Personeel Personeel Personeel Personeel Person* m '-fat projectcoördinator ARCO LUCHTTECHNIEK BV MEDEWERKERS SALARISADMINISTRATEUR M/V ZATERDAG 13 MEI 2000 Rode Kruis afdeling Leiden e.o. Humanitas afdeling Leiden e.o. De Leidse Vereniging van Mantelzorgers zoeken met ingang van zo spoedig mogelijk een voor 16 uur per week ten behoeve van het project 'Ruggesteun aan mantelzorgers' Het betreft een proefproject in de wijk Zuidwest in Leiden. Vanuit het project zullen vrijwilligers emotionele ondersteuning en een luisterend oor bieden aan mantelzorgers in hun thuissituatie. Mantelzorgers zijn mensen die verzorgende taken hebben voor partner, kind, familielid of vriend. Ruggesteun aan mantelzorgers is een project waarbij het Rode Kruis samenwerkt met Humanitas en de Leidse Vereniging van Mantelzorgers Taken: - werven, selecteren, begeleiden en ondersteunen van vrijwilligers voor het project - coördineren van training en deskundigheidsbevordering voor vrijwilligers - actief opsporen van mantelzorgers - koppeling van vrijwilligers en aanvragers - afstemming en coördinatie m.b.t. de activiteiten van samenwerkingspartners en derden - verzorgen van publiciteit en informatie voor het project - opbouwen van een relevant netwerk t.b.v. het project - opstellen van een evaluatie-rapportage en een draaiboek voor het project zodat het project mogelijk ook in andere delen van Leiden kan worden Wij vragen: - HBO-niveau (sociale- of zorgsector) - ervaring met begeleiden van vrijwilligers - ervaring met projectmatig werken - bij voorkeur kennis van de sociale kaart van Leiden - organisatietalent en een flexibele en praktische instelling Wij bieden: Een dienstverband tot 1 maart 2001met de kans op verlenging. Aanstelling zal plaatsvinden bij de Stichting Dienstverlening Leiden. Arbeidsvoorwaarden conform CAO Welzijnsswerk, salarisschaal 22-33 Sollicitatie Nadere informatie is te verkrijgen bij Pauline Hooijmans, consulent van het Ned. Rode Kruis, 071-5724799 of 06-22143872. Uw sollicitatie (brief met curriculum vitae) kunt u binnen 14 dagen richten aan het Rode Kruis Leiden, t.a.v. de selectiecommissie Ruggesteun, Apollolaan 1b, 2324 BR Leiden. Selectiegesprekken zullen plaatsvinden in week 24. Nèt wot u nodig hebt Antoine Petit is een organisatie met tientallen horecashops in ziekenhuizen en enkele vestigingen in bouwmarkten. Sinds kort is Antoine Petit een activiteit van Albron BV. Sfeer en service zijn onze kracht. Niet alleen gasten maar ook medewerkers treffen bij ons een dynamische en afwisselende omgeving aan. Voor diverse filialen in Amsterdam zoeken wij enthousiaste horecaverkoopmedewerkers voor 25 - 38 uur gemiddeld per week Verkopen van ons assortiment horecaprodukten, het bereiden van sandwiches, broodjes en maaltijden volgens de hoogste kwaliteits- en HACCP-normen, het opruimen en schoonmaken, maar ook vooral het omgaan met mensen maken ons vak afwisselend en plezierig. Enthousiaste collega's liefst met enige horeca ervaring zijn welkom in ons team. Een goede sfeer, flexibele werktijden in wisseldiensten (ook op zon- en feest dagen), een gedegen inwerkbegeleiding, opleiding en loopbaanperspectieven tref je aan bij Antoine Petit. Daarnaast bieden wij een goed salaris op basis van de Horeca-CAO en een aantal extra's. r* Interesse? Bel dan 's ochtends naar Alexandra Herman de Groot voor meer informatie (071 -5124593). Schriftelijk solliciteren kan ook, schrijf naar: Antoine Petit B.V. T.a.v. Mevrouw A. Herman de Groot Postbus 5200 3008 AE Rotterdam J JENA JENANET is een federatie van alge meen bijzondere Jenaplanbasisscholen met als doel door samenwerking het Jenaplanonderwijs te versterken. NET Binnen de federatie is een vacature ontstaan. De Vereniging voor Voorbereidend Onderwijs zoekt voor de HAANSTRA BASISSCHOOL te Leiden, met ingang van het nieuwe schooljaar een enthousiaste LEERKRACHT 1M/V voor onze nieuw te starten 3de onderbouwgroep (3/4), voor 30 uur met mogelijke uitbreiding. In deze groep zullen ongeveer 22 kinderen zitten. De Haanstra is een bijzonder neutrale basisschool uniek gelegen in de historische binnenstad van Leiden. De school telt nu 9 stamgroepen en werkt met een continurooster. Wij