)ekker haakt af i strijd om titel Roomburg wint chaotische pot epromoveerd Zee Duin opnieuw aan kop Tennis De Leidse Hout is te sterk voor reserves OLTC groen en menno schraven ''de vierde klasse 10 ging ,en |se Hout fietsend op be- le bij Oegstgeest 2. Door de lni ?zigheid van David Wil- s wegens werkverplichtin- vvas het team minimaal be- .n ging het met 5-3 ten on- Colin Vrieze pakte eerst de it in de single en was later Patrick Niezen ook in drie de betere. Willemijn Vader de in drie sets tegen Ma- Boelé voor het laatste De overige partijen gin- kansloos verloren, omdat ipelers meer oog hadden het thee-dansant op het lenzende terrein van de :eyclub. )k TEAN speelde een stads- Voor eigen publiek werd 00 iwe Sloot met één schamel en je terug op de fiets gezet. 'P' aan de la Beij, wonend in de Verenigde Staten en op va kantie in Nederland, opende de dag met een driesetsover- winning op Norbert Ooster hout. Paul Roggeveen, Petra Wille en Leontien van Vliet de den het alledrie in twee sets te gen respectievelijk Arjan de Rooij, Veronique Jansen en Ju dith Pieterse. Het enige winst punt van de bezoekers viel in de eerste mixed van Veronique Jansen met Arjan de Rooij. Unicum 3 boekte met name dankzij goed spel van Ben de Bruin en Marcel Rodenburg een 6-2 overwinning op Leeu wenberg 3. In de vijfde klasse greep Sas- senheim de eerste overwinning van dit seizoen tegen het derde team van Heemstede. Menno Dros eiste een hoofdrol voor zich op in de openingspartij. De Sassemer kwam in een oog wenk met 6-0 4-0 achter en veranderde toen van tactiek. Met 'prikballetjes' dreef hij zijn tegenstander tot wanhoop waardoor de winst toch nog in Sassenheim bleef. Guido Koe- kelkoren, Merlin van Veen en Danielle Heemskerk kwamen allen niet in de problemen. Sassenheim 2 behaalde ook nuttige punten. In en tegen Oud Wassenaar werd het 4-4. Esther Bontje bleef de gehele dag ongeslagen op het bomen- rijke maar publieldoze park. Botesa deelde op eigen park de punten met streekgenoot TEAN 2. Gabriëlle Kardolus en Tom van Vliet zegevierden in hun singles. Edwin Spliet met Gilles Schouls en Gabriëlle Kardolus met Tom van Vliet zorgden voor de overige twee punten in de tennistas. De Munnik gunde 't Loo op eigen bodem in De Lier geen enkel punt. De vrouwen uit het team van Zoeterwoude presteerden aan merkelijk beter dan de man nen. Zowel Annemiek van Cleef als Tyscha Waayer won nen hun enkelpartijen relatief eenvoudig, terwijl Mike van Velzen kansloos tenonder ging tegen de speler van Leeuwen- bergh. Robert-Jan Peeters ging net als vorige week door zijn enkel ging. De partij moest hij opgeven, maar na een behan deling met ijs en zwaar ingeta- ped, verscheen hij toch weer op de baan voor de tweede mixeddubbel. ZTC won deze partij wel en daarmee de wed strijd met 5-3. Door dit resul taat is Zoeterwoude na drie speelrondes als enige nog on geslagen. De Boekhorst kwam uit niet langs Vredenburch 2: 4-4. Ewoud Hinnen, Marlies Laros en Rik Oostdam zorgden nog wel voor een comfortabele voorsprong na de singles. Gwy- neth van Rijn met Rik Oostdam wonnen hun mixed. De