Piloot met oog voor de roos fePfflJSWIRMAAR Ruime oefenzege voor Olympisch elftal Sport DUIVENtil Sjeng Schalken verrast Kafelnikov in Hamburg Sobere Paulen Memor SCOREbord 1e prijs een tweedaags arrangement in een Golden Tulip hotel. 2e prijs het prachtige "echte" oranjeshirt van NIKE. Nogmaals van harte gefeliciteerd! WOENSDAG 17 MEI 2000 Fed Cup-team begint goed mürciaDe Nederlandse tennisploeg is het kwalificatietoernooi voor de wereldgroep van de Fed Cup goed begonnen. In de Spaanse stad Murcia won het team van coach Hans Felius in de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Turkije. Nederland, eerste geplaatst, speelt vanavond tegen Zweden, een dag later is Bul garije de derde tegenstander. Seda Noorlander won niet zonder moeite van Aksit Oal (6-3 7-5). Kristie Boogert was oppermach tig tegen Guitekin, die slechts één game wist te bemachtigen (6- 1 6-0). Het dubbelspel leverde een zege op voor Miriam Ore mans en Seda Noorlander, die Aksit/Guitekin met 6-4 6-4 ver sloegen. De winnaars van de vier groepen plaatsen zich voor de halve finales en alleen de winnaar van het toernooi plaatst zich voor de wereldgroep van volgend jaar. Hockeysters verliezen in slotfase neuss Het Nederlands vrouwenhockeyteam heeft gisteren in Neuss een oefenwedstrijd tegen Duitsland met 2-1 verloren. Al le treffers vielen na rust, de winnende Duitse treffer kwam twee minuten voor tijd van de stick van Natasja Keiler. Eerder scoor den Fleur van de Kieft en Britta Becker. Mieketine Wouters be leefde na bijna zeven jaar afwezigheid een onopvallende rentree in Oranje. Bondscoach Tom van 't Hek maakte na afloop van de nederlaag zijn selectie voor de Champions Trophy, die vrijdag 26 mei in Amstelveen van start gaat, bekend. De selectie: Clarinda Sinnige, Julie Deiters, Myrna Veenstra, Carole Thate, Macha van der Vaart (Amsterdam), Minke Boóij, Dillianne van den Boogaard, Margie Teeuwen, Mijntje Donners, Miek van Geenhuizen, Ageeth Boom- gaarat (Den Bosch), Suzan van der Wielen, Fatima Moreira de Melo (HGC), Fleur van de Kieft, Minke Smabers, Mieketine Wouters, Hanneke Smabers (Laren) en Eveline de Haan (Rotterdam). Franse renners gebruiken nog steeds parus Een derde deel van het Franse profpeloton bedient zich nog steeds van de prestatiebevorderende chemische bloeddo- ping EPO. Dit meldt de Franse krant Le Monde op basis van een vertrouwelijk medisch onderzoek. De Franse wielrenunie (FFC) en de liga van profwielrenners (LCPF) hebben verontwaardigd gereageerd. „Het is een foutieve interpretatie van een rapport dat aan de medische wereld was voorbehouden." Uit het on derzoek is gebleken dat zestig beroepswielrenners op 177 licen tiehouders in principe verdacht zijn van het nemen van gefra- briceerde rode bloedcellen. Nederlands cricketteam ten onder grantham Het Nederlands cricketelftal heeft in de tweede ron de van de strijd om de NatWestTrophy tegen Lincolnshire een pijnlijke nederlaag met 95 runs geleden. Eens te meer bleek dat het in Nederland ontbreekt aan goede bowlers die een tegen partij kunnen intomen. Gisteren waren het alleen Lefebvre en Khan die goed bowlden, de overigen moesten