Personeel Personeel Personeel Personeel Personei NWO IHATBnlIA de Alleman secretaresse Housekeeper/ Coördinator VERKOOP MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) Hateha International Merchandising Mjjj EE j4 tSlEE VACATURES Medewerker commerciële binnendienst (m/v) Biegelaar Groep Kil h n adjunct-directeur groepsleerkrachten 'I ZATERDAG 27 MEI 2000 De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) stimuleert fundamenteel en toe gepast onderzoek van hoge kwaliteit. Internationale oriëntatie staal centraal. Via diverse programmalijnen financiert NWO ruim 4300 arbeidsplaatsen in het wetenschappelijk onderzoek, zowel bij universiteiten als bij NWO-instituten. Wil jij straks meegewerkt hebben aan het advies aan de minister over een nieuwe behandeling van rugklachten? Bij het gebied Medische Wetenschappen wordt onderzoek gedaan naar de gezondheidszorg. Dat gaat over muizen die in het laboratorium behandeld worden met een nieuw genees middel, maar het gaat bijvoorbeeld ook over kinderen met erfelijke ziekten en ménsen die een beenmergtransplantatie krijgen. LX- minister van Volksgezondheid. Welzijn en Sport wil graag weten welke behandelingen ze zal vergoeden in het ziektekostenpakket. Daarvoor moet onderzocht worden welke behan deling bij een bepaalde ziekte het beste is doel matigheidsonderzoek. Artsen en onderzoekers uit het hele land dienen bij het programma Doelmatigheidsonderzoek van NWO voorstellen in, bijvoorbeeld om te onderzoeken wanneer ze die heel dure scan moeten maken, wanneer een ziekenhuisopname echt nodig is, of wat je het beste kunt doen 0111 een hartinfarct te voorkomen. Voor het programma Doelmatigheidsonderzoek opgeleid is of minstens zo goed is als secretaresse goed overweg kan met de computer (MS Office) goed Engels kan spreken en schrijven aan de telefoon het 'gezicht' kan zijn van doelmat: heidsonderzoek orgar Wij bieden een aanstelling in tijdelijk dienstverband voor één jaar met mogelijkheden tot verlenging een 38-urige werkweek of werken in deeltijd een rechtspositie conform CAO-Onderzoekinstellin- gen salariëring afhankelijk van opleiding en werk ervaring maximaal 4.224,- bruto per maand (bij fulltime dienstverband). Informatie mevrouw dr. I l.L. Hoeksema, secretaris Doelmatigheidsonderzoek, tel. 070-3440734 dr. K.l'. Beem,. plv. directeur gebied Medische Wetenschappen, tel. 070-3440739 www.11wo.nl. Sollicitatie Ben jij een ervaren secretaresse of vast van plan dat te worden, stuur dan een brief met c.v., vóór 3 juni a.s., onder vermelding van vacaturenummer 1.00.031 'n de linkerbovenhoek van zowel de-brief als enveloppe, aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van NWO, Postbus 43I3S, 2509 AC DL:N HAAG. Wij nodigen 1 tndnik uit te sollicitcr r NWO en actuele vacature; Bosman Butselaar Hoteldiensten BV zoekt voor een leuk hotel in Leiden een voor fulltime. Wij vragen enige ervaring in een soortgelijke functie en kennis van de Engelse taal. Wij bieden een passend salaris en een gezellige werkomgeving. Qpïnfprpoopprrj? Bel tijdens kantoortijden 072 5093558. Elektrotechnische Handelsonderneming B.V. Hateha is een middelgrote onderneming die als agent-importeur van elektrotechnisch installatie materiaal enige gerenommeerde buitenlandse fabrieken vertegenwoordigt. Door uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij een Functie-inhoud: Het onderhouden van telefonische en schriftelijke contacten met onze afnemers. Samenwerken met de commerciële buitendienst alsmede de buitenlandse fabrieken. Het coördineren van aanvragen en het maken van offertes. Het verrichten van diverse