lerenploeg 'ee Duin akt de kop Jnicum heeft nu een hoger doel in achterhoofd De Leidse Hout eindelijk beloond voor goed spel Tennis Roomburg doet goede zaken, TEAN onderuit gOAC 15 MEI 2000 [^COMPETITIE ROEL DE ZEEUW sfoiannen van Roomburg en goede zaken gedaan Animo Terneuzen met 4-2 i te wijzen. Met de tweede i [partij lijkt de doelstelling, fl having in de eerste klasse gave iliggesteld. Daarvoor had- le Leidenaren wel de hulp i van de sterke Zeeuwen, ehai én van hun betere spelers een spierblessure zowel enkelspel als zijn dubbel ;chl pzeggen. "len van Bemmcl bracht een eenvoudige tweesets- i de afsluitende enkel de dus al vóór het enige jebleven dubbelspel op 3- koi) aar ook zijn dubbel met °Pl van Leeuwen sloot hij o: iend af. Eersteklasser Unicum, dat vorige week door gebrek aan spelers nog zijn wedstrijd moest afzeggen (en door de bond inmiddels is bestraft met een 6-0 verlies), speelde in ei-" gen huis met 3-3 gelijk tegen LTV Zaandam. Roeland Kuiper en Peter Grimbergen verloren respectievelijk het eerste en tweede enkelspel én hun geza- melijke dubbel. Fabian Ubels en Eric Bolten trokken die stand vervolgens tot tweemaal toe in evenwicht. TEAN zag zich in de eerste klasse 4 geconfronteerd met de koploper TV Heerhugowaard en verloor verdiend met 2-4. Albert Robben was de enige met een enkelspelwinst, maar liep vervolgens in zijn dubbel met Marco Smit de aansluiting mis door in drie sets te verlie zen. In de tweede klasse pakte Hil- legom TC twee belangrijke punten tegen TV Montfoort: 4- 2. Willem Visser en Fred van Trigt gaven de doorslag in hun enkelspelen, als koppel scoor den zij het beslissende vierde punt. LTC Lisse ging met 2-4 on deruit tegen het Vlaardingse Holy. Marco van der Zijden te kende pas na ruim drie uur spelen voor het enige enkel- spelpunt, maar moest daarvoor in zijn dubbel met Robin Klei- an de tol betalen. De mannen van Roomburg 2 waren na afloop van hun duel in Hilversum, waar ze moesten aantreden tegen 't Melkhuisje, teleurgesteld over de 3-3 eindscore. Gert-Jan An ker verzuimde in het laatste en kelspel de winst tot twee maal veilig te stellen, eerst in de tie break van de tweede set, later op matchpoint in de derde doorgang. Vervolgens kreeg de 'schlemiel' van de wedstrijd in het laatste dubbel met Marco Cats genadeloos op de broek. Giovanni van-der Veek boekte een honderprocentscore. De Munnik zag de punten in zijn duel met Binnenmaas in de dubbelspelen door de vin gers glippen en verloor uitein delijk met 2-4. Breekpunt in de wedstrijd was het verlies van het koppel Versteeg/Rasenberg (6-8 in de beslissende tiebreak) ,en dat terwijl zij de thuisploeg nog op een 2-0 voorsprong hadden gezet. De verrassing van de dag kwam uit Hoofddorp, waar In den Boogaerd koploper Uni cum 2 afdroogde met maar liefst 6-0. Alleen Maarten Kal lenberg (die samen met Onno van Paridon vanuit _heteerste was overgekomen) hield het in zijn enkelspel nog drie sets vol, de overige partijen gingen in sneltreinvaart naar de gastge- ver. In de derde klasse beleefde Me- renwijk een goede generale voor de kampioenswedstrijd van volgende week tegen Zoe- termeer door TV