Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Tijd voor iets s BOSTON ItfiCLINICS Receptioniste - telefoniste Medewerker Kwaliteits Controle ZATERDAG 20 MEI 2000 De Van Spronseil Partners groep is een snel groeiende, op de horeca georiënteerde, organisatie. Wij zijn acief op het gebied van horeca- advies, personeel- en salarissystemen, administratieve dienstverlening, trainingen, werving selectie en detachering. Voor onze afdelingen Rollema Partners administratieve dienstverlening en Van Spronsen Partners personeel- en salarissystemen zijn wij op zoek naar: Administratief medewerkers fulltime en parttime Ben je net klaar met je opleiding of wil je eigenlijk al heel lang iets anders, maar komt het er maar niet van? Of ben je misschien een tijdje gestopt met werken vanwege de kinderenen en wil je nu wel weer aan de slag. Heb je een administratieve opleiding en/of ervaring op administratief gebied, ben je accuraat, heb je humor en teamspirit en wil je flexibele of juist vaste werktijden, parttime of fulltime, stuur dan een korte brief met je curriculum vitae naar Hans van Spronsen. Van Spronsen Partners Groep Hans van Spronsen Postbus 289 2350 AG Leiderdorp tel: 071-541 88 67 e-mail:info@spronsen.com Boston Clinics is een snelgroeiende internationale keten van laserklinieken. Onze missie is het aanbieden van laser/licht behandelingen voor huid en haar. De behandelingen worden uitsluitend uitgevoerd door huidtherapeutes en specialisten, middels protocollen, kwalitatief hoogwaardige apparatuur en 'quality management systems', in een constante formule en een klantvriendelijke atmosfeer. Boston Clinics heeft drie vestigingen in Nederland: Leiden, Hilversum en Valkenburg. Voor onze kliniek te Leiden zijn wij op zoek naar enthousiaste representatieve kandidates (parttime: max 25 uur) voor onze Customer Service (klanten service). De functie: Als customer service representative zullen uw werkzaamheden bestaan uit: informatie/voorlichting aan- en ontvangst van onze cliënten, afspraken maken, kasbeheer, archivering en verwerking van informatie. Uw profiel: U beschikt over een opleiding op MBO niveau, evt. secretaresse, uitstekende communicatieve vaardigheden, en een flexibele verzorgende instelling. Commerciële affiniteit, en kennis van Microsoft Office is een pré. Ons aanbod: Een uitdagende, afwisselende functie in een klantvriendelijke atmosfeer met uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een aantrekkelijk salaris, pensioen- en spaarloonregeling. Uitstekend bereikbaarheid via het openbaar vervoer (200 mtr van het C.S. Leiden). Heeft u interesse? Voor meer informatie kunt u zich wenden tot onze Clinic Manager Leiden: Nicole Akkers.. Uw schriftelijke sollicitatie, incl. CV kunt u binnen veertien dagen sturen naar: Boston Clinics Holding NV Nicole Akkers Clinic Manager Leiden Rijnsburgerweg 10, Poortgebouw 2333 AA Leiden Tel.: 071-5230303 VACATURE B.V. Administratie- belastingconsulenten Bedrijfsadvisering Gevestigd: Adviescentrum Veiling Flora Wij zijn op zoek naar een enthousiaste De werkzaamheden omvatten o.a.: verzorgen van de correspondentie ontvangen klanten telefoonbehandelingen facturering achivering diverse secretariële en administratieve werkzaamheden Ervaring met Windows 95, Excel en Word is noodzakelijk. Zin gekregen in deze afwisselende baan? Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk richten aan: Vacature B.V., Postbus 73, 2230 AB Rijnsburg. Vraagt met Spoed: Bedrijfsleider M/V Voor 38 uur (wisselende diensten) en enthousiaste Barmedewerkers M/V Bel voor info: Rob Helmich - 06 24204686 of Lidy v.d. Steen Ben Luykx 071 -5013022 Breestraat16 Leiden M.E.L. Benelux is een jong en snel groeiend bedrijf in de software branche. Om onze verkoopactiviteiten van een revolutionair relatiebeheersysteem uit te breiden zijn wij op zoek naar een enthousiaste freelancer: verkoper/adviseur Leeftijd min. 25 max. 65 jaar, rijbewijs 'B' auto in bezit, representatief uiterlijk, goede omgangsvormen, goede beheersing der Ned. Taal, Ervaring met div. computersoftware* ('is geen vereiste, wel een pré). Bent u geïnteresseerd en voldoet u aan het bovenstaand profiel, dan bieden wij u een zeer flexibele baan die u hoofdzakelijk thuis uitoefend! Een laptop GSM telefoon wordt u ter beschikking gesteld en u kunt rekenen op een zeer interessante bonusregeling. Schrijf of e-mail naar: Postbus 382 2350 AJ Leiderdorp van Vetsen <bqi N O TRANSPORT VRACHTWAGEN CHAUFFEUR Wij zijn een jong, dynamisch bedrijf met een jong wagenpark. Wij werken voor diverse opdrachtgevers, waar door wij zeer afwisselend werk hebben. Ter versterking van ons team, zijn wij op zoek naar een ervaren trailerchauffeur, welke in het bezit is van rijbewijs B, C, E en chauffeursdiplo- Wij bieden een afwisselende baan met o.a.: - hoofdzakelijk binnenlandvervoer - incidenteel buitenlandvervoer - vaste wagen Heeft u interesse? Bel voor meer informatie met dhr. A. C. M. van Velsen 071-5804124) of stuur uw sollicitatie brief met C.V. naar: A. van Velsen Transport, Oosteinde 26, 2266 HK Stompwijk Mentor Leiden (dochter maatschappij van Mentor Corporation Santa Barbara, Californië) produceert en ontwikkelt producten ten behoeve van Plastische Chirurgie. In een moderne productie omgeving werken onze medewerkers in hoge mate van