Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel P Gemeente Zoeterwoude CfACy Telteen* zotfcf ni(maaTjc* an j e V 2 groepsleerkrachten Logopedist Leiden ZATERDAG 27 MEI 2000 Kom op maandag 5 juni naar onze nieuwe-haringparty Projectmanagers en (potentiele) business/management consultants met ervaring in de telecombranche zijn op maandag 5 juni a.s. welkom op de nieuwe haringparty van CMG Telecom in Den Haag. Tussen I 7.00 en 2 1.00 uur kun je op ons kantoor aan de Lange Voorhout 3 in een informele sfeer de nieuwe haring proeven en praten over je mogelijkheden bij CMG Telecom Over de brede scope van onze management/business consultancy, de aansprekende projecten en de uitstekende opleidingsfaciliteiten. Ook afstudeerders zijn welkom. CMG biedt je een gerichte businesstraining. Belangstelling7 Meld je aan bij Marlies Hogeweg, telefoon 070 - 302 93 02, e-mail: career.telecom 'cmg.nl Of schrijf naar CMG Telecom, t.a.v. Marlies Hogeweg. Postbus 187, 2501 CD Den Haag. Internet: www.cmg.nl CMG SllitS yOU. Spek je saldo in je vakantie. Je bent deze zomer natuurlijk een flinke periode vrij. En bovendien ga je lekker op vakantie, maar dan heb je waarschijnlijk nog tijd over Hoe lijkt het je om in die periode je bankrekening te spekken en tegelijkertijd je werkervaring te ver groten? Randstad heeft namelijk een ruime keuze aan vakantie- banen in allerlei bedrijfstakken Er is dus altijd wel een baan die bij je past Kom snel eens langs, als je zin hebt in een leuke vakantiebaan Neem voor de inschrijving dan meteen je sofi-nummer, een bank- reken -ir randstad >on (071) 523 23 21 Centraal gelegen, in het groene hart van Zuid-Holland, tussen Leiden, Alphen aan den Rijn en Zoetermeer, ligt de gemeente Rijnwoude. Rijnwoude bestaat uit de dorpen Hazerswoude, Koudekerk aan den Rijn en Benthuizen en telt circa 20.000 inwoners. De gemeente Rijnwoude is een jonge, dynamische organisatie met een goed werkklimaat en prima arbeidsvoor waarden. Er is permanent aandacht voor optimale structuur, cultuur en werkprocessen, waarbij klantgerichtheid, kwaliteit en doelmatigheid kemissues zijn. In het kader van deze organisatie ontwikkeling wordt op dit moment een belangrijke vervolgstap gezet. De huidige ambtelijke organisatie bestaat uit 3 sectoren en 2 stafbureaus, te weten Ruimtelijke Zaken, Wefcfjn en De sector Ruimteli|kc Zaken omvat de bureaus Milieu en Openbare Werken (MOW) en Ruimtelijke Ontwikkeling en Bouwen (ROB) medewerker handhaving bouw- en woningtoezicht m/v Functie-inhoud: - het controleren, rapporteren en adviseren inzake de naleving van diverse wetten en regelingen, zoals de Woningwet. Wet op de Ruimteli|ke Ordening en de APV; - het verstrekken van informatie over bouwregelgeving en procedures. Functie-eisen: Wij zijn op zoek naar een geïnspireerde medewerker die bereid en in staat is een belangrijke bijdrage te leveren aan het handhavingsbeleid van de gemeente Rijnwoude. U beschikt minimaal over een afgeronde mbo-oplciding op het betreffende vakgebied, aangevuld met een ruime werkervaring Voorts beschikt u over goede contactuele eigenschappen Ons aanbod: Wi| bicden u uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector gemeenten. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt (exclusief 8% vakantietoeslag) maximaal f 4.759,-- bruto per maand bij een volledige werkweek (schaal 7). Overige informatie: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer mr. A J Elbertscn, bureauhoofd Ruimtelijke Ontwikkeling en Bouwen, telefoon (071) 342 81 50. Sollicitaties: Als deze functie aansluit bij uw capaciteiten en ambities nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan; College van burgemeester en wethouders Riinwoudc. Postbus I 15. 