te veel runs toe staan. Lincolnshire, dat eerst batte, kwam tot 210 runs in de toegestane vijftig overs. Geen van de Nederlandse batsmen wist een innings op te bouwen en er ontstond dan ook geen enkel partnership op de nette Engelse bowlerij: 115 all out. Boogschutter Massimo van der Leeuw richting wereldtop Wilt u iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenboi gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-53; E-mail: redactie.ld@damiate.hdc.nl hamburg anp Sjeng Schalken heeft Jevgeni Kafelnikov verrast in de eerste ronde van de Masters Series in Hamburg. De Limburgse ten nisser klopte de als tweede ge plaatste Rus met 6-4 6-3. Het is al de tweede keer dit jaar dat Schalken Kafelnikov weet te verslaan. Eerder ver sloeg hij zijn opponent op het hardcourt van Indian Wells waar hij de kwartfinales bereik te. „Ik heb tegen hem blijkbaar de goede tactiek gevonden", verklaarde Schalken zijn zege. „Het is een mooie overwinning waar ik even lekker van ga ge nieten. Het blijft toch een onge looflijke speler die de ene win ner na de andere kan slaan". Kafelnikov zoekt de laatste weken wanhopig naar zijn vorm. Ook in Estoril kwam hij niet door de eerste ronde. In Monte Carlo, Barcelona en Ro me verdween hij in de tweede schifting. Schalken merkte in de partij dat de Rus worstelt met zijn spel. „Hij maakte andere keuzes dan normaal", wist de Limburger. „Ik heb daar van kunnen profiteren." Schalken zelf is redelijk tevre den over zijn gravelseizoen tot nu toe. „In Monte Carlo haalde ik de derde ronde. Bij de andere twee toernooien stuitte ik op twee specialisten (Arazi en Mantilla). Dat is gewoon moei lijk." In de tweede ronde in Hamburg moet Schalken het opnemen tegen de Argentijn Puerta. Deze won met 6-4 6-2 van de Oostenrijker Koubek. Naast Kafelnikov verloor Hamburg in de eerste ronde meer geplaatste' spelers. Het optreden van Patrick Rafter (elf de) bleef opnieuw beperkt tot één partij. De Australiër, voor malig nummer één van de we reld, werd verslagen door de Zuid-Afrikaan Wayne Ferreira, 4-6 5-7. Lapentti uit Ecuador (zesde) was niet opgewassen te gen de Zwitser Rosset, 6-7 3-6 en de Slowaak Hrbaty (veer tiende) verloor van de Oekraï ner Medvedev, 4-6 6-7. Pete Sampras maakte een succesvolle rentree door zijn landgenoot Woodruff met 6-4 7-6. Sampras ontbrak wegens een dijbeenblessure in de toer nooien van Monte Carlo en Ro- De cockpit van een vlieg tuig zit stampvol knopjes, metertjes, klokjes en ande re verfijnde instrumenten. Als de Oegstgeestenaar Massimo van der Leeuw binnenkort een baan als piloot vindt, is hij van plan bij elke vlucht nog een ex tra staaltje van moderne techniek bij zich te dragen. De 24-jarige handboog schutter wil de wereldtop halen en waar de reis hem ook brengt, hij moet aan voldoende trainingsuurtjes komen. ,,Ik ben van plan een baan zo veel mogelijk met mijn sport te combi neren. In andere landen wordt door de toppers da gelijks getraind. Wil je je blijven, meten, dan moetje daarin mee." oegstgeest loman leefmans In vergelijking met het onlangs geheel vernieuwde sportcom plex van de w Oegstgeest is het clubhuis van buurman Attila