gaan op onze school uit van de harmonische ontwikkeling van het kind: op onze school wordt niet alleen geleerd, maar ook geleefd. Van de leerkracht wordt verwacht dat hij/zij: - in het bezit is van de wettelijk vereiste bevoegdheden; - belangstelling heeft voor expressievakken; - bij wil dragen aan een goede sfeer waardoor kinderen, team en ouders met plezier op school komen; - bereid is het Jenaplandiploma te halen. Voor meer informatie kun je bellen met Fredy Wamelink (privé: 071-5760321) of Bart Lippens (privé: 071-5721789). Schriftelijke sollicitaties uiterlijk tot 23 mei 2000. Haanstra basisschool. Rapenburg 129 - 1312311 GM Leiden, of per e-mail: haanstraschool@hetnet.nl SLS Asbestsaneerders B.V. OP ZOEK NAAR WERK, TIJDELIJK OF VAST, VOOR NU OF IN DE TOEKOMST? In verband met de groei van onze onderneming en de uitbreiding van ons klantenbestand zijn wij constant op zoek naar medewerkers in de sloop, bouwopruimingen, straatwerk en asbestsanering die ons team wil len versterken. Wij bieden je: een vaste baan een goed loon (wekelijks uitbetaald) desgewenst een opleiding tot asbestsaneerder afwisselend werk op afwisselende plaatsen eventueel een auto van de zaak een prettige informele werksfeer Wat wij zoeken zijn gemotiveerde mensen die van aanpakken weten, niet bang zijn voor vieze handen en die bereid zijn om in de praktijk een vak te leren. Ervaring en opleiding zijn niet vereist, wel echter een gemoti veerde en positieve instelling. Denk je dat bovenstaande iets voor jou is, neem dan tijdens kantooruren contact op met: SLS Asbestsaneerders Detachering B.V. de heer J. M. van Steenbergen Mauritssingel 78 b 2351 EG Leiderdorp Tel. 071-4081766 accountants-organisatie met vestigingen in Alphen aan den Rijn en Boskoop, al meer dan vijftig jaar werkzaam voor een gevarieerd cliëntenbestand in het Midden- en Kleinbedrijf. (JMet een jong en enthousiaïl team van zon 35 personen worden werkzaamheden verricht op financieel en fiscaal gebied. Service en persoonlijke dienstverlening staan daarbij voorop. Voor de vestiging {yÜphen aan den Rijn zoeken wij een In deze functie wordt accuratesse, ordelijkheid en kritisch vermogen gecombineerd met communicatieve vaardigheden. In teamverband worden eenvoudige, maar ook zeer complexe salarisadministraties verwerkt. Daarnaast worden onze cliënten geadviseerd op het gebied van arbeidsvoorwaarden en beloningssystemen. Voor deze functie vragen wij een opleiding op MEAO-niveau gecombineerd met het Praktijkdiploma Loonadministratie. ■Am Stuur zo spoedig mogelijk een korte brief met cv t.a.v. de heer H.G. S'gtermans ra. LANGEVELD fi> SIGTERMANS BELASTINGADVISEURS Herenweg 113, Postbus 2150,2400 CD Alphen aan den Rijn, Telefoon 0172- 44 24 25. Web: www.lensacc.nl Samenwerkingsschool Het team van de R.K.-P.C. Samenwerkingsschool Emmaüs, te Leidschendam zoekt per 1 augustus 2000 TWEE NIEUWE COLLEGA'S WTF.I De vacatures ontstaan in de onder- en middenbouw. We zoeken leerkrachten: die perfect passen in een team van niet perfecte r die zich thuisvoelen in een goed georganiseerde school met een open sfeer: die samen met collega's een warm, gezellig en professioneel werk- en leef klimaat kunnen scheppen, waarin de kinderen zich thuisvoelen; die vanuit een katholieke of protestant christelijke identiteit vorm en inhoud willen geven aan de samenwerkingsgedachte van onze school; Wil je meer weten over de vacatures of over onze school bel dan even naar de directie: Alber van Oosterom of Petra Vos. Tel. school: 070-3278018; Privé: 070-3271693 of 071-5763419. Zie ook onze website: www.lucasstichting.nl Wil je solliciteren, schrijf dan een brief, met je persoonlijke motivatie en ideeën over onderwijs, binnen 7 dagen aan het bestuur van de school, p.a. Leenkamp 15, 2264 KW Leidschendam. De R.K.