accuratesse samen in een hecht teamverband aan de vervaardiging van onze producten. ««f* MENTOR Wij zoeken op korte termijn kandidaten voor de functie van: fulltime DE BAAN: De werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren van inspectie werk zaamheden volgens hoog ge stelde kwaliteitsnormen van half fabrikaten en eindproducten. Gewerkt wordt in een stofvrije ruimte of cleanroom waarbij spe ciale werkkleding is voorge schreven. WIJ VRAGEN: - Opleiding of ontwikkeling op MBO niveau - Een uitstekend gevoel voor kwaliteit en accuratesse - Gevoel voor humor WIJ BIEDEN: Naast een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een dertiende maand salaris. Je werkt in een informele werksfeer binnen een gezellig team. INTERESSE? Stuur je brief naar of neem contact op met: Mentor Medical Systems B.V., t.a.v. Marijke Walkers, Einsteinweg 5, 2333 CC Leiden. Telefoon: (071) 5215007. jfeAj 2004 °P slot G EMEENTE K AT W UK X Ten behoeve van bel Bureau Administratie zoeken wij Administratief Medewerker Sociale Zaken (36 uur per week) Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad. Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in de toekomst. De zee. het strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toeristen. Voor de ruim 40.000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar De afdeling Sociale Zaken, onderdeel van dc sector Samenleving, wordt gevormd door drie bureaus: het Bureau Algemene furidischc Zaken, het Bureau Financiële Hulpverlening Maatschappelijk Werk en het Bureau Administratie. Dit laatste bureau voert de financiële en boekhoudkundige admi nistratie die voortvloeit uit de toepas sing van sociale wetten en regelingen. Ook het applicatiebeheer van de afdeling Sociale Zaken behoort tot de taken. Uw functie houdt in dat u - jaaropgaven, declaraties en afdrachten van UVl's/belastingen v - de financiële verwerking verzorgt van instroom, doorstroom i - interne controlewerkzaamheden uitvoert; - in- en outputformuheren controleert; - de ontwikkelingen op het gebied van-de automatisering van de aldt Sociale Zaken op de voet volgt. - verantwoordelijk bent voor het applicatiebeheer. - lopende zaken afhandelt bij afwezigheid van de chef van het bureal alsmede overige voorkomende werkzaamheden. M1ZAO-BE, MBA of een gevordd Wij vragen - een diploma op MBO-r studie SPD; - ervaring op het gebied van automatisering [Civility Roccade], Word Excel. - kennis van het sociale zekerheidsstelsel; - een accurate en flexibele instelling Wij bieden Een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring van maximaal j bruto per maand (functieschaal 8) Bij blijvend goed functioneren isi salaris bereikbaar van maximaal6.090,- bruto per maand Nadere informatie kunt u inwinnen bij het hoofd van het Bureau Administratie, de N. Schaap, tel. 071-4062340 of bij de heer J A.C. Oskam, tel 071 Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 12 juni a.; de gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie Informal voorziening, Postbus 589. 2220 AN Katwijk onder vermelding v vacaturenummer 34S/00/01 op brief en enveloppe. U kunt uw brief ook faxen via nummer 071-4062397 of mailen via het internetadres: vacatures@katwijk.nl irlnjlexibilite P&O'er/Beleidsmedewerker De Pensioen- en Uitkeringsraad (PUR) is een zelfstandig bestuursorgaan dat zich bezig houdt met uitkeringen en voorzieningen voor ruim 47.000 cliënten die in de Tweede Wereldoorlog ziekten en/of gebreken hebben opgelopen. Wij zijn een dynamische organisatie, die een brug slaat tussen slachtoffers van het verleden en de mogelijkheden van nu. De Raad toetst de aanvragen aan de huidige wetgeving en begeleidt de toekenning van vergoedingen en uitkeringen. Meer over onze achtergrond en werkzaamheden is te vinden op www.pur.nl De afdeling P8tO speelt in de ontwikkeling van de organisatie - waarbij de kwaliteit van de dienst verlening voorop staat - een cruciale rol.Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een positief ingestelde, stressbestendige collega met een creatieve en inventieve geest, een acade mische werk- en denkniveau en een ruime ervaring met arbeidsrechtelijke vraagstukken. Een vaardige pen die gewend is beleidsnotities op te stellen is natuurlijk aanwezig - Tot het takenpakket worden de volgende activiteiten gerekend: - Invulling geven aan de verdere beleidsontwikkeling van de afdeling P&O; - Advisering in bezwaar en beroep bij rechtspositionele zaken; - Adviseren van het managementen de medewerkers met betrekking tot P&O-aangelegenheden; - Het deelnemen aan of leiden van projecten binnen de afdeling en in een breder verband binnen de Raad. De (secundaire) arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend en bieden o.a. de mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en opname in het ABP pensioenfonds. In beginsel gaat het om een aanstelling voor 32 uur per week. De salariëring ligt tussen de 5.568 en 7.676 bij een 36 urige werkweek. Uw sollicitatiebrief kunt u mailen naar pno@pur.nl of sturen naar ons postadres t.a.v. Bart Luttik. De selectiegespekken vinden plaats op 20 en 27 juni 2000. Voor meer informatie kunt u zich richten tot Bart Luttik (071-5356737) of Martin Ploeger (071-5356639) pensioen uitkeringsraad

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42