Personeel Personeel Personee M Senior medewerke financieel beheer Westfriesland. Een uitdagende uitnodiging Alsof debet en credit ongelijk is. Eerste medewerker Debiteuren-, Crediteuren- en Patiënten administratie m/v Stichting Epilepsie Instellingen Nederland Eén op de 150 mensen heeft epilepsie. De meesten van hen leiden een normaal leven, dankzij de medicijnen waarmee ze de aanvallen onderdrukken. Voor de rest ligt het ingewikkelder. Epilepsie is namelijk een ziekte beeld met zeer verschillende uitingsvormen. Soms is de medicatie lastig vast te stellen. Of er is sprake van psychosociale problematiek. De Stichting Epilepsie Instellingen Nederland heeft een aantal locaties waar epilepsiepatiënten terecht kunnen voor intensieve begeleiding en behandeling. Ook kunnen patiënten voor hulp en advies terecht bij een van onze 9 poliklinieken. Op de locatie Meer en Bosch in Heemstede hebben we nü een vacature voor een eerste medewerker Debiteuren-, Crediteuren- en Patiëntenadministratie. De Debiteuren-, Crediteuren- en Patiëntenadministratie houdt zich bezig met het registreren van gegevens en het verzorgen en aanleveren van rapportages over genoemde aandachtsgebieden. Als eerste medewerker stuurt en coördineert u de werkzaam heden van de vier afdelingsmedewerkers. Verder bent u verantwoordelijk voor facturering, incasso en betalingen. Uw afdeling valt onder de Dienst Financiën; u rapporteert aan het hoofd Financiële Administraties. Een interessante ontwikkeling de komende tijd, is de overstap van de complete Dienst Financiën op het nieuwe administratieve softwarepakket Bomas. Het is aan u voor een soepele implementatie van dit pakket op uw eigen afdeling te zorgen. U hebt een relevante opleiding op MBO-niveau gevolgd, kunt zelfstandig werken en beschikt over goede sociale vaardigheden. Het salaris is conform de CAO-Ziekenhuizen, functie groep 45, en bedraagt maximaal 4.961,- bruto per maand bij een fulltime baan. De functie is overigens voor minimaal 30 en maximaal 36 uur per week. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met de heer K. Rutten, hoofd Financiële Administraties, (023) 523 74 25. Of kijk op internet: www.sein.nl. Stuur uw sollicitatiebrief vóór 7 juni a.s. naar het secretariaat PO&O van de Stichting Epilepsie Instellingen Nederland, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede. Of per E-mail: adherder@sein.nl. Vermeld vacature nummer 0022.62/DL/LD. De sollicitatiegesprekken zijn op 15 en 20 juni. De Defensie Pijpleiding Organisatie is niets minder dan dé brandstofader van de Koninklijke Luchtmacht. Met in totaal zo'n 130 medewerkers beheert en exploiteert deze organisatie het op Nederlands grondgebied gelegen NAVO-pijpleidingssysteem voor het transport van aardolieproducten. Denk daarbij aan activiteiten als de inname, opslag en verpomping van deze producten, dat plaatsvindt vanuit diverse brandstof- fendepots in heel Nederland. Op het hoofdkantoor in Noordwijk is de staf Controller Bestuurlijke Informatievoorziening actief. Voor de vier medewerk(st)ers tellende productgroep Financieel Beheer zijn we nu op zoek naar een enthousiaste colléga (v/m) voor de fulltime functie van I I In deze functie bent u verantwoordelijk voor het financieel beheer en daarmee dus voor de administratie, realisatie en betaalbaarstelling van de toegewezen internatio nale budgetten en nationale begrotingsonderdelen. Zo genereert, analyseert en eva lueert u vanuit de gevoerde administratie(s) beleidsondersteunende informatie en stelt u de nationale en internationale jaarstukken op. Daarnaast zorgt u voor dé administra tie en verantwoording van ingenomen, opgeslagen en/of verpompte hoeveelheden brandstofproducten. Ook bewaakt u de liquiditeitspositie en ziet u toe op de doelma tige en rechtmatige