wedstrijd tussen de Mun nik 2 en het Delftse Tanthof stond eveneens in het teken van een blessure. Mark van der Luit verergerde met een mis lukte volley een al bestaande blessure aan zijn hand en ver ging met name bij het slaan van returns en services regel matig van de pijn. Zijn single leverde hij dan ook niet ver wonderlijk in, met tweemaal 6- 3. Maar doordat de overige drie enkelspelen wel werden ge wonnen en Edith Thijssen in de mix het aangetaste spel van dezelfde Van der Luit opving, konden de Leiderdorpers de wedstrijd uiteindelijk toch met 5-3 winnén. Het tweede team van Zoeter woude kon geen vuist maken tegen Naaldwijk. Met slechts één schamel behaald punt kon ternauwernood de eer worden gezet. De Leidse studenten van Qravel boekten hun eerste overwinning. Tegen het bezoe kende Leimonias 6 hallden zij fors uit: 7-1. Joost Nan in drie partijen, Pascalle Berkepeis en Karin Kreuger in twee partijen, bleven ongeklopt. Nicole Visser en Wouter Waayer stonden hun mixed af. Unicum komt niet opdagen idvoort verslaat Wartnonclers en loopt uit ,er Tennis heeft in de landelijke competitie voorlo- fgehaakt in de race om de titel van de hoofdklasse. IVarmondse formatie sloot het beslissende duel om irste plaats in en tegen Zandvoort met een 5-3 ne- af. Na de enkelspelen was door overwinningen lolanda Mens, Katja Nossik en Paul Logtens een .jijl lelige 3-1 tussenstand bereikt en waren de vooruit- an en fraai. Niet alle cruciale partijen echter leverden 11P Ie min of meer ingecalculeerde winst op. geval van Mens, die een de eindstand bepalend t0 peelde tegen Andrea van urk, werd de zege snel jehaald. De Zandvoort- ïternational, voormalig de Voorhoutse A- ter in haar Jong Oranje- olf met de sprekende cij- 0-6 het onderspit. „En idanks een niet zo goede reiding", vertelde Mens auwelijks verborgen bin- >t. „Gisteren speelden we Duitse competitie ook al elkaar. Althans onze Ik speel voor Moers '08 met Hanneke Ketelaars, rnd^ inie Gomperts, Danielle khuizen en Barbara Jas- f ten team dus met vrijwel Nederlandse speelsters. <iasielt bij de Rochus Club in 't dorf. Wij wonnen de L ijd en het was diep in de voordat ik terug was. Ik q q ui ook maar een paar uur 5 0 en. Toch stond ik van- li tal mtzettend goed te spe- .sik en Anouk Sterk overlaat, 'an der Hurk, op de we- „Daarom sta ik nu goed te spe- irt/warmond peter klein reldranglijst ruim 200 plaatsen hoger geplaatst dan Mens, had er, op twee spannende games in de tweede set na, geen ant woord op. Nossik was ongeveer even snel (6-0 6-4) klaaj: met Mireille Bink, die haar grootste reputa tie vooral heeft in de dubbel spelen. De mannensingles wer den gedeeld. Martijn de Lange trof in Bas Wild een tegenstan der, die niet alleen in de och tendsessie zijn dag had. Log tens was aan het eind van beide sets domweg te solide voor Die- derik de Groot, de nationaal jeugdkampioen van 1999. In de eerste set werd een break tegen op 2-3 gevolgd door een re- break. Bij 5-5 in de eerste reeks en 4-4 in cfe tweede reeks legde de Brabander in Warmondse dienst er een schepje op en plaatste de beslissende