Sonnemans mist motivatie vanuit de ziel okic verplettert enus Williams Danilo 'Di Caprio' di Luca toont in Giro zijn ambitie 4 Sport Van Goozen voor twee jaar naar SpaarSelect I Van Gaal geeft morgen uitleg lubcoach Gonnen stopt als bondscoach basketballers SCOREbord ian Laudrup moet stoppen rtapAM Brian Laudrup it op medisch advies met [ballen. De 31-jarige heeft last van een jnische blessure aan een stn jilespees. Laudrup had ieen contract voor één •bij Ajax. Laudrup, gebo- tinjop 22 februari 1969 in Zo jen, begon zijn loopbaan bij Bröndby IF. Ver speelde hij voor Bayer dingen, Bayern Mün- n, Fiorentina, AC Milan, sgow Rangers, Chelsea en Kopenhagen. Zijn laatste Igever werd Ajax. Hij dde 82 interlands voor Deense elftal en scoorde 21 keer. In 1992 akte hij deel uit van de eg die in Zweden verras- d Europees kampioen FOTO HANS VAN WEEL V'SB verslaat De Graafschap wdwukerhout WSB heeft gisteren voor een grote verras- igezorgd door het oefenduel tegen De Graafschap te win- i, 1:3-2. De eredivisionist kwam twee keer op voorsprong via Viscaal. Jeroen Smakman zorgde voor 1 -1Tim van der iden maakte na rust 2-2. Even later was het Jeroen Smakman met zijn tweede treffer WSB de overwinning schonk. aarten Lafeber houdt stand auRGNa de eerste ronde van het Deutsche Bank Open 11 ft golfer Maarten Lafeber nog volop uitzicht op een plaats in inaleronden. Voor Rolf Muntz wordt het halen van de cut zwaardere opdracht. Lafeber staat hij op de gedeelde 66ste ils. Na twee ronden gaan de beste zeventig verder. Muntz ilop de gedeelde 125ste plaats. wordt gespeeld met gele doelen rERDAM Voor het eerst in de geschiedenis van het voetbal ka en tijdens EURO 2000 de voetbaldoelen niet wit, maar geel eurd zijn. Volgens een zegsman binnen de EURO 2000-or- isatie is tot het gebruik van gekleurde doelen besloten om mijlpaal te plaatsen in de voetbalgeschiedenis. Bovendien Zo ft menigeen de EURO 2000-organisatie laten weten dat in traire gevallen een witte bal tegen de achtergrond van een of lat beter is te onderscheiden.Binnen de regiemen van de UEFA zijn er geen belemmeringen voor geldeurde len. izio verovert ook beker Na het landskampioenschap heeft Lazio Roma ook de aanse voetbalbeker veroverd. De Romeinen haalden giste- de dubbel door de return tegen Inter met 0-0 gelijk te spc- .Lazio had de eerste wedstrijd met 2-1 gewonnen. Inter do- c leerde het duel in de eerste helft, zonder echt gevaarlijk te den. Na rust kregen de bezoekers meer greep op het spel. leverde geen doelpunten op. Hetzelfde gold voor het slotof- sief van Inter. l-Cupteam in halve finale iet vrouwentoernooi van R e werd aardig huisgehou- op de lijst beschermde .Ij. sters. De Amerikaanse fa- Lindsay Davenport ie vrijwillig af met een rug- De als derde geplaats- J nus Williams liet zich ver- n door het Australische ta- lelena Dokic. De Ameri- n" se verloor met de alleszeg- cijfers 1-6 2-6. De Fran- Mary Pierce, vierde op de eurslijst, was niet opge- En tegen haar landgenote Mauresmo. Van de lebsters handhaafden zich Nathalie Tauziat, Monica en Arantxa Sanchez Vica- Nederlandse tennissters •ij de kwalificatie voor het ooi om de Fed Cup door- ingen tot de halve finale, urkije en Zweden versloeg e donderdag in de laatste isvvedstrijd ook Bulgarije 1-0. jam Oremans was veel te voor Pandjerova. Amanda nans had meer tegenstand chten van Topalova, maar eveneens geen set af. Het Epunt