Pijnacker met 4-2 terug te wijzen. Leidse Hout werd voor eigen publiek weggevaagd door TC Nieuwerkerk aan den IJssel 3 met 0-6. In Hoek van Holland speelde De. Hoek eveneens met zijn te genstander. Roomburg 3 moest lijdzaam toezien hoe ook zij alle partijen verloren. Het verging OLTC Oegstgeest niet beter: het verloor In Vlaar- dingen van Holy 2 met 5-1 eerste teams van het Katwijkse Zee Duin bestre- )p het zonovergoten park Duinlust de koplopers in klasse. Twee van dit trio thuisspelende ploegen len voor een fraaie stunt. De hoofdmacht bij de nen nam in de landelijke hoofdklasse de eerste s over van Bastion Baselaar, dat met een 4-2 neder- terug naar Den Bosch werd gestuurd. De 35-plus- bereikten eveneens een 4-2 totaalstand tegen BLTC cum. Het nog ongeslagen eerste mixedteam echter ;t een zware nederlaag incasseren. Het sterke Roo- was met 8-0 vele maten te groot. II iisl 5ÏÏ1 |K«PETER KLEIN Jan-Willem Lugthart had na zijn beste single van het seizoen nog energie over om de gortdroge tennisbaan voor teamgenoot Jeroen Boogmans te prepareren. foto dickhocewoning overwinning van het eer- orliaiinenteam tegen twee- landskampioen Bastion ■taJaar viel niets af te dingen. Dij Fleischeuer opende met nelle singlezege op Niels Lu: k. De kopman, een van de versterkingen van het vo- izoen naar de hoofdklasse Zee Duin, islechts drie games tegen. Waarde Jan-Willem Lug- vergrootte de voorsprong a 0 door juist tegen de lijst- lerder zijn sterkste enkel- viei an het lopende seizoen op Vie ttwijkse gravel neer te leg- sta Bosschenaar Maurice Ja- iad met 7-6 en 6-3 onvol- vi le antwoord op de harde ld atste opslagen en variatie ïpo van Lugthart. „Lekker, mijn beste tennis precies tegen de nummer 1 van de ranglijst speel. Hier ben ik erg tevreden mee", aldus captain Lugthart. De thriller van de dag werd het treffen tussen Martin Kalk- hoven, de tweede nieuwkomer bij de Katwijkers, en Maarten de Bruijne, gewezen Al-speler en international. In de voorbije competitierondes werd Kalkho- ven, die net een nieuw eigen bedrijf gestart is, steeds gecon fronteerd met zijn gebrek aan trainingsarbeid en wedstrijdrit me. Na een met 6-3 verloren eerste reeks, hei-vond de Rotter dammer, die in Zuid bij Z'67 en bij het Scheveningse De Mets zijn grootste triomfen vierde, zijn slagen van weleer. De twee de set werd met 6-3 binnenge haald. Ook in de beslissende reeks waren er, bijvoorbeeld met 3-2 en 0-40 op de opslag van de Bruijne kansen op een doorbraak. Het duel werd zelfs bepaald grimmig, toen Kalkho- ven een door hem gehaalde- dropshot niet met een punt ge honoreerd zag. Fleischeuer, die enige opmerkingen over het ge drag van dc Bruijne maakte, kreeg twee tennisballen naar het hoofd geslagen. Kalkhoven werd toch opnieuw de schle miel, want met 7-5 in de beslis sende reeks trok de Bossche nummer twee toch aan het langste eind. Via Boogmans, die een solide 6-4 6-3 zege op Bart van Onna boekte, werden de singles met een verdiende 3-1 tussenstand afgesloten. Fleischeuer en Kalk hoven konden in hun dubbel de pressie van De Bruijne en Ja cobs net niet voldoende pare ren. Boogmans en Lugthart stelden de eindzege veilig