niveau, aangevuld met een secretaresse opleiding - talen: Nederlands Engels Frans - taalkundig sterk in schrift - accuraat - beheersen van tekstverwerkingsprogramma (Word Powerpoint Excel - zelfstandig - belangstelling voor organisatie en coördinatie - in staat meerdere taken tegelijkertijd te doen - op de juiste wijze om kunnen gaan met vertrouwelijke informatie - leeftijd indicatie 25-35 jaar Wij bieden: binnen een enthousiast team, een zeer afwisselende, boeiende en zelfstandige functie. Vanzelfsprekend is er een goede begeleiding en zijn er uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur uw curriculum vitae vóór 17 juni a.s. naar: Servier Nederland B.V. Postbus 672 2300 AR Leiden t.a.v. Mv. K. Zirkzee NEDERLAND Marijkeschool voor openbaar basisonderwijs Oranjelaan 1, 2181 SB Hillegom Tel: (0252) 530 065 Fax: (0252) 530 066 Hoofdingang: Juliana van Stolberglaan voor de openbare basisschool Marijke met ingang van het nieuwe schooljaar. Het betreft een vacature voor minimaal 23 uur en maximaal 38 uur. Wij bieden u een gezellige school met 183 leerlingen en 14 prettige collega's om mee samen te werken. U krijgt een jaarcontract, met uitzicht op een vast dienstverband. Wij vragen iemand met gevoel voor humor en relativeringsvermogen. Een leerkracht die: - zorgbreedte hoog in het vaandel heeft staan; - zich thuis voelt bij het openbaar onderwijs; - graag in midden- en bovenbouw lesgeeft. Wilt u zich inzetten voor onze school? Neem dan contact op met de heer M. Langeslag, directeur, tel. (0252) 530 065 (school). Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen naar: Openbare basisschool Marijke, Oranjelaan 1, 2181 SB Hillegom of via e-mail: obsmarijkehillegom@planet.nl ziekenhuis Onze organisatie, het Rijnland Ziekenhuis, is een algemeen ziekenhuis voor 200.000 bewoners in de regio Zuid-Holland Noord en heeft 2 locaties: in Leiderdorp en Alphen aan den Rijn. Wilt u een interessante baan met veel zelfstandigheid in een prettige werkomgeving waarin uw bijdrage uniek en belangrijk kan zijn en uw taken en verantwoordelijkheden van dien aard dat uw talenten volledig worden benut? Grijp dan nu uw kans. Er ontstaat een vacature voor onbepaalde tijd voor twee parttime (50%) of een fulltime (100%) enthousiaste en energieke voor het sectorhoofd klinische zorg Werkzaamheden - bijhouden en bewaken van de agenda, - organiseren, voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - verzorqen van interne en externe correspondentie; - uitwerken van gedicteerde teksten; - uitvoeren van administratieve en registratieve werkzaamheden; - postbehandeling en archiefbeheer, - bewaken van actielijsten d.m.v. voortgangscontrole; - afhandelen van telefoon-, fax- en E-mailverkeer; - ontvangen van gasten en bezoekers; - bestellen van kantoorbenodigdheden. Wij vragen - zelfstandig kunnen werken vanuit een pro-actieve houding; - goede sociale en contactuele eigenschappen, - vanuit een dienstverlenende instelling representatief en tactvol kunnen optreden, - organisatietalent, het vermogen om prioriteiten te stellen en stressbe stendigheid; - accuratesse en efficiency, - goede communicatieve en redactionele vaardigheden, - HAVO/VWO-diploma, aangevuld met een beroepsgerichte secretaresse- opleiding zoals MEAO-secretarieel of Schoevers, - kennis en vaardigheid op het gebied van kantoorautomatisering (Word, Outlook, Excel), - werkervaring als secretaresse Wij bieden Het salaris bedraagt maximaal 4 517,- bruto per maand (FWG 40) bij een fulltime dienstverband De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuizen. Informatie Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw T.M.H Bader-van der Jagt, mevrouw M M A.J Smeets, beiden secretaresse sector klinische zorg of de heer drs H M Beurskens, sectorhoofd klinische zorg, telefoon 071-545 44 43 Sollicitaties Bent u geïnteresseerd, stuur dan binnen 10 dagen uw schriftelijke sollici tatie aan het Rijnland Ziekenhuis, afdeling personeel en organisatie t.a.v. Esmeralda Koot, Postbus 4220, 2350 CC, Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 91.LD. Protestants-Christelijke Schoolvereniging Leiden Burggravenlaan 11 J 2313 HM Leiden Tel.: (071) 512 63 41 P. C. Basisschool „het Kompas" Broekplein 9 2318 TJ Leiden met ingang van het nieuwe cursusjaar een enthousiaste leerkracht voor groep 5/6. Werktijdfactor 1.0000 