Unicum grijpt net naast koppositie Zee Duin heeft nog drie punten nodig TEAN speelt gelijk maar verliest Verkerk Marathon Clinic Sport Kramer wil via Alphen naar het buitenland Leon Konings alleen op kop bij Leids kampioenschap Leidse Hout gaat door met opmars Ajax heeft een eitje aa Kieviten VRIJDAG 2 JUNI 2000 EERSTE/TWEEDE/DERDE KLASSE Unicum was in de inhaalwed strijd in Weert tegen Van Horne slechts één gewonnen tiebreak af van de koppositie in de eer ste klasse van de landelijke ten- niscompetitie. De Leidenaars grepen in de mixed van Dina Milosevic met Gertjan Egberink echter naast dit punt, waardoor het treffen in een 4-4 gelijkspel eindigde. Forescate haalde in het inhaalduel tegen 't Spieghel met 8-0 andermaal fors uit. De Voorschotense formatie heeft zondag aan een gelijkspel tegen Badhoevedorp genoeg om de kampioensvlag te hijsen. Op de reguliere speeldag had Unicum na de singles bij een 2- 2 stand afgebroken. De Belgi sche versterking Dominique Coene had toernooiverplichtin- gen, zodat Egberink na zijn blessure op de eerste speeldag zijn rentree mocht maken. Met Van Delft was de tennisleraar kansloos tegen de Weertse Belg Bob Bierkens en jeugdtalent Nicky Reinders. Milosevic en Heddy Boers stonden op ach terstand, maar grepen tegen Klaartje van Baerle en Iris Ule- naers via de tiebreak van de tweede en in de derde set als nog hun kans. Boers en Van Delft waren vervolgens opper machtig aan Lien Declercq en Reinders, maar de ploeg uit Weert was echter in de tiebreak van de eerste mixed de geluk kigste. Het vlaggenschip van Hille- gom, ook eersteklasser, hield tegen kampioenskandidaat BLTV uit Breda goed stand. Zo zeer zelfs, dat de Brabanders na het verlies van beide dubbels en bij een 3-3 tussenstand van het recht gebruik maakten de beide mixen tot Pinksteren uit te stellen. In de enkelspelen was alleen Heieen van den Berg succesvol. De Hillegomse kop- In de tweede klasse maakte Zee Duin de eerder opgelo pen 4-0 achterstand tegen en bij Soestdijk door winst in twee dubbels toch dragelijk. Leonie Mekel kon die twee winst puntjes achter haar naam zet ten. Met Ingrid Kruit had ze in het vrouwendubbel nog maar twee games nodig. Met de na zijn studieperiode vanuit Ame rika weer in de hoofdmacht te ruggekeerde Tjeerd Star won de nog een tiental dagen regerend districtsjeugdkampioene de mixed. Bij Forescate behoefden Lin da Verhoeven, Amy van der Linden en Kevin Jonckheer aan hun Bussumse tegenstanders van 't Spieghel geen set af te staan. Captain Richard Nolthe- nius hield met drie maal 6-4, waarvan tweemaal winst de spanning erin. De 8-0 vormde een prima generale repetitie voor het kampioentreffen zon dag tegen het bezoekende Bad hoevedorp. de promotie naar de tweede klasse is dichtbij. OLTC Oegstgeest werkte de 5-3 overwinning op Grootslag letterlijk op papier af. Het Leid- se team had gisteren een uitje naar Roland Garros op het pro gramma staan en bespaarde de tegenstanders uit Stedebroec een rit naar de Leidse regio. Van de twee reserveteams in de derde klasse deed Meren- wijk 2 goede zaken door Roo sendaal 2 met 7-1 terug te wij zen. De Leidenaars hadden in de Venezolaan Raul Bermudis een fantastische versterking binnen de gelederen. De vriend van de weer uit Amerika terug gekeerde Sylvia Sieval overtuig de met winst in zijn drie partij en, single, dubbel met Jeroen Poots en mixed met Sieval. Ber mudis, in Amerika teamgenoot van Zee Duiner Star, stimu leerde ook zijn nieuwe teamge noten tot grootse daden. Irma van Seeters, Pascal Jongmans en Harold van Schie wonnen eveneens hun singles. Bij Dekker Tennis 2 was meer sprake van een soap. Visj- nay Visnic en Erik Brugman speelden nog