door Van Onna en Toon van Norselt van hun al jaren ongeslagen status af te halen. „We hebben gewonnen", zei Lugthart. „Maanachteraf moet jevaststel- len, dat er nog meer dan 4-2 had ingezeten. In mijn progno se had ik al gesteld, dat we voor de titel wilden gaan. Gelet op het komende programma, heb ben we genoeg kans om die voorspelling ook waar te ma ken." De 35-plussers, zelf overigens nauwelijks ouder dan de spe lers in Mannen I, wilden niet voor het vlaggenschip onder doen. Via Willem Guyt en Dirk Remery werd de 2-0 achter stand, opgelopen door het ver lies in de singles van Rico Jong a Tai en Adriaan Fetter, volledig teniet gedaan. Via de dubbels van Jong a Tai met trainer Gert- jan Minnee en Fetter met club voorzitter Ben de Waal werd vervolgens de 4-2 totaalzege binnengehaald. De hoofdmacht in de ge mengde competitie had volgens de stand, kansen tegen het op de eerste plaats staande Roo sendaal. De praktijk wees an ders uit. Alleen Ingrid van der Plas was er dichtbij tegen Trudy Vermeer, die onder haar meis jesnaam Torringa tot de top van Nederland behoorde. De Katwijkse kopvrouwe kreeg in de beslissende set last van kramp en kon een 5-2 voor sprong en matchpoint niet ver zilveren. Na ruim drie uur strijd werd met 6-7 7-6 5-7 alsnog verloren. Leonie Mekel, Martijn Zandvliet en Kees Heemskerk kregen geen kans van Wendy van Grondelle, Robert van Boe- schoten en Frank Vermeer. „Bij een 4-0 achterstand gingen de koppies toch een beetje han gen", sloot Lugthart de enige teleurstelling af. Mannencompetitie Hoofdklasse Ij Westerhout Beverwijk - TRG/De Manege 3-3, Zee Duin Katwijk - Bastion Baselaar 4-2, Leeuwenbergh Leidschendam - Halfweg Spijkenisse 2 3-3, Volley Eindhoven - Nieuwenhagen 1-5. Zee&Duin 15^-9 De Manege 12-12 BaselaaF 14-10 Westerhout 12-12 Leeuwenb 13-11 Nieuwenh 12-12 Halfweg 2 13-11 Volley 6-18 Eerste Klasse 2: REO Roden (Gr.) - Waal rackets 2.3t-3, Roomburg Leiden - Animo Terneuzen 4-2, Vredenburch Rijswijk-TC Deurne 4-2, Vredenburch 18-6 Animo 7-11 Roomburg 15-9 REO 8-16 Deurne 12-6 Waalrackets 5-13 Dijkzicht 9-9 Eerste Klasse 3: Unicum Leiden - LTV Zaandam 3-3, De Hartel Spijkenisse LTC Brunssum 5-1, LTC Goirle - TV Roo sendaal 3-3, HLTC Heemstede - Tegelse LTC 6-0. Heemstede 19- 5 Zaandam 12-12 De Hartel 15- 9 Goirle 11-13 Tegelen 12-12 Unicum 5-13 Roosendaal 12-12 Brunssum 4-14 Eerste Klasse 4: TV Simpelveld - LTC Mij drecht 1-5, Frisselstein Veghel - LTC Maasbree 5-1, TEAN Alphen - TV Heerhu gowaard 2-4, TC Tilburg - Pettelaer 1-5. Mijdrecht 18- 6 Frisselstein 12-12 Heerhugow 17-7 Maasbree 10-14 Pettelaer 16-8 Simpelveld 7-17 TEAN 11-13 Tilburg 5-19 Tweede Klasse 1: De Gouw Zaandam - Tri omf 4-2, Hillegomse TC - TV Montfoort 4-2, Aemstelspelers Amsterdam - 't Melk huisje 2 4-2, TC Nieuwerkerk-IJ - TV Bo skoop 4-2. Hillegom 16-8 Triomf 11-7 Montfoort 15—9 Melkh 2 7-17 De Gouw 15-9 Nieuwerk 6-16 Aemstelsp 12-6 Boskoop 6-18 Tweede Klasse 2: Chip Charge - TC Wa teringen nb, LTC Lisse 1 - Holy Vlaardin- gen 2-4, De Hakkelaars - Krommeniër LTV 1-5, 't Melkhuisje - Roomburg 2 3-3. Krommenie 19- 5 Hakkelaars 10-14 Roomburg 2 17- 7 Chip&C 8-10 Melkhuisje 