Personeel Personeel Personeel Personeel Personei l$^rss.""sSÏ"":r tïsfessörr: ssggfga Westfriesland. Een uitdagende uitnodigini schakel tussen tekening en praktijk ZATERDAG 20 MEI 2000 your ffrst'Step to real sue» Wij vragen: U heeft minimaal een opleiding op MBO-niveau richting Bouwkunde of gelijkwaardige kennis verkregen door ervaring. Daarnaast beschikt u over een gedegen kennis van moderne plannings- en organisatietechnieken en heeft u ervaring met geautomatiseerde systemen. Uiteraard beschikt u over een up-to-date materialen- kennis. U bent een besluitvaardige organisator met een goed kosteninzicht. Zelfstandigheid, zorgvuldigheid en verantwoordelijk heidsbesef zijn tevens van elementair belang voor deze functie. Bovendien beschikt u over goede communicatieve vaardigheden op Uw taken: Als werkvoorbereider draagt u zorg voor de voorbereiding en plan ning van diverse uiteenlopende projecten. Zowel in de voorberei ding als in de uitvoering bent u hiervoor verantwoordelijk. U stelt de uitvoeringsplanning met de eventuele schema's op, neemt deel aan diverse overlegstructuren en u verzorgt in samenwerking met de projectleider de opstelling van hetV&G-plan en de opstelling en controle van het kwaliteitsplan.Tot uw werkzaamheden behoren tevens het omzetten van de inschrijfbegroting naar werkbegroting, het aanvragen van bouwaansluitingen en het adviseren over de inzet van materieel.Tevens verzorgt u de archivering, signaleert u afwijkin gen in het bestek en biedt u ondersteuning bij het opstellen van meer- en minderwerk (koperskeuze). Onze opdrachtgever biedt: Een zelfstandige, uitdagende functie bij een gezonde bouwonder neming. Aan de Stegge B.V. biedt u voldoende ruimte om uzelf verder te ontplooien. Binnen de organisatie zijn er beslist door groeimogelijkheden aanwezig. Het salaris is in overeenstemming met uw verantwoordelijkheden en kwaliteiten. Daarnaast kunt u rekenen op meer dan uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. De sollicitatie: Indien u meent de geschikte kandidaat te zijn vgor deze functie, richt dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief (voorzien van CV) aan Profil P&O Consultants, onder vermelding van referentienummer 10058. De eerste interviews vinden plaats bij Profil P&O Consultants te Borne. Tijdens dit interview wordt u volledig geïnformeerd over de organisatie en de functie-inhoud. Mocht u vooraf meer informatie wensen, dan kunt u de heer C.H. Scheffer op maandagavond tussen 19.00 en 20.30 uur bereiken op telefoon nummer (0548) 61 92 12. Het streven is om de definitieve ondertekening van de arbeidsovereenkomst te laten plaatsvinden op uiterlijk 30 juni a.s.Vanzelfsprekend zullen wij uw sollicitatie discreet behandelen. Profil P&O Consultants ber en adviseert in vaste baner vacatures en kernfuncties o; midden- en hoger kaderniv; Andere disciplines waarin Profil P&O Consultants een bemiddelende rol vervult: loopbaanbegeleiding outplacement opleidingen en trainingen organisatie-adviezen bedrijfsopvolging Correspondentie-adres: Postbus 61,7620 AB Bon Bezoekadres: Kantorenpark Stroom Esch Oostermaat I c, 7623 CS Bt 1 Tel. 074-2670044 Fax 074-2664195 profil.p.o.consultants@tip, Tei j I ingeti Adviesgroep Teijlingen Adviesgroep is gevestigd in het voormalig gemeentehuis van Woubrugge, op een steenworp afstand van Alphen aan den Rijn. Wij zijn specialisten in het adviseren van werkgevers en werknemers op het gebied van pensioen, secundaire arbeidsvoorwaarden, hypotheken, arbeidsongeschiktheidsverzekeringen en financiële dienstverlening. Een vakgebied dat sterk in beweging is, met alle ruimte om mee te groeien In verband met de uitbreiding van de werkzaamheden hebben wij drie vacatures: Slagvaardige en enthousiaste telefonist/receptionist MA/ Jij bent hét aanspreekpunt voor onze klanten en dé duizendpoot die wij hard nodig hebben. Je zorgt ervoor dat het inkomende telefoonverkeer perfect verloopt en dat onze bezoekers een warme ontvangst krijgen. Lichte