rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel L M U c mpo-team itzendbureau kc 20 MEI 2000 representatieve mmerciële jonge medewerker Zijn taak bestaat uit cn nacalculatie, ordervoorbereiding. contact met cliënten Jerc voorkomende werkzaamheden. De door ons gezochte man jeefl een middelbare- en grafische opleiding; spreekt cn schrijft ABN. Printhouse biedt goede interne opleiding c.q begeleiding coede vooruitzichten voor de juiste kandidaat. Schriftelijke sollicitaties richten aan Printhouse Drukkers Uitgevers bv T.a.v. de heer R. Matla Postbus 30 - 2250 AA Voorschoten Enthousiaste Parttime medewerkers en Hulpkrachten man/vrouw die: baan zoekt indelijk hoog in het vaandel heeft staan telend werk houdt werktijden prettig vindt liëne nastreeft irband wilt werken |I8 en 45 jaar is m wij u: kweek van 10/25 uur big volgens Horeca-CAO ■natie kunt u telefonisch reageren, -5178280 Innaar Fenny v.d. Veen tschriftelijke sollicitatie richten aan |W/R Holding, t.a.v. Mevr. A. Blonk, fc manager g 18, 3401 MJ IJsselstein. stigingsassistent m/v rWerknet in Leiden.Werknet is onderdeel van >-Team en richt zich op de structurele flexibilise- [van arbeidskrachten voor grote bedrgven in de stieke en foodsector. Als vestigingsassistente ben je intwoordelijk voor inschrijvingen en bemiddeling van tltomstige) uitzendkrachten.Voor deze leuke fulltime heb je een opleiding op mbo-niveau en beschik je goede communicatieve vaardigheden. Deze zelf- "rdige baan is per direct voor langere tijd. :ie:(071) 512 06 88, Martine Bos. Iden, Stationsplein 2I2 (atie medewerker m/v de gemeente Leiden. Het gaat om het taxeren van se panden in Leiden voor de WOZ waarde die :uw bepaald wordt Voor deze functie heb je een rij- s nodig en een auto omdat je, na een inwerkpe- zelfstandig op pad gaat.Verder beschik je over een o diploma. Deze fulltime baan is tot het eind van de KANTOOR HORECA/CATERING iteringmedewerkers m/v diverse locaties in om Leiden. De werkzaamheden taan uit het voorbereiden van de lunch, het net 1 van het restaurant gedeelte, eenvoudig kassa- n het bijhouden van het buffet. In Leiden zijn er i functies voor langere tijd, van maandag tot en ijdag, van 4 tot 6 uur per dag. Ben je gemotiveerd ien groep te werken, dan zijn er diverse mogelijk- Heb |e nog geen ervaring in de catering, dan aat de mogelijkheid om via Tempo-Team het OCC- loma te behalen. Ook als je maar enkele uren per «k beschikbaar bent, kun je informeren naar je moge- Celmedewerkers m/v 5-sterren hotel in Noordwijk. Er zijn diverse gelijkheden, zoals ontbijtmedewerker, roomservice, «medewerkers en banquetingmedewerkers. Jé bent Vriendelijk, flexibel en gemotiveerd om hard te *en Ben je in het bezit van zwart-wit kleding dan zijn fulltime mogelijkheden. Meer weten? Neem :t met ons op! >rmatie:(07l) 513 27 43, Iris Scheve "ten, Stationsplein 212 INDUSTRIE agazijnmedewerkers m/v 'verschillende bedrijven in Leiden en omgeving De kzaamheden bestaan onder andere uit orders pieken '«rzamelen. Heb je een heftruckdiploma of certificaat kou Je van aanpakken, meld je dan bij ons aan. We 'ellen je graag meer over de mogelijkheden! >rmatie:(07l) 512 64 43, Irma vanWensem ten, Stationsplein 212 1po-team STARS www.tempo-team.nl 'TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goe de komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. CENTRALE DIENSTEN Specialistische Opleidingen De afdeling Specialistische Opleidingen is onderdeel van de centrale dienst Bureau Opleidingen en Verpleegkundige Ontwikkelingen. De medewerkers van de afdeling richten zich op het ontwikkelen, organiseren en uitvoeren van specialistische vervolgopleidingen voor verpleegkundigen, de opleiding tot operatie-assistent, de opleiding tot anesthesie-assistent en de opleiding tot klinisch perfusionist. Tevens worden cursussen, bij- en nascholingen georganiseerd voor verpleegkundigen, operatie-assistenten, anesthesie-assistenten en kli nisch perfusionisten.Alle opleidingen, cursussen, bij- en nascholingen zijn in principe,toegankelijk voor medewerkers van andere zieken huizen. Deze opleidingen worden verzorgd voor cursisten van