Personeel Personeel Personeel Personeel Personee j RIJNSBURG Mexx «MANPOWER SECRETARESSE SENIOR MEDEWERKER FINANCIEEL BELEID VIM MEDEWERKER FINANCIEEL BEHEER/BELEID VIM MEDEWERKER WET WOZ vim ZATERDAG T7 MEI 2000 IBELANGSTELLING? STUUR JE REACTIE NAAR CENTOCOR B V., NICOLE BRUINS SLOT, OFFICER HUMAN RESOURCES, IPOSTBUS 251, 2300 AG-LEIDEN. OF BEL MET BAS BAUTZ, MANAGER INFRASTRUCTURE, TELEFOON 071 - 524 27 68. "Choose a job you love and i/on will never have to work a day in your life." (Confucius) met administratieve vaardigheden EharmaPartners 13.V. bouwt en onderhoudt infor matiesystemen voor apotheken, huisartspraktijken en gezondheidscentra. Zo'n 1500 zorgverleners maken er momenteel gebruik van. In 21 jaar zijn we gegroeid tot een organisatie met vestigingen in Breda, Heiloo, Hoofddorp, Houten, Oosterhout, Rotterdam en Zwolle. We werken in kleine teams, zonder hiërarchie en in een open werksfeer, met veel ruimte voor zelfstandigheid, initiatieven en flexibiliteit. Voor onze vestiging in Hoofddorp zijn wij op zoek naar een junior secretaresse (m/v), die het leuk vindt om ook adminis tratieve taken te verrichten. Naast het algemene secretariaatswerk (telefoon, archief, ontvangst bezoekers, etc.) bestaan de werkzaamheden voor een belangrijk deel ook uit het (mede-)bewaken van orders vanaf de offerte tot en met de facturering. De collega die wij zoeken heeft bij voorkeur een MEAO-opleiding en is vertrouwd met MS Word. Zij is accuraat en beschikt over overtuigingskracht en goede communicatieve vaardigheden. De functie is fulltime en vraagt een grote mate van zelfstandigheid en betrokkenheid. Enige ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Als je weet dat jij degene bent die we zoeken voor bovengenoemde functie, schrijf dan binnen veertien dagen een briefje met C.V. aan: PharmaPartners B.V., Teteringsedijk 97, 4817 MB Breda. Meer informatie? Dan kun je bellen met Els van Slobbe, tel. (076) 533 39 95. -E-mail: els@pharmaparhiers.nl PharmaPiartners Rijnsburg zoekt financiële talenten die hun horizon willen verbreden Rijnsburg, een ondernemende gemeente in de Duin- en Bollenstreek, die zich heeft ontplooid tot het centrum van de bloemen handel, gelegen op een steenworp afstand van de duinen en de zee Dit is in een notendop onze gemeente We zijn behoorlijk ambitieus. Onze 15.000 burgers kunnen rekenen op service van een hoog niveau. Begrippen als kwaliteit, snelheid en pro-activiteit staan dan ook centraal Zo hebben we onlangs een centrale publieksbalie geopend waar producten worden aangeboden volgens het "klaar-terwijl-u-wacht" principe Klantgerichtheid staat trouwens niet alleen bij het front-office hoog in het vaandel, maar in de gehele organisatie Een organisatie, die uit twee sectoren bestaat: Burgerij en Middelen. Binnen deze laatste sector is de afdeling Financien ondergebracht. De afdeling Financiën is verantwoordelijk voor het financiële beleid, het financiële beheer en de gemeentelijke belastingen Met negen mensen klaren we de klus, elke dag weer Daarbij gaat het niet langer sec om cijfers Dat stadium zijn we voorbij Bij ons draait het vooral om het verhaal achter de cijfers. Hoe maken we complexe zaken inzichtelijk voor het managementteam, het bestuur en - uiteraard - de burger? Kunnen we financiële speelruimte creëren voor de uitvoering van een veelbelovend beleidsplan? Het zijn vragen waar we ons graag over buigen Daarbij kunnen we wel wat versterking gebruiken. We zijn op zoek naar drie financiële specialisten. Of liever generalisten. Immers, in onze compacte organisatie vervullen medewerkers vaak meerdere rollen. Ook nieuwe medewerkers krijgen de kans om op een breed vlak ervaring op te doen En zijn van begin tot eind(product) betrokken Het zal duidelijk zijn Rijnsburg biedt perspectief Zeker aan financiële hoogvliegers met een helicopterview 36 uur per week, vac. nr. Fin 2. Het takenpakket is veelzijdig. Ten eerste ben je belast met het samenstellen van de productbegroting. In 1996 zijn we gestart met een eerste proeve Dit stramien - waarin alle Kosten per afdeling en per