met de verkoop verband houdende werkzaamheden. Functie-eisen: MBO/MTS-opleiding; elektrotechniek heeft een pre. Zelfstandig en accuraat kunnen werken. Kennis van elektrotechnisch installatiemateriaal en ervaring in soortgelijke functie is gewenst. Goede kennis van de Duitse taal in woord en geschrift. Wij bieden aan een enthousiaste medewerker een interessante functie met goede secundaire arbeids voorwaarden. Wanneer u belangstelling voor deze vacature heeft, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, binnen 14 dagen te richten aan de directie van Hateha B.V. Voor informatie over de vacature kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Paul Breuk op onder staand telefoonnummer: Elektrotechnische Handelsonderneming E Postbus 111 2394 ZG Hazerswoude-rijndijk Tel.: 071 -3419009 gevestigd in Oegstgeest, is een internationaal georiënteerde handelsmaatschappij, die zich bezig houdt met het ontwerpen van, de im- en export alsmede de groothandel in agenda's en organisers, schoolagenda's en schoolartikelen, luxe lederwaren en acryl fotolijsten. Ons assortiment onderscheidt zich qua smaak en vormgeving van dat van de collega's. Voor de verkoop in het buitenland zoeken wij een eigen initiatief en ondernemingsgeest een gegronde en zeer goede kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Kennis van de Spaanse taal is een pré het regelmatig bezoeken van cliënten in de diverse landen computerervaring (Windows NT, Word, Excel, Exact) leeftijd tussen 28-45 jaar woonachtig in de regio Den Haag-Leiden-Haarlem Flijlzij is verantwoordelijk voor de verkoop en export aan warenhuizen, kettingbedrijven, postorderbedrijven en groothandelaren buiten de Benelux. De eisen zijn: dynamische commerciële aanpak t.a.v. het verkrijgen van orders ruime verkoopervaring in een soortgelijke functie en branche HBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring goede contactuele eigenschappen en onderhandelingsvaardigheden Wij bieden een interessante en zelfstandige functie in een snel groeiende organisatie. De werksfeer is informeel. Tevens kennen wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder het gebruik van een bedrijfsauto. Bent u geïnteresseerd en herkent u zich in het gevraagde profiel, stuurt u dan uw sollicitatiebrief met CV en een recente pasfoto binnen twee weken aan: International Merchandising, t.a.v. de directie Postbus 1090, 2340 BB Oegstgeest. Inlichtingen tel. 071-5153531, mevr. E.M.E. van den Berg. wev,tb^g je hebt de bevoegdheid om voor de klas te staan je houdt van afwisseling in je werk je weet nog niet bij welke basisschool je wilt gaan werken je houdt van zon, zee en strand DAN IS EEN BAAN IN DE VERVXNGINGSPOOL IN KATWIJK IETS VOOR JOU! Bij de protestants christelijke scholen in Katwijk zijn vacatures in de pool, zowel voor fulltimers als parttimers Zeg je: BS ik ben breed inzetbaar B ik beschik over goede contactuele eigenschappen B ik ben flexibel in denken en handelen B ik bezit humor en doorzettingsvermogen B ik ben lid van een van de protestants christelijke kerken solliciteer dan naar een van deze banen! Je benoeming kan zo spoedig mogelijk ingaan. Stuur je sollicitatiebrief aan de Adviescommissie Poolvorming, p/a dhr. J. de Jager, Fluitekruid 24, 2201 SM Noordwijk. Je kunt dhr. de Jager ook bellen voor nadere informatie. Tel.: 071-4029106 (school); 071-3611367 (privé) Nederlands Drukkerij Bedrijf offsetrotatie drukkerij, gespecialiseerd in het vervaardigen van tijdschriften en promotioneel drukwerk. Nederlands Drukkerij Bedrijf b.v. Produkticwcg 5 2382 PA Zoeterwoude Postbus 70 2380 AB