wel een verloren single, maar verzuimden om zich samen in de mixed op te stellen. Toen bleek, dat Lisa Quiller bij de Kanaaltunnel werd opgehouden en John Bus ker vanuit zijn werk te laat op Schiphol arriveerde werden de overige partijen aan 't Root ca- deua gedaan. WARMOND/KATWUK PETER KLEIN De Leidse vertegenwoordigers doen het uitstekend in de hoofdklasse. In de landelijke gemengde competitie nam Dekker Tennis na de ruime 7-1 overwinning op de reserves van TRG/De Manege de koppositie over van Proger/TC Zandvoort, dat tegen Leimonias vanwege de invallende duisternis bij een 2-4 achterstand afbrak. Bij de mannen moet Zee Duin uit haar resterende acht partijen nog drie punten binnenhalen om de titel binnen te halen. Debutant Dekker Tennis is ondanks de hoge klassering niet de belangrijkste kandidaat voor het kampioenschap in haar af deling van de hoofdklasse. Con current Zandvoort verkeert on danks de nadelige score tegen Leimonias in de plezierige posi tie nog een serie partijen op het programma te hebben staan, waar de Warmonders alleen zondag nog binnen de lijnen treden in en tegen Van Hec- ke/TV Heerhugowaard. Dekker Tennis zal in Noord Holland niet alleen zelf een royale uit slag moeten boeken, maar is voor een vervolgoptreden in de afsluitende kampioenswed strijd van de hoofdklasse tegen de nummer 1 van de andere af deling afhankelijk van de resul taten van Zandvoort. Tegen het tweede team van TRG/De Manege beschikte Dekker Tennis met afstand over de betere ploeg. Anouk Sterk drukte volgens coach Carel de Bruijn een prima optreden uit in een overduidelijke 6-3 6-3 score. Katja Nossik deed het te gen Caroline Stok zelfs nog twee games beter, tweemaal 6- 2. Een score, die door Paul Log- tens met dezelfde cijfers werd nagedaan. Martijn de Lange bood aan de in deze competitie nog ongeslagen Michel Deville uitstekend weerwerk, kon bij een 5-3 stand voor de tweede set serveren, maar moest als nog een rebreak en een tiebreak accepteren. De Belg in Apel- doornse dienst was daarin op permachtig. De dubbels wer den in een nieuwe fantasieop stelling gespeeld, maar van set- verlies was tegen de degradant geen sprake meer. De situatie van Zee Duin is exact omgekeerd aan die van Dekker Tennis. De Katwijkse topformatie heeft een achter stand van drie punten op de reeds uitgespeelde koploper Bastion Baselaar uit Den Bosch, maar kan die minieme achter stand zaterdagavond in het uit gestelde en bij een 4-0 voor sprong afgebroken duel tegen Westerhout, en zondag in Eind hoven tegen Volley eenvoudig in een voorsprong omzetten. Paul Logtens zorgde bij Dekker Tennis weer voor een belangrijke bijdrage aan de ruime zege op TRG/De Manege 2. De Brabander won in straight sets zijn single en het dubbel met Jasper de Regt. foto taco van der eb Het moet al heel raar lopen, wil Zee Duin juist tegen de hek kensluiter het kampioenschap niet binnenhalen. Met Pinkste ren volgt dan het duel om het kampioenschap van de hoofd klasse, dat naar alle waarschijn lijkheid bij de nummer 1 van de andere afdeling, Halfweg uit Spijkenisse, zal worden ver speeld. De zege van Zee Duin op het bezoekende Leeuwenbergh was een dubbeltje op zijn kant. De kustplaatsbewoners ston den na de eerste twee singles 2- 0 achter. Martin Kalkhoven kon het als kopman net niet bolwer ken tegen Martijn van Haaste ren. De Gouwenaar verloor in twee close sets. Het verlies van Mark Fleischeuer tegen Guido van den Broek was niet ingecal- culeèrd. De Voorschotenaar had een positieve score tegen de tweede man van Leeuwen bergh, maar verloor wel het laatste treffen, de strijd om de Leidse Master-titel van vorig jaar. Via Jan-Willem Lugthart en Jeroen Boogmans