een bouwkeet. Dat is het lot van een weinig aansprekende sport ten opzichte van 's werelds meest beoefende spelletje. „Wij zijn hier ook aan het verbou wen", verontschuldigt Van der Leeuw zich. „Toch is het aardig om te zien dat Nederland over een aantal topschutters be schikt ondanks dat onze sport vrij onbekend is en er weinig geld in omgaat. Er gaan toch mooi drie man naar de Spelen in Australië." Van der Leeuw komt niet voor Sydney in aanmerking. Dat heeft niets te maken met zijn kunnen, maar dat komt omdat hij het zogeheten com pound beoefent en dat is nu eenmaal geen olympische dis cipline. Bij de Spelen gaat het om recurve. Dat is simpel ge zegd schieten met een boog waar zo min mogelijk hulpstuk ken aan hangen. „Toch is com pound internationaal gezien dé trend. Daarom verwacht ik ook dat compound na Sydney aan het olympisch programma wordt toegevoegd. Waarom ik niet voor recurve heb gekozen? Dat sprak me veel minder aan. En toen ik begon met hand- boogschieten, had ik niet kun nen voorzien dat ik een 'beetje goed' zou worden. Dus spijt dat de komende Spelen aan mij voorbij gaan, kan ik niet heb ben." De keuze van Van der Leeuw om met boogschieten te begin nen. gebeurde vrij willekeurig. „In mijn jeugd woonde ik in Italië - mijn moeder is Italiaan se, vandaar mijn voornaam - en daar kwam ik tijdens jeugd kampen in aanraWng met pijl en boog. Skiën was eigenlijk mijn eerste sport, maar dat valt in Nederland natuurlijk niet da gelijks te beoefenen. Zeven jaar geleden heb ik in Oegstgeest gewoon het gemeentegidsje opengeslagen en viel mijn oog op Attila. Ik wilde gewoon iets Massimo van der Leeuw: „Ik wilde gewoon iets aparts. En het ging al vrij snel vrij behoorlijk." foto taco van der eb aparts. En het ging al vrij snel vrij behoorlijk." Het imposante apparaat in zijn hand, inclusief vizier, car- bon-onderdelen, contrage wicht, en een driedubbele pees langs kleine wielkatrollen lijkt in niets meer op het wapentuig dat in de oudheid zijn intrede deed. Bij het spannen raakt hij de pees niet met zijn vingers aan. Hij vouwt daar een ingeni eus handgreepje omheen dat hij door middel van een trekker overhaalt. Het geavanceerde speeltje is eigenlijk een mecha nisch geweer, waarvan de juiste instelling soms uren vergt. Ach teloos geeft hij een demonstra tie van zijn kunnen. De eerste twee pijlen raken met duize lingwekkende snelheid onge veer dertig meter verderop feil loos het gele midden van de roos, de derde keer zwaait de pijl enkele centimers af. „Zo zie je maar", zegt hij la chend. „Er kan altijd wat fout gaan. Concentratie is natuurlijk het allerbelangrijkste. Zeker bij wedstrijden die soms twee da gen duren. De kunst is om geestelijk ontspannen te zijn en toch een zeker spierspanning op te bouwen. Na elk raak schot probeer je in gedachte een filmpje van jezelf te maken en dat opnieuw af te draaien. Tevergeefs. Of het nou de wind is of iets anders: geen enkel schot is hetzelfde." Door een blessure miste hij onlangs selectiewedstrijden voor de nationale kernploeg, maar desondanks kreeg Van der Leeuw een uitnodiging voor het keurkorps. Sindsdien is trai nen definitief