breaks. „Ik merk wel, dat ik nu regel matig wedstrijden speel", ver volgde Mens, die het dubbel spel aan de beter op elkaar in gespeelde combinatie van Nos- len. Door de competitie mis ik wel de toernooien waar ik mijn positie op de wereldranglijst zou kunnen verbeteren. Maar ik heb in deze periode ook geen punten te verdedigen. De com petitie gaat voor en de Neder landse competitie gaat weer voor de Duitse." Mens volgde intussen met spanning het voor de eindstand tweede cruciale duel van Nossik en Sterk tegen Bink en "Kim Kilsdonk, die eveneens tot de topdubbels van Nederland behoren. Het War mondse koppel won de eerste set met 6-3, maar beet zich stuk op de veerkracht van de Zand- voortsen, die naar een 5-2 voor sprong in de derde set uitlie pen. Nossik en Sterk herpakten zich en sloegen zich ondanks matchpoints tegen gedurfd naar 6-5. Het winnende punt kwam echter niet van het rac ket. Bink en Kilsdonk braken de opslag van Nossik en stoomden door naar een 7-0 winst in de tiebreak. Het verlies werd een keer punt in de wedstrijd. Het man- nendubbel van De Lange en Jasper de Regt tegen Wild en Sander Hommel was inmiddels in twee sets verloren gegaan. De gemengddubbels werden vervolgens ook door Dekker in geleverd. Sterk en Logtens wa ren niet opgewassen tegen de nationale mixedkampioenen, Bink en Wild. Een wederom sterk spelende Mens moest met De Regt aan Van der Hurk met Hommel een revanche toe staan. Katja Nossik boekte voor Dekker Tennis een snel winstpunt in de single. De cruciale dub bel met Anouk Sterk ging in de tiebreak van de derde set verloren. foto marklamers um blijft op koers ks het vertrek van haar lelgische toppers, Daph- der Zande en David Ba- )udt Unicum de titelrace eerste klasse met Van uit Weert vol. De Leide- J versterkt met een nieuwe ie: :he aanwinst Dominique 'ersloegen in Hilversum van ggenschip van het roem- Melkhuisje met 6-2. Het lar gepromoveerde Zee .taat na de 5-3 winst in lorn op Daisy in de twee- se opnieuw aan kop. Fo- mengt zich na de 6-2 je op Atalanta in de >m de eerste plaats in de bcfdasse. an Egberink raakte in ste competitieduel van n bij Joy Jaagpad gebles- De tweede speelronde lor de Belgische troeven TA«der Zande en Basile het en tevens laatste thuis- orden. Twee spelers mis- rd(; s voor de Leidenaars te Gou het goede, maar Bart A' ;lft bracht hulp. Zijn te- :tl>der in de dubbelfinale ITF-toernooi in Floren- minique Coene, speelde ■en competitie en werd Ta )or het treffen bij het lisje ter vervanging aan- en. De Belgische aan gereikte een ongeslagen en dat was pas lekker w Ie 18-jarige jeugdspeler deghem. Ook Dina Milo- :oorde honderd procent 6-2 totaalzege op de al iar oude Hilversumse 'e 17-jarige Servische uit «♦eg in het enkelspel niet ler getalenteerde 13-jari- genote uit Belgrado, Re- ubovcan, tegenover zich lgt 'laatselijk heldin Loraine kt Her. De 17-jarige Van v' as niet bestand tegen de Heddy Boers kon bij haar rentree bij Unicum in het enkelspel nog geen echte vuist maken. De Hazerswoudse verloor van jeugdtalent Karen Rombouts. In de dubbels revancheerde Boers zich. foto