13-11 Lisse 7-17 Holy 13-11 Wateringen 3-15 Tweede Klasse 3: Ad Astra Gouda - Am- stelland 2-4, De Munnik Leiderdorp - Bin nenmaas 2-4, In den Boogaerd Hoofddorp - Unicum 2 6-0, Schager TC - Zee Duin 2 2-4, Binnenmaas 17- 7 De Munnik 12-12 Boogaerd 18- 6 Schagen 9-15 Unicum 2 13-11 Amstelland 8-16 Zee D 2 13-11 Ad Astra 6-18 Derde Klasse 4: Merenwijk Leiden TV Pijnacker 2 4-2, ALTV Zoetermeer - Be Quick-G 5-1, Leidse Hout - TC Nieuwer- kerk-IJ 3 0-6. Merenwijk 14-10 Pijnacker? 9- 9 Zoetermeer 13-11 Be Quick 8-10 De Mets 2 10-8 Leidse Hout 8-16 Nieuwerk 3 10-8 Derde Klasse 5: KSVV Schiedam - 't Loo 2-4, De Hoek- Roomburg 3 6-0, Tenni- phil Delft - Langeland 0-6, Holy Vlaardin- gen 2 - OLTC Oegstgeest 5-1 De Hoek 20- 4 Roomburg 3 10-14 Holy 2 16- 8 Langeland 10-14 (f esc ut e heeft titelkcinsen in eigen hand -/EERSTE/TWEEDE/DERDE roo 'loegen uit de 'Leidse' re pelen nog een rol in de om de eerste plaats in Laa klasse en afdeling. In de yj Iklasse zag Dekker Tennis gat met lijstaanvoerder Si voort een punt groter wor- Warmonders mogen ,'ai ege hun veel lichtere pro- iei ma nog enige hoop koes- In de eerste klasse speelt tm komende zondag de rijd van de waarheid bij jen Van Home. De forma- it Weert staat een punt In de derde klasse heeft cate de leiderstrui aange- :n. LTC Lisse is nog onge- i maai- heeft inmiddels ien achterstand van acht ;n op Barneveld. il het singelen gaat de spe- van hoofdklasser Dekker is dit seizoen bepaald af. Tegen bet bezoekende /Lobbelaer werden die unten alle binnengehaald, .el da Mens tegen Natas ja de tsi ler, Martijn de Lange tegen 30 Hoppenbrouwers en Paul ii ins tegen de Belg Gunther irveeren hadden daarvoor twee snelle sets nodig., lis Katja Nossik stond te- Irechtje Bruis drie sets op aan. In de dubbels bleef ik Sterk zonder nederlaag, d ddse won met Nossik Em aal na drie lange sets, was in de mixed met Log in twee deeltjes klaar. Jas- 0 Regt incasseerde in het itl met De Lange en de 1 met Mens tweemaal ver- De reserves boekten in de klasse hun eerste over ig. Bij Bosheim 3 kwa de winstpunten op naam 'e singelaars Lisa Quiller, yVisjnic en Philip Nagte- en de beide dubbels van l£l leline Poot met Quiller en 'geiler. eerste klasse had Unicum emakkelijke dag tegen het ij ïkende Pellikaan Tennis, 'et een 8-0 nederlaag terug Goirle werd gestuurd. Al- Heddy Boers stuitte in single op bijna gelijkwaar dig weerwerk. Dina Milosevic, de Belg Dominique Coene en Bart van Delft hadden slechts twee sets nodig. Gertjan Egbe- rink, die op de eerste speeldag geblesseerd raakte, maakte in het dubbel met Coene zijn ren tree. De Lcidenaars, die voor de eerste twee speeldagen de Bel gen Daphne van der Zande en David Basile als garantie voor het behoud van het eersteklas serschap hadden aangetrokken, komen zondag bij Van Home voor een hoger doel in actie, de titel in de eerste klasse. Een niveau lager liepen de re serves bij Festina in Amsterdam met 5-3 tegen hun eerste ne derlaag op. Na de enkelspelen was er nog geen vuiltje aan de lucht. Torben van der Voorn, die dit seizoen zijn doorbraak lijkt te maken en nog ongesla gen was, behield die status ook tegen Festina. Ook