fsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel BEL NU VIJ ZITTEN OM U TE P R I N G E N (070) 3075 222 edewerker irsoneelskantine Meebouwen aan kansen. Helpenden Verzorgenden Verpleegkundigen J >M NAAR DE REGIONALE INFORMATIEAVOND! Wijkverpleegkundigen J een ongekend veelzijdige toekomst. Dat zegt alles over je j 13 MEI 2000 zijn op zoek naar een 38 uur per week. voor zo n 4.000 kwekers uit de gehele wereld is Bloemenveiling Flora, met vestigingen in Rijnsburg en Eelde, dé afzetorganisatie voor hun sierteeltproducten. Onze afnemers zijn voornamelijk groot handelaren en exporteurs, die onze bloemen en planten naar het buitenland exporteren. Evenals de kwekers rekenen ook zij op commerciële en logistieke diensten van topkwaliteit. Met totaal 750 medewerkers realiseert Bloemenveiling Flora een omzet van ruim 1 miljard gulden. bloemen ^^veiling j flora jng personele verzorging maakt deel uit van de afdeling facilitaire zaken. Personele verzorging bestaat uit 12 medewerkers en voornaamste functie het verrichten van werkzaamheden in de kantines. [1 voert u uit in teamverband. U houdt zich bezig met het zetten van koffie en thee en het klaarmaken en uitgeven van eten en Daarbij horen ook schoonmaakwerkzaamheden, het bijhouden van de voorraad en het maken van bestellingen. De werktijden laandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 06.00 tot 15.00 uur (met een uur pauze per dag). Op donderdag werkt u van 06.00 b uur (met een half uur pauze). pn een medewerk(st)er met een goede algemene ontwikkeling en een op dienstverlening gerichte instelling. Een aantal jaren ring op horecagebied is een pre. Het gaat hierbij voorlopig om een tijdelijk contract voor de periode van een half jaar. jestaat de mogelijkheid dit contract om te zetten naar een vast dienstverband. ormatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met de heer Wilco Korts, chef interne dienst, telefoon 07 1-4094649. jftelijke sollicitatie binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie sturen naar: Bloemenveiling Flora, heerjaan Ype Jansen, afdeling personeelszaken, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. In de linkerbovenhoek van de envelop 1 n: sollicitatie medewerker personeelskantine. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. Mt biedt de vol- ri-ücllVi Qniüislqü ie diensten: 1huiszorg 'erzorgingshuiszorg zugdgezondheidszorg Igemeen aotschappelijk Werk mndheidsvoorlichting- opvoeding edingsvoorlichting en eetadvisering werkgebied van Zorg- p Horst en Vlietstreek éaat u Rijswijk. Leid- uhm, VoorburgVoor- x en Wassenaar Heeft niet iedereen wel eens steun nodig? Een schouder; een rots? Zorggroep Horst en Vlietstreek is zo'n rots. Een rots in. de branding. Door zorg op maat te leveren streeft de Zorggroep ernaar om degenen die van zorg afhankelijk zijn, zoveel mogelijk houvast te bieden. Dat kan alleen met de hulp van medewerkers, die zich met hart en ziel willen inzetten voor de zorg- en dienstverlening. Deze 'keien' tezamen maken het mogelijk dat de doelstelling van de Zorggroep kan worden waargemaakt. Zorgen is mensenwerk met een Missie. Wij zoeken op korte termijn voor de thuiszorg: Voor sommige functies heeft u geen diploma/ervaring nodig. Er zijn mogelijkheden voor grote en kleine contracten (minimaal 6 uur per week). Flexibele werktijden, ook in de avonduren (met aantrekkelijke toeslag) behoren tot de mogelijkheden, zodat er bijvoorbeeld met schooltijden rekening gehouden kan worden. Kinderopvang behoort tevens tot de mogelijkheden. Wij bieden een passend salaris en een gezellige, collegiale werksfeer met ruimte voor persoonlijke ontwikkeling door het volgen van cursussen en opleidingen en doorstroommogelijkheden Bent u sociaal, geïnteresseerd in de mens, houdt u van aanpakken en zoekt u werk waarin u wordt gewaardeerd en gerespec teerd? de Infodesk Personeelszaken JfjY Eventuele schriftelijke sollicitaties J&M kunt u richten aan: pr Zorggroep Horst en Vlietstreek, IV afdeling Personeelszaken, Geestbrugkade 35, 2281 CX Rijswijk Zorggroep HORST EN VLIETSTREEK P stuur mij een uitnodiging voor de regionale informatie-avond op 30 mei 2000 in Voorschoten, aanvang 19.30 uur. Achternaam Voorletters Adres Postcode/Plaats Telefoonnummer Voorkeur functie Jr deze bon ir 24 mei a.s. groep Horst en Vlietstreek Afdeling Personeelzaken 'oordnummer 30 IWC Rijswijk Postzegel Is niet nodig) helpende verzorgendeJ verpleegkundige geen Doorhalen wat niet van toepassing is voor alle