loek zuyderduin listen en lagen van routinier Maarten Koopman. Heddy Boers redde het in haar single rentree niet tegen Karen Rom bouts, in 1999 nummer 1 van Nederland in de groep tot en met 14 jaar. De tweede Leidse vertegen woordiger in de eerste klasse, Hillegom, ging met 3-5 ten on der tegen het bezoekende Ede- se TC. Na de singles stonden de Bollenstrekers nog op voor sprong. Heieen van den Berg na drie lange sets tegen Tamara Jonkman, Marco van Trigt en Arthur Hertzberger, eveneens in drie delen, wonnen. Het vrouwendubbel had het vierde punt moeten zijn, maar bij een 7-6 5-2 en matchpoint voor sprong haperde de machine. De Gelderse ploeg greep in de tiebreak van de derde set het winstpunt en vervolgde op de ingeslagen weg met winst in het mannendubbel en beide mixen (met 6-4 respectievelijk 7-5 der de set). Martijn Zandvliet en Kees Heemskerk konden het voor Zee Duin in de singles niet klaren. In hun samenspel en de mixen gaf de brede ervaring van het Katwijkse duo, dat kop man Tjeerd Star pas op de vijf de speeldag uit Amerika zal te rugzien, andermaal de door slag. De vrouwen singelden sterk en voegden hun kracht ook aan de mixen toe. Het ver lies van het vrouwendubbel was een schoonheidsfoutje, maar de eerste plaats op de ranglijst van gasthefer Daisy werd overgenomen. Merenwijk werkt haar com petitie volgens een vast patroon af. De vrouwen. Barbara van der Gugten en Marjet Groen- leer, winnen en wonnen ook te gen het bezoekende ELTV 3 hun singles. Van der Gugten bleef ongeklopt door met Bion- da Zonderop de dubbel te win nen. Groenleer volgde dit voor beeld in de mixed met Jan-Pie- ter Roeloffs: 4-4. Unicum 2 won met 6-2 van het bezoekende Dash '35. Spelend trainer/coach Ri chard Nolthenius was in zijn nopjes met de 3-5 uitslag tus sen Badhoevedorp en Oranje TC. De concurrenten van zijn team verspeelden punten aan elkaar en Forescate profiteerde door de 6-2 winst op Atalanta. Alle vier de enkelspelen lever den hier winst op. Linda Ver hoeven klopte voormalig eer steklasser Karin Spelt en Amy van der Linden was nipt te sterk voor Carolien den Ouden. Ke vin Jonckheer overklaste Joost Siemensma en Nolthenius zelf was de baas over Edwin Knib- be. Ook het mannendubbel en de mixed van Verhoeven en Jonckheer leverden punten op. OLTC Oegstgeest en LTC Lis- se troffen elkaar in Meppel als tegenstanders van het tweede en derde team van de plaatselij ke club. Via Marco Visser. Tal- bert Boef (met 6-4 in de derde set), Marieke Bethlehem en Marquerite Patiwael werd een 4-0 voorsprong genomen. De laatste had matchpoints in de tweede set, maar won pas met 6-4 in de beslissende reeks na een 4-1 achterstand. De dub bels waren het betere onder deel van de Drentse ploeg. Voor de hoosbui werden de beide dubbels al een prooi voor Mep pel. In de hal werden daar de mixen voor een 4-4 eindstand aan toegevoegd. Lisse had de zelfde ervaring als OLTC. Na een 3-1 voorsprong uit de en kelspelen (Henrik Kroon en an dermaal Paula Sie en Danny van der Doe wonnen) werden de beide dubbels afgestaan. Lisse koos er na de hoosbui voor de twee mixen op