het LUMC en voor cursisten van de aan de opleidingen deelnemende zie kenhuizen. Binnen de afdeling Specialistische Opleidingen ontstaat een vacature voor een:' Cursusleider m/v (full-time) Vac.nr. 00.R. 14.20.LD met als direct aandachtsgebied de cursusleiding van de opleiding Kli nisch Perfusionist en de cursus Hematologie voor Verpleegkundigen. De cursusleider is verantwoordelijk voor de totale cursusorganisatie, de kwaliteit van het onderwijs en de inhoud van de betreffende spe cialistische opleidingen. Functie-inhoud: - zorgdragen voor de organisatie, ontwikkeling, uitvoering, voortgang en evaluatie van de opleiding Klinisch Perfusionist en de cursus Hematologie voor Verpleegkundigen en de daarbij behorende bij en nascholingen; - instrueren en overleggen met gespecialiseerde vakdocenten over de inhoud van de lessen en het bijstellen van het leerplan; - onderhouden van contacten met hoofden van afdelingen van het LUMC en de bij de opleiding aangesloten ziekenhuizen, met als doel het bevorderen van de afstemming tussen theorie en praktijk; - beleggen en leiden van docentenvergaderingen, betreffende leer resultaten c.q. voortgang van individuele en groepen cursisten; - beoordelen van onderzoeksverslagen, scripties, discussiestukken etc.; - organiseren van examens en eindgesprekken; - deelnemen op landelijk niveau aan diverse opleidingscommissies; - opstellen en plannen van onderwijsprogramma's; - bewaken van de kwaliteit van het onderwijs en zonodig ontwikke len en implementeren van onderwijsvernieuwingen. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V en/of Opleiding tot Ope ratie-assistent of Anesthesie-assistent, de Opleiding tot Klinisch Perfusionist; - bij voorkeur meerdere Specialistische Opleidingen; - tweede graads lerarenopleiding; - managementopleiding; - meerdere jaren ervaring als leidinggevende in een complexe gezondheidszorginstelling: - meerdere jaren ervaring in onderwijsgerichte activiteiten. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 6.546,- bruto per maand (schaal 10, RRAZ). Afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: Aanstelling vindt plaats in tijdelijk dienstverband voer een jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J. P M. Hoogeveen, hoofd Specialistische Opleidingen, en door mevrouw S. Defilet, cursusleider Specialistische Opleidingen (071 -517 66 68). FACILITAIR BEDRIJF Het Facilitair Bedrijf blijft in beweging. Wij streven naar continue ver betering en willen onze dienstverlening op tijd aanpassen aan de wij zigende vraag, waarbij ons kwaliteitsniveau nog verder verbetert tegen een acceptabel kostenniveau. Wij werken met 320 fte, ongeveer 400 mensen, aan de ondersteu ning van het primaire proces van het LUMC door het leveren van de volgende diensten met hulp van het servicepunt: bewaking (beveili ging en parkeerbeheer), inkoop en logistiek (goederenontvangst, transport, voorraadbeheer en inkoop), voeding (restaurant, centrale keuken, specifieke keukens en cateringservice), infra (onderhoud en instandhouding van gebouwen en installaties.'nieuwbouw), interne zaken (schoonmaak, linnen, afvalbeheer, beddencentrale, gebouw beheer, huisdrukkerij) en de apparatuurwerkplaats. Binnenkort worden hier de diensten instrumentele zaken en college- zalenbeheer aan toegevoegd. Secretariaat Facilitair Bedrijf Het secretariaat van het Facilitair Bedrijf bestaat uit 8 medewerkers met elk een specifiek taakgebied. In verband met het grote aantal part timers is waarneming en brede inzet een belangrijk item. Voor de directeur van het Facilitair Bedrijf zijn wij op zoek naar een: Managementassistent A m/v (32-36 uur per week) Vac.nr.00.S.I I.20.LD Functie-inhoud: - coördineert de werkzaamheden op het secretariaat en zorgt voor afstemming en een prettige werkomgeving; - verzamelt, completeert en bewerkt managementinformatie; - neemt zelfstandig deel aan projecten en denkt actief mee; - beheert agenda's, beoordeelt functionaliteit, duur en prioriteit, schermt zonodig af; - behandelt post, handelt zo veel mogelijk zelf af, verzamelt achter grondinformatie, voert correspondentie van algemene aard; - bereidt (management)vergaderingen voor, notuleert en/of maakt verslagen, bewaakt de voortgang van actiepunten en rappelleert zonodig. Functie-eisen: - MBO-secretariële richting; - opleiding managementassistent; - ruime secretariële ervaring; - stressbestendig, collegiaal; - denkt in oplossingen; - handig met Word. Excel, PowerPoint. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maxi maal f 4.658,- (schaal 7, RRAZ) bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Dienstverband: Tijdelijk dienstverband voor de duur van I jaar. met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Judith Toprakli, managementassistente, en door mevrouw ir. M. J. Verdier, directeur Facilitair Bedrijf (071 - 526 25 26). Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Klinische Oncologie Op het stafcentrüm van de afdeling Klinische Oncologie werken drie professoren, een tiental specialisten en vijf assistenten. Het secretariaat van het stafcentrum bestaat uit een management assistente en vier secretaresses, die ieder secretariële werkzaam heden verrichten voor hun vaste stafleden. Daarnaast heeft iedere secretaresse haar eigen specifieke taken. Binnen het stafsecretariaat is een vacature ontstaan voor een: Secretaresse m/v (25 uur per week. werktijden in onderling overleg in te roosteren) Vac.nr. OOK. I0.20.LD Functie-inhoud: Uitvoeren van alle voorkomende secretariële en administratieve werkzaamheden, zoals o.a,: - verzorgen correspondentie, notulen en publicaties, zowel in het Nederlands als in het Engels; - telefoon- en postbehandeling; - agendabeheer; - voorbereiden vergaderingen. Functie-eisen: Iemand met goede communicatieve vaardigheden en een dienstver lenende en flexibele instelling, die graag in een team functioneert en na een mwerkperiode zelfstandig en nauwkeurig karv werken in een soms hectische werkomgeving. - HAVO-niveau aangevuld met een secretariële opleiding; - uitstekende typevaardigheid; - goede kennis van en ervaring met het MS Office-pakket, met name Word; - uitgebreide ervaring met PowerPoint is een pré; - goéde beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel mon deling als schriftelijk; - kennis van de medische terminologie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.833,- bruto per maand bij een full time dienstverband. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw E. M. Stoopman, managementassistente (071 - 526 30 57). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ron de zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 2 Immunohematologie en Bloedtransfusie Binnen het project TACTICS (Transfusioffcassociated complications, transfusion induced complications) van de afdeling Immunohemato logie en Bloedtransfusie wordt patiëntgebonden wetenschappelijk onderzoek verricht op het gebied van de post-operatieve effecten van bloedproducten toegediend aan diverse diagnosegroepen. Het onderzoek vindt plaats in zowel perifere als ook academische centra (incl. het LUMC). In het LUMC spelen de medewerkers voor dit pro ject een grote rol in het beheren en analyseren van de onderzoeks gegevens en in de coördmatie'van de studie in de participerende zie kenhuizen De projectgroep zoekt per direct een. Secretaresse m/v (36 uur per week) Vac.nr. 00. W. 17.20.LD Functie-inhoud: - secretariële werkzaamheden; - tekstuele controle van uitgaande post; - organisatie van o.a. symposia en workshops; - concipiëren van formulieren en protocollen; - introductie van officemanagement en huisstijl (project). Functie-eisen: - secretarieel diploma, minimaal op MBO-niveau en/of relevante erva ring; - communicatieve eigenschappen; - organisatorische vaardigheden; - bekendheid met medische terminologie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.833,- bruto per maand (schaal 5, RRAZ), afhankelijk van leeftijd. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door Dr. J.A. van Hilten, landelijk trial coördinator (071 - 526 48 65). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ror- de zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepa sing Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33