2394 ZG Hazerswoude-Ri|ndi|k GLI Europe, de Europese vestiging van het Amerikaanse Gaming laboratories international, is een aantal jaar geleden in en vanuit Hillegom, Nederland begonnen om haar bedrijfsactiviteiten voor o.a. Europa verder uit te breiden. Door toenemende drukte is dit onafhandkelijke testlaboratorium voor speelautomaten (zoals fruitautomaten e.dop zoek iui, uitbreiding. Er worden kansspelautomaten in Nederland getest en gecertificeerd voor Amerika, t dat er af en toe naar deze landen zal moeten worden Europa en Afrika. Dit implic afgereisd om aldaar testen uit te Voor deze technische en avontuurlijke functie zijn wij op zoek naar een: MTS-er elektronica/computertechniek functie inhoudelijk Na een gedegen imverkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruitautomaten; vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische normen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuui onderhouden van contacten met binnen- en builelandse klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnnen een groeiend professioneel team van engineers: uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd/ervaring). Gevraagd: Afgeronde MTS-opleiding elektronica of computertechniek: interesse in zowel hardware- als sofwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen: bereidheid tot reizen: beheersing van de Engelse taal. Wie durft Wij nodigen a\onturiers uit om te reageren naar: GLI Europe BV De heer K. J. Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom 0252-529838 keesjan@gli-eu.com Bij de gemeente Zoelerwoude is bij het team Bestuurlijke en Facilitaire Dienstverlening (BFD) van de sector Middelen plaats voor een ambitieuze hbo-er voor de functie van medewerker bestuurlijke en juridische zaken m/v r 24 r week Functie-inhoud: U gaat werken aan een boeiend en gevarieerd takenpakket: algemeen bestuurlijke en juridische vraagstukken met name op het terrein van openbare orde en veilig heid Tot uw werkzaamheden behoren de beleidsontwikkeling en -uitvoering en coördinatie van werkzaamheden op het gebied van openbare orde en (integrale) veiligheid o.a politie, brand weer en rampenbestrijding; is secretaris (adviseur) van de commissie Beroep- en Bezwaarschriften. adviseert het sectorhoofd en het college van burgemeester en wethouders over specifieke bestuurli|ke/juridische vraagstukken, behandelt beroep- en bezwaarschriften het werkgebied betreffende en vertegenwoordigt in voorkomende gevallen de gemeente, is verantwoordelijk voor de totstondkoming en bewaking van toegewezen budgetten, verricht zonodig andere werkzaamheden, neemt deel aan interne en externe overlegsituaties. Functie-eisen: hbo opleiding in bestuurlijke/juridische richting. relevante kennis en ervaring op het beleidsterrein openbare orde en veilig heid (integraal veiligheidsbeleid), kennis van en ervaring met juridische procedures in hef kader van de Algemene wef bestuursrecht; automatiseringskennis; goede schriftelijke vaardigheden, u heeft een zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding; u heeft uitstekende communicatieve vaardigheden en weet zowel interne als externe netwerken op te zetten en in stand te houden, u heeft een pro-actieve instelling; u bent initiatiefrijk, u heeft gevoel voor politieke/besfuurlijke verhoudingen; u benf in staaf zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Salaris: Afhankeli|k van opleiding en/of ervaring zal het salaris bij een 24-urige werk week maximaal f 4.513,- bruto per maand (niveau 9) bedragen Bi| uitstekende functievervulling is een uitloopperiodiek (niveau 10) mogelijk. De functie moet nog worden gewaardeerd. Overige informatie: geboden wordt'een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandig heid en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden (ruime studiefaciliteiten) alsmede een gunstige werktijdregeling en een collegiale en informele werksfeer, de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie hebben sollicitanten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten; de mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer J.J.M. van der Sman, hoofd sector Middelen, tel. (071) 580 63 30 Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht binnen 10 dagen na het verschi|nen van dit blad hun sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude Acquisitie stellen wij niet op prijs accountants/belastingadviseurs Voor ons secretariaat te Voorschoten zijn wij op zoek naar een enthousiast(e) medewerker/stei