kwam op naam van lans in het dubbel met Nederland opnieuw in ac- petervan der hulst Helen van Goozen schaatst de komende twee jaar voor Spaar Select. De Hoogmadese was al enige tijd in onderhandeling met de ploeg van Peter Mueller en bereikte gisteravond in Epe overeenstemming over het contract. Van Goozen, die zelf de onderhandelingen voerde, verblijft daar voor een trai ningskamp. De oud-wereldkampioene bij de junioren is tevreden met de twee-jarige overeenkomst. „Duurt het contract maar een jaar dan zit je daar toch tegen aan te hikken. Nu moet ik ook wel presteren, maar heb ik lan ger de tijd om me te bewijzen." Van Goozen koos voor een commercieel avontuur omdat ze, tegen haar verwachting in, bij de bond niet werd uitgeno digd voor een van de kernploe gen. SpaarSelect, dat ook hoopt op de komst van Annamarie Thomas, was al langer op zoek naar een schaatsster die als trainingspartner van Tonny de Jong zou kunnen fungeren. Af gelopen seizoen was zij de eni ge vrouw in het team van Mueller. Van Goozen richt zich voorlopig op de World Cups. „Het zou leuk zijn als ik dat zou halen, al is het best wel hoog gegrepen."f De Hoogmadese traint deze week voor het eerst mee met de ploeg. „Het is toch wel an ders dan voorheen. Ik heb nu veel meer volwassen mensen om me heen. De trainingen zijn hartstikke zwaar, niaar als je wat wilt bereiken moet je eerst afzien." Over twee weken vertrekt ze voor een stage naar Sankt Moritz. In de zomer hoopt SpaarSelect op het ijs van Thialf te kunnen trainen en in augustus vertrekt Van Goozen voor trainingen naar Calgary. Judoka incasseert therapeutische EK-nederlaag Het was een dag vol drei ging, vol gevaar. Maar het Nederlands judo-achttal dat gisteren op de eerste EK-dag aan de bak moest, straalde hoofdzakelijk zelf vertrouwen uit en hield het hoofd fier overeind. Alleen Ben Sonnemans liep grommend en grauwend door de Hal van het Volk. Exit eerste ronde. Een af gang. Op ippon geveld door de onbeduidende IJs lander Thorleifsson. „Dat doet nog het meest pijn." wroclaw frans dreissen Het merendeel van de Oranje judoka's onderstreepte gisteren de 'olympische kandidatuur. Vooral Danielle Vriezema (-63 kg) wist extra krachten te mobi liseren. De 23-jarige studente uit Groningen velde onder meer de Spaanse nummer drie van de wereld, Alvarez waar ze nog nooit van had gewonnen. Ze plaatste zich daarmee voor de halve finales en is verzekerd van deelname aan de Spelen in Sydney. Bij de mannen maakte Mark Huizinga (-90 kg) zijn fa- vorietenrol volledig waar. Hij drong met de handrem licht aangetrokken, door tot de halve eindstrijd. Datzelfde deed Den nis van der Geest (+100 kg), na onder meer een koka-zege op de oersterke en schier onver slaanbare Turk Tataroglu. Edith Bosch (-70), Francoise Harte- Ben Sonnemans is gevloerd door de IJslander Thorleifson. Een tegenstander die hij 'tien van de tien keer verslaat'. veld (+78) en Maarten Arens (- 81) hebben via de herkansing nog kans op een bronzen me daille, terwijl Karin Kienhuis (- 78) al snel werd geëlimineerd. Ben Sonnemans daarentegen was niet te genieten. De 28-jari- ge marechaussee sloot zich op in zijn gedachten. Zijn ogen stonden dof en waren beslagen van gif. „Motivatie moet uit de ziel komen", sprak bondscoach Louis Wijdenbosch mooie woorden. Maar Sonnemans was niet vooruit te branden. De uitputtende tweestrijd met olympisch concurrent Martin van