Personeel Personeel Personeel Personeel Person L intratuin p/etlanden Apothekers assistent m/v Medewerker salaris- financiële administratie m/v Medewerker interne zaken v/m De Financiële Kamer pompen? tuin tech neut. ZATERDAG 13 MEI 2000 jSTICHTING ZORGCENTRA! Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlening in Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijck, Woon- en zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foreschate. Zorgcentra Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behandeling aan somatische en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. De totale capaciteit van Zorgcentra Vlietlanden bedraagt circa 350 intramurale bewonersplaatsen, zo'n twintig dagbehandelingsplaatsen en een flink aantal aanleunwoningen. Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 430 mensen. In verband met het vertrek van een van de functionarissen zijn wij op zoek naar een voor 36 uur in de week. een parttime dienstverband behoort tot de mogelijkheden. De belangrijkste taken van de nieuw aan te stellen functionaris zijn: - invoer en controle van alle benodigde gegevens voor de salarisverwerkingen; - ziekteregistratie en controle van de diverse arbeidsongeschiktheidsuitkeringen; - bewaken en zonodig aanpassen van diverse procedures; - contacten onderhouden met in- en externe afnemers van onze diensten; - het aansluiten van de grootboekrekeningen met de salarisadministratie; Functie-eisen: - een voltooide opleiding op MEAO niveau in de administratieve richting; - een hoge mate van accuratesse; - contactuele vaardigheden in woord en geschrift; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking; - kennis van Excel en Word strekt tot aanbeveling; - kandidaten met kennis van Prigem/Gemal/Beaufort en in het bezit van het Praktijk Diploma Loonadministratie, of -de bereidheid dit diploma te behalen, genieten de voorkeur. Wij bieden een gezellige werksfeer binnen een klein team medewerkers. De werkplek is binnen verpleeghuis en reactiverings centrum Zuydtwijck te Leiden. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Inlichtingen omtrent deze functie kunnen telefonisch worden ingewonnen bij mevrouw G.E.C. de la Rie, telefoonnummer 071-579 83 52. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 23 mei a.s. richten aan de dienst PO&O, A. Noordewierlaan 50, 2324 KS te Leiden. POLITIE Hollands Midden baarheid in het stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel Uw functie: 1 U adviseert aan het lijnmanagement ten aanzien van de planning in relatie tot geldende regelgeving; U adviseert over gesignaleerde knelpunten en draagt oplossingen aan; U doet voorstellen met betrekking tot vakantie-A/erlofplanning; U maakt een planningsopzet en verwerkt deze planning in een geautomatiseerd systeem; U bent aanspreekpunt voor alle voorkomende werkzaamheden in relatie tot deze functie. Uw profiel: U bent in staat om zelfstandig en zorgvuldig te werken; U beschikt over adviesvaardigheden; U heeft kennis van geldende regelgeving, zoals de arbeidstijdenwet; U heeft ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden; U bent stressbestendig, flexibel en creatief; U beschikt over een afgeronde MBO-opleiding met ervaring; Kennis van en inzicht in de politieorcjanisatie strekt tot aanbeveling. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 7 BBP (min. 3.518. max. 5.276,00) bruto per maand voor 36 uur per wet Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij de heer G. Mak, politiezaken, telefoon (0182) 642611, de heer R. van der teamchef recherche en ondersteuning, telefoon (0182) mevrouw M. Knoop, personeelsmanagementadviseur, tel (0182) 642612. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de select procedure. Indien mogelijk wordt in de procedure gebru gemaakt van een recente beoordeling (niet ouder dan tv De kandidaten zullen worden verzocht om deze tijdensh eventuele gesprek mee te nemen. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen 2 weken na pi hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan schef van het district IJssel en Gouwe, Postbus 4240, 235( Leiderdorp, o.v.v. vacature medewerker planning/werkvo föi 'i© «WWMTig Cr t; PwmaWce19 van FA2A. is de functie vacant van 36 uur per week Maakt de puzzel compleet De Financiële Kamer is een landelijk werkende onafhankelijke adviesorganisatie op het gebied van o.a. pensioenen, hypotheken en financiële planning. Voor ons onlangs geopende callcenter in Leiden zijn we op zoek naar: enthousiaste en commercieel ingestelde personen die het leuk vinden om veel geld te verdienen en om zijn of haar commerciële vaardigheden verder te onwik- kelen in de volgende functies: Supervisors Nabellers Financieel adviseurs Telemarketeers Spreekt één van de bovenstaande functies je aan en ben je minimaal drie avon den per week beschikbaar, ouder dan 18 jaar, communicatief sterk en commer cieel ingesteld? Bel dan voor een afspraak of stuur een sollicitatiebrief met CV naar: De Financiële Kamer t.a.v. Simon Jacobs Oude Rijn 61-3, 2312 HC Leiden, 071-5133044 Zie ook WWW.DFK.NL DE FINANCIËLE KAMER: VOOR EEN BAAN MET POTENTIE! Intratuin is een dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsverband waaraan inmiddels 50 vooraanstaande tuincentra, verspreid over geheel Nederland, deelnemen. Deze 'groene warenhuizen' bieden een breed assortiment van o.a. kamer- en tuinplanten, tuinbenodigdheden, tuingereedschappen en tuinrecreatieartikelen. Het beleid van de organisatie richt zich op vakmatige voorlichting aan klanten, optimale ser vice en het leveren van kwaliteitsproducten tegen concurrerende prijzen. Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen om ons team te versterken. Weet je alles over. Als Vijverspecialist ben je met alle aspecten van de moderne tuinvijver bezig. Voorgevormde vijvers, vijverfolie, vijverpompen, watervallen en beeklopen, vijverplanten, vijverbehandelingsmiddelen en allerhande accessoires voor vijver- onderhoud. Daarnaast kun je ook assisteren op andere afdelingen zoals tuinhout, bestrating en bij de tuinplanten. Ben je creatief en enthousiast over vijvers en alles daar omheen? Wij hebben de fulltime baan (32-38 uur) voor jou. Enige ervaring met vijvers is welkom maar als je snel leert en graag in een gezellig team werkt dan zou ik zeker reageren. Daarnaast zijn wij op zoek naar een.... In onze tuinwinkel is er een vacature 1 e Verkoper. In deze functie ben je verantwoordelijk voor de in- en verkoop van een groot assortiment tuinbenodigd heden zoals gazonmaaiers en strimmers, heggenscharen, handgereedschap, be nodigdheden voor besproeiingssystemen, ijzerwaren, tuinverlichting en tuinelek- tra, barbecues, verf en beits, laarzen, bemestingTeveel om op te noemen dus. Ben je technisch aangelegd en heb je zin in een bloeiende uitdaging? Wij bieden jou een fulltime job (32-38 uur). Tuincentrum of detailhandelservaring is welkom maar de juiste instelling is veel belangrijker! Wij bieden een zelfstandige en afwisselende werkkring in een groeiend bedrijf, waar inzet en motivatie op prijs gesteld worden. Bovendien bieden wij goede ont plooiingsmogelijkheden. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO van de tuincentra. Wij bieden daarnaast aantrekkelijke kortingen op aankopen en kennen een spaarloonregeling. Richt je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen aan Intratuin Voorschoten, t.a.v. dhr. J. Griffioen, Leidseweg 518, 2253 JP Voorschoten. Tel.: 071-5322203. Laat je toekomst groeien bij Intratuin! HET GROENE WARENHUIS Zoekt u een commerciële functie in het reclamevak? Van Vliet Bureau voor Media-Advies is de grootste full-service media-exploitant van Nederland met ruim 40 jaar ervaring op het gebied van advertentie-exploitatie. Voor ons hoofdkantoor in Zandvoort zoeken wij een full-time MEDIA ADVISEUR m/v met verkooptalent Voor deze dynamische functie roepen wij kandidaten op met een MBO-opleiding en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, die zelfstandig kunnen werken, over teamgeest beschikken en representatief zijn. Onze media adviseurs hebben een veelzijdige en afwisselende baan die bestaat uit het werven van advertenties per telefoon en door persoonlijk bezoek, het opstellen van verkoopplannen, schnjven van offertes, voorbereiden van verkoopacties en maken van rapportages. Bureau Van Vliet is een lerende organisatie met een positieve werksfeer. Wij bieden naast een goed salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder ATV en spaarregelingen. Belangstelling voor deze baan? Stuur, fax of e-mail per direct uw brief met CV aan ETfBUF VAN VLIET f BUREAU VOOR MEDIA-ADVIES Bureau Van Vliet B.V. t.a.v. Milan Kaldenbach, manager P&O, Postbus 20 - 2040 AA Zandvoort telefoon; 023 - 571 47 45 fax: 023 - 5717680 E-mail: zandvoort@bureauvanvliet.com Uw functie: U rapporteert geconstateerde storingen en schades; U verricht dagelijks onderhoud aan gebouwen; U onderhoudt contacten met leveranciers en monteurs over onderhoud en reparaties en controleert de geleverde prestaties; U assisteert bij interne verhuizingen en verricht voorbereidende werkzaamheden aan gebouwen; U kunt ingezet worden bij de receptie; U verricht alle voorkomende werkzaamheden in relatie tot deze functie. Uw profiel: U heeft een gerichte LBO-opleiding of een opleiding die daarmee vergelijkbaar is; U heeft ervaring in een soortgelijke functie; U beschikt over een rijbewijs B. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 4 BBP (min. 2.916,00 tot max. 4.432.00) bruto per maand voor 36 uur per week. Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring. Aan de aanstelling is een proeftijd van maximaal 1 jaar verbonden; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij de heer R. Smits, Coördinator Districtelijke Dienstverlening, telefoon (071) of de heer M. Willemstein, personeelmanagementadvi; telefoon (071) 5459578. Een antecedentenonderzoek mai uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen 2 weken na pi hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan van de dienst FAZA, postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp. 0 vacature medewerker interne zaken. Dez^ functies zijn ook intern opengesteld. Bij gelijke g< gaat de voorkeur uit naar èèh interne kandidaat, selectiemiddelen als psychologische test en assessmei deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kooi Apotheek Surinamestraat 7 2315 XC Leiden Tel. 071-5 21 40 60 Fax 071-5 22 12 32 Ter aanvulling van ons apotheekteam vragen wij een - ook eindexamenkandidaten kunnen reageren - liefst full-time - geen nachtdienst Wil je meer informatie, bel of schrijf dan voor een gesprek. Mw. drs. S. Ramcharan, apotheker Surinamestraat 7 2315 XC Leiden verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capaciteit van 180 bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek) en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Ons geheel gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één- en tweepersoonskamers. Op alle gedifferentieerde afdelingen staat de bewonersgerichte zorg centraal. In Leythenrode werken circa 400 mensen. Wij zijn per direct opzoek naar een actieve, enthousiaste en initialiefnemende activiteitenbegeleider r - voor. 6.5 uur per week (18,05%) voor de afdeling dagbehandeliïtg*zowel somatische als psychogeriatrische bezoekers Per I september 2000 wordek de uren uitgebreid naar 19.5 uur per week. verdeeld over drie dagen (54.16%) Functie-inhoud - ontwikkelen van individuele en groepsactiviteiten