voor vier dagen per week. De te verrichten werkzaamheden zullen in samenwerking met de se cretaresse bestaan uit het tekstverwerken van jaarstukken en corres pondentie, bedienen telefoon, bijwerken vakbibliotheekarchivering ontvangen van bezoekers en andere secret a riaa tswerkzaa m hedenal mede het invoeren van administraties in de computer. Onze gedachten gaan uit naar een kadida(a)t(e) op HAVO/MEAO- niveau, met goede beheersing van het Nederlands en bekendheid me Word. Uw met de hand geschreven sollicitatie en uw curriculum vitae gelit u te zenden aan: Planje BV Postbus 66 2250 AB Voorschoten. aangesloten bij beroepsorganisaties NIVRA, NOVAA, CB, NGB Aan de Wassenaarseweg 499 te Leiden is één van de acht Pedologische Instituten gevestigd die er in Nederland zijn. Dit zijn centra voor kinderstudie, die werkzaam zijn ten dienste van kinderen met zodanige ontwikkelingspro blemen dat zij in de opvoedings- en onderwijssituatie dreigen vast te lopen. Aan het Instituut te Leiden is een school voor speciaal onderwijs verbonden genaamd "De Brug". Instituut en school richten zich op kinderen in de leeftijd van 3 tot 14 jaar. Per augustus 2000 zoekt de school De Brug voor de groep van 6-8 jarigen fulltime, vacaturenummer DB00.04 Functie-eisen: - afgeronde studie PABO; - afgeronde studie S.O. of bereidheid die te gaan volgen; - ruime ervaring in het primair onderwijs; - ruime kennis en ervaring m.b.t. de methodiek bij het aanvankelijk leren. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - bereid zijn te werken vanuit een multidisciplinair opgesteld behandelplan; - aantoonbare ervaring hebben in het begeleiden van kinderen met een verstoorde of achterblijvende ontwikkeling, - in staat zijn een actieve bijdrage te leveren m.b.t. observatie en verslaglegging in de diagnostische fase; - de mogelijkheid hebben tot zowel individueel als groepsgericht werken; - bereid zijn tot samenwerken met verschillende vakdisciplines. Wij bieden: - een uitdagende werkplek in het overgangsgebied speciaal onderwijs - jeugdhulpverlening; - werkbegeleiding op het gebied van methodisch handelen, - de mogelijkheid tot actief meedenken bij de ontwikkeling en uitvoering van een in principe kortdurend en intensief ondersteunend onderwijspro gramma; - schaal 10 conform het RPBO Primair Onderwijs. Wij zoeken ook per augustus 2000 een voor 28 uur per week vacaturenummer DB00.05 Functie-eisen: - afgeronde studie logopedie; - kennis en ervaring m.b.t. het werken met kinderen in de leeftijd van 3 - 14 jaar, bij voorkeur ervaring in het speciaal onderwijs. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - in staat zijn een actieve bijdrage te leveren m.b.t. observatie en verslag legging in de diagnostische en behandelfase; - bereid zijn tot samenwerken met verschillende vakdisciplines; - affiniteit hebben met het behandelen van spraak taal- en articulatiepro blemen bij kinderen die daarnaast ook andere ontwikkelingsproblemen hebben (autisme, hyperactiviteit, gedragsproblemen, leerstoornissen); - bereid zijn om deel te nemen aan diverse vergaderingen en werkgroepen en bereid zijn om neventaken uit te voeren. Wij bieden: - een uitdagende werkplek in het overgangsgebied speciaal onderwijs - jeugdhulpverlening; - de mogelijkheid tot het actief participeren in een multidisciplinair team verband ter ondersteuning van kinderen in een in principe kortdurend en intensief ondersteunend onderwijsprogramma; - schaal 8 conform het RPBO Primair Onderwijs. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschappelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Geschikte kandidaten uit deze groepen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Voor meer informatie over beide functies kunt u contact opnemen met de directeur van de school, mevrouw H.A.M.A.C. Weijtens, telefoonnummer 071-515 72 22. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen richten aan het Bureau Openbaar Onderwijs, t.a.v. de heer L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Bureau Openbaar Onderwijs

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22