den Berg had zijn tol geëist. Sonnemans beslechtte het duel pas eind maart in zijn voordeel na een comeback uit blessure leed. „Als het aan mij had gele gen was ik het liefst thuisgeble ven. Bondscoach Wijdenbosch haalde hem alsnog over de streep. De judoka van Kenamju moest simpelweg naar Polen afreizen om mogelijke bonje te voorkomen. Want stel dat stand-in Van den Berg Euro pees kampioen zou worden. Wijdenbosch: „We hebben in Nederland een cultuur gecre- eerd dat als we Van den Berg zouden afvaardigen, we mis schien gelazer in de tent zou krijgen. Rechtzaken en zo." Sonnemans wilde er liever geen woorden aan vuil maken. Bovendien dacht hij, met in het achterhoofd het EK-goud van Oostende 1995, dat hij het EK aankon. Het bleek een misvat ting. Ondanks een wedstrijd- pauze en dagen van dertien, veertien uur slaap vorige week tijdens het trainingskamp, was Sonnemans nog onvoldoende uitgerust. „Het is bovendien een raar toernooi. Met je hoofd zit je ei genlijk veel meer bij de Spelen in Sydney. Dan overkomt je zo iets. Zeer vervelend. Want nor maal gesproken moet ik tien van de tien partijen van die IJs lander winnen." De judoka trouwens, die Sonnemans eind vorig jaar tijdens een stoeipar tijtje in Haarlem zo kwalijk blesseerde (afgescheurde knie band). „Maar dat heeft abso luut niet meegespeeld. Ik had mijn dag gewoon niet", aldus Sonnemans. Een nederlaag als therapie. „Om te kunnen winnen, moet je ook kunnen verliezen", be sloot Sonnemans de vernede ring meteen te tackelen. „Ik ben 28 en raak niet zo snel in pa niek. Zeker, ik heb een rotge voel. De pest in mijn lijf. Maar op de momenten dat ik top moet zijn, ben ik dat doorgaans ook. En dat moment is voor mij pas straks in Sydney." tie. Alleen de winnaar van de fi nale (zondag) promoveert naar de wereldgroep 1. Bij het ATP-toernooi in Ham burg, onderdeel van de Masters Series» zijn voor de kwartfinales alleen nog echte gravelspecia- listen over. De opvallendste partij van vandaag is die tussen Gustavo Kuerten en Magnus Norman. Dat was ook een waardige eindstrijd geweest. De Braziliaan stelde het ge duld van de 13.000 toeschou wers 'Am Rothenbaum' niet lang op de proef, maar boeide wel. Het verschil met zijn oppo nent Wayne Ferreira was enorm. De Zuid-Afrikaan was slechts drie games gegund. De Zweed Norman, leider in de Champions Race, had veel te stellen met de Marokkaan You- nes el Aynaoui. De Zweed ver loor de eerste set met 3-6 maar reageerde heel sterk: 6-1 6-4. Titelverdediger Marcelo Rios werd in de eerste set danig op de proef gesteld door de Argen tijn Mariano Puerta, de be dwinger van Sjeng Schalken. Hij won in de tiebreak en stond vervolgens geen game meer af. Clavet had verrassend weinig moeite met zijn landgenoot Alex Corretja. De Brit Tim Hen man, de laatste klassieke serve volley-speler, verloor kansloos van Mariano Zabaleta. barcelona rtr Trainer Louis van Gaal heeft voor komende zaterdag een persconferentie belegd. Daar zal de trainer van Barcelona uitsluitsel geven over zijn toe komst. „Voorlopig ben ik bezig met de wedstrijd van vrijdag, tegen Celta de Vigo. We kunnen immers nog kampioen wor den." Barcelona staat voor de laatste competitiewedstrijd drie punten achter op Deportivo la Coruna. Indien Barga zelf wint en Deportivo uit bij Barcelona's stadgenoot Espanyol verliest, is de ploeg van Van Gaal alsnog kampioen. De supporters van Barcelona eisten