Hemel vaartsdag af te spelen. MANNENCOMPETITIE PETER KLEIN en ROEL DE ZEEUW De mannen van Zee Duin hebben het winnende ritme weer te pakken. Via de dubbels van Mark Fleischetier met Mar tin Kalkhoven en Jeroen Boog- mans met Jan-Willem Lugthart werd de 2-2 tussenstand na de enkelspelen tegen TRG/De Ma nege omgezet in een winnende 4-2 eindscore. Fleischeuer en Lugthart hadden de één tegen één zonder veel problemen in winst omgezpt. De aan zijn en kel lichtgeblesseerde Kalkhoven offerde de eerste single op te gen de sterke Belgische inbreng bij de Apeldoorners, Guido van Rompaey. De door rugklachten geteisterde Boogmans boog met 6-4 in de derde set. In de eerste klasse 2 wonnen de mannen van Roomburg in een chaotische wedstrijd van het Vurense Waalrackets 2.met 2-4. De singles plaveiden de weg voor de Leidenaars, die de grieperige Coen van Bemmel zijn partij aan het begin van de tweede set zagen staken. Klaas- Jan Doeven sleepte een belang rijk punt binnen, terwijl de op- ponnent van Marcel Wolfert de strijd na twee sets opgaf. Freek Tanis won, zodat het koppel Joost van Leeuwen/Wolfert de winst kon veiligstellen in het eerste dubbelspel. Eersteklasser Unicum kon voor zijn wedstrijd in en tegen Brunssum door enkele afzeg gingen (twee geblesseerden, twee spelers in het buitenland en één in Finland voor zijn hu welijk) geen team op de been brengen, zodat het duel waar schijnlijk reglementair met 6-0 wordt verloren. In de eerste klasse 4 verloor TEAN Alphen in Den Bosch van de Pettelaer met 4-2. De Rijn stedelingen waren in de dub bels een (conditioneel) maatje te klein voor hun Bosche colle ga's. De tandem Verkerk/Nagelkerken had bij 3- 6 2-4 nog uitzicht op een gelijk spel, maar het schoot fysiek uit eindelijk ook tekort. Mare Na- gelkerken was door een lichte zonnesteek bevangen. In de tweede klasse 1 gingen de mannen van de Hillegomse TC ten onder tegen Triomf in Berg- schenhoek. De Hillegommers hadden gehoopt in de dubbel spelen op gelijke hoogte te ko men, maar Ruud Warmerdam en Jan Willem Vreeswijk kon den het evenwel in de laatste pot niet bolwerken en verloren nipt met 7-6 6-4. LTC Lisse deelde de punten in het Westland met TC Wate ringen: 3-3. Na twee eenvoudi ge enkelspelwinsten (van Xan- der Hertzmann en Patrick van Hal) zagen de Lissenaars hun tegenstander in de partijen met Robin Kleian en Marco van der Zijden aan het langste eind trekken. In dezelfde poule overklaste Roomburg 2 het arme De Hak kelaars met 6-0. Giovanni van der Veek stelde het voorbeeld met een ietwat moeizame twee setter, Hans van Velzen en het 'bijtertje' Marco Cats volgden. Alleen Gert-Jan Anker had aan- vangsmoeilijkheden. In de tweede klasse 3 pakte De Munnik zijn eerste overwin ning door in Amstelveen tegen Amstelland slechts een punt af te staan: 1-5. In dezelfde klasse verloren de mannen van Zee en Duin 2 met 2-4 van In den Boogaerd, terwijl die van het Leidse Unicum 2 de Schager TC simpel aan de kant schoven met 5-1. Ypico van Gorkom van Zee en Duin was over zijn eigen op treden kort maar krachtig: „Ik ben op alle fronten overklast door een