Personeel Personeel Personeel 3 du PRIE CALCULATOR (M/V) ZATERDAG 20 MEI 2000 NTN Thuiszorg is opgericht in 1990 als landelijk werkende particuliere thuiszorgorgani satie. Vanaf 1995 heeft NTN een AWBZ erkenning als landelijk werkende kruis organisatie en als landelijk kraamcentrum. Vanuit 23 vestigingen, verspreid over geheel Nederland, verlenen ruim 3.500 zorgverleners alle vormen van thuiszorg zoals kraamzorg, ouderenzorg, ziekenhuisverplaatste zorg, terminale zorg en technische thuiszorg. Door de centrale aanstaring en de sterke regionale veranke ring is NTN in staat om de kwaliteit van de zorg op uniforme wijze te garanderen. NTN heeft met de meeste ziekenfondsen en particuliere ziektekostenverzekeraars langlopende zorgovereen- komsten gesloten. NTN wordt door de markt gezien als de meest prominente vernieuwen de thuiszorgorganisatie van Nederland en heeft een solide en professioneel imago. De flexibele zorginzet, de informele sfeer en de grote betrokkenheid van onze zorg verleners naar onze klanten hebben ertoe geleid dat NTN inmiddels uitgegroeid is tot de grootste kraamzorgorganisatie in Nederland. NTN Thuiszorg zet stabiele groei door in 2000 NTN Thuiszorg is een snelgroeiende en dynamische landelijk werkende thuis zorgorganisatie met een strategisch sterke marktpositie. Vanwege de snelle groei zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers die bij willen dragen aan de groei van NTN. Steeds meer verwijzers. zorgverzekeraars, zorginstellingen en cliënten weten ons te vinden. Met de meeste zorgverzekeraars hebben wij ondertussen langlopende overeenkomsten afgesloten over de uitvoering van kraam- en thuiszorg. Begin 2000 heeft NTN dan ook enkele nieuwe vestigingen in het land c en op korte termijn zullen nog meer nieuwe vestigingen worden geopend. Dit betekent een verdere verfijning van ons al uitgebreide netwerk van regio kantoren. Hierdoor zijn wij nog beter in staat onze cliënten en zorgverzekeraars van dienst te zijn en onze rol in de regionale gezondheidszorg te versterken. Wij zijn op zoek naar een aantal enthousiaste medewerkers die willen bijdragen aan de groei van NTN. Wil je inderdaad een bijdrage leveren aan deze groei? Voldoe je aan de gestelde eisen? Wil je een uitdaging aan? Dan ben jij diegene naar wie wij op zoek zijn. Het gaat om de volgende functies: Vestigingscoördinatoren (80-100%) Voor de regio's Den Haag en Leiden Jouw voornaamste taken bestaan uit het op stimulerende wijze leiding geven aan de dagelijkse werkzaamheden op de vestiging. Het op elkaar afstemmen van vraag en aanbod in de kraam- en thuiszorg en het op resultaatgerichte wijze realiseren van de vastgestelde doelstellingen. Je hebt contacten met relevante verwijzers en neem je initiatieven op het gebied van acquisitie, promotie, relatiebeheer en werving en selectie. Je hebt een HBO-opleiding en affiniteit met de gezondheidszorg. Je beschikt over leidinggevende ervaring. Een commercieel/dienstverlenende instelling is essentieel voor deze functie. Je beschikt over deze ervaring. Je bent stressbestendig en flexibel, Je vindt het een uitdaging om als verantwoordelijke mee te bouwen aan het succes van je eigen vestiging. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Thuiszorg. Werken bij NTN: Er is sprake van een informele, prettige sfeer, waar je geen nummer bent en waar initiatieven gewaardeerd worden. Betrokkenheid naar zowel collega's als klanten is een sleutelwoord binnen NTN. Fris, collegialiteit, open, direct, flexibel en humor karaktenseren onze organisatie. Bij NTN realiseren wij ons terdege dat jij het bent die onze organisatie de komende jaren tot een succes maakt. Samen met jou willen wij dit voor elkaar krijgen. Wat bieden wij je: Je kunt deelnemen aan tal van collectieve verzekeringen (o.a. ziektekosten, auto verzekering, inboedel, korting op hypotheken). De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO Thuiszorg, aansluiting bij het pensioenfonds PGGM. Daarnaast hebben wij een 36-urige werkweek en bestaat de mogelijkheid deel te nemen aan een spaar- loonregeling. Belangstelling: Kun je je vinden in de informele en open sfeer van NTN? Denk je een bijdrage te kunnen leveren aan het succes van NTN? Voldoe je aan de gestelde eisen? Schrijf dan binnen 7 dagen een sollicitatiebrief aan NTN Thuiszorg, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Pahud de Mortangesdreef 65-67, 3562 AB te Utrecht. Wil je vooraf informatie over een van deze functies? Bel dan tijdens kantooruren met Ron van Engelen, Hoofd Personeelszaken, op telefoonnummer 030-2881414. NTN Thuiszorg, persoonlijke betrokkenheid als drijfveer. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De sectie Documentaire Informatie Voorziening (DIV) van het bureau Informatievoorziening en Automatisering (I&A) is op zoek naar Medewerkers Documentaire Informatie Voorziening v/m (36 uur per week) Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad. Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in de toekomst. De zee, het strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toeristen. Voor de ruim 40.000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar In het gemeentehuis van Katwijk wordt hard gewerkt om de dienstverlening klantgerichter en kwaliteitsbewuster te laten worden Deze ambitie is kracht bijgezet door het gemeentehuis geheel te vernieuwen en van alle moderne (It I Ifaciltttften te voorden Het beleid is op digitalisering en informatisering van de informatie- \oorzimmg grriclii «i Katwijk Digitaal (website). I -mail en Inter-fintranettoepassingen gaan daarin een belangrijke rol vervullen De s e Do< Voorziening (DIV) van liet bureau Informatievoorziening en Automatisering (I&A) werkt met 16 medewerkers aan de hiervoor genoemde ambitie De organisatorische veranderingen en groeiende samenwer king lussen gemeenten vannen de basis voor onze behoefte aan een aantal enthousiaste vakmensen. mei een achtergrond in post- en archiefzaken, die de innovatieve (ICT) ontwik kelingen als een uitdaging zien en zich verder willen ontwikkelen op het gebied van (digitaal) documentenbeheer met het Documentair Informatie Systeem (DIS) Circle Het volledige systeem moet in de komende twee jaar worden geïmplementeerd. Kandidaten die zich (verder) willen ontplooien en voor wie deze omgeving aantrekkelijk lijkt, moedigen we aan te solliciteren Uw functie De beoogde kandidaten moeten een bijdrage kunnen leveren aan de volgende werkzaamheden - brieven en documenten (mcl fax en E-mail) registreren en classificeren, - de routing en voortgang van documenten controleren. - de vergaderingen van B&W en Raad agenderen. - dossiers en archieven beheren; - uiileenverrichungen en informatieverzoeken van dossiers; - voorbereidingen en implementatie van het DIS; - applicatiebeheer en ondersteuning van het DIS, - procedures, richtlijnen en beleid ontwikkelen, - abonnementen op literatuur (boeken, CD's) beheren, - bibliotheek, documentatie, fotoarchief en kunstverzameling beheren; - overige relevante activiteiten voor de archiefwet. Wij vragen U bent een teamspeler met een dienstverlenende instelling die openstaat voor nieuwe ontwikkelingen. U heeft; - MBO of HBO werk- en denkniveau; - gespecialiseerde ervaring en/of vakopleiding (bijvoorbeeld SOD 1/11, HM Dl. WA); - goede sociale en communicatieve vaardigheden; - een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; - bij voorkeur ervaring bij de (gemeentelijke) overheid; - ervaring met informatisering (Windows, Word, Excel, Outlook, DIS) Wij bieden Wij hebben vacatures op drie functieniveaus te weien 6. 7 en 8 met een salaris van respectievelijk 4 343,-, 4.759,- en 5.392,- maximaal bruto per maand. Afhankelijk van leeftijd en ervaring en daaraan gekoppeld de invulling/zwaarte van het takenpakket vindt inschaling plaats Voor alle functies geldt dat bij blijvend goed functioneren op termijn cle naasthogère uilloopschaal kan worden bereikt De geméente beschikt naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen over goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals variabele werktijdenregeling, gemeentelijke hypotheekregeling, spaarloonregeling, kinderopvangregeling, ruime studiefaciliteiten en mogelijkheden om volgens een cafetariamodel verlofdagen te (ver)kopen en om met fiscaal voordeel een pc of fiets aan te schaffen Informatie kunt u inwinnen bi| het hoofd van het Bureau Informatievoorziening Automatisering, de heer J.J Kroon, telefoon 071-4062460. Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk 12 juni a s. sturen naar de gemeente Katwijk, afdeling Personeel. Organisatie Informatievoorziening, Postbus 589. 2220 AN Katwijk, onder vermelding van vacaturenummer 31C/00/01 op brief en enveloppe U kunt uw sollicitatie ook faxen via nummer 071-4062397 of mailen naar het internetadres: vacatures@katwiik.nl Admiraal Banckertweg 23 2315 SR Leiden Telefoon 071 -52229 19 Telefax 071 -522 22 24 du Prie bouw ontwikkeling b.v. Wij zijn actief op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, renovatie en restauratie in de regio Zuid-Holland, Noord-Holland en Utrecht. De omzet bedraagt ca. 40 miljoen per jaar. Ons bedrijf is ISO-Norm 9001 en V.C.A.