ifersoneel Personeel Andreas O College WARMTE TOTAAL ZORG CV- en Servicemonteurs en een Calculator (m/v) ERDAG 27 MEI 2000 R. SCHOLENGEMEENSCHAP VBO MAVO HAVO ATHENEUM bestuur van de VCVO te Katwijk e.o. roept sollicitanten op in de functie van: teix larisadministrateur M/V de st irres- '>erin% en, dl ir 18 klokuren per week m.i.v. 1 augustus 2000 He-inhoud: de functie bestaat uit het voeren van de salarisadministratie voor het gehele personeel het zorgdragen voor de personele betalingen van het Andreas College het uitvoeren van personele mutaties het samenwerken met de functionarissen van de Centrale Administratie daar waar het gaat om verbanden tussen materièle en personele zaken. het uitwerken van procedures met betrekking tot het ABP, het Participatiefonds, het Vervangingsfondsen USZO iel: een relevante opleiding als salarisadministrateur, bij voorkeur een opleiding van CASO werkervaring in een soortgelijke functie kennis van de geautomatiseerde salarissystemen, bij voorkeur Casomaat kennis van rechtspositionele en personele aangelegenheden een accurate werkinstelling stressbestendigheid communicatieve eigenschappen ctJe-informatie: de salarisadministratie is onderdeel van de Centrale Administratie en bestaat naast een hoofd uit medewerkers t.b.v. de afdelingen financiën, personeelszaken, directiesecretariaat en applicatiebeheer met in totaal 6 personeelsleden met ieder afgebakende taken. Het Andreas College voert als A.K. de salarisadministratie via Caso voor 230 personeelsleden, teidsvoorwaarden: deze functie geldt de CAO Voortgezet Onderwijs. Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt bezoldiging plaats in maximaal schaal 7. ir informatie kunt u zich wenden tot de heer J. Lugtenburg, rector of de heer L.P. van der Hooft, teur Personeel, Financiën en Beheer tel.: 071-40 131 28. citaties voorzien van een C.V. binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te rich- aan het bestuur van de VCVO Katwijk e.o., v. de heer L.P. van der Hooft, Postbus 48, 2220 AA Katwijk. Feenstra Warmte Totaal Zorg is een landelijk actief installatiebedrijf met als voornaamste activiteit het installeren en onderhouden van CV- en warmwatersystemen in woningen en utiliteitsbouw. Feenstra adviseert, installeert, voert preventief en correctief onderhoud uit (middels eigen service-organisatie) en ondersteunt bedrijven, instellingen en particulieren bij het nemen van belangrijke investeringsbeslissingen. Vanuit 15 vestigingen wordt een landelijk opererend netwerk aangestuurd met een hoofdkantoor in Lelystad voor centrale facilitaire diensten ter ondersteuning. De organisatie telt 1.000 medewerkers en in het afgelopen jaar is een omzet van ruim 200 miljoen gerealiseerd. Vanuit onze vestiging in Capelle a/d IJssel ontwerpen, installeren en onderhouden wij installaties op het gebied van centrale verwarming en werkbouwkundige installaties voor woningbouw, renovatie en particulieren. Door een toenemende groei zoeken wij op korte termijn: CV-MONTEURS Met o.a. de volgende taken: Alle voorkomende werkzaamheden m.b.t. het aanleggen van cv- en overige installaties t.b.v. zowel nieuwbouwprojecten als renovatie- werkzaamheden in de woningbouw En de daarbij behorende functie-eisen: Opleiding monteur installatietechniek Helder denkvermogen Leeftijd 25-40 jaar SERVICEMONTEURS Met o.a. de volgende taken: Storingen verhelpen en onderhoudswerk verrichten aan cv-installaties En de daarbij behorende functie-eisen: In het bezit zijn van een service-/onderhouds- diploma of gelijkwaardig Geen 9 tot 5 mentaliteit Goede contactuele eigenschappen •20-40 jaar Gebruik van een bedrijfswagen CALCULATOR Met o.a. de volgende taken: Verzorgen van calculatie en offerte Technisch bepalen van installatiemogelijkheden Opvolgen van offertes en contacten onderhouden met opdrachtgevers En de daarbij behorende functie-eisen: Opleiding MTS-/MIT-niveau Ervaring in installatietechniek in woningbouw Een goede leamspeler Goede contactuele eigenschappen Wij bieden prima arbeidsvoorwaarden, maar belangrijker