Martijn van den Berg en Femke de Boer wonnen. Karolien Hoogeveen boog voor Floor Vioen. In de dubbels waren de Amsterdam mers dankzij voormalig natio naal kampioene en gewezen Unicumse Evelien Hamers en voormalig Leiderdorper Mark Post na felle duels toch steeds iets sterker. Hillegom kwam in de uit wedstrijd in de eerste klasse te gen Deventer niet verder dan een 5-3 nederlaag, de bollen- strekers begonnen al met een 3- 0 achterstand, omdat Arthur Hertzberger met een rugblessu re zich kort voor aanvang af meldde en niet meer vervangen kon worden. Heieen van den Berg klopte Hilke Wilt met 6-4 6-1. Voor de Enschedese in De venter dienst, die vorig seizoen nog de kleuren van hoofdklas ser Dekker verdedigde, gold als excuus, dat zij zaterdag drie uur naar haar vermiste familieleden had lopen zoeken. Wilt woonde op 500 meter vqn het gebied waar de vuurwerkopslagplaats explodeerde. Marco van Trigt nam snel een 5-2 voorsprong, maar vervolgens stagneerde de productie en ging Harry Snel met 7-6 en 6-1 met de zege aan de haal. Ook Shirley Vreeken verloor haar enkelspel. Cindy Berkhout bleef ongeklopt door met Van den Berg het vrouwen- dubbel en met Vein Trigt de mixed winnend af te sluiten. Bij en tegen Hilverheide 2 kon derdeklasser Hillegom 2 maar twee winstpunten laten aantekenen. Pieter Visser was in Hilversum de enige, die in het enkelspel tot winst kwam. Hij had er drie sets voor nodig. Jesse Huta Galung en Remco van Oosten kregen eveneens een punt op hun conto. De twee Hillegommers sloten hun samenspel in twee sets positief af. Voor de hoogste teams van Merenwijk werd het een mage re dag. Het eerste team sprok kelde in de tweede klasse maar twefr puntjes binnen bij Half weg 3, dat er zelf zes in Spijke nisse hield. De punten, een sin gle en een samenspel kwamen uiteraard op naam van de Me renwijk-vrouwen. Ook bij de re serves, die met 7-1 van Elcker- lyc 2 verloren, redde een vrouw de eer. Pascal Jongmans won haar enkelspel. Forescate heeft het kampi oenschap in de derde klasse ge heel in eigen hand. De Voor- schotense formatie knalde met 8-0 over het arme TION Henge lo 3 heen. De concurrentie komt alleen nog van Oranje TC, waar op de tweede speeldag reeds 4-4 tegen werd gespeeld en van Badhoevedorp, waarte gen in de laatste ronde wordt uitgekomen. Voor OLTC zijn de titelkan- sen na de 6-2 thuisnederlaag te gen OTV 2 uit Oosterbeek zo goed als verkeken. Marco Visser moest met klachten vanwege de zomerse omstcindigheden zijn drie partijen opgeven. Tal- bert Boef en Marquerite Pati- wael zorgden met singlewinst voor de twee punten. Bij LTC Lisse werd de basis voor de 5-3 overwinning op Ab couder LTC 2 in de enkelspelen gelegd. Paula Sie, Henrik Kroon en Danny van der Doe sloten de een tegen een met een zege af. Alleen Esther Kulk moest haar tegenstander felicteren. Sie bereikte een ongeslagen sta tus door ook het dubbelspel met Kulk en de mixed met Kroon in winst om te zetten. VIERDE/VUFDE KLASSE NIELS GROEN EN MENNO SCHRAVEN Het gemengde team van Leidse Hout boekte in de vierde klasse een heel 'stoere' overwinning op Pijnacker 2, 6-2. De Leidena ren speelden alle wedstrijden