Zoeterwoude tel.: 071 -5812100 fax.: 071 -5812150 i--mail: info(fl)ndb.nl Ter versterking van de afdeling Accountbeheer zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van die garant staat voor een duidelijke, slagvaardige uitstraling en profilering van deze afdeling. Na een inwerkperiode, waarin u bekend wordt gemaakt met alle aspecten van ons bedrijf en de produkten, zult u gaan werken in een team van vakkundige medewerkers die allen moeten staan voor een klantgerichte aanpak in het bereiken van de afdelingsdoelstellingen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het genereren van technische orderinformatie, realisering van ordercalculaties, interne begeleiding van orders, voortgangs- en kwaliteitscontrole en het onderhouden van contacten met onze klanten. Het is van groot belang voortdurend een balans te vinden tussen het belang van de relatie en het belang van NDB. Wij vragen van u een grafische MTS-opleiding, gevoel voor commercie, communicatieve vaardigheid en kennis van automatisering. Ervaring binnen de grafische sector is een pré. Wij zijn op zoek naar full-time medewerkers met een flexibele werkhouding en een dynamische instelling. Wij bieden u een afwisselende functie in een gezonde onderneming met een collegiale werksfeer. Het salaris is geheel overeenkomstig de zwaarte van de functie. Als u voldoet aan de door ons gestelde eisen, dan zou uw reactie wel eens de volgende stap in uw loopbaan kunnen zijn. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een uitgebreid c.v., kunt u zenden aan: Nederlands Drukkerij Bedrijf B.V. ter attentie van mevrouw C. Saltzmann, personeelsfunctionaris. Postbus 70, 2380 AB Zoeterwoude. Tel.: 071-581 21 14. U kunt uw sollicitatie ook e-mailen naar Saltzmannc@office.ndb.nl De nieuwe dimensie in Grafische dienstverlening Voor 0112e parfumerie drogisterij-winkel in VoorscJlOteil 011 Wassenaar hebben wijd volgende vacatures: Lee( '*223105!^ .a's ALs je liet leuk vindt oin met mensen om te gaan, te adviseren en ben je bere om interne opleidingen en cursussen te volgen, dan is deze baan echt Zowel full- als part-limers kunnen bij ons aan de slag. [fül ?ree iele pk Wanneer maquillage, huidverzorging e je aanspreekt, hebben wij je graag in mensen kunnen wij plaatsen. Ook ti opleidingen e de parfumerie verzorgen wij voi V J onerva,«ege Parfumerie Kiilm t.a.v. de heer Ron Kulin Kenauweg 14 2331 BB Leiden je aan. schrijf dan a fini parfumerie drogisterij Oen Haag Leiden Leidscheni Voorschoten Wassenaar ly A aan idab11 Jenaplanschool Warmond ,.u Het bestuur van de Stichting Jenaplanscholen Lisse/Warmond is bi !is bevoegd gezag voor de algemeen bijzondere scholen De Waterval Lisse en De Alleman in Warmond. De scholen maken deel uit van Federatie van Jenaplanscholen JENANET. De Waterval heeft bijna leerlingen en De Alleman ruim 100. Het leerlingenaantal van beide lokaties is groeiende. Het bestuur zoekt voor lokatie 'De Alleman' in Warmond: usli ind per 1 augustus 2000 een die zal fungeren als lokatie-leider; daarnaast zal hij of zij nauw samenwerken met de directeur van De Waterval. Kandidaten besclf9 bij voorkeur over: - affiniteit met het Jenaplanonderwijs - bij voorkeur enige leidinggevende ervaring - een opleiding tot Schoolleider Primair Onderwijs of de bereidheid volgen - visie op onderwijs en opvoeding; daadkracht om die visie in de pr |j] tot uitvoering te brengen - vaardigheden in het coachen van leerkrachten - goede organisatorische vaardigheden - plezier in het onderhouden van contacten met alle geledingen - ambitie én relativeringsvermogen. De nieuwe functionaris is twee dagen