nog: Een afwisselende baan bij een groeiende onderneming Een plezierige werkomgeving Zelfstandigheid, verantwoordelijkheid en ruimte voor eigen ideeën Stuur uw sollicitatie met c.v. graag binnen 2 weken na het verschijnen van deze krant naar: Feenstra Capelle a/d IJssel T.a.v. de heer W. Bruggeman Postbus 392, 2900 AJ Capelle a/d IJssel Tel. (010) 264 00 00 www.feenstra.com feenstra Van huipmonteur tot calculator: naar enthousiaste technische mensen zijn wij altijd op zoek. Voor diverse vestigingen. Rabobank Rijndorpen. Een ondernemende bank tussen Leiden en Katwijk. Met 130 medewerkers, verdeeld over drie kantoren. En een zeer interessante markt. Het bedrijfsleven'in ons werkgebied bloeit, met de internationale Bloemenveiling Flora in Rijnsburg als middelpunt. En de prachtige omgeving, het nabijgelegen strand en de centrale ligging trekken steeds meer nieuwe inwoners. Als Rabobank hebben we inmiddels een stevige positie in deze regio. We zijn pro-actief, deskundig en betrokken. Volgens ons bij uitstek de basisvoorwaarden om ons marktaandeel flink te vergroten. De enthousiaste collega's die we zoeken, komen ons daarbij helpen. Als beleggingsadviseur ben ie de expert op het gebied van beleggingen. Voor je klanten uiteraard, maar ook voor collega's. Je adviseert over beleggingen, waarbij de wensen en behoeften van klanten vooropstaan. De markten volg je op de voet. Kansen maar ook bedreigingen signaleer je in een vroeg stadium. Zodat je in actie kunt komen voordat de klant erom vraagt. Je hebt een goede basis met een HBO- of academische opleiding in een financiële richting en liefst ervaring met beleggingen. Bel voor meer informatie met Cees van der Aart, manager Financieel Advies, telefoon (071) 409 27 11. Als commercieel medewerker Rabobank Huis Hypotheekadvies lever je belangrijke commerciële ondersteuning voor het team Huis Hypotheekadvies. Jij zet de hypotheekadviseurs op het juiste commerciële spoor. Door .bijvoorbeeld een belangrijke eerste afspraak met klanten te maken. Maar ook door de voorbereiding te verzorgen en de voortgang scherp in de gaten te houden. Bovendien organiseer |e marketingacties. Kortom, je bent de spil in het team. Met een MBO+/HBO- opleiding en enige relevante ervaring heb je een prima basis. Bel voor meer informatie met Ton van Zweden, manager Rabobank Huis Hypotheekadvies, telefoon (071) 409 27 31. Geef je ambitie toekomst Beleggingsadviseur Als accountmanager heb je een eigen klantengroep onder )e hoede. Bedrijven die behoefte heb ben aan financieel maatwerk. En aan een partner op wie ze kunnen rekenen. Jij onderhoudt de con tacten, knoopt nieuwe relaties aan en geeft integraal advies. Macro-economische ontwikkelingen vertaal je in gevolgen voor de regio. En voor je klanten. Je wordt ondersteund door ervaren binnendienstmedewerkers. Naast een HBO- of academische opleiding in een financiële of be drijfskundige richting heb je een paar jaar advies ervaring. Je bent overtuigend en neemt graag het voortouw. Bel voor meer informatie met Teun Kralt, manager Bedrijven, telefoon (071) 409 26 11. Medewerker Kredietbeheer Commercieel Medewerker Rabobank Huis Hypotheekadvies Accountmanager Als medewerker Kredietbeheer geef je administratieve ondersteuning. Je houdt je bezig met de administratieve afwikkeling van zakelijke en particuliere financieringen. Tot jouw werkzaam heden behoren onder andere het verstrekkingsklaar maken, uithoeken en opstellen van bedrijfsma tige akten, en het invoeren van gegevens in bestanden en dossiers. Op termijn kun je doorgroeien. Met een MBO+/HBO-opleiding heb je een prima basis. Als persoon ben je een team player en flexibel. Bel voor meer informatie met Cees Bogaards, manager Kenniscentrum, telefoon (071) 409 28 II. Interesse? Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Rijndorpen, ter attentie van Paulien van der Meer, personeelsadviseur, Postbus 4, 2230 AA Rijnsburg. Meer informatie over de Rabobank Groep: www.rabobankgroep.nl/werken

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23