Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Technisch commercieel medewerker MA/ Technisch commercieel medewerker MA/ Electro Automatisering Smelt AVIAPARTNER bierman WELK PRODUCT VERKOOP JE LIEVER? ERDAG 20 MEI 2000sis Goede monteurs m/v zitten bij ons al snel in de lift. Thyssen De Reus is een onderneming die zich, onder de vlag van het Duitse Thyssen-Krupp concern, bezighoudt met advies, ontwerp, productie, montage, onderhoud en reparatie van liften, roltrappen en interne transport systemen. Thyssen De Reus behoort (met circa 400 medewerkers) al bijna een halve eeuw tot de grotere liften leveran ciers in Nederland en is onder meer één van de grootste producenten van trapliften in Europa. Thyssen De Reus zoekt aankomend en ervaren monteurs m/v die, afhankelijk van kennis, ervaring en belangstelling, gaan werken als lift- of servicemonteur. Liftmonteurs worden in teamverband ingezet bij de montage of ombouw van liftinstallaties op diverse locaties. Servicemonteurs zijn verantwoordelijk voor het optimaal functioneren van liften in hun 'eigen' onderhoudsrayon. Functie-eisen - Een opleiding op MTS-E niveau of een door ervaring verkregen gelijkwaardig Thyssen De Reus BV Thyssen De Reus biedt: - Een aantrekkelijke functie met prima groeimogelijkheden. - Een vast dienstverband. - Een uitstekend pakket arbeidsvoor waarden, waaronder een onkosten vergoeding en een bedrijfsauto, die je ook privé kunt gebruiken. - Plaatsingsmogelijkheden in diverse regio's. - Een gedegen praktijkopleiding en de mogelijkheid om vakgerichte cursus sen te volgen. Als het UP t" moet met je carrière, kom dan nu in beweging en schrijf een korte sollicitatiebrief naar onderstaand adres, t.a.v. de heer M. van der Laan (Hoofd Personeelszaken). Voor meer informatie is hij tijdens kan tooruren ook telefonisch bereikbaar op 0180-530288. Je kunt ook onze web site bezoeken (www.tlk.nl). Thyssen De Reus BV Postbus 4 2920 AA Krimpen aan den IJssel E-mail: thyssencpp@compuserve.com Electro Automatisering Smelt, een werkmaatschappij van N.V. Twentsche Kabel Holding heeft 11 vestigingen in Nederland en vertegenwoordigt de topmerken voor industriële automatisering en E-installaties, o.a. Siemens, plc-besturingen en laagspanningsschakelmateriaal, Carlo Gavazzi, bewa- kingsrelais. sensoren, solid state relais. Danfoss, statische frequentieomvormers, TKF, installatie-, instrumentatie- en glasvezelkabels. Voor onze vestiging in Benthuizen zoeken wij op korte termijn een Voor de verkoop binnendienst Voor de buitendienst in het rayon Zuid-Holland Wat wij van u verwachten: MTS- of gelijkwaardige opleiding richting elektronica of elektrotechniek. Een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. In staat om zelfstandig te werken en beslissingen te nemen. Wat kunt u van ons verwachten: Een zeer afwisselende baan in een gemotiveerd team en een prima collegiale sfeer in de organisatie. Veelzijdige en hoogwaardige interne technische scholing. Dus ruime mogelijkheden om persoonlijke talenten te ontwikkelen, Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Verbreepark 19, 2731 BR Benthuizen Heb je plezier in je werk en vind je net als wij een gezellige werksfeer belangrijk? Natuurlijk wil je goed betaald worden en werktijden daar komen wij samen wel uit. Eigenlijk moet je dan bij ons komen werken. Je kunt direct beginnen als: HAARSTYLIST m/v Laten het e i op rijtje zetten: ervaring een topsalaris Afh. van leeftijd Spaarloon- en premiespaarregeling Reiskostenvergoeding S>< Bedrijfskleding Bonusregeling X Cursussen Onze dames- en herenkapsalon (pas gemoderni seerd en voorzien van air-conditioning) ligt aan het Wethouder Hillenaarplantsoen in Rijswijk tussen het Station en het Winkelcentrum In de Boogaard. Makkelijk met openbaar vervoer te bereiken. Ben je toe aan een andere omgeving