wonen Wonen Wonen Wonen Wónen Wónen A 'i9 Bedrijfsruimte te huur 2 DE LEEUW Wonen met allure 498.000,- vraagprijs op aanvraag 895.000,- 775.000,- 1.050.000,- Leiden Zuid-Weit N3 Oranje Van der Meer Een goede taxatie levert geld op! «DE LEE ZATERDAG 20 MEI 2000 Vraagprijs op aanvraag. Hogere prijsklasse. Zoeterwoude-Dorp, Weipoortseweg 51 Landelijk gelegen woonboerderij (perceelopp. 1541 m2) aan doorgaand water gelegen. Zodra u binnen komt voelt u de charme van deze in oude stijl gerenoveerde boerderij! De boerderij is gunstig gesitueerd tov de A4 (A'dam-Den Haag) en de N11 (Leiden-Alphen). p§Ü Globale ind. bgg: woonkamer, toilet, CV- ruimte. Badkamer, bijkeuken, zitkamer en woonkeuken. 1e Verd.: ruime overloop, 3 slaapkamers (mog. 4). Bergruimte en 2e toilet. Verder een zeer fraai aangelegde tuin met diverse bijgebouwen; dubbele carport met parkeerplaats, botenhuis met boot, atelier, grote schuur, 3 houtopslagruimtes, een kas en een kippenhok. Uitgebreide brochure beschikbaar. Hoofddorp, Ridderburgpark 57 Puur WOONGENOT zult u ervaren in dit 3-kamer- appartement van ALLURE met lift en maar liefst 2 balkons. Ideaal gesitueerd in het architectonisch fraaie complex "Carthago" grenzend aan en uitzicht biedend op een groen recreatiegebied in wording. LEEFRUIMTE in en om de woning! Dit appartement heeft namelijk een woonkamer met erker van ca. 55m2 incl. de open keuken. Voorts kunt u niet alleen 's ochtends en 's middags van de zon genieten op de twee ruime balkons, maar kunt u 's avonds een wandeling in het aangrenzende recreatiegebied maken. De grote hal met videobewaking en de 2 ruime slaapkamers mogen royaal genoemd worden en de badkamer luxe. Tevens is er een aparte ruimte voor de CV-ketel, berging en wasruimte. Oplevering in overleg, kan snel. Vanuit een groot gedeelte van deze woning kunt u genieten van het schitterende uitzicht over de Nieuwkoopse plassen. De b.g. is v.z.v. een leistenen vloer met vloerverwarming, royale garage, een werkkamer, een woonkeuken, bijkeuken met keukenblok alsmede de fraaie, watergerichte woonkamer met gezellige open haardpartij. De 1e et. is ingedeeld in een drietal slaapkamers en een (d.m.v. de vide bij de kamer betrokken) werkkamer met ook een schitterend uitzicht op de plas! De badkamer met marmer is betegeld en v.z.v. een dubbele wastafel, ligbad en apa douchecabine, de separate wasruimte en toilet. De ouderslaapkamer en de overloop is het dakterras welke| de waterzijde is gelegen. Via een vlizotrap bereikt u d royale 2e et., welke is te gebruiken als bergzolder of aj extra slaap- c.q. hobbyruimte. Leiden, Goudkarper 5 Keurig onderhouden 2 onder 1 kapwoning met voormalige garage welke deels bij de woonkamer is getrokken (54m2) en inpandige berging. Zeer fraai aangelegde tuin gelegen aan watertje en wandelgebied richting Kager- plassen. Luxe open keuken met inbouw apparatuur. 1e Verd: 4 slaapkamers, bad kamer met ligbad, douche, wastafelmeubel en dakterras. 2e Verd: bergruimte, wasruimte en ruime L-vormige slaapkamer. Tevens zijn er twee parkeerplaatsen aan de voorzijde! Alphen a/d Rijn, Boliviastraat 7 Deze fraai afgewerkte en perfect onderhouden 2/1 kap herenhuis met vrijstaande garage en zeer mooie ligging tegenover een vijverpartij geeft u een absoluut vakantiegevoel! De woonkamer (50m2) is v.z.v. een plavuizen vloer met vloerverw. en een schuifpui naar de schitterende tuin op het zuid/oosten. De royale, luxe siematic keuken in praktische opstelling is uitgevoerd in de kleuren zwart en wit en beschikt over diverse inbouwapp.. Door de aangebrachte luifel kunt u beschut de vrijst. stenen garage bereiken. De 1e et. is ingedeeld in een keurige bad kamer met ligbad, douche en wastafel. Eveneens treft u hier 2 slaapkamers en een separaat toilet aan. Op de 2e et. kunt u gebruik maken van nog eens 2 slaapkamers, een royale voorzolder (c.q. studieruimte) en een aparte wasruimte. Tevens krijgt u van hieruit toegang tot de bergvliering. Halfvrijstaande villa in landhuisstijl (1987), gelegen in jonge groene wijk aan een watertje. Een royale tuin gelegen op het zuid/westen vzv tuinhuis en achterom. Ind.: hal met plavuizen, toilet met fonteintje, doorgang naar berging en bijkeuken. Ruime woonkamer (ca. 53 m2) met spachtelputz, open haard, eiken parketvloer en trap naar de studeerkamer. Woonkeuken vzv diverse apparatuur. 1e Verd.: overloop, witte badkamer met douche en toilet, 2 slaap kamers aan de voorzijde, studeerkamer. Grote ouderslaapkamer met eigen badk vzv ligbad en vwt. Grote bergruimte. 