kwam Zee Duin weer langszij. In twee sets werden Vincent van Renes- se van Duivenbode en Jules Blom beiden teruggewezen. Bloedstollend werd het in beide dubbelspelen, maar zowel Flei- sChéüer met Kalkhóvëh als Boogmans met Lugthart ble ven, gesteund door een fel meelevend publiek, in de ver lenging van de derde set aan de goede kant van de score. LEIDEN NIELS GROEN In de eerste klasse moest TEAN, mede door blessureleed, de punten delen tegen het zwakke re Tilburg, 3-3. Mikel Verkerk moest na vier games van het veld gedragen worden met een verschoven ruggewervel. Door deze blessure zal hij dit jaar niet meer kunnen uitkomen voor de Alphense selectie. Albert Rob ben en Mare Nagelkerken hoef den weinig inspanningen te le veren in hun enkelspelen, twee sets waren in beide gevallen ge noeg. Marco Smit zorgde met Robben voor de het derde punt aan Alphense zijde. Unicum was kansloos tegen De Hartel uit Spijkenisse: 5-1. Fabian Ubels zorgde voor het enige punt voor de Leidenaars en daarmee het zesde punt op de ranglijst. Degradatie lijkt nu al onafwendbaar. De mannen van Hillegomse TC wisten tegen de De Gouw hun leiderspositie te verstevi gen door thuis met 4-2 te win nen. De ploeg is nu de favoriet om volgend seizoen de plek van Unicum in te nemen. In de tweede klasse ging de selectie van Lisse hopeloos on deruit tegen Chip Charge: 1- 5. Patrick van Hal gedroeg zich als enige van het team als een echte 'vent'. Hij won overtui gend met 6-2, 6-1. Eveneens in de tweede klasse werd een regioderby uitgevoch ten door de twee reserveteams van Unicum en Zee Duin. De Leidenaars begonnen de match met een verlies van Robert-Paul Hartwijk op Ymco van Gorkum; tweemaal 1-6. De punten in de overige drie enkelpartijen ble ven alle in de Leidse tennistas. Eric Bolten, Rutger de Wolf en Walter Jacobs wonnen van res pectievelijk Pieter Guyt, Jacco Poot en Chris van Zuilen, 3-1. Na de singles was het sprookje uit en trokken de Katwijkers de stand gelijk: 3-3. De Munnik stond in eigen huis tegenover Ad Astra en boekte een nuttige overwin ning; 4-2. Als zo vaak bleef kop man Rob Versteeg ongeslagen. Heel gemakkelijk kwam de overwinning niet tot stand, maar liefst vier partijen werden in de derde set beslist. Derdeklasser De Merenwijk verspeelde in en tegen Zoeter- meer belangrijke punten om het kampioenschap. De Leide naars verloren met 4-2 de aan sluiting bij de top. Walter van Schie en Martijn Serlie waren net terug van het tennistoer nooi in Parijs, maar konden de opgedane kennis aldaar in hun enkelpartijen niet omzetten in punten. Andre Natzijl was de enige die in de single het hoofd koel hield door in de derde set zijn opponent van de baan te vegen. Hij had de Franse stage dit jaar dan ook aan zich voor bij laten gaan. Floris Vogel en Nick van Winsen stelden pas in de tiebreak van de derde door gang het tweede punt veilig. Oegstgeest liep in Krimpen a/d IJssel tegen een agressief Langeland op, maar wist toch nog vier punten uit het vuur te slepen. Martin Hoekstra door stond daarbij nog een benauwd moment. Na een dubieuze bal sprong zijn tegenstander furi eus over het net waarna Pa ook een duit in het zakje probeerde te doen. Deze trok zijn jasje uit om de zaak met de vuisten uit te vechten. Het opstootje liep gelukkig af met een let. Jaimy Moussavi en Jasper van Mar wijk zegevierden zónder kleer scheuren in de single. De pun ten van de dubbels bleven uit eindelijk ook eenvoudig aan Oegstgeester zijde. Zaterdag 3 juni 2000 Leiden Road Runners Club Voorschoterweg (bij Bastion Hotel) Leiden De laatste gezamenlijke training voor de deel nemers van het Leidsch Dagblad Marathonteam. Programma 9.00 uur Welkom met koffie en thee en omkleden. Voorlichting over Wedstrijdvoorbereiding door Leidse topatlete Erika van der Bilt. 9.45 uur Begin training: warming up, loopscholing. 