dagelijkse kost geworden. „Naast veel schiet oefeningen gaat het om fitness en verplichte wedstrijden. Het voordeel is dat ik regelmatig wordt uitgezonden. Mijn sport bracht me al eens naar Taiwan en onlangs naar Turkije. Ik werd laatst 19de op een world- ranking-toernooi en het streven is om met het Nederlandse team een medaille te halen op het WK. Twee weken geleden ben ik in Oegstgeest tweede ge worden bij de verkiezing van Sportman van het Jaar. Dat be schouw ik als een waardering voor de tijd die ik in mijn sport stop." Ondanks zijn lidmaatschap van de kernploeg, moet hij nog altijd geld meebrengen om zijn sport op een hoog niveau te kunnen beoefenen. „Een boog met alles erop en eraan kost al snel rond de zesduizend gulden en ik heb net een tweede ge kocht. Gelukkig heb ik wat goe de contacten met de fabrikant. Met mijn huidige baan als in stallateur van pin-automaten valt het allemaal goed te combi neren. Nu ik de KLM-lucht- vaartschool heb afgerond, ben ik op zoek naar een baan als pi loot en ook dan probeer ik vol doende tijd over te houden. Na tuurlijk hoop ik ooit aan de Olympische Spelen mee te doen. maar ik heb geen haast. Je kan mijn sport nog zeker tot achter in de dertig mee. Ik heb dus nog even." Blauw Zwart kan net als RKA- W rekenen op een aantal Leidse versterkingen. Pieter van Schie (De Sleutels), ooit in Was senaar begonnen, Gary Thomp son (Lugdunum) en Richard Zonneveld (WSB) spelen het nieuwe voetbalseizoen bij de derdeklasser Lugdunum dreigt nog meer spelers te ver liezen. Zo hebben Henk de Cler en Sem Schilthuizen hun ver trek naar buurman UVS aange kondigd. Joop Tegelaar kiest voor Meerburg Het bestuur van zaterdag hoofdklasser Spakenburg heeft Frank van Twillert, Niels Cruetz- burg, Frank Gert Koelewijn en Richard Pietersen vast gelegd voor het nieuwe voetbalsei zoen. Zij ko men net als doelman Ver hoeven en ver dediger Leef- lang in de stichting waar in Spakenburg zijn spelers op de loonlijst zet Arjan Human (Kloetinge) is met 22 doelpunten topscorer ge worden van de hoofdklasse B. Paul Liefrink en Hilmi Mihci (beiden Spakenburg) scoorden drie doelpunten minder Ba- rendrecht heeft drie nieuwe versterkingen aangetrokken. Dennis Janse komt van Zwart Wit '28. Davy Vermaas van Ex celsior Maassluis en Jan van der Lugt van Berkel Michel Adam keert terug bij Kranenburg. Eer der was Adam bij de Haagse club opgestapt. Cor Lems volgt bij WM Melbi Raboen op als adviseur Ferry van Muyden (ex-Kickers '69) vertrekt bij SV Meerssen. Van Muyden, die te genwoordig in België woont, gaat naar eersteklasser GSV Genhout WSB oefent mor genavond om 19.00 uur tegen eredivisieclub De Graafschap Een team van Zuid West Neder land heeft zich in Breda ge plaatst voor de finale van het Kellog Ajax Voetbalfeest. Bar ry en Michel Verboon (Zoeter- woude), Lennard Voorzaat (Oegstgeest) en Tessa Kortekaas (Voorhout) zijn de regionalen in het team De jeugd van Lei den (8 tot 18 jaar) kan nog in schrijven voor het SPeer-straat- voetbaltoernooi. Een team kan samengesteld worden uit een Henk de Cler. archieffoto straat, buurt, school ofq Het toernooi begint opc dag 22 mei Inlichtingenl