al goed, maar konden dat nog niet in echte zeges omzetten. Deze keer, tegen de nummer twee, ging het nu eens wel goed. Wil- lemijn Vader, Maithe Hulskamp en Patrick Niezen boekten allen een tweesetsoverwinning. De 21-jarige Hulskamp debuteerde in het standaardteam met drie indrukwekkende zeges. Nieuwe Sloot ging op hun ei gen park met 5-3 onderuit te gen Forescate 2. De bezoekers keken na de singles nog tegen een 3-1 achterstand aan maar wisten die met vier overtuigen de dubbelzeges om te zetten in een eindoverwinning. Arjan de Rooij, Norbert van Oosterhout en Ada Moesbergen zorgden voor de drie punten voor Al phen. Het standaardteam van TEAN kwam geen morhent in proble men tegen Hillegom 5. In het door de zon bevangen duel wa ren Paul Roggeveen, Jelle Oos terhof en Leontien van Vliet te sterk voor respectievelijk Tom Stevens, Bastiaan Tromp en Famke Schaap. Raoul Pollé wil de in de mixed nog verbaal de partij naar Hillegomse hand te zetten. Petra Wille en Paul Rog geveen lieten zich echter niet intimideren en wonnen met 6-4 7-5. In de vijfde klasse leed het reservetetim van TEAN 2 een gevoelig verlies tegen districts- genoot Oegstgeest 3. Van de acht partijen wisten de Alphe- naren slechts twee in winst om te zetten. Het team wordt ge teisterd door blessureleed. Ga- briëlle Kardolus verdraaide haar knie in de single en Ludo Rooders viel dinsdag al weg met een gebroken sleutelbeen. Krista Sanders zorgde met Ed win Spliet voor het tweede en laatste punt aan Alpense zijde. Sassenheim bezocht het der de team van Nieuw Vennep. De Sassemers moesten de winst in de districtsderby met 5-3 aan de Vennepers laten. Zo goed als er vorige week werd gespeeld, zo slecht was het deze week ge steld. Merlin Vink, Daniëlle Heemskerk en Jelle Rinzema zorgden door winst in hun en- kelpartij nog voor een comfor tabele voorsprong. Vervolgens leek de equipe meer oog te hebben voor het terras en de zon waardoor de winst dus als nog in Nieuw Vennep bleef. In dezelfde klasse gingen de reser ves van Sassenheim op eigen bodem nog harder onderuit te gen het bezoekende Lisse 4. Pe ter Vein der Spek behaalde het enige punt tegen de dit seizoen nog ongeslagen Sander Harm- zen. Zoeteirwoudse TC had een walk-over tegen het zwakke Gravellers: 8-0. Alle partijen verliepen eenvoudig in twee sets. Het tweede mixed-team van ZTC had het daarentegen veel moeilijker; 5-3 verlies bij Thor RW in Den Haag. Alleen Harold van Offeren en Jody Lexmond konden hun single winnend afsluiten. Laatstge noemde won samen met Mare ,de Man nog de gemengd dub bel. De ontmoeting tussen Dek ker Tennis 3 en De Munnik 2 eindigde in een puntendeling 4-4. Opvallend was hier het gro te verschil tussen de singles en de dubbelspelen. Dekker zag een 4-0 voorsprong compleet teniet gedaan worden door uit stekend spel van de Leiderdor pers in de dubbels. Femke Schoo verloor daarin beide par tijen, na steeds de eerste set ge wonnen te hebben. Zee Duin 2 verloor met 5-3 in en tegen Naaldwijk, dat vol gens teamcaptain Niels Ravens- bergen een geniepige ploeg is. „Matennaaiers waren het, een aantal ballen werden gewoon 'uit' gegeven en ook zou Sonja