vijftien jaar jongere knaap", aldus Van Gorkom. Re ne van der Wilk pakte met zijn percentagetennis' wel de sin gle, en evenals Pieter Guyt die foutloos speelde. Jacco Poot dolf vervolgens het onderspit. De dubbels gingen gemakkelijk naar de bezoekers uit Hoofd dorp. Unicum 2 speelde na de en kelspelen een gewonnen wed strijd tegen hun Schaagse te genstander. Walther Jacobs werd op de proef gesteld eji had na afloop vijf uur slopend tennis in de benen zitten. Eerst pakte hij na tweeënhalf uur spelen in een heroïsche pot het vierde en beslissende punt om tenslotte in eenzelfde tijdsspan ne hel laatste dubbelspel met Eric Bolten te verliezen in de beslissende tiebreak. Derdeklasser Merenwijk ging in Gouda met een 2-4 overwin ning aan de haal tegen Be Quick. „Een aardige prestatie", aldus Martijn Serlie, die daar mee de zwaarbevochten zege enigszins eufemistisch afdee- d.In dezelfde poule speelde het Leidse Hout in Scheveningen gelijk tegen HLTC De Mets: 3-3. Jan Verheij kreeg klop van de14-jarige Peter Meere, maar herstelde zich met Bart van der Feen in het laatste dubbel. In de derde klasse 5 deklas seerden de heren van Room burg 3 het Schiedamse KSW pas na het tweede enkelspel (Timo van der Voort verloor na drie sets). In de vier aansluiten de partijen pakten de gasten in acht sets welgeteld slechts tien games. OLTC Oegstgeest boek te in deze groep een zwaar be vochten zege op Tenniphil: 4-2. Martin Hoekstra was de enige met een moeizaam totstandge komen honderprocentscore. UITSLAGEN EN STANDEN Gemengde competitie Hoofdklasse 1: Unit4/Lobbelaer Zevenber- gen - NIP/P&G Sport 7-l,Proger/TC Zand voort - Dekker Tennis Warmond 5-3,Lei monias Den Haag - TRG/De Manege 2 6-2,ELTV Eindhoven - Van Hecke/TV Heerhugowaard 3-5. Zandvoort 18- 6 Eindhoven 14-10 DekkerT 14-10 Heerhugow. 13-11 Leimonias 14-10 De Manege 2 6-18 Lobb'elaer 14-10 NIP/P&G Sp 3-21 Hoofdklasse 2: De Mets Scheveningen Halfweg 2 6-2,Hertenkamp Assen - Lei monias 2 4-4.SLTC Sittard - Amstelpark 2 4-4,TVP/Arnhem - OSNN/TS Haren 6-2 Amstelp2 16- 8 Leimonias 2 12-12 De Mets 16- 8 Halfweg 2 9-15 TS Haren 15- 9 Sittard 8-16 TVP 13-11 Hertenkamp 7-17 Eerste Klasse 1: t Melkhuisje Hilversum Unicum 2-6.Pellikaan Tennis - Van Hor- ne 2-6,Joy Jaagpad - Hoogeveen 4-4,TV Hoorn - ALTV Zoetermeer 1-7. Weert 20- 4 Melkhuisje 10-14 Unicum 18- 6 Pellikaan 9-15 Zoetermeer 16- 8 Joy Jaagpad 8-16 Hoogeveen 12-12 Hoorn 3-21 Eerste Klasse 4: Hillegomse TC - Edese TC 3-5,Bredase LTV - Deventer LTC 6-2, Hertenkamp Assen 2 Tepci 0-8,Thor RW DH - SFA/Volley 6-2. Thor RW 17- 7 Deventer 11-13 Breda 17- 7 Hillegom 10-14 Tepci 17- 7 Eindhoven 7-17 Ede 14-10 Hertenkamp 3-21 Tweede Klasse 4: Daisy Apeldoorn - Zee Duin 3-5,TV Roosendaal - LTC Soestdi|k 5-3,ALTV Zoetermeer 2 - Helderse TC 5-3,Bastion Baselaar 2 - Amstelpark 4 2-6. Zee Duin 15-9 Roosendaal 11-13 Daisy 15-9 Zmeer2 10-14 Helderse 13-11 Amstelprk4 10-14 Soestdi|k 13-11 Baselaar 2 9-15 Tweede Klasse 5: Amstelpark 3 Marquet- ta 7-1, Groenendaal - TION Hengelo 2 6-2.Merenwi|k - ELTV 3 4-4.ALTA Amersfoort 2 - Halfweg 3 4-4 Amstelprk 3 17- 7 Halfweg 