Personeel Persone c Rijnland Correspondent Industrial Finishes (Wood) m/v iV wrv DetaccouNT VOMAR GROEIT.. GROEIT U MEE? FIUAALMANAGERSm/V s i o ontwikkelingsbegeleider (n Zoek jij een baan op maat? Bij ons kun je alle kanten op! ZATERDAG 13 MEI 2000 Akzo Nobel, met de hoofdzetel in Arnhem, levert wereldwijd producten voor de gezond heidszorg, verven en lakken en chemische producten. Momenteel telt de onderneming ongeveer 68 000 medewerkers in 75 landen. Over 1999 bedraagt de geconsoli deerde omzet (exclusief Acordis) ca. EUR 12 miljard (NLC 26 miljard). Acordis, de voormalige vezelactiviteit van Akzo Nobel, is per eind 1999 overgedragen aan CVC Capital Partners. AKZO NOBEL Wood Coatings van Akzo Nobel Industrial Finishes is wereldwijd de grootste leverancier van houtafwerkingssystemen voor de industriële markt. In Sassenheim is een aantal activiteiten van dit bedrijfsonderdeel geconcentreerd. Eén daarvan is de Commerciële Binnendienst. Ter versterking van dit team zoeken wij een gemo tiveerde Order Correspondent. Uw functie Als order correspondent behandelt u klant orders met behulp van onder andere SAP. Daarnaast bent u een waardevolle onder steuning voor de buitendienst door offertes voor te bereiden, klachten te behandelen en zelfstandig correspondentie te voeren. Ook bent u een vraagbaak voor klanten als het gaat om prijzen, producten, levermogelijk heden en voorraden. Veelal beantwoordt u de vragen zelf en indien nodig schakelt u de juiste technisch functionaris in. Tot slot ver taalt u afzetprognoses en marktinformatie in een optimale afroepvoorraad en neemt u deel aan commerciële en technische besprekingen. Uw profiel Wij zoeken een teamspeler met minimaal HAVO/MEAO, aangevuld met NIMA-A en 2 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Vanwege het internationale karakter van het bedrijf vragen we een goede beheersing van de Engelse en Franse taal in woord en geschrift. Verder bent u stressbestendig, initiatiefrijk en heeft u veel doorzettingsvermogen. U heeft affiniteit met automatiseringssystemen waar onder SAP en MS Office. Enig verftechnisch inzicht is een pre. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer W. van Rijn, telefoon 071-308 21 24. Uw schriftelijke sollici tatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan Akzo Nobel Industrial Coatings BV, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer N.H.B. Wieringa, Postbus 3, 21 70 BA Sassenheim. E-mail: po.cr@akzonobel.com Creating the right chemistry HOLIDAY INN LEIDEN, een congreshotel met 200 kamers en sportcentrum. Ter versterking van ons jonge en gastvriendelijke team hebben wij de volgende vacature: KOK, sa* Wij vragen een gastvriendelijke uitstraling, flexibele instelling, een 'team worker", een goede dosis humor en verantwoorde lijkheidsgevoel. Wij bieden een vast dienstverband (38-urige werkweek in wis seldiensten), een prima salaris, goede overwerkregeling, pretti ge werksfeer, prima vakantieregeling, bedrijfskleding op kosten van de zaak en natuurlijk deelname in de spaarloonregeling. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden voor medewerkers in vast dienstverband behoort de mogelijkheid tot gratis ge bruik van de tennis- en squashbanen in ons Racket Center, alsmede wereldwijd zeer goedkoop te overnachten in Holi day Inn hotels (een goedkope vakantie, waar ook ter we reld, ook in de 5 sterren hotels! én... het eerste weekend bie den wij aan bij een vaste aanstelling). Bel voor meer informatie met chefkok L. Bonhof (direct doorkiesnr. 071 5355460). Een sollicitatiebrief met CV en pasfoto kunt u zenden aan: Holiday Inn Leiden afd. PZ, postbus 9004. 2300 PA Leiden; fax 071 5355553/email: hotel@holiday-inn-leiden.com Schimmelpenninckstraat 10 Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: (071)4093333 Internet: www.thuis-en-gezond.nl Onze wensen Uiteraard beschik je over de vereiste papieren. Je staat stevig in je schoe nen, je bent een echte doorzetter en je kunt zelfstandig werken. Meer weten of solliciteren? Voor meer informatie kun je terecht bij Anneke van der Sluis (071) 5155847, Maria Roodenburg (0252) 520650 of Monique Jongman (071) 4093333. Je sollicitatiebrief kun je sturen naar de Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie. verstand van zaken administratieve en boekhoudkundige Voor het financiële hart van Luba Beheer in Leiderdorp zijn wij op zoek naar een zelfstandig ADMINISTRATEUR V/M (DET 107) Wat gaat u doen? Als administrateur bent u in vaste dienst bij Luba Beheer, een uitzendorganisatie met ruim 60 vestigingen in de gehele Randstad en een totale omzet van 160 miljoen gulden. U bent verantwoordelijk voor het voeren van de volledige