en nieuwe collega's? Kom dan eens praten en neem contact op met Hans of Marie-Antoinette van Gelderen. Telefoon na 19.00 uur: 070-3940819 of tijdens openingstijden van de salon op dinsdag tot en met zaterdag tot 18.00 uur.Telefoon: 070-3948326 Tevens hebben wij een plaatsingsmogelijkheid voor een LEERLING die verder in het vak wil worden opgeleid. Rijnlands Zeelwspitium Mytyl/Tyltylschool "De Vierbot" zoekt voor het komend schooljaar een klasseassistent (m/v) „wIwr klasseassistent (m/v) voor ,lc I 'SC)->if(lcliii£ voor IX uur per weck leerkracht (m/v) medewerker administratie (m/v), Na; >,.1 voor lichamelijk cn lichamelijk/vt :n van 3 tor 2(1 jaar. I)c school telt ca inctic biedt de school ambulance begi liere basis en voortgezet onderwijs. inde-lijk O leerlinger Functie-eisen administratief medewerker: - relevante opleiding op mbo-nivcau. - computerervaring o.a. Wl> en Word: - in staat om zelfstandig en accuraat te werken: - kun i 13.11 Taken klasseassistenten: (MCi-afdeling) of van 15 d US-jarige vso-leer (VSO-afdeling): - pedagogische activiteiten: - activiteiten gericht op klasse- en schoolorgar voorbereiding projecten, toezicht leerlingen) Taken leerkracht: - les groep 1 iclijk g Dienstverbanden: - klasseassistent MG-afdeling: tijdeli|k ter vervanging van - klasseassistent vso-afdeling: tijdelijk ter vervanging var verlof met uitzicht op een vast dienstverband; - leerkracht; tijdelijk ter vervanging van zwangerschapsv - administratief medewerker: voor de duur van 1 |aar m vast dienstverband. Inlichtingen en sollicitaties: i zieke collcg. (angerschapy Taken administratief medewerker: - samen met een collega doen van de schooladminisi - bedienen van de telefoon, ontvangst bezoekers. Functie-eisen klasseassistenten: - werk- of stagebegelciding met leerlingen in het spc Functie eisen leerkracht: iliclu mevrouw A. Kuijper. directeur "De Vierbot". telefbc - schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vit.u van de functie waarnaar u solliciteert, kunt u binnet verschijnen van deze advertentie richten aan: Bestuur van "De Vierbot" Drieplassenweg 17 2225 JJ Katwijk i (071)40 60 280; aal onder THE NETHERLANDS De AviaPartner group levert op 27 luchthavens in Europa afhandelingsdiensten, waaronder passagiers-, bagage- en platformdiensten. Sinds juli 1999 is AviaPartner ook in Nederland actief met als klanten Continental Airlines, Iberia, Cathay Pacific en Finnair De dienstverlening van AviaPartner kenmerkt zich door hoge constante kwaliteit, innovatie en flexibiliteit. Door een forse uitbreiding van ons klantenbestand zijn wij op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten voor de volgende functies: Voorlieden Ramp en sleper-chauffeurs Functie-eisen: - LBO-nivo - Goede beheersing Nederlandse taal - in bezit van rijbewijs B Medewerkers Bagage Tracing Functie-eisen: - Min. MBO-nivo - Goede beheersing van Nederlandse- en Engelse taal - Affiniteit met computers - Representatief, vriendelijk en geduldig. Passage Medewerkers Functie-eisen: - HAVO/MBO-nivo - Goede beheersing van Nederlandse- en Engelse taal tweede vreemde taal is een pre - Representatief, vriendelijk en geduldig. Voor alle functies geldt: Schiphol binnen een uur kunnen bereiken, collegiale instelling en goedi teamverband kunnen werken. Je kunt solliciteren door een korte, bondige sollicitatiebrief met CV te sturen naar: Jaap Melchers Postbus 75629 1118 ZR Luchthaven Schiphol of faxen naar: 020-4067796 AANPASSINGSBEDRIJF BIERMAN BV is gespecialiseerd in het aanpassen van auto's en busjes voor rolstoelgebri ike en mindervaliden. Ons bedrijf groeit gestaag, momenteel werken er bij ons 24 mensen. Naast de Nederlandse marki pj sen wij auto's aan voor Engeland, België en Duitsland. Door onze groei hebben wij per direct de volgende vacatures. ASSISTENT AUTOBEKLEDER