product (we hebben er grofweg 85) op een rij worden gezet - wordt nog steeds gebruikt. Aan jou de taak om de productbegroting inzichtelijker en sprekender vorm te geven. Natuurlijk ben je niet alleen belast met de vorm, maar ook met de inhoud en de wijze waarop de begroting tot stand komt. Zo ontwerp je beleidsuitgangspunten en procedures en bewaak je de planning Ook draag je bij aan de opstelling van (integrale) voorstellen, rapportages en beschouwingen. Je bent niet alleen sparringpartner voor raad, college en managementteam, maar ook voor de afdelingen binnen de sector Burgerij. Je fungeert namelijk als financieel consulent voor deze sector Toetsen, analyseren, interpreteren, integreren en adviseren., het hoort er allemaal bij. Tot slot verricht je een aantal sectoroverstijgende werkzaamheden. Hierbij gaat het bijvoorbeeld om het volgen en interpreteren van de circulaires in het kader van de Financiële Verhoudingswet. Interessant is ook je bijdrage aan in- en externe projectgroepen. Tenminste als jij de vrouw of man bent die wij zoeken: een resultaatgerichte en zakelijke innovator met goede organisatorische, communicatieve en sociale vaardigheden. Je werkt en denkt op hbo-niveau en kent het klappen van de zweep Gevoel voor maatschappelijke en bestuurlijke ver houdingen en een flexibele, klantvriendelijke houding completeren je professionele kwaliteiten Als senior medewerker kun je - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring - rekenen op een maximumsalaris van fl 6 090,- bruto per maand (schaal 9) 36 uur per week, vac. nr. Fin 4. Als medewerker Financieel Beheer en Beleid - de naam zegt het al - gaat je aandacht uit naar zowel de beleidskant als de beheerskant. Je levert dus, in ondersteunende zin, een bijdrage aan de samenstelling van de productbegroting en van de gemeentelijke jaarrekening. Om met het eerste te beginnen: je bewaakt de naleving van de richtlijnen, adviseert bij de opstelling van begrotingsvoorstellen en rapportages, stelt begro tingswijzigingen op en bewaakt de procedure hieromtrent Wat het tweede aandachtsgebied betreft, de 'boekhoudkundi ge' kant, geldt dat je te maken krijgt met een zo mogelijk nog breder scala aan werkzaamheden. Zo verwachten we een sub stantiële bijdrage aan het opstellen van de jaarrekening, de balans, de verlies- en winstrekening en de toelichting(en). Ook ben je belast met. onder andere, de objecten administratie en draag je zorg voor specificaties van financiële tussenrekeningen Naast dit alles treed je op als financieel consulent voor de sector Middelen. In dit kader adviseer je onder meer de budget houders, toetst je beleidsvoornemens, stel je bedrijfseconomische analyses op en voer je periodiek overleg met de organisatie onderdelen die in 'jouw portefeuille' zitten. Al met al een inte ressant takenpakket voor een starter. Maar ook een ervaren professional die de keuze tussen beleid en beheer nog even wil uitstellen kan hier echt haar (of zijn!) ei kwijt Beschik je over een hbo-werk- en denkniveau en affiniteit met genoemde werkzaamheden? Ben je naast zakelijk en resultaatgericht ook flexibel, dienstverlenend en klantgericht? En kun je bovendien helder en overtuigend communiceren? Dan ben jij 'the right (wo)man for the job'. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal fl. 5.392,-- bruto per maand (schaal 8) 16 uur per week, vac.nr Fin 9. In deze functie staat de administratie rondom de WOZ (Wet Waardering Onroerende 1 ken) centraal. In het kader van deze wet moet voor 1 januari 2001 de waarde van alle onroerende zaken in onze gemeente opnieuw zijn bepaald. Een gigantisch project, waarbij jouw bijdrage onmisbaar is. Je voert allerhande administratieve werkzaamheden uit (denk aan zaken als het vervaardigen van taxatieverslagen en beschikkingen) en beheert de gegevensbestanden Bij dit laatste gaat het om het registreren en muteren van objecten, taxatie- en kadastrale gegevens, het registreren van gronduitgifteprijzen bouwkosten, verkooptrans acties, huurprijsgegevens 'met-woningen' en óverige objectgege- vens Je neemt deel aan