per week vrijgesteld voor directietaken: daarnaast bestaat de mogelijkheid om als groepsleerkracht werkzaam te zijn in midden- of bovenbouw. voor het nieuwe schooljaar voor de midden- en bovenbouw. Het betreft zowel structurele vac; als een vacature wegens vervanging tijdens zwangerschapsverlof. Voor alle vacatures geldt dat een voltijd- of deeltijdaanstelling mogf Voor de functie van adjunct-directeur kan een informatiepakket me profielschets worden opgevraagd bij de school: Laan van Oosterg(dej 2361 ST Warmond of jbsalleman@hetnet.nl. Voor informatie over <iei, functies kunt u ook bellen met mw C. M. Beers, bestuurslid, tel 071 c0, 3012996. a Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 9 juni 2000 richten aan het op het adres van de school. Ons succes Uw carrièm Lidi Nederland is een onderdeel van een grote Europese supermarktketen. Met m dan 3.000 vestigingen in België, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Griekenland, Ita Nederland, Oostenrijk, Portugal en Spanje behoort Lidl tot één van de groot retailers in Europa. Sinds oktober 1997 is Lidl actief op de Nederlandse markt. Vai 73 winkels, een distributiecentrum in Heerenveen en het hoofdkantoor in Hui wordt door ruim 1100 medewerkers gestaag gewerkt aan de verdere explosii^ groei van de onderneming en haar marktpositie. Lidl onderscheidt zich door uitstekende prijs/prestatie- en kwaliteitsverhouding van al haar producten. Voor onze vestigingen in Katwijk en Zoetermeer zijn wij op zoek naar m/v: FILIAALMANAGERS EN ASSISTENT FILIAALMANAGER EN WINKELMEDEWERKERS De functie filiaalmanaaer en assistent filiaalmanaqer U geeft leiding aan een team van 8 tot 12 winkelmedewerkers. U zorgt voor een optimale personeelsinzetplanning. U zorgt voor een juiste goederenstroombeheer. De verzorging van de winkel heeft u hoog in het vaandel staan. U bent verantwoordelijk voor de resultaten van uw filiaal. De functie winkelmedewerker Alle voorkomende kassa- en winkelwerkzaamheden. Vereist Opleiding MBO-niveau, Leidinggevende capaciteiten, ervaring is een pré. Enthousiasme, klantgerichthei e energiek, teambuilder. U heeft een flexibele instelling Vereist Minimaal LBO-niveau Enthousiasme, klantgerichthej^ energiek, flexibele instelling. Wii bieden: Een unieke kans om vanuit uw filiaal mee te bouwen aan de groei van Lidl in Nederland. Goede arbeidsvoorwaarden. Een gedegen opleiding in eigen bedrijf. Doorgroeimogelijkheden. Zeer goede salarisvoorwaarden! Uw sollicitatie Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan onderstaand adres. Vermeldt in uw sollicitatiebrief a.u.b. de functie en de vestiging waar uw voorkeur naar uitgaat. U kunt ook telefonisch reageren: tel. 0513-619805, op werkdagen van 9:00 - 17:00 uur, of vraag in één van onze filialen om een sollicitatieformulier. LIDL NEDERLAND GmbH Afd. Personeelszaken Postbus 740, 8440 AS Heerenveen Ta] iir a II :tr de De Biegelaar Groep bestaat sinds 1998 en maakt deel uit van het Telegraaf concern. Het is een combinatie van grafische bedrijven die elkaar perfect aanvullen en versterken. Grafische producties zijn bij de Biegelaar Groep in goede handen. Dat geldt voor het totale proces: van data tot distributie. Of het nu gaat om een huis-aan-huis krant die in heel Nederland moet worden bezorgd of een super-de-luxe mailing, gericht op een exclusieve doelgroep. Tot de Biegelaar Groep behoren: Biegelaar Jansen diepdruk Maarssen Nederlands Drukkerij Bedrijf Rotatie-offset Zoeterwoude Drukkerij Van Ketel Vellen-offset Schagen Franken Aftcrprcss Afierpress Deventer

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40