Inlichtingen zijn in te winnen bij dhr. K. Westhuis [dir.] Tel: 071-5233555 [school] Tel. 071-4073012 [privé] P. C. Basisschool „De Sleutelbloem" Kennedylaan 1 2324 ER Leiden met ingang van het nieuwe cursusjaar een enthousiaste leerkracht voor de onderbouw. Werktijdfactor 0.6239 Inlichtingen zijn in te winnen bij dhr. J. Folkers [dir.] Tel: 071-5763314 [school] Tel. 071-5216247 [privé] P. C. Basisschool „De Springplank" Sumatrastraat 195 2315 BD Leiden met ingang van het nieuwe cursusjaar een enthousiaste leerkracht voor de middenbouw. Werktijdfactor 1.0000 Inlichtingen zijn in te winnen bij dhr. W. Boer [dir.] Tel: 071-5221110 [school] Tel. 071-5222660 [thuis] P. C. Basisschool „De Zwaluw" Ant. Kleynstraat 8 2331 DV Leiden met ingang van het nieuwe cursusjaar een enthousiaste leerkracht voor de bovenbouw. Werktijdfactor 1.000 Inlichtingen zijn in te winnen bij mevr. I. van Zanen [wnd. dir.] Tel: 071-5722675 [school] Tel. 071-5317869 [privé] Wanneer u schriftelijk op de functie van groepsleerkracht wilt reageren, kan uw brief worden verzonden naar het Verenigingsbureau van de PCS, Burggravenlaan 11 2313 HM Leiden. Kabelbaan 15 2352 BL Leiderdorp Telefoon 071 -5414455 Telefax 071 -5898244 Internet www.ideoma.nl ntelligent systems IDEOMA is een klein, groeiend bedrijf, gespecialiseerd in dienstverlening op het gebied van de tekenkamer-automatisering. Wij komen graag op korte termijn in contact met een enthousiaste regelaar voor invulling van de spilfunctie van Tot deze zeer afwisselende en zelfstandige functie behoren op dit moment alle ondersteunende werkzaamheden die in een klein bedrijf voorkomen. U coördineert op een zakelijke manier de werkzaamheden van uw technisch-commerciële collega's. Uw werkzaamheden kunnen bestaan uit post-, telefoon-, fax- en E-mail-afhandeling, volledig agenda beheer, notuleren, organiseren van beursdeelname en seminars en de gehele orderverwerking. Profielschets: - zakelijke en dienstverlenende instelling (zowel extern als intern) - gedetailleerd oog voor representativiteit - organisatietalent - daadkracht en accuratesse - goede beheersing van de Nederlandse taal - goede omgang met Windows 95, 98 of NT4 en MS Office Pro - zelfstandig kunnen werken - stressbestendig - ervaring in soortgelijke functie bij soortgelijk bedrijf - opleiding hbo-niveau en in bezit van rijbewijs B Wij bieden een leuke werkkring met veel vrijheid en verantwoording, een passend salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Ziet u in deze functie de uitdaging waar u al zo lang naar op zoek bent? Stuur dan uw sollicitatie t.a.v. mevr. D. C. M. Schmidt op het bovengenoemde adres. DocVision is specialist in document management blinkt uit als dienstverlener op fil gebied van repro, post en archief voor grote en middelgrote bedrijven en organisati DocVision neemt bedrijven 4e totale documentenstroom, com*^ binaties of een enkel onderdeel uitv- handen. Met tientallen service centres bij ondernemingen in-huis en vijf regionale support centres beschikt DocVision over een'grpot netwerk van deskundige mede;*^" werkers en vele faciliteiten. Tot de dienstverlening behoren verder producten als printing on demand, mailings en printmanagement. DocVision is een groeiende onder neming met meer dan 200 mede werkers en dochtermaatschappij van Buhrmann. DocVision is de grootste merkonafhankelfjke dienstverlener van document management in Nederland. A Buhrmann Company Voor een van onze relaties in het centrum van Leiden verzorgen wij het beheer van de postkamer. Wij zijn op zoek naar MEDEWERKERS POSTKAMER m/v - parttime <vac. mp 112) In deeltijdfunctie verzorgt u zelfstandig de uitgaande post van onze relat /- en verricht u kleine administratieve handelingen. Ervaring met postkame activiteiten stellen wij op prijs, maar is niet noodzakelijk. Een klantvrienfc( lijke instelling, goed zelfstandig kunnen werken en het kunnen omgaan een pc zijn een pré. Als deeltijdwerker bent u zonodig bereid voor een c( in te vallen. Herintredende vrouwen nodigen wij speciaal uit te solliciteren. Het betrt een deeltijdfunctie voor drie dagdelen per week op woensdag-, donderdi vrijdagmiddag. Het dagdeel op woensdag wisselt om de maand van 's rr dags naar 's morgens. Wij bieden u een parttime functie met uitzicht op vast dienstverband. Interesse? Bel onze HRM medewerker Brigitte Kox, 040 258 