Korenhof bij een beslissende volley zogenaamd het net heb ben aangeraakt. In de vorige competitieronde was een team zelfs al voortijdig weggegaan. Niet de eerste keer dus dat ze op zo'n kinderachtige manier proberen te winnen." Merel Aalders en 'broer' Edwin Ra- vensbergen wonnen wel de mixdubbel, terwijl de overige punten uit de gewonnen single van Niels (7-6, 6-3) en de he- rendubbel kwamen. Gemengde competitie Hoofdklasse 1: NIP/P&G Sport Roermond - Proger/TC Zandvoort 1-7, Dekker Tennis Warmond - Unit4/Lobbelaer 6-2, TRG/De Manege 2 Apeldoorn - ELTV Eindhoven 5-3,Van Hecke/TV Heerhugowaard - Lei- monias 2-6. Proger/TCZ 25- 7 Unit4/Lobb. 16-16 Dekker TW 20-12 VanHecke 15-17 Leimonias 20-12 TRG/DeM. 2 11-21 ELTV Eindh 17-15 NIP/P&G Sp 4-28 Hoofdklasse 2: Halfweg 2 Spi|kenisse Auto De Vries/Hertenkamp 6-2,Leimonias 2 Den Haag - HLTC De Mets l-7,Amstel- park 2 Amsterdam - TVP/Horn Keukens 4-4.0SNN/TS Haren - Freeride/SLTC 3-5. De Mets 23- 9 Halfweg 2 15-17 Amstelp 2 20-12 Leimonias 2 13-19 OSNN/T-MI 18 1') rr.-.'iKi.-/-, I"-. 18 TVP/Horn K 17-15 DeVries/H. 9-23 Eerste Klasse 1: Unicum Leiden - Pelli kaan Tennis 8-0,Van Horne Weert - 't Melkhuisje 7-1 .Hoogeveense LTC TV Hoorn 6-2,Aqua Systems/Zoetermeer - Joy Jaagpad 6-2. Van Horne 27- 5 Melkhuisje 11-21 Unicum 26- 6 Joy Jaagpad 10-22 Aqua S/Zoet 22-10 Pellikaan 9-23 Hoogeveen 18-14 TV Hoorn 5-27 Eerste Klasse 4: Edese TC - BLTV Breda 3-5.DLTC Deventer - Hillegomse TC 5-3,TepCi Apeldoorn - Thor RW 4-4,SFA- /Volley Eindhoven - Auto De Vries/Herten kamp 2 8-0. BLTV Breda 22-10 Deventer 16-16 Thor RW 21-11 SFA/Volley 15-17 Tepci 21-11 Hillegom 13-19 EdeseTC 17-15 DeVrics/H.2 3-29 Tweede Klasse 4: Zee Duin Katwijk TV Roosendaal 0-8,LTC Soestdijk - Daisy 8-0,Helderse TC - Bastion Baselaar 2 2-6,Amstelpark 4 Amsterdam ALTV Zoe termeer 2 4-4. Soestdijk 21-11 Bastion G. 2 15-17 Roosendaal 19-13 Helderse TC 15-17 Zee&Duin 15-17 Zoeterm 2 14-18 Daisy 15-17 Amstelp. 4 14-18 Tweede Klasse 5: Marquette Heemskerk Groenendaal 6-2,TION Hengelo 2 - Am- stelpark 3 2-6,ELTV Eindhoven 3 - ALTA Amersfoort 2 2-6,Halfweg 3 Spijkenisse Merenwqk 6-2. Amstelp. 3 23- 9 Merenwijk 15-17 ALTA A'lrt 2 22-10 Marquette 15-17 Haltweg3 17-15 Groenendaal 13-19 ELTV E. 3 16-16 TION H. 2 7-25 Tweede Klasse 7: Iduna/Bilthoven LTC Doetinchem 3-5,Delftse TB - CC Venlo Top 1-7,Festina Amsterdam - Unicum 2 5-3,Dash '35 Dordrecht - Van Starken- borgh 1-7. Venlo Top 29- 3 Festina 13-19 Starkenb. 24- 8 DelftseTB 12-20 Unicum 2 18-14 Dash '35 9-23 Doetinchem 15-17 Iduna/B. 8-24 Derde Klasse 1: Hilverheide 2 Hilversum - Hillegom 2 6-2. Derde Klasse 2: TION Hengelo 3 - Fores cate 0-8,Atalanta Houten - Park Hoeven 6-2,Oranje TC Den Haag - 't Spieghel 6-2,Amstelpark 5 Amsterdam TV Bad hoevedorp 3-5. Forescate 24- 8 Amstelp, 5 15-17 Badhoeved. 23- 9 Park Hoeven 14-18 Oranje TC 22-10 Atalanta 13-19 't Spieghel 17-15 TION H, 3 0-32 Derde Klasse 3: TV Roosendaal 2 Huis sen 3-5,Merenwijk 2 Leiden - Elckerlyc 2 1-7.ASVU Amsterdam - TRG/De Manege 4 4-4,Centre Point Almere - LTV Uden 5-3. Manege 4 25- 7 ASVU 15-17 Elckerlyc 2 22-10 Centre P. 13-21 Huissen 21-11 Roosend. 