administratie van een aantal werkmaatschappijen. De werkzaamheden bestaan uit het invoeren van kas, bank, giro en facturen, het onderhouden van contacten met crediteuren, het controleren van grootboekrekeningen en het maken van aansluitingen. Verder verzorgt u diverse rapportages en bent u verantwoordelijk voor alle voorbereidingen voor het maand- en jaarwerk. Als administrateur werkt u onder verantwoordelijkheid van het hoofd financiële administratie. Op de financiële stafafdeling van Luba Beheer werken 12 personen. Wie zoeken wij? Enthousiaste kandidaten met een MBO-diploma en kennis van Excel. Ervaring n die mee wil groeien met de sterk expanderende organisatie, biedt Luba Beheer et waarden en een afwisselende werkomgeving. Om fit aan uw nieuwe functie te kunnen beginnen, krijgt u van Detaccount een gezellig kasteelweekend in Limburg aangeboden. Solliciteer binnen 14 dagen Schriftelijke reacties met uitgebreide CV, onder vermelding van het kenmerk, graag binnen 14 dagen aan Detaccount BV, postbus 7069, 2701 AB Zoetermeer, t.a.v. mevrouw J.H. van de Beek of per email: jvandebeek@detaccount.nl. U kunt ook telefonisch (079) 3301970 nadere informatie inwinnen bij mevrouw Van de Beek. www.detaccount.nl Voor de juiste financiële oplossing 33 supermarkten in Noord- Holland, de Bollenstreek Door sterke groei zijn wij op zoek naar: voordeelmarkt met Met de nadruk op De omzet bedraagt 600 miljoen gulden per jaar en Vomar filiaalmanagers hebben de verantwoording over een van onze topsupermarkten. Zij dienen te beschikken over een flinke dosis ondernemerszin. Verder moeten zij in staat zijn om stimule rend, en waar nodig is vernieuwend leiding te geven. Klantvriendelijkheid en servicegericht-zijn is een must. Wil BIEDEN: - bonusregeling - goede honorering - aantrekkelijke studiekostenvergoeding - goede werksfeer in een gezond bedrijf - zelfstandigheid met beslissingsbevoegdheid INFORMATIE: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevr. I.M. Otten, telefoon 0255 563 746 SOLLICITATIES: Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen aan: Vomar Voordeelmarkt B.V. T.a.v>Dhr. C.M. Stokman Adj. Directeur Operations Antwoordnummer 312 1970 VB IJmuiden g.TT» Voordeelmarkt ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 470 bedden op twee locaties, in Leiderdorp en in Alphen aan den Rijn. De afdeling radiologie is op zoek naar een Afdelingssecretaresse 9 voor minimaal 32 uur (58,89%) management onder- Taken: - het verrichten van secretariële administratieve steunende werkzaamheden; - ontvangen van bezoekers, - bijdrage leveren aan de interne informatievoorziening; - overige bijbehorende werkzaamheden. Functie-eisen: - typevaardigheid en ervaring met Word; - organisatie- en improvisatievermogen, - een klantgerichte- en serviceverlenende houding; - de bereidheid om op beide locaties te werken; - accuraat, stressbestendig en een servicebewuste houding. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt maximaal 4.198,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 35). De CAO Ziekenhuizen is van toepassing. De afdeling receptie en telefooncentrale is op zoek naar Telefonisten/Receptionisten op afroepbasis, voor alle diensten - afhandelen van het telefoonverkeer; - ontvangen van patiënten en bezoekers; - informatie verstrekken aan de receptie, - behandelen van storingsmeldingen; - zorgen voor veiligheid van mensen en goederen. Functie-eisen: - leeftijd vanaf 21 jaar; - MAVO/HAVO-diploma of vergelijkbaar, - uitstekende mondelinge uitdrukkingsvaardigheid en een prettige telefoonstem, - representatief en stressbestendig; - klantgericht en tactvol; - flexibel ten aanzien van werken op beide locaties en werktijden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. mevrouw WC.M. Beurze, afdefing personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenum mer: 051 LD, voor Afdelingssecretaresse of vacaturenummer: 075LD, voor Telefonisten/Receptionisten. mail-order huis, gespecialiseerd in de verkoop van tuinartikelen, zijn wij 'iet in een groot aantal Europese landen. Voorts maken enkele tuincentra Bakker maakt voor het verzenden van orders gebruik van een geautomatiseerd en geavanceerd orderverwerkingssysteem waarbij, gelet op de aard van onze producten, gebruik wordt gemaakt van een Just in Time principe. Het verpakken van de artikelen vindt plaats in twee verschillende vestigingen. Eén hiervan is gespecialiseerd in het verpakken van bloembollen en biedt gedurende de seizoenen plaats aan 125 medewerkers. Voor de leiding van deze vestiging (in Lisse) zoeken wij een: Productie manager m/v Als productie manager bent u verantwoordelijk voor: - een efficiënte en tijdige uitvoering