Hij/zij assisteert in de autobeklederij bij het bekleden van auto's. Hierbij worden ook verschillende onderdelen gemonteerd. Het is licht en afwisselend werk. Leeftijd: tot 22 jaar Technisch opleidingsniveau gewenst MAGAZIJNMEDEWERKER Hij/zij assisteert de magazijnbeheerder bij het verzenden van de dagelijkse bestellingen. Tevens worden goederen in ontvangst genomen en uitgepakt. Licht montagewerk hoort ook bij het takenpakket. Leeftijd: tot 22 jaar. Rijbewijs gewenst. Wij bieden een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden binnen een enthousiast team medewerkers. Bel of schrijf naar: MEDEWERKER OMBOUW BUSJES Specifiek voor het ombouwen van busjes voor rolstoelvervoer zoeken wij een medewerker met meerdere vaardigheden zoals lassen, hout bewerken en elektro. Het werk bestaat uit het monteren van rolstoelvergrendelingen, rolstoelinrijmogelijk'iedi het plaatsen van extra kachels, stoelen etc. Leeftijd: tot 25 jaar. Afgeronde voortgezette technische opleiding. LEERLING CARROSSERIEBOUWER Deze functie betreft het aanpassen van auto's voor individueel rolstoelvervoer. Het is verantwoordelijk werk, waarbij goede lasvaardigheid en redelijk autotechnische kennis de basisvoorwaarden zijjn. %J) aanpassingsbedrijf AANPASSINGSBEDRIJF BIERMAN BV T.a.v. de heer R.P. Wijntjes Jacoba van Beierenweg 312215 KT Voorhout Tel. 0252-210611 Internet: www.biermanab.nl - E-mail: bierman@etrade.nl OOK VOOR HERINTREDERS IS ER WERK AAN DE VAKANTIEWINKEL Parttime Telefonisch Reisadviseuses Voor sommigen geeft het aanmeten van het juiste brilmontuur meeste uitzicht op voldoening. Maar vind jij het veel interessanter een klant een snorkelvakantie verkopen op een Bounty eiland de Malediven? Dan is een part time baan in de reis- en vakantiebranche iets voor jou. En waarom dan niet meteen bij D-reizen in Leiden (dichtbij NS station)? Met meer dan 125 vakantiewinkels en 6 telefonische verkoopafdelingen verspreid over heel Nederland en met ruim 1000 mensen in dienst zijn wij één van de bekendste reisaanbieders. En in elk geval de grootste, onafhan kelijke reisbureau-organisatie van het land, D-reizen groeit verder Het gaat goed met D-reizen, maar het kan altijd nog beter, vin den wij. Het is dan ook onze ambitie om door te groeien. Natuurlijk wel met behoud van onze kwaliteitseisen, die behoorlijk hoog zijn. Onze professionele instelling en prima werksfeer zijn daarbij een goede hulp. Net als een ultramodern automatiseringssysteem. En wat dacht je van het uitgebreide opleidings- en trainingspro gramma. We willen nu eenmaal graag medewerkers die weten Vakkennis niet nodig, verkoopervaring wel Waar we nog wel behoefte aan hebben, zijn enthousiaste part timers (v/m) die hun verkooptalenten kwijt willen in de functie van telefonisch reisadviseuse. Ervaring in de reisbranche is natuurlijk meegenomen, maar geen voorwaarde, want voor een gedegen inter ne training wordt gezorgd. Bovendien kun je bij ons je SEPR 1 diplo ma behalen Zolang je maar ervaring hebt in verkopen en het leuk vindt om klanten een goed advies te geven. Enthousiast en geinte resseerd, want de klant staat bij ons centraal. In de praktijk betekent dit dat je jezelf geen moment hoeft te vervelen. Je hebt te maken met flexibele werktijden (we zijn 7 dagen per week van 08.00-22.00 uur geopend), die we graag in overleg met jou afspreken. En verder krijg je prima arbeidsvoorwaarden, korting op reizen, leuke collega's en de mogelijkheid om jezelf te ontplooien. Pak die telefoon! Heb je een MBO diploma en wil je meegroeien met ons, bel dai. nu voor het opvragen van een informatiepakket en een sollicitatie formulier, 0800-0632 Dus pak die kans, pak de telefoon! Of schrijf naar D-reizen Vakantiewinkels, Miranda Eikhoudt: Postbus 2161, 2301 CD Leiden

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 46