2e Verd.: voorzolder (kamer mogelijk), slaapkamer met CV ruimte. Genoemde prijzen zijn vraagprijzen. Houdt u er rekening mee dat hier de kosten koper nog bij komen. N Openingstijden maandag t/nfi vrijdag van 09.00 - 17.30 uur* Zaterdag 10.00 - 13.00 uur Alphen a/d Rijn Europaplein 2 Hoofddorp Kruisweg 1031 Katwijk Andreasplein 14 Lelden Molenwerf 4-6 Rijnsburg Rijnsburgerweg 100 071-405 16 16 Internetadres http.//www deleeuw nl 0172-47 74 76 023r562 02 82 071-407 61 44 071-514 20 45 *ln Leiden zijn wij tot 19.00 uur geopend. Wij bouwen 5 nieuwe flexibele bedrijfs-kantoorruimte, van hoge kwaliteit, met eigen voorterrein en mogelijkheid van een inpandige goederenlift. (Aanpassingen tijdens de bouw zijn bespreekbaar). De vijf hallen zijn gelegen aan het goed bereikbare industrieterrein Rooseveltstraat 14 te Leiden Verhuurbaar vanaf 200 tot 2000 m2 Voor bezichtiging, info R. H. Breedveld sr. jr.: 06 - 50631473 E-mail: rhbreed@xs4all.nl w Oplevering augustus 2000. i Parck Kerckewerve Oegstgeest Te koop 48 luxueuze appartementen In het park van het "Zendinghuis" aan de Leidsestraatweg 11 te C wordt binnenkort gestart met de verbouw van het zendinghuis en met de nieuwbouw van in totaal 48 zeer riante appartementen. Oppervlaktes: van ca. 110 m2 tot 215 m2. Prijzen vanaf ca. ƒ840.000,-. Een project van Maarssen's Bouwbedrijf MAKELAARDIJ Willem de Zwijgerlaan 12 Oegstgeest Zeer sfeervol en perfect onderhouden, helft van dubbel vooroorlogs herenhuis, op zeer goede locatie in Oud Oegstgeest. Vrijstaande stenen berging, vrije knusse tuin op zuidwesten. Gehele woning hard houten kozij nen en dubbel glas. Gestucte hoge plafonds met orna menten, enkele glas in lood ramen. Indeling: entree, vestibule, hal, grote living met aanbouw met schuifpui, open haard, massief hard houten scheepsdelen par ket. Hal en keuken marmeren vloertegels. 1e verdie ping: 3 slaapkamers, waarvan 1 met groot terras, bad kamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. Vaste trap naar 2e verdieping, 2 royale slaapkamers. Vliering. C.v/w.w. combi. 989.000,- Op een groene en landelijke lokatie, staat deze moder ne, vrijstaande semi-bungalow met grote vrijstaande garage voor 4 auto's op ruim 1000 m2 grond. Om zoomd door bomen en een fraaie tuin rondom de wo ning is dit een unieke plek te noemen. Indeling: entree, hal. vernieuwd toilet met fontein, lichte zonnige woon kamer, royale open eetkeuken in hoekopstelling met in- bouwapparatuur. Bijkeuken t.b.v. wasmachine. Vanuit de gang zijn 3 slaapkamers bereikbaar. De badkamer is eveneens vernieuwd en heeft een ligbad/douche en een wastafelmeubel. De zolder is bereikbaar via een vlizotrap en is geheel bevloerd en biedt plaats aan zeer veel bergruimte en de CV-installatie. Vraagprijs f. 1.150.000- k.k. Weet u dat er maar liefst honderden hypotheekvarianten zijn, allemaal met hun eigen specifieke,voor- en nadelen. Veel mensen laten zich afschrikken door de ogenschijnlijke jungle van hypotheken en hypotheekadviseurs. Dat hoeft niet, want wij kennen de weg. Graag laten wij onze klanten aan het woord. Zij weten dat wij anders werken dan anderen. E** HWN -« iT - Lammermarkt 208-210 2312 CW Leiden Tel 071 514 54 52 Voor in Leiden, nabij Molen De Valk. 'HWN Hypotheekcentrum West Nederland werkt echt anders' 'Wij hebben sinds een paar maanden ons eigen huis. De periode voor de uiteindelijke koop vonden we echt spannend, want we waren letterlijk verliefd geworden op de te koop staande woning, maar we hadden nog geen idee hoeveel geld wij konden lenen. Wij zijn vervolgens met een aantal banken en hypotheek adviseurs gaan praten en werden steeds onzekerder. Verschillende adviezen, onbekende maatschappijen en grote verschillen in maandbedragen. Uiteindelijk zijn wij via via terecht gekomen bij HWN Hypotheekcentrum West Nederland. Zij namen echt de tijd voor ons. We wisten na verloop van tijd.precies wat we wel en niet wilden. De uiteindelijke offerte paste exact bij onze wensen en zij hebben zelfs onze belasting aangifte geregeld!' fW/N bedankt! Madeion Verdegaal Marco van Trigt Taxeren Is vakwe Uw huis laten taxeren voor bijvoorbeeld de verkoop, eer hypotheek of een De Leeuw Taxateurs weten ut woning op de juiste waarde schatten. Dankzij onze gespecialiseerd kennis van de woningmarkt besparen wij u tijd én geld; met een professionele taxati die iedere geidverstrekker accepteert. Rijnsburg tel 071 Katwijk tel 071' Hoofddorp tel 023' Sassenheim, Postkoets 7 Voorschoterweg 26-A Valkenburg

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 56