-P.C. Samenwerkingsschool Emmaüs is een basisschool die valt onder het bestuur van de Stichting Confessioneel Onderwijs Lucas. Onder het bestuur ressorteren 29 basisscholen, 6 speciale scholen voor basisonderwijs, 3 expertisecentra, 8 scholen voor v.o. en 3 scholen Het bestuur biedt: Ruime mogelijkheden tot scholing, bewust belonen, taakdifferentialie. pc-privé project, goede loopbaanperspectieven, bemiddeling bij huisvesting, uitwisseling van kennis en ervaring in werkgroepen, en vakinhoudelijke ondersteuning via het digitale expertise-centrum. VEKEN 2A 1716 KE OPMEER Wij zoeken met spoed enthousiaste voor het onderhoud c.q. controle van diverse ventilatiesystemen. Opleiding wordt in het werk verzorgd. Tevens mogelijkheid zich via studie verder te ontwikkelen. Telefonische reacties graag op 0226-353744 en vragen naar D. Beukert of Ilse Lampe. "Ik denk aan een sabbatical year" "Zorg nou maar eerst dat je overgaat Harry" zoekt voor het seizoen 2000/2001 trainer/coach voor dj (trainingen op maandag en woef begeleiding op zaterdag en een trainer voor de hoogste F (op de woensdag-middac Sollicitaties/inlichtingen C. van Dam, Valeriusstraat 2394 XS Hazerswoude Tel. 071-3415959 Servier Nederland B.v. is al meer dan 25 jaar actief op de Nederlandse markt en maakt onderdeel uit van de Franse, internatio naal gerenommeerde, Servier Research Groep. De Groep is wereldwijd vertegenwoordigd in meer dan 120 landen Door intensieve Research heeft zij geneesmiddelen ont wikkeld op het gebied van hart- en vaatziekten, stof wisselingsziekten en over gangsklachten. Ook in de nabije toekomst verwachten we weer een aantal, uit eigen research voortkomende, genees middelen te kunnen intro duceren. Ter ondersteuning van de bestaande producten en voor de op korte termijn te introduceren nieuwe producten, bieden wij plaats aan: ARTSENBEZOEKER M/V EN EEN SPECIALISTENBEZOEKER M/V Voor het rayon Utrecht - Leiden Wij komen graag in contact met enthousiaste, dynamische en flexibele jonge mensen die, na een intensieve interne opleiding, in belangrijke mate zelfstandig kunnen werken. U heeft een opleiding op minimaal HBO- niveau. Voor de interne opleiding is enige (para) medische kennis een pré maar zeker niet noodzakelijk. De functie: Wij bieden een zeer uitdagende en zelfstandige buitendienstfunctie binnen een jong en enthousiast team. Uw eigen rayonplan is de leidraad voor het voorlichten van artsen en apothekers. Voor het implementeren van uw plannen kunt u gebruik maken van alle beschikbare ondersteuning die Servier Nederland u in ruime mate biedt. Moderne communicatiemiddelen en regelmatige opfriscursussen zullen zowel uw kennis als uw vaardigheden up-to-date houden en steeds verder uitbreiden. Enthousiasme, hard werken en bovi een goede onderlinge verstandhouc leiden al geruime tijd tot een zeer 9: bedrijfsresultaat. Het spreekt voorz Servier Nederland u uitstekende pril en secundaire arbeidsvoorwaarden Immers wij verwachten veel van u, mag ook veel van ons ven/vachten. Interesse? Voor meer informatie over de mogelijkheden die wij u bieden, kur bellen naar Servier Nederland (071) 524 67 00, en vragen naar Peter Haagh, Field Sales Manager. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sh. e' naar: Servier Nederland B.V., ter attentie van Peter Haagh, Postbus 672, 2300 AR Leiden Fugro is een multinationale groep adviesbureaus, die actief is op het gebied van advisering, techniek en survey werkzaamheden. De groep is vertegenwoordigd in meer dan 45 landen en heeft ruim 5.500 werknemers. Bij de Holding in Leidschendam is op dit moment een vacature voor een: De werkzaamheden omvatten het volledig voeren van de salarisadministratie ding en de Nederlandse dochterondernemingen. Tot de werkzaamheden beho voeren van de personeelsadministratie van de Holding. Functie-eisen: Reactie: - MBO-opleiding (bijvoorbeeld MEAO) Indien u geïnteresse - Praktijk diploma salarisadministratie in deze functie, dan I - gedegen kennis van - en ervaring met salaris en sollicitatie voorzien v 1 personeelsadministratie binnen twee weken - gedegen ervaring met geautomatiseerde salaris en Fugro N.V. personeelssystemen (bij voorkeur Perman I of II) Postbus 41 - gedegen kennis van sociale en fiscale wetgeving 2260 AA Leidschend - tenminste vijf jaar ervaring in een soortgelijke functie ter attentie van de h< - kennis van Exact en Excel A. Jonkman - accuraat en zelfstandig kunnen werken - goede communicatieve en sociale vaardigheden Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ges

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38