78 24, vooi meer informatie en het maken van een afspraak in Leiden. Of stuur u sollicitatie binnen 10 dagen aan DocVision, postbus 84, 5500 AB Veldho t.a.v. mw. B.P.E. de Lange-van Olst, Manager HRM. De Hogeschool Leiden zoekt een: VOOR DE AFDELING HPO (PABO) In een niéuw gebouw, op loopafstand van Leiden CS, volgen 3400 studenten opleidingen bij de Hogeschool Leiden op hel gebied van Gezondheidszorg, Sociaal Cultureel werk, Management Organisatie, bij het Laboratoriumonderwijs, lerarenopleiding basisonderwijs (PABO) wordt verzorgd ii en Rotterdam. De uitgangspunten voor het onderwijs zijn va: gelegd in de BAS-visie: Beroepsgericht, Actief studeren, Studentgericht. De Hogeschool versterkt haar regionale posi een samenwerkingsverband met de Haagse Hogeschool en d Technische Hogeschool Rijswijk. Bij de Hogeschool zijn ong 330 medewerkers werkzaam. [1.00 FtE/» hogeschool Leiden 23/2000/HPO/volledige De functie: Als coördinator 0BP ondersteunt u de Onderwijs- en Examencommissie door zorg te dragen voor uitvoering van de organisatorische en administratieve processen van de afdeling PABO. Bij de PABO volgen circa 1150 studenten de opleiding tot leraar/lerares basisonderwijs; ruim 90 docenten zijn betrokken bij de ontwikkeling en uitvoering van onderwijs- en contractactiviteiten. U zorgt er voor dat (onderwijs- en tentamen-) roosters op tijd beschikbaar zijn voor studenten en docenten, u bewaakt planningen en tijdpaden van overige administratieve processen en u coördi neert de informatiestromen binnen de afdeling. U bent voor studenten, cursisten en docenten aan spreekpunt op die gebieden. Tevens bent u vanuit de afdeling contactpersoon met de onderwijsonder steunende en facilitaire diensten van de Hogeschool Leiden voor de organisatie en planning van student en docentactiviteiten zodat het leerproces van de studenten optimaal kan verlopen. Als coördinator 0BP werkt u samen met de Onderwijs- en Examencommissie teneinde de organisatorische consequenties van onderwijsontwikkelingen te bewaken en levert u een bijdrage aan organisatie en uitvoering van activiteiten op het gebied van kwaliteitszorg. U coördineert de werkzaamheden van het secretariaat van de afdeling HPO, voert voorkomende werkzaamheden ook zelf uit en geeft leiding aan de medewerkers van het secretariaat. Functie-eisen: U beschikt over een opleiding op HB0- niveau (b.v. HEAO bedrijfseconomie) dan wel over een door combinatie van opleiding en werk ervaring verkregen vergelijkbaar werkniveau. U heeft zich in eerdere vergelijkbare functies vaardig getoond in het organiseren en stroomlijnen van administratieve en logistieke processen en hebt eveneens ervaring met het werken met kwaliteits- (deel)systemen. U vindt het aantrekkelijk.om in Hogeschool Leiden een organisatie te werken waar jong-volwassenen werken aan hun professionele vorming. Als u beschikt over kennis van en ervaring in het hoger beroepsonderwijs of in een omvangrijke onderwijs organisatie, is dat natuurlijk een voordeel. U heeft ervaring met gebruik en toepassing van diverse geautomatiseerde systemen en u beschikt over redactionele vaardigheden. U bent een sterke com municator, die er in slaagt om alle betrokkenen in diverse administratieve en organisatorische processen te motiveren hun rol adequaat te vervullen. Daarnaast hebt u een efficiënte werkwijze, bent u initiatiefrijk en stressbestendig en combineert u een resultaatgerichte instelling met een sterke klant gerichtheid. Arbeidsvoorwaarden: De CA0-HB0 is van toepassing. De aanstel ling is tijdelijk voor de duur van 1 jaar; bij gebleken geschiktheid is een voortzetting in vaste dienst mogelijk. Het salaris is afhankelijk van ervaring minimaal fl. 3.950, en maximaal fl. 5.990, (schaal 9) bruto per maand, op basis van een volledige aanstelling. Informatie Informatie over de functie kan worden inge wonnen bij mevrouw D. van Nieuwenhoven, lid van de Onderwijs- en Examencommissie, locatie Leiden, telefoon 071-518 87 20 (secr. PABO) Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie en currjculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer 23/2000/HPO op de enveloppe, kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Hogeschool Leiden t.a.v. de heer drs.D.H.J.M. Hoozemans, directeur afdeling HPO Postbus 382 2300 AJ Leiden

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24