Henk Piket 5767570 Za middag (16.00) komt Ou Feyenoord op bezoek in muiden. Spelers als Pete man, John Rep, AndréH stra, Ben Wijnstekers, Sj Troost en Ruud Heus ne het op tegen de oudjes kers '69 Hans van Leeu in vorm. De tegenwoord Den Haag wonende Swi ner werd in Ooltgenspla derom oen va Hollan rijden, van de kwam voord de Omi van de pen (to De Hit merkv twaalfo de ein: In de l Toerft petitie ten de renner Zonnei (30ste)i Werner Altewischer (50s| zware klassieker tot een] einde. Wobbe van den K boom werd achtste in van 't Zand Jim van Es, kemade) wordt de nieuii ner van de waterpolostej Gouwestaete. Van Es sjx zelfbij Alkemade en LZ| Aad Kraaij is de nieuwe i ter van volleybalclub RY volgt na 10 jaar Bart van turn op. Corine van Duji sterkt het bestuur als set Bij tennisclub OLTC ((I geest) is Luc Lutz benoa erelid. Carla Sciarone isi nieuwe secretaris Grot leurstelling bij waterpoll Vivax (Oegstgeest). Deg ders Dietz verruilen hu cap voor die van De Zij Serge (66 doelpunten) (44 doelpunten) waren dige club erg produktif Noordwijker Bert Ploeg vorm. Bij autoraces om nault Megane Trophy ir voort werd de coureur d Gymnastiekvereniging S Kwiek Voorschoten beh bij de laatste springwedi van het gewest Zuid-Ho zes eerste, twee tweedei dede plaatsen. Ook deg ten van DOS kwam mei prijzen terug naar Alphl den Rijn Ondanks de explosie in En schede wil de organisatie van de Adriaan Paulen Memorial (APM) het atletiekevenement op 28 mei in principe laten doorgaan. Wel krijgen de wed strijden een sterk versoberd karakter. Dat heeft Ab Coers, aftredend directeur en lid van het algemeen bestuur van de organiserende stichting, ge zegd. De organisatie vei de dinsdag over het wel doorgaan van de weds onderdeel van het Gran circuit. Vrijdag is er een be vergadering en dan zal nitief duidelijkheid zij de invulling van het pr ma. „We moeten hieroi met diverse instanties i voeren", aldus Coers. Het olympisch voetbaleftal is de voorberei ding op het EK, vanaf 27 mei in Slowakije, begonnen met een ruime zege in de oefen wedstrijd tegen hoofdklasser Hoek. In Zeeuws-Vlaanderen, waar de selectie van bondscoach Han Berger het eerste trai ningskamp heeft opgeslagen, werd het gis teren 10-1 voor Oranje. Zo'n beetje alle spelers liet Berger opdra ven in de eerste test. Rust is de jonge garde nauwelijks gegund. Na afloop van de com petitie was er welgeteld één rustdag. Alleen Kevin Hofland (blessure), Humprey Rudge en Davy Zafarin ontbraken. De laatste twee bereiden zich met Roda JC voor op de be kerfinale van zondag tegen NEC. Niels Oude Kamphuis en Kiki Musampa meldden zich wel bij het Olympisch elftal, maar reizen nog voor het weekeinde weer af om met hun clubs Schalke '04 en Malaga de laatste competitiewedstrijd te spelen. Het geeft nog maar aan hoe Berger moet improviseren in de aanloop naar het EK, waar olympische kwalificatie op het spel staat. 'Jong Oranje' ging bepaald niet voluit te gen de amateurs van Hoek, maar boekte niettemin een ruime overwinning. Via doelpunten van Vennegoor of Hesselink, Cairo, Van Bommel. Wisgerhof, Oude Kamphuis, Katwijker Dirk Kuyt, De Jong (2x) en Sikora (2x) werden de dubbele cij fers behaald. Leidenaar Tim de Cler stond in de basis. Vrijdag speelt het olympisch - elftal in Breda de tweede oefenwedstrijd te gen Baronie. 