vooral na de uitschake ling in de halve finales van de Champions League het vertrek van de trainer. Voorzitter Josep LJuis Nunez, medestander van Van Gaal, maakte woensdag of ficieel bekend dat hij opstapt na 22 jaar voorzitterschap. Van Gaal liet fijntjes weten dat hij nog altijd in bezit is van een contract voor twee seizoenen. „Als we vrijdag kampioen wor den, kan alles weer anders zijn." Vice-voorzitter Joan Gas part, kandidaat-voorzitter, zei gisteren tegenover een Spaans radiostation dat Van Gaal geen trainer meer zal zijn als hij de presidentsverkiezing wint. „Ik denk zelfs dat Van Gaal na vrij dag al geen trainer van Barcelo na meer is." Ruud Gullit was gisteren weer actief op een voetbalveld. De oud-voetballer speelde mee in de vriendschappelijke wedstrijd tussen kampioen NAC uit de Toto Divisie en de selectie van Suriprofs. De gasten wonnen: 0-2. Bij de gelegenheidsselectie speelde ook international Edgar Davids (Juventus) zestig minu ten mee. Gullit, speler/coach, verving zichzelf in de rust. Toen stond zijn ploeg al met 0-1 voor, dankzij Feyenoorder En gelaar. Bij de bezoekers, die een minuut voor tijd via Ellery Cai ro op 0-2 kwamen, speelden ook Marciano Vink en de afge keurde doelman Stanley Menzo mee. De opbrengst van de wed strijd gaat naar drie goede doe len. Naar twee bestemmingen in Suriname en naar de slacht offers van de vuurwerkramp in Enschede. Jonge Italiaan wil in 2001 Ronde van Italië winnen peschici anp/afpAls het aan Di Luca ligt is de heerschapp Tosatto. die drie tollen vnnrsnmnp hep Jelena Dokic lijkt de bal te willen hypno tiseren. H FOTO AP 2 jonnen stopt als bondscoach van de Nederlandse 'tbalploeg. De trainer deelde dat de stichting Ne- k ndse Basketbal Top (NBT) mee. Gonnen blijft wel lis clubcoach van Den Helder, waar hij al actief De NBT gaat op korte termijn op zoek naar een nger. Voorheen was Gonnen trainer in de Verenigde Sta ten en assistent-bondscoach van Israël. Met die ploeg won hij in 1979 zilver bij het EK. Hij kwam pas in juni 1999 in dienst bij de NBT. De Israëliër volgde toen de Belg Lucien van Kers- schaever op. De nieuwe bondstrainer had als doel plaatsing voor het EK van 2001 in Turkije. In het kwali ficatietoernooi boekte Gonnen slechts één zege, en vier nederlagen. Het trainen van zowel Oranje als Den Helder bracht Gonnen herhaaldelijk in problemen. Collega Ton Boot, trainer van Amsterdam, maakte zich eind vorig jaar zo boos over het selectiebeleid van Gonnen dat hij zijn vier internationals verbood deel te nemen aan de Hol land Basketbal Week. Gonnen had geen spelers van zijn eigen club geselecteerd. peschici anp/afp De hitte van het zuiden heeft Danilo di Luca, een van de meest ambitieuze jonge renners in het pe loton, aangevuurd een demonstratie van zijn ta lent te geven. De 24-jarige Italiaan kondigde voor aanvang van de vijfde etappe van de Giro aan er vol in te vliegen en hield woord. Hij zegevierde en sleepte in zijn kielzog landgenoot Matteo Tos atto mee naar de roze trui. Dat tricot is Di Luca's volgende doel. Hij heeft er zeker de kwaliteiten voor getuige zijn verrich tingen in de moordende slotfase bergop. Alleen de echt sterke klassementsrijders, onder wie ook Marco Pantani, bleven overeind. Di Luca ver sloeg in de eindsprint zijn landgenoten Vladimir Belli en Paolo Lanfranchi. Tosatto handhaafde zich ook in de kopgroep die acht kilometer voor de eindstreep