11.00 uur Uitdelen trainingsschema en startnummers Leidse Marathon, douchen en verkleden. 11.30 uur Einde clinic Verzoek aan onze deelnemers: kom a.u.b. zoveel mogelijk met de fiets of gezamenlijk per auto (carpoolen is gezellig en voordelig). Leidsch Dagblad DE WERELD OM JE HEEN De Goede en Roskam winnen Rob Roskam heeft gistermiddag laten zien dat hij nog sterk ge noeg is om te winnen. De wiel renner uit Voorhout was de rapste in de Wielerronde van Zwaag (sportklasse B en vetera nen). Na 55 kilometer bleef hij op de Dorpstraat het duo Van der Dries/Burgering voor. Noordwijker Piet de Ridder kwam als vierde over de meet. Ook Suzanne de Goede uit Zoeterwoude-Dorp was succes vol in Zwaag. Het 16-jarige ta lent van de Leidse wielervereni ging Swift versloeg haar twee medevluchtsters in de eind sprint van de gecombineerde wedstrijd voor junior- en nieu weling-dames. Ronald van der Tang, vorige week donderdag nog winnaar van de Ronde van Rijsenhout, kon het net niet bolwerken in Mijdrecht. De van fysieke pro blemen herstelde Voorhouter finishte als tiende in het veld elite-renners, neo-amateurs en sportklasse A. Er waren meer toptienklasseringen voor'regio nalen weggelegd. De veteranen Ton van Eijk (Hillegom), Piet Kralt (Rijnsburg), Ton van Duij- venbode (Noordwijk) en Kees Vernooij werden respectievelijk vijfde, zesde, zevende en ne gende in hun criterium. Nieu weling Sebastiaan Langeveld uit Lisse behaalde op de Borenho- ven, in Mijdrecht start- en fi- nishplaats, dezelfde klassering als Van der Tang. Leids waterpolotalent van LZ1886 nciarAZC AZ&PC, De Robben, Polar Bears, allemaal toonden ze be langstelling voor Tjerk Kramer. De jonge Leidse waterpoloër koos ervoor om dicht bij huis te blijven. Volgend seizoen speelt hij bij* landskampioen AZC. „Maar LZ blijft mijn club, hoor", zegt de 18-jarige Leide- naar. „De keuze was moeilijk. LZ is een club die bij mij past. Alleen niet qua prestaties." Kramer ziet de overstap naar de Alphense landskampioen als een stap richting zijn grote doel: over drie jaar. als hij de ClOS-opleiding heeft afgerond, wil hij in het buitenland water poloën. „Ik wil op een hoger ni veau spelen en bij AZC krijg ik die kans. Ze spelen volgend jaar Europa Cup, ze gaan voor de landstitel, de organisatie steekt prima in elkaar en je moet er knokken voor een plaats." De Alphense club is bovendien dichtbij Leiden; door deze overgang kan hij bij zijn ouders blijven wonen en op het CIOS in Overveen blijven. Aan het begin van het afgelo pen seizoen was Kramer nog vast van plan bij LZ te blijven spelen. „Maar ik ben harder ge groeid dan ik zelf dacht", aldus de Leidenaar, die in de selectie zit van Jong Oranje en mee- traint met het Nederlands team, tot het moment dat die groep afreist naar Sydney voor de Olympische Spelen. „Ik ben aan de ene kant hart stikke blij, en aan de andere kant vind ik het vervelend om weg te gaan bij mijn club, waar ik toch de kans heb gekregen om in de hoofdklasse te spelen. Maar AZC is nu weer een stap hoger. Er breekt een nieuw tijd perk aan voor mij." Koploper ontsnapt tegen Adinda Koster LEIDEN JAN BEY Omdat de concurrenten weer wat halfjes lieten liggen, gaat Leon Konings (LSG) nu onge slagen aan de leiding in het Leids Kampioenschap schaken. Konings ontsnapte in de vierde ronde aan een nederlaag tegen de enige vrouw in het deelne mersveld, Adinda Koster. Jan Smeets, Stefan van Blitterswijk en Rudy van Wessel volgen hem nu op een half punt. In een enquête onder de deelnemers tipt bijna zestig procent