administratieve werkzaamheden horen ook bij je takenpakket. Voor deze functie denken wij aan een persoon met een goede algemene opleiding (HAVO/MBO-niveau) en een flexibele en zonnige instelling. Een parttime dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Pensioenadviseur M/V Voor onze binnendienst zijn wij op zoek naar een pensioenadviseur met een goede Tekenvaardig heid (HBO denk- en werkniveau). Daarnaast beschik je over fiscale- en verzekeringstechnische know how. Je zorgt voor een perfecte ondersteuning van de buitendienstadviseurs, maar je bent ook zelf goed in staat met nieuwe en bestaande relaties te communiceren. Je persoonlijkheid ken merkt zich door een commerciële, kwaliteit- en klantgerichte werkhouding. Ook voor nef afgestu deerde HEAO'ers is deze functie een uitdaging met groeimogelijkheden! Commercieel administratieve kracht M/V Wij willen onze binnendienst versterken met iemand die ons beheerteam kracht bij kan zetten. Deze functie vraagt naast goede communicatieve eigenschappen (mondeling en schriftelijk), orga nisatietalent en een commerciële instelling. Je onderhoudt contact met onze relaties en verzeke raars. Tevens bied je ondersteuning aan onze buitendienstadviseurs en werk je offertes uit. Je kunt onze collega worden als je denkt adequaat te zijn opgeleid (VWO, MEAO), beschikt over een flexi bele, kwaliteit- en klantgerichte instelling én je graag de administratieve touwtjes in handen hebt. Voor alle functies geldt dat je in een klein hecht en informeel team werkt. Een goede teamgeest wordt dan ook zeer op prijs gesteld. Ontwikkeling in je functie vinden wij heel belangrijk. Hiervoor hebben wij onder meer een regeling voor studiekostenvergoeding. Het salaris is in overeenstem ming met net niveau van de functie. Van een bedrijf dat onder andere adviseert op gebied van secundaire arbeidvoorwaarden kun je verwachten dat dit ook voor jou tot in de punifes is geregeld. Je schriftelijke reactie met Curriculum Vitae kun je richten aan: Teijlingen Adviesgroep t.a.v. de heer Mr LA. Silvis Postbus 3090 2480 AB WOUBRUGGE Wil je nadere nadere informatie over een van deze functies, neem dan gerust contact op met Piet Jasperse 0172-518400. (S2i i/aTTiic Heembouw Groep is een middelgrote, in de randstad opereren de onderneming die het gehele terrein van de bouw bestrijkt. Met zo'n 160 medewerkers wordt een jaaromzet gereali seerd van circa 100 miljoen. De dochterondernemingen Heembouw Roelofarendsveen, Breugem, Nieuwenhuis en Heembouw Noordwijkerhout richten zich op nieuwbouw, restauratie, renovatie en verbouw. Binnen de Groep is Imapro actief op het gebied van projectont wikkeling en tekent Habeon Architecten voor het ontwerp van een breed scala van projec ten, veelal op turn-key basis. Heembouw Groep is in alle opzichten een gezonde onderneming en wil een duurzame groei realiseren naar f 150 miljoen binnen 4 jaar. Heembouw Groep zoekt een ambitieus AANKOMEND FINANCIEEL DIRECTEUR De functie: Als lid van het directieteam bent u mede verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van het financieel-strategisch beleid. Tot uw verantwoordelijkheden behoren ondermeer: verzorgen van management rapportages; opstellen van de jaarrekening; coördineren van de financiële administratie van de verschillende dochterondernemingen; opstellen van budgetten en begrotingen; het beheren van geldstromen. Wij vragen: opleiding op HBO of Universitair nivo met bedrijfseconomische of bedrijfskundige achtergrond; enige jaren bedrijfseconomische ervëring in een leidinggevende functie bij een projectmatige organisatie; affiniteit met administratieve automatisering en loonadministraties; affiniteit met de bouwwereld; een inspirerende, mens- en taakgerichte, betrouwbare en kritische persoonlijkheid met een sterk ontwikkeld analytisch vermogen; leeftijd tot 40 jaar; woonachtig in de randstad. Wij bieden: de mogelijkheid uzelf verder te ontwikkelen in een moderne, groeiende en zeer gezonde organisatie; een