gestalte kreeg. Dank zij enkele bonificatieseconden on derweg klom hij als beloning voor die krachtsin spanning naar de eerste plaats in de algemene rangschikking. Als het aan Di Luca ligt is de heerschappij van Tosatto, die drie tellen voorsprong heeft op Moreni, tijdelijk. „Maandag heb ik een goede kans, met aankomst op de Abetone." De Italiaan, bijgenaamd 'Di Caprio op de fiets', durft nog niet te denken aan de eindzege. „Dat is ook e'en on derwerp, maar voor 2001." De etappe werd opnieuw opgeschrikt door val partijen, de ergste op 35 kilometer van de eind streep. Serieuze kanshebbers voor het winnen van de Giro als Pantani, Savoldelli en Rebellin liepen daardoor enige achterstand op maar kon den de schade beperken. Van de Nederlanders in de Giro opnieuw wei nig nieuws. Addy Engels was de beste. Hij ver speelde minder dan vier minuten op de winnaar Alle anderen werden op 19 minuten gezet. De derde etappe in de Midi Libre werd een prooi voor de Australiër Stuart O'Grady. Hij ver sloeg in de sprint de Nieuw-Zeelander Julian De an en de Fransman Patrice Halgand. Dat zijn nu ook zijn belangrijkste concurrenten in het alge meen klassement. lay van donderdag 18 mei. 13 - 14 - 18 - 24 - 28 - 30 - 32 - -37 -44-48-53-55-58-65- (onder voorbehoud) PRIJSVRAGEN Europese Tour, 5,9 miljoen gulden. Stand na le ronde: 1. Jiménez (Spa) 67 slagen (-5), 2. Chapman (Eng), Goosen (Zaf), Lawrie (Sch) 68, 66, Lafeber 73, 125. Muntz 77 9a Eerste prijs: 3 winnaars, elk 433.333,30, tweede prijs.- 3 win- -Ik f 33.333,30, derde prijs: 107 elk f 1000,00, vierde prijs: 230 i. elk f 250,00, 5e pri|S: 4196 i. elk f 25,00. zesde prijs: 4926 L elk f 10.00. zevende prijs: winnaars, elk f 5,00. L Zes cijfers goed: geen winnaar, ers goed 2 winnaars, elk f ijfersgoed. 27 v, JUDO Wroclaw. EK. Vrouwen. - 63 kg, tweede ronde: Vriezema (Ned) wint van Csizmadia (Hon), derde ronde; Vriezema w.v. Alvarez (Spa). Vrieze ma naar halve finales. - 70 kg, eerste ron de: Martin (Spa) w.v Bosch (Ned), herkan sing: Bosch w v. Kotelnikova (Rus) - 78 kg, tweede ronde Lebrun (Fra) w.v. Kien huis (Ned), herkansing: Pierantozzi (Ita) w.v. Kienhuis. Kienhuis uitgeschakeld. 78 kg, eerste ronde Bojilova (Bul) w.v. Harteveld (Ned), herkansing Harteveld w.v. Granicz (Hon). Mannen. - 81 kg, eerste ronde: Arens (Ned) w.v Dragic (Joe), tweede ronde Arens w.v Lepre (Ita), derde ronde Aschwanden (Zwi) w.v Arens. herkansing: Arens w.v. Lattu (Fin). - 90 kg, eerste ron de: Huizinga (Ned) w.v. Matyjaszek (Pol),- tweede ronde. Huizinga w.v. Mandie (Joe), derde ronde. Huizinga w.v. Morozov (Rus). Huizinga naar halve finales. - 100 kg, tweede ronde: Thorleifsson (IJs) w.v. Son nemans (Ned). Sonnemans uitgeschakeld. 100 kg, tweede ronde: Van der Geest (Ned) w.v. Tataroglu (Tur), 'derde ronde Van der Geest w.v. Munteanu (Roe). Van der Geest naar halve finales. SCHAKEN Rotterdam. NK Schaken. Tiende ronde: De Vreugt - Van der Wiel 1/2-1/2, Van Wely - Bosboom 1-0, Piket - Tiviakov 1-0, Fritz SSS - Van der Sterren 1-0, Van den Doel - Grooten 1-0. Nijboer - Remderman 1-0. Stand: 1 Van Wely 8. 2. Piket 7 1/2, 3 Fritz SSS 7, 4. Tiviakov. Van der Sterren 6. 6. Ni|boer'5 1/2, 7. De Vreugt 5. 8. Rein- derman, Van den Doel 3 1/2, 10. Van der Wiel. Bosboom 3. 