overlegsituaties en - last but not least - je onderhoudt de contacten met onze klanten de belastingdienst, de waterschappen en belanghebbenden én met de Waarderings kamer. Om deze veelzijdige functie succesvol uit te oefenen, beschik je ten minste over een Havo-diploma. Ook kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking, oftewel computerken nis, is een must Je hebt een scherp oog voor kwaliteit De belangen zijn immers groot, zowel voor bedrijven als voor burgers. Je bent zakelijk en resultaatgericht en kunt helder communiceren. Ben jij de ambitieuze professional die wij zoeken? Dan wacht je een uitdagend takenpakket! Het salaris is afhankelijk van leef tijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal fl 4.132,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek (schaal 5). Interesse? Hebben we jouw interesse gewekt? Dan rest maar een ding: solliciteren' Stuur je sollicitatiebrief inclusief cv, en onder ver melding van het vacaturenummer, vóór 5 juni naar de gemeente Rijnsburg, t a v. het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 349, 2230 AH Rijnsburg. De sollicitatiegesprekken zullen in week 24 worden gehouden, Voor de functies Senior Medewerker Financieel Beleid én Medewerker Financieel beheer/ beleid kan een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.Wil je éérst meer informatie7 Bel dan met Ferry Bakker, afdelingshoofd Financiën, telefoon (071) 405 72 04. Wij kijken uit naar jouw reactie! Op zoek naar een nieuwe uitdaging Magazijnmedewerker m/v Mexx is een jong, dynamisch kledingbedrijf, met een magazijn, gevestigd in Leiden en Voorschoten. Je houdt je bezig met het verzamelen van orders, inpakken van kleding en het opruimen van het magazijn Dit werk is ook zeer geschikt voor dames. Wat vraagt Manpower? Je spreekt, leest en begrijpt Nederlands, jc bent voor minimaal drie weken beschikbaar in de periode juni tot september. Wat biedt Manpower? Wij bieden een leuk salaris, fulltime werk, goede lunches en een leuke werkomgeving Interesse? Neem contact op met Manpower, Prinsessekade 3-4, Leiden. (071) 531 63 16. op www.manpower.nl. Het leukste wat je kunt worden, is jezelf. Niet elke ziekenhuisorganisatie is dezelfde. Wij vinden dat we bijzonder zijn onze medewerkers iets kunnen bieden. Een organisatie waar je je ook thui voelt, waar naast de standaard zaken als salaris en een CAO- arbeidsvoor waardenpakket, extra aandacht aan een prettige werksituatie wordt besteed Wij willen medewerkers niet alleen graag in dienst krijgen maar ook in dienst houden. Als nieuwe collega kun je dat allemaal zelf komen ontdekken! Voor de diverse afdelingen zijn wij op zoek naar nieuwe collega's' Gespecialiseerde verpleegkundigen f Verpleegkundigen voor algemene ver pleeg afdelingen y Er zijn enkele vacatures op de volgende afdelingen: neurologie, cardiologi chirurgie, interne geneeskunde, kinderafdeling en de kraamafdeling Voo pas afgestudeerde HBO-V ers hebben wij een speciaal inwerkprogramma diploma A-verpleegkunde of HBO-V en BIG registratie, - ervaring en deskundigheid in het begeleiden van leerlingen en stagiaire - voor de functie van gespecialiseerd verpleegkundige: een diploma in he desbetreffende specialisme. Een aantal goede redenen om te reageren: - we geven hoge prioriteit aan scholing. Er zijn mogelijkheden om specialis tische opleidingen te volgen - wij staan open voor verandering en vernieuwing; - je wordt als medewerker goed geïnformeerd en betrokken bij de gang van zaken, - we bieden een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden v steeds wordt verbeterd, - we zijn nuchter, we doen geen loze beloftes, we staan voor samenwerkt in een goed team. Wil je meer weten of met ons kennismaken, neem dan gerust contact oji met Esmeralda Koot, telefoon. 071- 545 42 84 Ben je enthousiast geworden? Schrijf dan een sollicitatiebrief naar Rijnlai Ziekenhuis, afdeling personeel en organisatie t a v. Esmeralda Koot, Postbus 4220 2350 CC, Leiderdorp, ondervermelding van vacaturenummer ,A '..;v •Centocor

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34