2 /-25 LTC Uden 18- 6 Merenwijk 2 4-28 Derde Klasse 4: Baarnse LTC 2 - Vliegen de Hollander 2-6,Abcouder LTC - Mar kant 8-0,OLTC Oegstgeest - OTV Ooster beek 2 2-6,Grootslag Stede Broec - Ener- giewerk/Meppel 2 2-6. Oosterbk 2 26- 6 Vlieg Holl. 18-14 Abcoude 22-10 Baarn 2 9-23 Meppel 2 20-12 Grootslag 8-24 Oegstgeest 18-14 Markant 7-25 Derde Klasse 5: Domstad Utrecht - Bonte koe 1-7.TT0 Oosterhout 2 - Edese TC 3 6-2,Amstelland Amstelveen - 't Root 2-6,Bosheim 3 Bussum - Dekker Tennis 2 3-5. Bontekoe 30- 2 TT0 0 2 12-20 'IRoot 28- 4 Edese TC 3 11-21 Domstad 17-15 DekkerT2 10-22 Amstelland 16-16 Bosheim 3 4-28 Derde Klasse 9: Z'67 Rotterdam - Helder se TC 2 0-8,Luctor et Emergo Almelo - Rapiditas 3 7-1,LTC Barneveld - Bouw- huis/Meppel 3 6-2,LTC Lisse - Abcouder LTC25-3. Barneveld 27- 5 Helderse 2 16-16 Meppel 3 23- 7 Abcoude 2 13-19 LTC Lisse 19-11 Rapiditas 3 11-21 LuctoretE. 18-14 Z'67 R'dam 3-29 Vierde Klasse 9: Unicum 4 Leiden TV Nieuw Vennep 4-4,Lucky Stroke - Hille gomse TC 3 0-8. Vierde Klasse 10: Thor RW 3 - OLTC Oegstgeest 2 3-5,Leidse Hout - TV Pijn acker 2 6-2,TV Nieuw Vennep 2 - Hille gomse TC 4 nb,Merenwijk 3 - HLTC De Mets 3 2-6. De Mets 3 26- 6 Leidse Hout 14-18 Pijnacker 2 18-14 Hillegom 4 11-13 Merenwi|k 3 18-14 Thor RW 3 11-21 Oegstgst 2 16-16 N Vennep 2 6-18 Vierde Klasse 11: Leimonias 5 Den Haag - Leeuwenbergh 3 6-2,Unicum 3 Leiden - Leidse Hout 2 6-2,Nieuwe Sloot Alphen - Forescate 2 3-5,Hillegomse TC 5 - TFAN Alphen 2-6. Unicum 3 25- 7 Forescate 2 15-17 I i.'iiilom,)';. 5 24 6 Leidse II. 2 14 18 TEAN 16-14 Nwe Sloot 12-20 Leeuwen. 3 16-16 Hillegom 5 4-28 Vijfde Klasse 16: TV Nieuw Vennep 3 Sassenheimse TV 5-3,HI.TC Heemstede 3 - Brederode 3 1-7,LTC l isse 3 - Merlen- hove 7 8-0,In den Boogaerd 2 - W0C Boogaerd 2 25- 7 NwVennep 16-16 Brederode 3 23- 9 Sassenhm 12-20 LTC Lisse 3 22-10 Heemst 3 10-22 W0C 17-15 Merlenh 7 3-29 Vijfde Klasse 17: TV Zwaanshoek TV Bennebroek 2 0-8,Vredenburch Rijswijk Hillegomse TC 6 7-1,Sassenheimse TV 2 - LTC Lisse 4 1-7,Unicum 6 Leiden - Oud Wassenaar 2-6. Vijfde Klasse 18: Oranje TC 4 Den Haag - 't Loo 8-0,De Munnik - Thor RW 4 5-3,Leimonias 6 - Merenwqk 4 2-6.LTC Lisse 5 - Qravel 5-3. Merenwijk 4 24- 8 Thor RW 4 16-16 De Munnik 22-10 Leimonias 6 9-23 LTC Lisse 5 20-12 'tl oo 6-26 Qravel 16-16 Vijfde Klasse 19: Nootdorpse TC - Vreden burch 2 5 3,LTC Naaldwijk Zee Duin 2 5-3,Thor RW 6 Den Haag - Zoeterwoud- se TC 2 5-3. Zee D 2 21-11 Nootdorp 10-14 Naaldwijk 20- 4 Boekhorst 9-15 Zoeterw. 2 15-17 Vredenb. 2 8-24 Thor RW 6 13-11 Vijfde Klasse 20: Merenwijk 5 Leiden Leeuwenbergh 4 4-4,Zoeterwoudse TC - Gravellers 8-0,De Oude Eik - Thor RW 5 6-2,Forescate 3 Voorschoten - Unicum 5 2-6. Zoeterwd 24- 8 Unicum 5 16-16 Merenwijk 5 19-13 Oude Eik 15-17 Forescate 3 16-16 Thor RW 5 13-19 Leeuwenb 4 16-16 Gravellers 9-23 Vijfde Klasse 21: Oranje TC 7 Den Haag - Botesa 4-4,TEAN Alphen 2 - OLTC Oegst geest 3 2-è,Tanthof Delft - Leimonias 8 3-5,Dekker Tennis 3 - De Munnik 2 4-4. Oegstg. 3 24- 8 De Munnik 14-18 Oranje TC 19-13 Tanthof 14-18 TEAN 2 17-15 Leimonias 8 13-19 Dekker T 3 15-17 Botesa 12-20

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 27