1 De Cler; Van Bom mel, Nieuwenburg en Musampa; Cairo Vennegoor J of Hesselink en Lurling. PRIJSVRAGEN Lucky Day. dinsdag 16 mei: 5-6-9-21 - 24-25-26-40-41-45-48-49-50- 57 - 58 - 60 - 64 - 65 - 68 - 69. (Onder voorbehoud) VOETBAL Hoofdklasse zaterdag, nacompetitie Urk - Katwijk 3-4 Stand Katwijk 2-6 (6-4) Urk 1-0 (3-4) Spakenburg 1-0 (1-2) Grantham: Lincolnshire (Eng) - Nederland 2-0. Lincolnshire 210 voor 8. Nederland 115 all out. Lincolnshire wint met 95 runs Bowlmgcijfers Nederland. Khan 1 voor 23 (10 overs). Lefebvre 4 voor 37 (10). De Leede 2 voor 23 (7), Zulfiqar 1 voor 17 (3). Battingcijfers Nederland. Van Oosterom 15 runs, Zulfiqar 15, Van Noort- w.jk 33. BADMINTON Kuala Lumpur. WK landenteams. Mannen (Thomas Cup). Groep a: Denemarken - Maleisië 4-1Zuid- Korea - India 4-1 Eindstand: 1. Zuid-Korea 3-6. 2. Dene marken 3-4, 3. Maleisiè 3-2, 4. India 3-0 Groep B: 1. Indonesië 3-6, 2. China 3-4, 3. Engeland 3-2. 4 Zweden 3-0. Indeling BASKETBAL New York. NBA playoffs, halve finales. Western Conference: Portland Trailblazers - Utah Jazz 81-79 Portland Trailblazers wint best-of-seven met 4-1. LA Lakers - Phoenix Suns 87-65 LA Lakers wint best of-seven met 4-1 Finale: Portland Trail blazers - LA Lakers CRICKET NatWest Competitie, tweede ronde. HOCKEY Neuss, vrouwen, vriendschappelijk: Duits land - Nederland 2-1 (0-0). 38. Van de Kieft 0-1, 64 Becker 1-1 (strafcorner). 68. Keiler 2-1 Scheidsrechters Cohen (Ned) en Conen (Dui). Toeschouwers 300 Hamburg. Masters Series mannen, 7 mil joen gulden. Eerste ronde: Schalken (Ned) Kafelnikov (Rus/2) 6-4 6-3, Ferreira (ZAf) - Rafter (Aus/11) 6-4 7-5, Medvedev (Oek) - Hrba ty (Slw/14) 6-4 7-6, Rosset (Zwi) - La pentti (Ecu/7) 7-6 6-3, Mantilla (Spa) - Sargsian (Arm) 6-3 6-4, Ferrero (Spa/15) - Moya (Spa) 3-6 6-2 7-6, Hewitt (Aus/10) - Philippoussis (Aus) 6-4 7-6, Grosjean (Fra) - Santoro (Fra) 7-5 7-6, Rios (Chl) - Escude (Fra) 6-4 6-1. Sampras (VSt/1) - Woodruff (VSt) 6-4 7-6. Puerta (Arg) - Koubek (Oos) 6-4 6-2. El Aynaoui (Mar/13) - Huet (Fra) 6-3 3-6 6-4. Kuerten (Bra/5) - Alami (Mar) 5-7 6-2 6-3. Kohl- mann (Dui) - Haas (Dui/16) 7-6 6-4. Mar tin (VSt) - Vmcente (Spa) 6-1 6-1. Corretja (Spa/9) - Squillari (Arg) 6-3 6-2. Norman (Zwe/3) - Johansson (Zwe) 6-2 6-4. Schal ken in tweede ronde tegen Puerta. Rome. Vrouwen, 2,5 miljoen gulden. Eerste ronde: Huber (Dui) - Zvereva (WRu) 6-4 7-5. Rubin (VSt) - Serna (Spa) 6-0 6- 2, Brandi (VSt) - Likhovtsjeva (Rus) 6-2 6- 1, Morariu (VSt) - Cristea (Roe) 6-3 3-6 7- 5, Martincova (Tsj) - Fusai (Fra) 6-2 6-3, Raymond (VSt) - Farina (Ita) 6-2 6-4, Weingörtner (Dui) - Krasnoroetskaja (Rus) 6-2 2-6 6-1, Casoni (Ita) - Drake (Can) 3-6 7-5 6-4. Sugiyama (Jap) - Kruger (ZAf) 6-2 6-3. Grzybowska (Pol) - Gagliardi (Zwi) 4-6 6-2 7-6 Tweede ronde: Davenport (VSt/1) - Dementieva (Rus) 6-3 6-2, Dokic (Aus) - Panova (Rus) 6-3 6-1, Mauresmo (Fra/12) - Hrdlickova (Ts|) 6-0 6-2. Antwerpen. Vrouwen, 350.000 gulden. Eerste ronde: Montolio (Spa/4) - Gerards (Ned) 6-4 6-2. Courtois (Bel) - Prusova (Tsj) 1-6 6-3 6-2. Vavrmec (Zwi) - Ko- valsioek (Oek) 7-5 6-2. Pastikova (Tsj) - Nacuk (Joe) 1-6 6-2 6-4, Basjeva (Bul) - Rittner (Dui) 7-6 6-3, Almeda-Stngian (VSt) - Van Acker (Bel) 6-4 3-6 7-5, Co- 5, Appelmans (Bel/2) - Kleinova (Tsj) 6-2 1-6 6-4. Murcia. Fed Cup, kwalificatietoernooi we reldgroep Eerste groepswedstrijd: Nederland (1) - Turkije 2-0. Noorlander - Aksit Oal 6-3 7- 5, Boogert - Gultekm 6-1 6-0, Noorlander- /Oremans - Aksit Oal/Gultekin 6-4 6-4 Vierde etappe Paestum - Scalea: 1 Svcra- da (Tsj) 177 km 4.44.36 (36,683 km/u), 2. Trenti (VSt), 3. Perdiguerro (Spa), 4 Tosatto (Ita), 5 Power (Ier). 6. Manzoni (Ita), 7 Gerosa (Ita). 8. Morem (Ita). 9. t Conté (Ita). 10. Vicioso (Spa). 11 Vierhou- ten. 13. Blijlevens. 87 Kroon, 108 Vries op 0 36, 114. De Jongh op 6.29, 138. Van Kessel op 9 50, 158 VanSteen, 161. 173. Voskamp. Cipollini (Ita), sprintwin naar, gediskwalificeerd Klassement: 1. Morem (Ita) 13.52.19, 2 Tosatto 0.01, 3. Gutierrez (Spa) 0.11, 4 1 Kroon 0.13, 5. Noé (Ita) 0.22, 6. Cipollini i; (Ita) 0.26, 7. Hruska (Tsj) 0 28. 8 Savol- delli (Ita), 9 Buenahora (Col), 10. Rubiera (Spa) 0 34, 29. Blijlevens 0.43, 93. Vier- j houten 6 07, 113. Pronk 11,39. 115 i Vries 12.04, 118. Van Kessel 12 31. 125 Engels 13.39. 145. Voskamp 2112. 152 De Jongh 23.51, 156 Duijn 27 09. 159. Boerman 27.19, 160 Moerenhout 27.19. 164 Van Steen 27.25. 169 Dekker 27.41. Midi Libre. Eerste etappe, Palavas - Port Barcares: 1 Damien Nazon (Fra) 199.6 km 5.06 54 (39.022 km/u), 2. Jean-Patrick Nazon (Fra). 3. 0'Grady (Aus). 4. Balducci (Ita), 5. Raimondi (Ita). Klassement: 1. Damien Nazon 5.06.54, 2. 0'Grady 0.03, 3. J.P. Nazon 0.04, 4 Balducci 0 10, 5. Raimon- Ronde van Italië. WIELRENNEN ZEILEN Annapolis (VSt). WK Star Stand na 2 races: 1 Reynolds/Liljedahl (VSt) 4 punten, 2. Brady/Gale (NZe) 6, 3. Schofield/Schofield (VSt) 13, 7 Neele- man/Schrier 26, 16 StaartjesA/andenberg 53. 31. Wentholt/Houwelmg 80. 41. Dou- ze/Geysen 102. Op ieder pagina werden een aantal vragen gesteld. Lezers hebben weer massaal meegedaan aan deze prijsvragen. Per plaatsing waren er 2 prijzen te winnen, te weten: TWEEDAAGS ARRANGEMENT gewonnen door: M.M.C. v. d. Meij P.C. Borst D.P.Naategaal M. Verdegaal J.L. van Rij A. Waal J. Pasma - Reeuwiik M.J.M. Kuyt - van Toren J. Schoneveld C.J.N. van Dam G. Hogervorst J. Messemaker H.P. Zwaan L. Houwer L. de Best J. van Beelen-Varkevisser J.M. Blöte Leiden Rijpwetering Roelofarendsveer Leiden Warmond Noordwijk Leiden Rijnsburg Valkenburg zh Voorhout Noordwijkerhout Katwijk Voorschoten Leiderdorp Katwijk aan Zee Leiden NIKE SHIRT gewonnen door: L. v.d. Marei K. Schoonderwoerd P.M. van Veelen J. Th.M. v. Aanholt A. van Vliet G. de Groot J. Rietbroek A. Zweeris C. Flippo C. Scnrama J. v.d. Meer R. Lagerberg P. Wifteman P. v. d. Meij W. Azier E. Steenvoorden Katwijk ■Leiden Leiderdorp Lisse Sassenheim Zoeterwoude Oude Wetering Koudekerk aan de Rijn Oegstgeest Leiden Rijpwetering Leiden Hoogmade Rijnsburg Leiden Noordwijk De prijswinnaars hebben thuis bericht ontvangen

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24