uitstekende begeleiding door het huidige directieteam, zodat u snel uw bij drage kunt leveren aan de ontplooiing van onze organisatie; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan binnen 2 weken een sollicitatiebrief aan de heer J.A. van Seggelen, hoofd Personeel en Organisatie. Voor nadere informatie kunt u hem natuurlijk ook eerst bellen of berichten via E-mail: personeel@heembouwaroep.nl sembouw Groep Heembouw Groep, De Lasso-Zuid 22, Postbus 30, 2370 AA Roelofarendsveen Telefoon 071 - 332 00 50. Kijk ook op onze internetsite: www.heembouwgroep.nl a. Groepsleerkrachten m/v voor de onder- en middenbouw ter vervanging van zwangerschaps verlof voor de periode augustus t/m december (0.5087 form.) en voor de periode september t/m januari (0.8546 form.) b. Groepsleerkracht m/v voor de onderbouw. Tijdelijke vervanging voor de periode oktober t/m december (0.6240 form.) c. Groepsleerkracht m/v voor de middenbouw. Tijdelijke vervanging voor de periode augustus t/m december (0.4612 form.) d. Groepsleerkracht m/v voor de bovenbouw (0.4612 form.) e. Invalleerkrachten m/v voor de onder-, -midden- en bovenbouw Combinaties van de hierboven vermelde vacatures'zijn bespreekbaar, ha de vervangingsperiode bestaat de mogelijkheid van een aanstelling in een tijdelijk of vast dienstverband. De school telt ruim 200 leerlingen, verdeeld over acht groepen. De school is gehuisvest in een prachtig nieuw schoolgebouw. Functie-informatie: Voor het vervullen van deze vacatures gaan de gedachten uit naar enthousiaste collega's die: - in het bezit zijn van de wettelijk vereiste bevoegdheden; - voorstander zijn van openbaar onderwijs; - bereid zijn tot nauwe samenwerking met collega's; - zich willen inzetten voor buitenschoolse activiteiten. Informatie: Bij de benoemingsprocedure zal een vertegenwoordiging van de ouders en het team worden betrokken. Inlichtingen kunnen tijdens schooluren worden ingewonnen bij de directeur van de school, de heer P.P. de Baan, telefoon (0252) 22 26 15. Ook kandidaten die dit jaar afstuderen worden verzocht te reageren. Sollicitaties: Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 1 juni 2000 worden verzonden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het staf bureau Personeel en Organisatie, Postbus 26, 270 AA Sassenheim, onder vermelding van "vacature onderwijs" in de linkerbovenhoek van de envelop. Mooi de tea» -ru O aaametWtng Kortte „(hiWooideeldUS opei r ee naai iond Hige daa Ruimte voor mensen en ondernemingen. Steeds meer bedrijven ontdekken Westfriesland als perfect vestigingsgebied. Een logische keus. Westfriesland biedt: Ruimte om te wonen in mooie steden en dorpen op een half uur rijden van de Randstad. Groeiende agri-business, bijvoorbeeld rondom The Greenery in Wervershoof. Harde werkers. Daarom komt u Westfriese aannemers en,transportbedrijven in het hele land tegen. Uitdaging: Westfriesland is een uitdaging. Ervaar het zelf. Wij nodigen u uit voor eert fcezoek aan Westfriesland. U bent onze gast en bepaalt zelf het programma. Een rondleiding langs de bedrijventerreinen, het agri-businesscentrum, de toeristische centra, de ver scheidenheid aan huizen voor uw medewerkers? Wij leiden u graag rond en nodigen u ook uit voor een kennismaking met culinair Westfriesland. Meer weten over het beste deel van Noord-Holland! Stuur de bon in of bel de BedrijfsRegio Westfriesland, tel.0229 - 21 00 86. "Ook wij kunnen u Westfriesland van harte aanbevelen", BouwCenter BBN - Hoorn; Transportbedrijf Loos BV - Opmeer; Elephant Dental - Hoorn. O Ja, ik wil graag op kosten van de Bedrijf# Westfriesland nader kennismaken met ij Is h iom O Ik wil meer informatie over de vestiging#ekk et/ mogelijkheden in Westfriesland O Ik wil teruggebeld worden over... Naam bedrijf: Contactpersoon: f Adres: Telefoon overdag: BEDRIJFSREGIO WESTFRIESLAND Stuur deze bon ongefrankeerd op naar: BedrijfsRegio Westfriesland, Antwoordnr. 1135,1620\

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 20