van de productieprocessen - het verzorgen van de werving en selectie van seizoenskrachten - de beschikbaarheid en inzet van de productiemiddelen - de ontwikkeling en beschrijving van de procedures en de werkinstructies m.b.t. de onder u vallende processen Uw kenmerken: - u heeft een opleiding op HBO niveau - u beschikt over goede communicatieve vaardigheden - u heeft ervaring met logistiek management - u heeft een aantal jaren ervaring in het coachen van medewerkers Ervaring binnen de agrarische sector is een pré. Wij bieden: Een interessante en zeer afwisselende functie binnen een dynamisch bedrijf. Uiteraard met een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie: Als u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: De Tuinspecialist B.V. T.a.v. dhr. J. Duivenvoorde Postbus 600, 2160 AP Lisse Al twee eeuwen zet Visio zich in voor het goed mogelijk functioneren van slechtzieni blinde en visueel-en-verstandelijk beperkts mensen van alle leeftijden. Dat vraagt om durende ontwikkeling van de organisatie, vakmanschap en creativiteit van onze ruim medewerkers. Wij werken voor cliënten ia regio's Noord, Noord-West en Zuid-Wen Nederland. Visio biedt hulp op het terrein! onderwijs, onderzoek en revalidatie, wonej arbeid en dagbesteding. Voor mensen met visuele beperkingen dit zaken als dagelijkse activiteiten, wonen, en vrijetijdsbesteding anders te worden ii Medewerkers van de sector Onderzoek Revalidatie ondersteunen onze cliënten his met onderzoëk, begeleiding, behandeling, v lichting en consultatie. Visio vraagt voor de sector Onderzoek en Revalidatie locatie Leiden in de regio Zuid- Nederland, een voor 36 uur per week (100%) Landelijke Stichting Slechtzienden en Blinden Regionale Instelling Zuid- West Nederland Poortgebouw Rijnsburgerweg 10 2333 AA Leiden Functie-inhoud: het doen van onderzoek bij kinderen va' 18 jaar met een visuele handicap het in overleg met ouders/opvoeders of len, uitvoeren, evalueren en bijstellen val behandelplan het begeleiden en adviseren van ouders/opvoeders met betrekking tot p: tisch pedagogisch handelen begeleiding en training geven gericht problematiek voortkomend uit een visus handicap, bijvoorbeeld visuele stimulatie training van de zintuigen, zelfredzaamhei oriëntatie mobiliteit het geven van consultatie en advies aan collega's binnen en buiten de instelling. A Functie-eisen: HBO-opleiding Ergotherapie of vergelijk! affiniteit en ervaring met het (pedagogisc werken met kinderen ervaring met en/of interesse in het wer) met groepen belangstelling voor kinderen met een vis beperking een goede mondelinge en schriftelijke ui kingsvaardigheid uitstekende contactuele eigenschappen rijbewijs B. Wij bieden: een zelfstandige en afwisselende functie enthousiast team arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Gehandicaptenzorg salariëring met een maximum van 5.52 bruto per maand op basis van 36 uur per week (FWG 50). Voor inlichtingen kun je contact opnement Ed van Herk, regiomanager Onderzoek en Revalidatie, locatie Leiden, telefoon (071) 525 aan wie je tevens tot 23 mei a.s. je sollicita' kunt richten. De Stichting Rijn-, Duin* en Bollenstreek is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan zorgproducten waaron der thuiszorg, extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg, maatschappelijk - werk en ouder- en kindzorg. De organi satie telt ca. 1300 medewerkers, 100 vrijwilligers en via bemiddeling 700 alphahulpen. avond-en weekendverpleegkundigen die minimaal 8 uur per maand (maar liever meer!) willen werken. Je biedt zorg aan mensen in hun eigen vertrouwde omgeving. Je komt bij ouderen, bij ernstig zieken en bij terminale patiënten. Je hebt steeds een. andere werkomgeving. Wij kunnen je veel bieden! Wij bieden je een werkomgeving waarin zelfstandigheid, eigen initiatief en klant- en kwaliteitgericht werken centraal staan. Je maakt deel uit van een klein collegiaal werkend team. Een verpleegkundige verdient (op basis van een 36-urige werkweek) bruto 3304,- tot 4648,- (excl. onregelmatigheidstoeslag). Wij bieden meteen een vaste baan (met een proeftijd van 2 maanden) en de mogelijkheid bij scholingscursussen te volgen. Marian de Wolf (A-verpleegkundige) wil meer tijd aan haar gezin besteden en zoekt een een 'mini-baan' om haar vakkennis op peil te houden. Mildred Hoogendoorn (wijkverpleegkundige) doet overdag een opleiding en wil alleen in de weekenden werken. Henk Prins (A-verpleegkundige) wil veel uren werken, maar alleen 's avonds en in de weekenden, zodat hij overdag voor zijn kinderen kan zorgen. In de thuiszorg is in diverse plaatsen grote vraag naar

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 52