Personeel Personeel Personeel Personeel Persone L <33 f/etlanden medewerkers Bedrijfsverpleegkundige Vlietlanden verzorgenden/verpleegkundigen ZATERDAG 20 MEI 2000«el De Koninklijke Marine is een van de grotere werkgevers van Nederland. Zo'n 18.000 burger medewerkers en militairen vinden hier boeiend en verantwoordelijk werk. De sinds eind 1998 gecertificeerde Arbodienst Koninklijke Marine werkt vanuit meerdere vestigingen in Nederland en het Caribisch Gebied nauw samen met de Geneeskundige Dienst Zeemacht. Voor de vesti gingen in Den Haag en Den Helder zijn we momenteel op zoek naar twee fulltimers (v/m) en voor de vestiging in Katwijk naar een parttimer (v/m) die aan de slag willen als Binnen een bedrijfsgeneeskundig team werkt u samen met een bedrijfsarts en een verzuimbegeleider voor burgerpersoneel van de Koninklijke Marine. U fungeert zelfstandig als aanspreekpunt voor Arbo- aangelegenheden, waarbij u tevens een informerende en voorlichtende taak vervult. Daarnaast verricht u medisch-ondersteunende werkzaamheden bij arbeidsgezondheidkundige onderzoeken. Samen met de arbeidshygiënist of zelfstandig voert u onderzoeken uit naar werk en werkomstandigheden van zowel burgerpersoneel als militair personeel. Daarbij werkt u nauw samen met militaire artsen, zieken verplegers en veiligheidsdeskundigen. U bent in het bezit van het diploma Verpleegkundige A en B of hbo V, aangevuld met de opleiding tot Arbo-verpleegkundige. Daarnaast heeft u rijbewijs B. U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden en een flexibele instelling. Verder vindt u het een uitdaging om voor en met burger personeel en militair personeel te werken. Een verantwoordelijke en afwisselende functie binnen de veelzijdige marineorganisatie. Afhankelijk van uw leeftijd en ervaring bedraagt het bruto jaarsalaris maximaal circa f 69.000,- (schaal 8 BBAD), inclusief 8% vakantietoeslag. Verder mag u rekenen op minimaal 23 vakantiedagen plus 12 ADV- dagen per jaar. Bovendien kunt u gebruikmaken van een uitgebreid pakket studiefaciliteiten om uw vakkennis up-to-date te houden en uit te breiden. Meer informatie over deze functie kunt u inwinnen bij het plaatsvervangend hoofd van de Arbodienst Koninklijke Marine, de heer KTZAR DH Kramer, telefoon (070) 316 25 46. Bij personeelsconsulent de heer ing. C.A.A.M. van Winsen, telefoon (070) 316 30 79, kunt u terecht met vragen over de solli citatieprocedure. In het kader van het emancipatiebêleid streeft het ministerie van Defensie naar het in dienst nemen van meervrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheid worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie sturen naar de Bevelhebber der Zeestrijdkrachten, stafafdeling Burgerpersoneel, t.a.v. de heer ing. C.A.A.M. van Winsen, postbus 20702, 2500 ES Den Haag. I K f De /Marine. Helemaal zo gek nog niet. is Ti CHTING ZORGCEMTRA! Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlening in Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijck, Woon- en zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foreschate. Zorgcentra Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behandeling aan somatische en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. De totale capaciteit van Zorgcentra Vlietlanden bedraagt circa 350 intramurale bewonersplaatsen, zo'n twintig dagbehandelingsplaatsen en een flink aantal aanleunwoningen. Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 430 mensen. Zuydtwijck zoekt nog enkele of anders opgeleiden (fulltime/parttime) voor de psychogeriatrische afdeling met de leefstijl Werken Beroep Werken Beroep Binnen de afdeling Werken Beroep wonen mensen waar werk, beroep of een eigen zaak een belangrijke plaats in het leven heeft ingenomen. Het dagritme is hier in het verleden vaak op afgestemd geweest. Dat dagritme, die leefstijl, proberen wij zoveel mogelijk te benaderen De afdeling heeft plaats voor 30 bewoners. Net zoals op de andere woonafdelingen binnen Zuydtwijck wordt er binnen de afdeling Werken Beroep gewerkt volgens de ideeën van de belevingsgerichte zorg. Centraal in de