leeftijden. Thuiszorg Groot Rijnland neemt een steeds belangrijkere plaats in binnen de totale gezondheids zorg. Dit stelt hoge eisen aan de organisatie en de mensen die er werken Hulp van nieuwe gemoti veerde collega's kunnen we goed gebruiken. Enthousiaste collega's die er, net als wij. zin in hebben om mensen op een professionele manier thuis te verzorgen en/of te verplegen. Bent u zo iemand? Bent u op zoek naar de baan die hieronder is beschreyen? Laat ons dat dan weten. Kom langs oj bel ons en vraag een sollicitatieformulier aan Voor de Resultaat Verantwoordelijke Eenheid Voorlichting en Preventie, werkgebied Leiden, zijn wij op zoek naar (m/v): Voor 24 uur per week t.b.v. ziektevervanging en voor 24 uur per week t.b.v. zwangerschapsvervanging. Tevens zoeken wi| kandidaten voor onze invalpool. Werkzaamheden: de functie richt zich op de zorgverlening aan ouder en kind, waaronder individuele en groepsvoorlichting, GVO-activiteiten, voedingsadviezen en vaccinaties consultatie-bureaus worden gehouden volgens de methode "Nieuwe Stijl" Functie-eisen: u bent in het bezit van het diploma Verpleegkundige A aangevuld met MGZ of HBO-V u bent in staat om u snel in te werken. Ervaring als wijkverpleegkundige 0KZ is daarom wenselijk u draagt bij aan een effectieve samenwerking, zowel in teamverband als met andere disciplines en u heeft belangstelling voor de nieuwe ontwikkelingen op het OKZ-terrein Geboden wordt: een inwerkprogramma op maat een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg Bel ons of schrijf ons een brief. Heeft u belangstelling en wilt u meer weten over de baan en/of Thuiszorg Groot Rijnland, dan kunt u contact opnemen met dhr. P. Koopmans, unitmanager, tel. (0172) 50 30 29. U kunt uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van vacaturenummer 20005/61/8/A tot 29 mei '00 richten aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. dhr. W. Duyndam, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Thuiszorg Groot Rijnland levert een groot aantal diensten op het gebied van gezondheid en welzijn Daartoe behoren onder meer: verpleging, verzorging en schoonmaakhulp, maar ook het geven van cursussen voor aanstaande moeders en een kapper-aan-huis service. We zijn er letterlijk voor jong tot oud (van -9 maanden tot +100 jaar). Op dit moment bestaat onze organisatie uit zo'n 1.600 medewerkers. We werken voor mensen in Leiden, Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. jthuiszorg Groot Rijnland BreedBand Toegang/Internet Protocol (BBT/IP) van KPN realiseert nationaal en internationaal computernetwerken op basis van geavanceerde datacommunicatietechnologie. Het is een wereld die geen seconde stilstaat: nergens anders gaan de ontwikkelingen zo snel als in de tele- en datacommuni catie. BBT/IP bouwt en onderhoudt onder meer virtual private networks (VPN) voor zeer grote klanten van KPN. Voor de service aan deze VPN-klanten zoeken we service operators. De ideale carrièrestart voor MBO'ers die mee willen bouwen aan een ongekend veelzijdige toekomst. KPN is volop in ontwikkeling. We opereren in een markt die gekenmerkt wordt door innovatie ve ontwikkelingen en een sterke concurrentie. Het is onze ambitie om in deze dynamische markt voorop te blijven lopen en dit stelt hoge eisen aan de flexibiliteit, slagvaardigheid en efficiency van onze organisatie. Dat betekent volop uitdagingen voor de service operators die we zoeken Als service operator bewaak je (in volcontinudienst) real-time de kwaliteit van de geleverde diens ten en onderliggende netwerken en systemen van onze VPN-klanten Je onderzoekt problemen en lost ze zoveel mogelijk zelfstandig op, voert changes uit op poortniveau en neemt deel aan projectteams. Je krijgt te maken met de nieuwste technieken, zoals Cisco, Frame Relay, X.25, ISDN-D en Unix. De ultieme kans voor startende en ervaren (technische) MBO'ers met kennis van automatisering en datacommunicatie. Je hebt een goed technisch inzicht, bent servicegericht en stressbestendig en een echte teamplayer. Je bezit uitstekende communicatieve vaardigheden KPN biedt je een pnma startfunctie in de internationale telecomweretd. Je krijgt de kans een schat aan kennis en ervaring op te doen. Ondersteund door een breed aanbod aan opleidingen, leg je zo een prima basis voor je verdere loopbaan. De richting daarvan bepaal je zelf. KPN. De beste plaats voor je ambities. Stuur of mail je schriftelijke ir KPN, t.a.v. Linda Gras

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 45