besteding van financiële middelen. Ten slotte wordt van u een correcte coördinatie van alle werkzaamheden binnen de productgroep verwacht. U beschikt over het diploma SPD of studeert hier nog voor, waarbij u al enkele modu les hebt afgerond. Van belang is verder dat u kunt bogen op ervaring in het genoemde vakgebied en dus affiniteit heeft met bedrijfsmatige en administratieve processen die door geautomatiseerde systemen worden gestuurd. Uw seniorstatus komt onder meer tot uiting in uw leidinggevende en coördinerende kwaliteiten. Daaraan voegt u een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid toe in het Nederlands en Engels. U bent bereid om de SPD-opleiding af te ronden en ook als gediplomeerd SPD'er uw vakkennis uit te breiden met aanvullende opleidingen. Wij bieden u een afwisselende en uitdagende baan waarin u met een grote mate van zelfstandigheid uw werk kunt verrichten. Afhankelijk van uw kennis en ervaring be draagt het bruto jaarsalaris maximaal circa f 78.000,- (schaal 9 BBAD), inclusief 8% vakantietoeslag. Verder mag u rekenen op minimaal 23 vakantiedagen plus 12 ADV- dagen per jaar. En kunt u gebruikmaken van een uitgebreid pakket studiefaciliteiten om uw vakkennis up-to-date te houden en uit te breiden. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie over de functie, organisatie en sollicita tieprocedure kunt u contact ORnemen met het hoofd staf Personeel, Organisatie Administratie, de heer R.A.M. Hollink, (071) 364 23 05. In het kader van het eman cipatiebeleid streeft de Koninklijke Luchtmacht naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheidsgroep en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Uw sollicitatiebrief met uitgebreid overzicht van uw opleiding(en) en ervaring kunt u binnen 14 dagen sturen naar de productgroep Personeel Organisatie van de Defensie Pijpleiding Organisatie, postbus 73, 2200 AB Noordwijk. LUCHTMACHT BURGERPERSONEEL. ZATERDAG 27 MEI 2000 Het Leids Universitair Médisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden.De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. CENTRALE DIENST Bureau Opleidingen en Verpleegkundige Ontwikkelingen Ten behoeve van de begeleiding van de studenten van de MBO-V en de HBO-V opleiding ontstaat een vacature voor: Praktijkbegeleider v/m (36 uur per week) Vac.nr. 00.R20.2I.LD Het theoretische deel van de opleiding tot ver pleegkundige, zowel MBO als HBO, wordt verzorgd door resp. de onderwijs Groep Haaglanden en de Hogeschool Leiden. Het praktisch deel van de opleiding voor ongeveer 180 studenten wordt verzorgd door praktijkbege- leiders en werkbegeleiders van het LUMC. Functie-inhoud: - het begeleiden van de studenten ta.v het praktijk- - het beoordelen of de doelstellngen en opleidings- verplichtingen zijn behaald; - het leiden van evaluatiegesprekken; - het, ondersteunen van werkbegeleiders op de verpleegafdelingen; - het bewaken van het leerklimaat op de verpleeg- afdelingen; - erop toezien dat conform vastgestelde procedu res resultaten worden geregistreerd; - het organiseren en geven van werkbegeleiders- cursussen; - het deelnemen aan werkgroepen met betrekking tot.het ontwikkelen en bijstellen van. het praktijk- leerplan; - het deelnemen aan overlegsituaties ter bevorde ring van de integratie, van het theoretisch en het praktisch onderwijs; -het deelnemen aan selectiegesprekken van stu denten die het werken/leren traject volgen; - het geven van informatie over de opleiding tot verpleegkundige in het LUMC en het kundig beroep op informatiemarkten voor scholieren en anderen. Functie-eisen: - diploma A verpleegkundige, danwel MBO-V of HBO-V; - voltooide 2e graads lerarenopleiding; - meerdere jaren ervaring als verpleegkundige. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5,268,- bruto per maand (schaal 8, RRA.Z) bij een full-time aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijk dienstverband met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J. R Hoogeveen, hoofd Bureau Oplei-" dingen a.i. (071 - 526 31 46). DIVISIE 3 Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oor heelkunde,Verloskunde, Gynaecologie, Psychiatrie, Pathologie, Neurologie, Neurochirurgie, Huisarts en Verpleeghuisgeneeskunde. Gynaecologie De afdeling Gynaecologje. oirivat de,,secties Alge mene Gynaecologie Oncologie,Voortplanting en Psychosomatische Gynaecologie Seksuologie. Er werken, los van de verpleegkundige formatie, ongeveer 75 mensen. Ten behoeve van de polikliniek Gynaecologie is er plaats voor een: Echoscopist m/v (2 dagen per week; werktijduitbreiding is op termijn mogelijk) Vac.nr. 00.J.I7.2I.LD' Functie-inhoud: - gynaecologische- en fertiIiteitsechografie; - het onder supervisie van de gynaecologen vaginale en/of abdominale echografie uitvoeren t.b.v. het opsporen van gynaecologische afwijkingen, ova- riële stimulatie, jonge zwangerschappen, hydro- sonografie en wetenschappelijk onderzoek; - het schriftelijk vastleggen van de bevindingen; - nauw samenwerken met gynaecologen en assi stenten in opleiding tot gynaecoloog; - participeren in de echografische opleiding van assistenten. Functie-eisen: - HBO-opleiding binnen de gezondheidszorg; - ervaring met echoscopisch onderzoek of werk zaam geweest als verloskundige of op een afdeling gynaecologie/verloskunde; - bekend zijn met beeldvormende technieken; - goede contactuele eigenschappen; - paramedici met wens tot (om)scholing in.de echo grafie kunnen eveneens solliciteren. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.658,- bruto per maand bij een volledige aanstelling, afhankelijk van g en ervaring. Dienstverband: De aanstelling géschiedt voor de duur. van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: J öNAderëJrrilïdhtirï^én worden gaarne vertrekt door dr. F. W. Iansenf||^hef de. PQlj&lini.qUg" gynaecologie (071 - 526 33 32) en door mevrouw L.Verhoog-Rodenburg, hoofd Organisatie Poliklinie ken en Stafsecretariaat Gynaecologie (071 - 526 33 12 of 071 - 526 9 I I I en vragen naar piepter9307). BijSindiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Ruimte voor mensen en ondernemingen. Steeds meer bedrijven ontdekken Westfriesland als perfect vestigingsgebied. Een logische keus. Westfriesland biedt: Ruimte om te wonen in mooie steden en dorpen op een half uur rijden van de Randstad. Groeiende agri-business, bijvoorbeeld rondom The Greenery in Wervershoof. Harde werkers. Daarom komt u Westfriese aannemers en transportbedrijven in het hele land tegen. Uitdaging: Westfriesland is een uitdaging. Ervaar het zelf. Wij nodigen u uit vooreen bezoek aan Westfriesland. U bent onze gast en bepaalt zelf het programma. Een rondleiding langs de bedrijventerreinen, het agri-businesscentrum, de toeristische centra, de ver scheidenheid aan huizen voor uw medewerkers? Wij leiden u graag rond en nodigen u ook uit voor een kennismaking met culinair Westfriesland. Meer weten over het beste deel van Noord-Holland? Stuur de bon in of bel de BedrijfsRegio Westfriesland, tel.0229 - 21 00 86. "Ook wij kunnen u Westfriesland van harte aanbevelen", J. Wit Wognum BV Aannemingsbedrijf- Wognum; Esbaco v.o.f. - Hoorn. O Ja, ik wil graag op kosten van de BedrijfsRegi Westfriesland nader kennismaken met dit ge n O Ik wil meer informatie over de vestigings mogelijkheden in Westfriesland O Ik wil teruggebeld worden over... Naam bedrijf: Telefoon overdag: BEDRIJFSREGIO WESTFRIESLAND Stuur deze-bon ongefrankeerd op naar: BedrijfsRegio Westfriesland, Antwoordnr. 7135,1620 VB Hc y

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 20