3 11-13 ALTA 2 16- 8 Groenendaal 11 -13 Eindhoven 3 14-10 Marquette 9-15 Merenwijk 13-11 TION 2 5-19 Tweede Klasse 7: CC Venlo Top Iduna- /Bilthoven 8-0,LTC Doetinchem - Delftse TB 4-4,Starkenborgh - Festina 6-2,Uni cum 2 - Dash'35 6-2. Venlo 22- 2 Doetinchem 10-14 Starkenb 17- 7 Dash'35 8-16 Unicum 2 15- 9 Festina 8-16 Delftse TB 11-13 Iduna 5-19 Derde Klasse 1: Hillegomse TC 2 - Bonte koe 2 4-4. Derde Klasse 2. Park Hoeven Uden - TION Hengelo 3 8-0,Forescate Voorschoten - Atalanta 6-2,TV Badhoevedorp - Oranje TC 3-5,'t Spieghel - Amstelpark 5 3-5. Badhoeved 18-6 Amstelprk 5 12-12 Oranje TC 16-8 Park Hoeven 12-12 Forescate 16-8 Atalanta 7-17 't Spieghel 15-9 TION 3 0-24 Derde Klasse 3: Elckerlyc 2 Purmerend TV Roosendaal 2 7-'l,Huissen Arnhem - Merenwijk 2 7-1,LTC Uden - ASVU Am sterdam 5-3,TRG/De Manege 4 Apeldoorn - Centre Point 7-1 Derde Klasse 4: Markant Breda - Baarnse LTC 2 3-5,Vliegende Hollander - Abcou der LTC 2-6.Meppel 2 - OLTC Oegstgeest 4-4.0TV Oosterbeek 2 - Grootslag 1 8-0. Oosterbk 2 20- 4 Vlieg Holl 12-12 Oegstgeest 16- 8 Markant 7-17 Meppel 2 14-10 Baarn 2 7-17 Abcoude 14-10 Grootslag 6-18 Derde Klasse 5: Edese TC 3 Domstad 1-7,Bontekoe Leeuwarden - TT0 Ooster hout 2 8-0,Dekker Tennis Warmond 2 - Amstelland 2-6,'t Root Asten - Bosheim 3 8-0. Derde Klasse 9: Rapiditas 3 Nijmegen Z'67 Rotterdam 7-1,Helderse TC 2 - Luc- tor et Emergo 4-4,Abcouder LTC 2 - LTC Barneveld l-7.Bouwhuis/Meppel 3 - LTC Lisse 3-3 afgeb. Barneveld 21- 3 Abcoude 2 10-14 Meppel 3 17- 5 Rapiditas 3 10-14 Lisse 14- 8 Helderse 2 8-16 LuctorE 11-13 Z'67 3-21 Vierde Klasse 9: Hillegomse TC 3 - Uni cum 4 7-1.'TV Niepw Vennep - Lucky Stroke 8-0 Vierde Klasse 10: TV Pi|nacker 2 - Thor RW 3 4-4,OLTC Oegstgeest 2 - Leidse Hout 5-3,HLTC De Mets 3 TV Nieuw Vennep 2 6-2,Hillegomse TC 4 - Meren wijk 3 2-6. De Mets 3 20- 4 0egstg2 11-13 Pijnacker 2 16- 8 Leidse H 8-16 Merenwijk 3 16- 8 Thor Rw 3 8-16 Hillegom4 11-13 NieuwVp2 6-18 Vierde Klasse 11: Leidse Hout 2 - Leimo nias 5 1-7,Leeuwenbergh 3 - Unicum 3 2-6,TEAN Alphen - Nieuwe Sloot 7-1,Fo rescate 2 - Hillegomse TC 5 7-1 Unicum 3 19- 5 Forescate 2 10-14 Leimonias 5 18- 4 TEAN 10-12 Leeuwenb 3 14-10 Nieuwe SI 9-15 Leidse H 2 12-12 Hillegom 5 2-22 Vijfde Klasse 16: Brederode 3 TV Nieuw Vennep 3 8-0,Sassenheimse TV - Heem- stede 3 8-0.W0C Overveen LTC Lisse 3 4-4.Merlenhove 7 Heemstede In den Boogaerd 2 1-7. Boogaerd 2 20- 4 Nieuw Vp 3 11-13 Brederode 3 16- 8 Heemstede 3 9-15 Lisse 3 14-10 Sassenheim 9-15 W0C 14-10 Merlenhove 7 3-23 Vijfde Klasse 17: Hillegomse TC 6 TC Zwaanshoek 3-5.TV Bennebroek*2 Vre denburch 4-4,Oud Wassenaar S?ssen- heimse TV 2 4-4,LTC Lisse 4 - Unicum 6 5-3. Vijfde Klasse 18: Thor RW 4 Den Haag - Oranje TC 4 6-2,'t Loo De Lier - De Mun nik 0-8.Qravel Leiden - Leimonias 6 7-1,Merenwijk 4 - LTC Lisse 5 2-6 Lisse 5 19- 5 Thor RW 4 13-11 De Munnik 17- 7 Leimonias 6 7-17 Merenwijk4 14-10 OranjeTC4 7-17 Qravel 13-11 't Loo 6-18 Vijfde Klasse 19: Vrederiburch 2 Rijswijk De Boekhorst 4-4,Zoeterwoudse TC 2 LTC Naaldwijk 1-7,Zee Duin 2 Katwijk -Thor RW 6 7-1. Zee D 2 18- 6 Thor RW 6 8- 