** gecertificeerd, tevens zijn wij lid en gecertificeerd als restauratiebedrijf van de Stichting Vakgroep Res tauratie. Wij zoeken een ervaren en zelfstandige Tot zijn/haar taak zal behoren Het zelfstandig calculeren van utiliteitsbouw-, woningbouw- en restaura tiewerken. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die aan de volgende voorwaar den voldoen: MTS bouwkundige opleiding Ervaring in soortgelijke functie Leeftijd tot 40 jaar Indien u ook kwaliteit nastreeft en verder wilt bouwen aan de reputatie van ons bouwbedrijf en uw eigen toekomst, verzoeken wij u uw sollicita tie te richten aan: du Prie bouw ontwikkeling b.v. Postbus 2309,2301 CH LEIDEN 'HET RIJNLANDS LYCEUM" SASSENHEIM Wij zoeken per 1 augustus 2000 of zo spoedig mogelijk daarna HOOFD-ADMINISTRATIE/DIRECTIE SECRETARIS (M/V) VOOR 1.0 WEEKTAAf U geeft leiding aan en werkt binnen het team van de schooladministratie, bestaanC; medewerkers. Daarbij verzorgt u de secretariële en administratieve taken voor dei-; Funtie-inhoud op hoofdtaken: u bent verantwoordelijk voor: het uitvoeren, organiseren en bewaken van de uitvoering van de schooladmin het verzorgen van de correspondentie, zelfstandig of aan de hand van concepi het verzorgen en bewaken van de agenda van de rector; het notuleren van vergaderingen. Functie-eisen; u beschikt over: een voltooide havo/vwo/hbo/administratieve of gelijkwaardige opleiding; aantoonbare relevante praktijkervaring, w.o. bijvoorbeeld wordperfect.6.0, mi® office, geautomatiseerde administratie systemen; affiniteit met computerwerkzaamheden; een flexibele werkhouding, brede inzetbaarheid en u bent stressbestendig; het vermogen om zelfstandig en samen met anderen werkzaamheden te pla- uit te voeren; een probleemoplossende en dienstverlenende instelling; goede communicatieve vaardigheden Arbeidsvoorwaarden: Voor deze afwisselende baan in een stimulerende, dynamische werkomgeving, biel u een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie, uw ervaring eng< opleiding. Werktijden kunnen in overleg worden vastgesteld. Vakantieverlof wordtin pe tijdens schoolvakanties opgenomen. Verder garanderen wij u dat u zich geen do vervelen! Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met Dhr. J. Meijer, tel: 0252-219) Sollicitatiebrieven kunt u binnen 2 weken richten aan: Het Rijnlands Lyceum Sassenheim t.a.v. dhr. J. M. J. Meijer conrector Postbus 79 2170 AB Sassenheim Een ongekende economische dynamiek. Die vind je in het werkgebied van Rabobank Haarlemmermeer. Met Schiphol als spil ontwikkelt de Haarlemmermeer zich tot één van de grote Europese verkeers knooppunten. Waarin zich tal van nieuwe en innovatieve bedrijven vestigen. En door de status van VINEX-locatie is de regio een concentratiegebied voor woningbouw. .Als Rabobank zijn we de afgelopen jaren explosief gegroeid. Zowel in de bedrijvenmarkt als onder particulieren. Momenteel zoeken wij ervaren managers om het bedrijfsleven in de regio ter zijde te staan. Manager Binnendienst Zakelijke Relaties Accountmanager/Accountmanager Schiphol m/v Als manager binnendienst Zakelijke Relaties geeft u leiding aan de afdeling Intern Accountmanagement en Kredietadministratie/ beheer. Door een uitstekend financierings- en kredietapparaat zorgt u voor een goede ondersteuning van de bedrijvenadviseurs. Financieringskennis draagt u aan hen over. U heeft een HBO denk- en werkniveau en enkele jaren ervaring op het gebied van financieringen. En kennis van bedrijfseconomische aspecten en juridische en fiscale factoren. Als accountmanager heeft u een eigen klantengroep onder uw hoede. Voornamelijk MKB-onder- nemers of een groep met als specifiek aandachtspunt de luchthaven Schiphol. U versterkt het contact met uw relaties, inventariseert huidige en toekomstige mogelijkheden en vertaalt deze naar op maat. gesneden diensten. Als ondernemer en acquisiteur legt u snel contact en maakt u afspraken met potentiële relaties in het MKB. Verder werkt u nauw samen met andere accountmanagers, de verzekeringsspecialist Bedrijven en de financieel adviseur. Als contracterend, overtuigend team player heeft u minimaal een HBO-opleiding in een financiële of bedrijfskundige richting. Interesse? Bel voor meer informatie met Lex Vonk, commercieel manager Zakelijke Relaties, telefoon (023) 664 95 24, of met Koert Meijer, manager Personeel Opleidingen, telefoon (023) 564 94 12. Uw brief met c.v. kunt u binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Haarlemmermeer, afdeling Personeel Opleidingen, Postbus 18, 2130 AA Hoofddorp. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Meer informatie over de Rabobank Groep: www.rabobankgroep.nl/werken Geef je ambitie toekomst Rabobank Haarlemmerfl 1

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32