Konings als de nieuwe Leidse Kampioen, maar dan zal hij de komende ronden eerst nog met drie sterke tegenstan ders moeten afrekenen. Leon Konings heeft als enige in dit sterke 'Leidse' kampioen schap nog niets hoeven in te le veren en gaat met vier punten uit vier partijen trots aan de lei ding. Hoewel Konings leek te gaan verliezen van Adinda Kos ter. Koster counterde de door Konings gekozen Bronstein-va- riant in de Caro-Kann en kreeg een fraaie stelling. Konings ver klaarde naderhand aan een ne derlaag te zijn ontsnapt. Koster zag het evenwel niet en werd door Konings geconfronteerd mei een slimme dame vangst. Stefan van Blitterswijk verloor z'n eerste halfje tegen Aldert- Jan Keessen. Van Blitterswijk miste eerst een simpele winst kans en nam, waarschijnlijk als gevolg van die misser, genoe gen met een puntdeling. Jan Smeets kreeg aansluiting bij de kopgroep door in een lastig technisch toreneindspel van Leiderdorper Erik Oósterom te winnen. Rudy van Wessel won in een ongelijk loper-eindspel een belangrijke kroonpion van de jeugdige Jasper van Eijk en besliste de partij. Gert-Michiel de Niet voegde zich in het rijtje achtervolgers (op een punt van koploper Ko nings) door in een spectaculair tijdnoodduel - beide kempha nen hadden nog slechts enkele seconden op de klok - te win nen van LSG-coach Raoul van Ketel. Edwin van Haastert moest weer een halfje inleve ren, dit keer kwam hij niet langs Eugene Rebers en hij lijkt met nog drie ronden te gaan naast de titel te grijpen. Verrassend spektakel bood de regelmatig sterk, onder andere in het twee de team van LSG, invallende Cees Beekhuis. Hij won van z'n clubgenoot Henk van Putten. Beekhuis had groot materiaal winst (twee torens en licht stuk) middels een dameoffer en zette Van Putten vervolgens mat. mannencompe} HOOFDKLASSE 1: Zo. 21/05: Bastion Baselaar - TRG/Dd nege 5—1; Halfweg Spijkenisse 2 - N wenhagen 0-6; Zee Duin - Westen 4-0 afgebroken, afspelen za. 03/06 28/05: Nieuwenhagen - Bastion 8aa 3-3; TRG/De Manege - Halfweg Sd nisse 2 2-1 afgebroken. Do. 01/06: Zj Duin-Leeuwenbergh 4-2; Bastion B laar-Halfweg Spijkenisse 2 3-3; We hout-Volley 6-0; TRG/De Manege - fi wenhagen 5-1. Baselaar 26-16 Westerhout 17 Zee Duin 23-11 Halfweg 2 1B Nieuwenh 22-20 Leeuwenb 14 De Manege 20-19 Volley 4 VIERDE/VUFDE KLASSE MENNO SCHRAVEN Leidse Hout lijkt de stijgende lijn te pakken te hebben en haalde flink uit tegen Thor RW 3 uit Den Haag. Grote vrouw bij de Leidenaars was Willemijn Vader, die drie partijen won. Het Alphense TEAN haalde met de 5-3 overwinning op de reserves van Forescate nuttige punten binnen. Sassenheim ging in de vijfde klasse kansloos ten onder tegen Brederode 3, 8- 0. De ploeg leverde de twee mixen voortijdig in, ondanks een voorsprong van 5-2 en 3-0 in de eerste set. In de regenon derbreking wensten de Sasse- mers een puntendeling, maar Brederode wilde daar niet aan. Sassenheim gaf daarna op. Het tweede team behaalde daarentegen de eerste overwin ning van de competitie door Unicum 6 met 5-3 te verslaan. Pascalle Berkepeis redde voor de Leidse studenten van Qravel de eer tegen kampioenskandi daat Merenwijk 4, dat met 7-1 te sterk was. De Boekhorst won in Noordwijkerhout met 5-3 van Nootdorpse TC, na een aantal lange en zenuwslopende partijen. Zoeterwoudse TC won eveneens met 5-3 van Meren wijk 5. De Munnik won gedecideerd van Oranje TC 4: 7-1. Voor de Leiderdorpers maakte Tanja Nossik (het Jong&re zusje van Katja Nossik, die bij Dekker fu rore maakt) een lange busreis uit Wit-Rusland om voor het eerst te tennissen in de Neder landse competitie. Roomburg Leiden - RE0 Roden 3-; Roomburg 19-17 Dijkzicht y Vredenburch 18-6 Animo 9 Deurne 