8 Naaldwi|k 15- 1 Nootdorp 5-11 ZTC 2 12-12 Vredenb 2 5-19 Boekhorst 9-15 Vijfde Klasse 20: Gravellers - Merenwijk 5 l-7,Leeuwenbergh 4 - Zoeterwoudse TC 3-5.Unicum 5 - De Oude Eik 4-4,Thor RW 5 Den Haag - Forescate 3 4-4 Zoeterw 16- 8 Thor RW 5 11-13 Merenwijk 5 15- 9 Unicum 5 10-14. Forescate 3 14-10 Oude Eik 9-15 Leeuwenb 4 12-12 Gravellers 9-15 VIJFDE KLASSE 21: OLTC Oegstgeest 3 - Oranje TC 7 5-3,Botesa Bodegraven - TEAN Alphen 2 4-4,De Munnik 2 Leider dorp - Tanthof 5-3.Leimonias 8 Den Haag Dekker Tennis 3 4-4 Oegstgst 18- 6 Dekker 3 11-13 Oranje TC 15- 9 De Munnik 10-14 TEAN 15- 9 Botesa 8-16 Tanthof 11-13 Leimonias 8-16 Mannencompetitie Hoofdklasse 1: Volley Eindhoven - Bastion Baselaar 2-4, Leeuwenbergh Leidschen dam - TRG/De Manege 4-2, Westerhout Beverwi|k - Halfweg Spijkenisse 2 2-4, Zee Duin Katwi|k Nieuwenhagen 3-3 Baselaar 12-6 De Manege 9- 9 Zee Duin 11-7 Westerhout 9- 9 Leeuwenb 10-8 Nieuwenh 7-11 Halfweg 2 10-8 Volley 5-13 Eerste Klasse 2: Animo Terneuzen - REO Roden (Gr.) 3-3, Waalrackets 2 Vuren Roomburg 2-4, Dijkzicht Volendam Vre denburch 2-4. Vredenburch 14-4 Animo 5- 7 Roomburg 11-7 REO 5-13 Deurne 10-2 Waalrackets 2-10 Dijkzicht 9-9 Eerste Klasse 3: LTC Brunssum - Unicum U. no, LTV Zaandam De Hartel 3-3, Te- gelse LTC - LTC Goirle 4-2, TV Roosendaal - HLTC Heemstede 2-4. Heemstede 13-5 Zaandam 9- 9 'Tegelen 12-6 Goirle 8-10 De Hartel 10-8 Brunssum 3- 9 Roosendaal 9-9 Unicum 2-10 Eerste Klasse 4: LTC Maasbree TV Sim pelveld 3-3, TV Mijdrecht Frisselstein 5- 1, Pettelaer Den Bosch - TEAN Alphen 4- 2, TV Heerhugowaard TC Tilburg 5-1. Heerhugow 13-5 Maasbree 9- 9 Mijdrecht 13-5 Frisselstein 7-11 Pettelaer 11-7 Simpelveld 6-12 TEAN 9-9 Tilburg 4-14 Tweede Klasse 1: TV Montfoort - De Gouw 3-3, Triomf Bergschenhoek Hillegomse TC 4-2, TV Boskoop Aemstelspelers 0-6, 't Melkhuisje 2 Hilversum - Nieuwer kerk-IJ 3-3. Montfoort 13-5 Aemstelsp 8- 4 Hillegom 12-6 Melkh 2 5-13 De Gouw 11-7 Nieuwerk 4-14 Triomf 9-3 Boskoop 4-14 Tweede Klasse 2 Holy Vlaardingen - Chip Charge 3-3. TC Wateringen LTC Lisse 3-3, Roomburg 2 Leiden - De Hakkelaars 6-0, Krommemèr LTV - 't Melkhuisje 5-1 Krommenie 14-4 Holy 9- 9 Roomburg 2 14-4 Chip&C 8-10 Melkhuisje 10-8 Lisse 5-13 Hakkelaars 9-9 Wateringen 3-15 Tweede Klasse 3: Binnenmaas Mrjnshee renland - Ad Astra 6-0, Amstelland Am stelveen - De Munmk 1-5, Zee Duin 2 Katwijk In den Boogaerd 2-4, Unicum 2 Leiden - Schager TC 5-1. Unicum 2 13-5 Zee Duin 2 9-9 Binnenmaas 13-5 Schagen 7-11 Boogaerd 12-6 %l Astra 4-14 De Munnik 10-8 Amstelland 4-14 Derde Klasse 4: Be Quick-Gouda Meren wik 2-4, TV Pijnacker 2 ALTV Zoeter meer 5-1, HLTC De Mets 2 Scheveningen - Leidse Hout 3-3. De Mets 2 10-8 Be Quick 7-5 Merenwijk 10-8 Pi|nacker 2 7-5 Zoetermeer 8-10 N.euwerk 3 4-8 Leidse Hout 8-10 Derde Klasse 5:Roomburg 3 Leiden - KL VV Schiedam 5-1't Loo De Lier - De Hoek 1-5, OLTC - Tenniphil 4-2, Langeland Krimpen a d. IJssel - Holy 2 1-5 't Loo 10-8 Holy 2 11-7 De Hoek 14-4 Roomburg 3 10-8 Oegstgeest 10-8 Langeland 4-14 Schiedam 7-11 Tenniphil 6-12

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 29