belevingsgerichte zorg staan zowel de beleving van de bewoner als die van de verzorgende en de interactie tussen beiden. Zuydtwijck zoekt; Wij zijn op zoek naar verzorgenden/verpleegkundigen of mensen met een aanverwante beroepsopleiding binnen de gezondheidszorg met affiniteit voor deze doelgroep en die mee willen werken aan de invoering van belevingsgerichte zorg. Een professionele beroepshouding met goede sociale en contactuele eigenschappen behoren tot jouw standaarduitrusting. Daarnaast zijn zelfstandigheid, inlevingsvermogen en verantwoordelijkheidsgevoel eigenschappen die jij bezit. Zuydtwijck zoekt Zuydtwijck biedt; Een werkplek binnen een organisatie die volop in ontwikkeling is en waarbij jij mede die ontwikkelingen vorm kunt geven. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Het salaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. uydtwijck biedt Belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief naar de afdeling PO&O van Stichting Zorgcentra Vlietlanden, A. Noordewierlaan 50, 2324 KS Leiden. Wil je meer informatie, neem dan contact op met Renate Borst, afdelingshoofd, of met Carine Schiks, zorgmanager, telefoonnummer 071-579 83 00 Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuydtwijck Aaltje Noordewierlaan 50 2324 KS Leiden iCHTiNG ZORGCENTRA! Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlening Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijck Woon- en zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foreschate Zorgcentra Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behandeling aan somatische en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. De totale capaciteit van Zorgcentra Vlietlanden bedraagt circa 350 intramurale bewonersplaats zo'n twintig dagbehandelingsplaatsen en een flink aantal aanleunwoning! Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 430 mensen. Zuydtwijck zoekt voor een chronisch somatische afdeling Voor één van de twee chronisch somatische afdelingen zijn wij op zoek naar enthousiaste zorgassistenten/verzorgenden/v-r- pleegkundigen (fulltime/parttime) die samen met ons vorm willen geven aan de verdere invoering van belevingsgerichtj zorg binnen ons verpleeghuis. Op de chronisch somatische afdelingen staat wonen centraal. De bewoner krijgt, waar mogelijk, ruimte en ondersteuning om de eigen leefstijl voort te zetten, met behoud van eigen normen en waarden. Kwaliteit van leven en hoe de bewone- dit beleeft staan voorop. De afdeling wordt gezien als een woon- en leefgemeenschap waar verzorgenden deel van uitmaken Samenwerking, scholing en een personeelsformatie die afgestemd is op de te leveren zorg hebben een hoge prioriteit. 1 De afdeling Belevingsgerichte zorg;| Net zoals op de andere woonafdelingen binnen Zuydtwijck wordt er binnen de chronisch somatische afdelingen gewe/ volgens de ideeën van de belevingsgerichte zorg. Centraal in de belevingsgerichte zorg staan zowel de beleving van bewoner als die van de verzorgende en de interactie tussen beiden. Het resultaat van deze werkwijze zal naast een verhoging van de kwaliteit van zorg, ook een verdere professionaliseri van de zorgsector en gelijkwaardigheid aan de behandeldisciplines teweeg brengen. Belevingsgerichte Wij zijn op zoek naar mensen met een diploma verpleegkundige, (zieken)verzorgende of zorgassistent (niveau 4, 3, 3IG of; die zich in willen zetten voor de bewoners en mee willen werken aan de invoering van de belevingsgerichte zorg Een professionele beroepshouding met goede sociale en contactuele eigenschappen behoren tot jouw standaarduitrustin Daarnaast zijn zelfstandigheid, inlevingsvermogen, verantwoordelijkheidsgevoel en oordeelsvorming eigenschappen die jij be; 1 Zuydwuck zoekt Zuydtwijck biedt; Een werkplek binnen een organisatie die volop in ontwikkeling is en waarbij jij mede die ontwikkelingen vorm kunt gevEn De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Het salaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Een dag meelopen op de afdeling behoort tot de mogelijkheden. 