12. Grooten 2. TENNIS Murcia. Fed Cup, kwalificatie Nederland - Bulgarije 3-0; Oremans - Pand|erova 6-3 6-4. Hopmans - Topalova 7-6 6-4, Oremans/Boogert Ga- brovska/Goesjeva 6-3 6-2. Hamburg. Mannen, 7,2 miljoen gulden. Achtste finale- Pioline (Fra/4) - Medvedev (Oek) 4-6 6-2 6-3, Pavel (Roe) - Di Pas- quale (Fra) 6-3 7-6. Saf.n (Rus/12) - Ros set (Zwi) 6-4 7-5, Kuerten (Bra/5) - Wayne Ferreira (ZAf) 6-1 6-2. Norman (Zwe/3) - El Aynaoui (Egy/13) 3-6 6-1 6-4, Zabaleta (Arg) - Henman (GBr/8) 7-5 6-3, Clavet (Spa) - Corretia (Spa/9) 6-4 6-1Rios (Chl) - Puerta (Arg) 7-6 6-0. Kwartfinales: Pavel - Zabaleta, Norman - Kuerten, Safin - Pioli- ne. Clavet - Rios. Rome. Vrouwen, 2,5 miljoen gulden. Der de ronde: Seles (Vst/5) - Sidot (Fra) 3-6 6- 16-1, Sanchez-Vicario (Spa/6) - Chladko- va (Tsj) 6-1 6-4, Morariu (Vst) - Grande (Ita) 6-1 6-4, Tauziat (Fra/2) - Grzybovska (Pol) 6-3 4-6 7-6. Mauresmo (Fra/12) - Pierce (Fra/4) 6-3 6-4, Zuluaga (Col) - Ha- lard (Fra) 6-3 4-6 6-2, Casoni - Davenport (Vst/1opg Davenjxirt, Zuluaga (Col) - Ha- lard-Decugis (Fra/7) 6-3 4-6 6-2, Dokic (Aus) - Venus Williams (VSt/3) 6-1 6-2. Kwartfinales: Casoni - Morariu. Sanchez Vicario - Mauresmo. Zuluaga - Tauziat. Se les - Dokic. Antwerpen. Vrouwen, 350.000 gulden. Tweede ronde: Torrens Valero (Spa) - Ap pelmans (Bel/2) 3-6 7-6 6-4, Hopkins (VSt) - Cocheteux (Fra) w.o., Montolio (Spa/4) - Almeda-Singian (VSt) 6-3 6-2, Batsjeva (Bul) - Clijsters (Bel/3) 6-2 6-2, Courtois (Bel) - Habsudova (Slw/5) 6-0 6- 2, Shaughnessy (VSt/8) - Patsikova (Tsj) 7- 5 7-5, Coetzer (ZAf/1) - Vavrinec (Zwi) 6-1 6-2. WIELRENNEN Ronde van Italië. Vijfde etappe Matera - Peschici: 1 Di Luca (Ita) 221 km in 5.19.18 (41,528 km/uur), 2. Belli (Ita). 3 Lanfran chi (Ita). 4 Francesco Casagrande (Ita), 5. Merckx, 6 Mazzoleni (Ita) 0.02. 7. Giunti (Ita). 8 Gualdi (Ita), 9 Garzelli (Ita). 10 Brozyna (Pol). 11 Fihppo Casagrande (Ita) 12 Tonkov (Rus), 13 Jose Enrique Gut- Pronk 18.58, 125. Duijn, 129. Vierhou ten, 133. Van Kessel, 134. Blijlevens 135. Van Steen, 140, De Jongh, 142. Vries, 160. Moerenhout, 163. Dekker, 167. Kroon, 168. Boerman, 169. Vos kamp. Algemeen klassement: 1 Tosatto (Ita) 25.28.34, 2. Moreni 0.03, 3. Gutierrez 0.14, 4 Noe (Ita) 0.25, 5. Di Luca 0.31. 6. Hruska (Tsj). 7. Savoldelli (Ita). 8 Bu- enahora (Col). 9. Belli 0.35, 10 Rubiera (Spa) 0 37; 103. Engels 24.11. 105 Blij levens 25.15, 106. Kroon 25 45. 116 Vierhouten 30.39, 121 Pronk 33 20. 129. Vries 37.36. 138 Van Kessel 43.07. 148. Voskamp 51.48, 149. Moerenhout 51 51. 156. Van Steen 53.54, 160 De Jongh 55.34, 161 Duijn 55 43, 168. Boerman 59.02. 170. Dekker 59 24 Midi Libre. Derde etappe Cuxac Cabardès - Decazeville. 1. O'Grady (Aus) 200 km in 5 15.26 (38,043 km/uur). 2. Dean (NZl). 3. Halgand (Fra). Algemeen klassement: Bayern Rundfahrt. Iweede etappe, Burj hausen - Roding: 1. Zabel (Duf) 204 km in 4.52.34, 2. Hushovd (Noo), 3. Van Nop pen (Bel) Algemeen klassement: 1 Voigt (Dui) 7.59.48, 2 Rich (Dui) op 0.04, 3. Steinhauser (Dui) 0.06 ZEILEN Balaton. WK 470, stand na drie races. Vrouwen: 1. Via-Dufresne/Azon (Spa) 19. 2 Armstrong/Stowell (Aus) 22, 3. Balkina- /Oikramtseva (Rus) 23. 4 Shige/Kinoshita (Jap) 28, 5 Jaunel le Floth/Duby (Fra) 29, 6. Brouwer/Verbeek (Ned) 29. Annapolis (VSt). WK Star Stand na vier races 1 Reynolds/Liljedahl (VSt) 7 punten, 2. MacDonald/Bjorn (Can) 10. 3 Brady/Gale (NZe) 16. 11. Neele man/Schrier 42. 23. Douze/Geysen 71, 26. Wentholt/Houwehng 76. 40. Staartjes /Vandenberg 104.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 21