18-6 Waalrackets 7 RE0 11-19 EERSTE KLASSE 3: LTC Brunssum - LTV Zaandam 2-4; Goirle - HLTC Heemstede 1-5, TV sendaal - Tegelse LTC 3-3; De H Spi|kenisse - Unicum 5-1. Heemstede 24- 6 Tegelen 12 Dé Hartel 20-10 Goirle 12 Zaandam 16-14 Brunssum 12 Roosendaal 15-15 Unicum 6 EERSTE KLASSE 4; LTC Maasbree - LTC Mijdrecht 1-5; Tl Alphen - TC Tilburg 3-3; TV HeerM waard - Pettelaer 5-1; Frisselstein Ve - TV Simpelveld 4-2. Mijdrecht 23- 7 Pettelaer 12 Heerhugow 22- 8 Maasbree 11 Frisselstein 16-14 Simpelveld 9 TEAN 14-16 Tilburg 71 TWEEDE KLASSE 1: 't Melkhuisje 2 Hilversum - TV Bos 4-2; Hillegomse TC-De Gouw 4-2. Hillegom 20-10 Triomf 11 De Gouw 17-13 Melkh 2 lj Montfoort 15-9 Nieuwerk 8 Aemstelsp 12-6 Boskoop Sj TWEEDE KLASSE 2: Holy VlaardingJ TC Wateringen 4-2; De Hakkelaars j derberg - 't Melkhuisje 4-2 gestJ Krommeniër LTV - Roomburg 2 4-2; Lisse - Chip Charge 5-1 Krommenie 23- 7 Chip C Roomburg 2 19-11 Hakkelaars Holy 17-13 Lisse Melkhuisje 15-15 Wateringen TWEEDE KLASSE 3: Binnenmaas f heerenland - Amstelland 5-1; Boogaerd Hoofddorp - Schager TC J Unicum 2 Leiden - Zee Duin 2 3-. Munnik Leiderdorp - Ad Astra 4-2 Binnenmaas 22- 8 De Munnik 16| Boogaerd 21- 9 Schagen Unicum 2 16-14 Amstelland Zee D 2 16-14 Ad Astra DERDE KLASSE 4: Be Quick-Gouda Pijnacker 2 4-2, HLTC De Mets 2 Sclj ningen - TC Nieuwerkerk-IJ 3 5-1; Zoetermeer - Merenwijk 4-2. Zoetermeer 17-13 Pijnacker 2 1L Merenwijk 16-14 Nieuwerk 3 11 De Mets 2 15-9 Leidse Hout Be Quick 12-12 DERDE KLASSE 5: Roomburg 3 Leid] 't Loo 2-4; Tenniphil Delft - Holy Vlaai gen 2 2-4; Langeland Krimpen a/d IJs! Oegstgeester LTC 2-4. De Hoek Hoek, Holland - KSVV Schiedam 6-0. De Hoek 26- 4 Roomburg 3 141 Holy 2 21- 9 Tenniphil 11) 'tLoo 18-12 Schiedam 9 Oegstgeest 18-18 Langeland CRICKET JEROEN BAL Ajax heeft ook de derde w strijd in de overgangsklasse wonnen. Het tot gisteren ev eens ongeslagen Kieviten Wassenaar had geen schijn kans tegen de battingkracht de Oegstgeestenaren. De runs die Kieviten uiteindelijk de mat legde, was liefst 69 r te weinig. De inning van Ajax kreeg vliegende start. Dit was vo< de verdienste van Adam W< man, die in 17 ballen 26 r bij elkaar sloeg. Na het wat gelukkig vallen van Westmi wicket - hij werd verrast d een bal die van de zijkant de mat terugsprong - namen andere batsmen het werk o\ Aat van de Polder (34 rui Lanthra Fernando (53), Leendert Herkemij (32) hielt flink de vaart erin. Geholj door het wisselvallige bow van de Wassenaarders bleef rungemiddelde steeds om nabij de vijf runs per over. leidde uiteindelijk tot een tol van 247 na 50 overs; het ho ste totaal van Ajax in dit i korte seizoen. De hoop die Kieviten nog 1 op de overwinning, werd s de kop ingedrukt door de Aj aanval. Vooral Martijn M( naar (4 voor 44 in 10) was x antwoordelijk voor de dram sche start van de bezoekers. 12 overs zaten vier Wassena ders al weer' aan de kant. Voo het wicket van hardhitter I minic Birch was een belang ke. Hij liep in de val die Aj captain Clive Tyrer voor h had gezet. De bal van Molen werd door Birch met een wi zwaai het verre veld ingeslag waar Van de Polder met spectaculaire duik voor de v< tekende. De enige Wassena der die nog flink tegenst; bood, was Jeremy Scott. Sc vorig jaar nog kampioen i VCC in de eerste klasse. st( op 54 runs toen hij briljant vangen werd door Mark V beek. „Zij waren geen moment de wedstrijd", constatee captain Clive Tyrer tevred „Wij zijn vooral als team h sterk dit seizoen." Zijn Wassenaarse colli John Colbran was minder lukkig: „Op papier hadden een veel sterker team dan in eerste twee wedstrijden. M het gaat erom wat er op veld staat."

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24