1 Zuydw :k biedt RolnnnctollinnT Zuydtwijck zoekt; Stuur dan een sollicitatiebrief naar de afdeling PO&O van Stichting Zorgcentra Vlietlanden, A. Noordewierlaan 50, 2324 KS Leid-n Wil je meer informatie, neem dan contact op met Jopie Mooyman, afdelingshoofd, of met Jacinta van Harteveld, zorgmanagef telefoonnummer 071-579 83 00. Q v V>fV 1'8? 01C Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuydtwijck I Aaltje Noordewierlaan 50 2324 KS Leiden Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties s rL De democratische rechtsstaat bevorderen. Zorgen dat het openbaar bestuur gded werkt. Kwaliteit waarborgen van personeel en management in de rijksdienst. Waken over openbare orde en veiligheid. Onderhouden van de samenwerkingsrelatie met de Nederlandse Antillen en Aruba. Dat zijn de taken waar het ministerie van Binnenlands'e Zaken en Koninkrijksrelaties voor staat. Om dat goed te kun nen doen in een ingewikkelde maatschappij als de onze, is een alerte, dynamische en zakelijke organisatie nodig. Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties is zo'n organisatie. Dat stelt hoge eisen aan de medewerkers-op alle niveaus. Tegelijk bieden wij uitstekende perspectieven aan mensen met de juiste instelling. De departementsleiding van informatie voorzien: een baan voor een enthousiaste duizendpoot. Voor de Algemene Leiding/Bureau Secretetaris-Ceneraal zoeken wij een enthousiaste medewerker v/m (j6 uur per week). Het gaat om een functie op MBO-niveau, met een maximumsalaris van 4.735,- bruto per maand (salarisschaal 7). Standplaats Den Haag. Het Bureau Secretaris-Generaal (BSG) is verantwoorde lijk voor de beleidsmatige, secretariële en administratieve ondersteuning van de politieke en ambtelijke leiding van het ministerie. Binnen het BSG zorgt de nieuwe sector Administratie en Informatievoorziening (AIV) voor alle administratieve werkzaamheden. De sector AIV bestaat uit een hoofd, twee medewerkers Administratie en Informatie voorziening, een ondersteunend medewerker Administratie en Informatievoorziening, een secretaresse Bureau Secretaris- Generaal en een kamerbewaarder. Medewerker Administratie en Informatievoorziening Als medewerker Administratie en Informatievoorziening ben je precies op de hoogte van de informatiestroom naar de ambtelijke en politieke leiding. Vandaar dat je veel contacten binnen, maar ook buiten het departement hebt; je zorgt immers ook voor de administratieve begeleiding van de contacten met onder meer het parlement, de Nationale Ombudsman en het Kabinet der Koningin. Al die contacten zorgen voor veel afwisseling en leveren veel informatievragen op. Je beantwoordt die vragen, bepaalt de routing van stukken en vórmt dossiers. Soms moet je de mensen wijzen op het belang van het naleven van de regels. Je bent vaak met meerdere dingen tegelijk bezig, die bovendien op een bepaalde tijd af moeten zijn. www Je bagage je hebt een MBO-werk- en -denkniveau en ervaring op het gebied van documentaire informatievoorziening en bij behorende systemen.(GRS en workflowmanagement)Kennis van en ervaring met het werken bij een ministerie is een pre. Je bent een duizendpoot die van aanpakken weet; dat je flexi bel en stressbestendig bent spreekt daarom vanzelf. In je optreden naar anderen ben je tegelijk doortastend en tactvol Een positieve uitslag van een in te stellen veiligheidsonder zoek maakt deel uit van de procedure. Het ministerie wil n personen uit minderheidsgroepen geschiktheid genieten zij de voorkeur. 1, gehandicapten en dienst nemen Bij gelijke Interesse? Voor verdere informatie over het ministerie kun je onze website bezoeken: www.minbzk.nl, en voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met mevrouw S.Y.E. Vink, hoofd sector AIV, telefoon (070) 426 61 iS, of met mevrouw M. Mollèman, personeelsadviseur, telefoon (070) 426 66 74 je sollicitatiebrief met c.v kun je binnen veertien dagen sturen aan het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, t.a.v. mevrouw S.Y.E. Vink, hoofd sector AIV, Postbus 20011, 2500 EA Den Haag, kamer L315, o.v.v. vacaturenummer AL2000/01

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44