die aansluiten bij het niveau en de interesse van de bezoekers; - begeleiden van bezoekers; - een bijdrage leveren aan het zorgplan voor de individuele bezoeker en mentorschap; - een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van de afdeling dagbehandeling; - zonodig begeleiden van de bezoekers tijdens ver voer van en naar de dagbehandeling. Functie-eisen - diploma MDGO-AB bij voorkeur aangevuld met ervaring in een psycho-geriatrisch verpleeghuis; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - een aantoonbare affiniteit met de doelgroep. Arbeidsvoorwaarden De functie is ingedeeld in functiegroep 35 en ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO V&V Inlichtingen en sollicitatie Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw S. Singerling, hoofd afdeling dagbehandeling, telefoon (071)589 92 42. toestel 241 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de afdeling P&O, t.a.v. mevrouw M. van Kleef, staffunctionaris. Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp, o.v.v. vacaturenummer 00.32. De sollicitatiegesprekken zullen op vrijdag 2 juni a.s plaatsvinden. verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp im/rt I BaSVIRKRODST mm iiz# Bedrijvenweg 28, 2351 BC Leiden Postbus 45, 2350 AA Leiderdorp BAS VERKROOST VERHUIZINGEN TE LEIDERDOlj EEN WERELDWIJD VERHUISBEDRIJF NIET REEC GENERATIE AL B«ffir100 JAAR THUIS IN VERHU In verband met de toenemende verhuisactiviteiten door ons bedrijf zijn| zoek naar kandidaten voor onderstaande functies binnen ons bedrijf. Bas Verkroost Verhuizingen B.V. kenmerkt zich onder andere door: - Ongedwongen sfeer met vaste verhuismedewerkers. - Kwaliteit, oog voor detail en vakmanschap. - Opleidingen waardoor doorgroei naar andere functie mogelijk is. - Salaris in overeenstemming met de werkzaamheden. - Secundaire arbeidsvoorwaarden zoals premiespaarloonregeling, pensioen op peil regeling en een leuke personeelsvereniging. Wij zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten die een langdurige arbeidsverhouding met ons aan wil gaan. 1) Leerling-verhuizers (Part-time en/of Full-time) Wij zoeken gedegen, enthousiaste en leergierige kandidaten die na een a periode meegaan met verhuisploegen om mee te assisteren met laden ei van particuliere inboedels en/of projectverhuizingen. 2) Verhuizers (Part-time en/of Full-time) Wij zoeken kandidaten die reeds eerdere ervaring hebben opgedaan indl verhuisbranche, die de "klappen van de zweep" kennen... Kandidaten met ervaring geeft de voorkeur. 3) All-round verhuizers (Part-time en/of Full-time) Kandidaten die buiten het reguliere verhuiswerk ook nog ervaring hebt service gericht bezig zijn met klanten. Hierbij gaat het om op lokatie iij in te pakken, te demonteren en later weer monteren en extra werkzaal 1 kunnen uitvoeren zoals het aan - en afsluiten van diverse apparaturen. (j overzee verpakken is voor jou geen probleem. Kortom, van alle marktei Naast de diverse gevolgde cursussen (SAVAM) verhuisdiploma's ven wij kandidaten die reeds een aantal jaren dit werk met plezier uitoefent maar nu toe zijn aan een nieuwe uitdaging! 4) Chauffeur riibewiis BE (M/V. Part-time) Kandidaten die voor ons bedrijf de distributie verzorgt van emballage fl naar diverse adressen in de regio en buiten de regio. U dient in overleg! planning te komen tot een optimale route. Wij denken aan een kandidaa meerdere dagen en op verschillende tijden inzetbaar is. (Overdag, 's avonds en/of zaterdag) Deze functie is bijvoorbeeld uitstekend geschikt voor herintreders of vol personen die op variabele uren (uiteraard in overleg) inzetbaar zijn. Schrijf je sollicitatie met C.V. naar (E-mail mag ook): BAS VERKROOST VERHUIZINGEN B.V. POSTBUS 45 2350 AA LEIDERDORP. T.a.v. De Directie. E-mail: info@verkroost.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 48