Personeel Personeel Personeel Personeel Persone flora Timmerlieden Projectleider ruimte en bouwen (m/v) Expeditors* 1®I Apothekers assistent m/v - HFWM— f#S P^LITI E Coordinator Financiële Administratie De Leidse Schouwburg VRIJWILLIGERS ZATERDAG 6 MEI 2000 Wij zijn op zoek naar een slagvaardige die een wezenlijke bijdrage kan leveren aan de ontwikkeling en beheer van het veilingcomplex (250.000 m') en kan doorgroeien in onze organisatie. Voor zo'n 4.000 kwekers uit de gehele wereld is Bloemenveiling Flora, met vestigingen in Rijnsburg en Belde, dé afzetorganisatie voor hun sierteeltproducten. Onze afnemers zijn voornamelijk groot handelaren en exporteurs, die onze bloemen en planten naar het buitenland exporteren. Evenals de kwekers rekenen ook zij op commerciële en logistieke diensten van topkwaliteit. Met totaal 750 medewerkers realiseert Bloemenveiling Flora een omzet van ruim 1 miljard gulden. L^FbkeSrl bloemen ^.veiling Hollands Midden Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaar- stafdiensten en de korpsleiding. Een van de stafdienster heid in het groenen hart van de Randstad, het gebied tussen de Dienst Financiën en Control. In Leiderdorp bij de afd- de 4 grootste steden van ons land. Dit gebeid telt 35 geme- Financiële Administratie van deze dienst komt de functu nten met in totaal 725000 inwoners. Bij ons korps. Coördinator Financiële Administratie vacant en daarom dat volop in beweging is, werken ongeveer 1600 mannen en nodigen we enthousiaste en flexibele mannen en vrouw vrouwen, verdeeld over 8 districten, de korpsrecherche, de uit om te reageren op de volgende vacature 36 uur per week Als projectleider worde u betrokken bij de verdere ontwikkeling en uitbreiding van het veilingcomplex en houdt u zich actief bezig met de verhuur van bedrijfsruimte aan onze klanten. Voorts levert u een actieve bijdrage in onroerendgoed- en milieubeheer. Wij vragen een collega met uitstekende commerciële en communicatieve vaardigheden en een praktische, resultaatgerichte instelling. Deze functie vraagt om een HBO/TU technische bedrijfskundeopleiding, met potentie om in de functie verder te groeien. U heeft enige jaren werkervaring en affiniteit met bouwen en ruimtebeheer van een groot complex. Wij bieden een veelzijdige baan in een boeiende omgeving. Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden passen bij de zwaarte van de functie. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met de heer Jan Willem van Bemmelen, telefoon 071-4094169. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie sturen naar: Bloemenveiling Flora, t.a.v. de heer Jaan Ype Jansen, afdeling personeelszaken, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. In de linkerbovenhoek van de envelop vermelden: sollicitatie projectleider ruimte en bouwen. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. Uw functie: U draagt zorg voor de planning en coördinatie van de werkzaam heden van de medewerkers Financiële Administratie en fungeert als vraagbaak voor minder ervaren medewerkers; U verricht gegevensbeheer en ondersteunt en adviseert de medewerkers van de afdeling in het gebruik en aanpassing van het geautomatiseerde systeem; U draagt verder zorg voor budgetrapportages en budgetinfor matie en adviseert inzake de Financiële Administratie en registratie binnen de regio; U controleert de juiste en tijdige verwerking van boekhoud kundige procedures en legt deze bevindingen vast voor de chef van de afdeling. Uw profiel: U heeft kennis en inzicht op het gebied van Financiële Administratie. Tevens heeft u ervaring met het werken met grotere geautomatiseerde systemen; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden, bent accuraat, flexibel, integer en u heeft ervaring op het gebied van plannen en coördineren van werkzaamheden; U heeft een relevante MBO/HBO-opleiding, waarbij onze voor keur uitgaat naar het diploma Moderne Bedrijfsadministratie. U beschikt over ruime werkervaring. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 8 BBP (min. 3998, max. 5901,- bruto per maand voor 36 uur per week) Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij de heer J.W.M. Chef Financiële- en Salarisadministratie, telefoon (071) de heer M. Willemstein, personeelsmanagementadviseui telefoon (071) 5459578. Een antecedentenonderzoek mi uit van de selectieprocedure. Uw Sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen twee weken catie hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richte hoofd van de Dienst Financiën en control. Postbus 4240, Leiderdorp, o.v.v. vacature Coördinator Financiële Admii is een middolgroot bouwbedrijl dal Met het oog op een goed gevulde orderportefeuille, is op korte termijn behoefte aan een aantal voornamelijk in de Randstad werkzaam is op hel gebied van en onderhoud In een modern geleid (allround-en leerling) voor het verrichten van werkzaamheden in zowel nieuwbouw- als verbouw-projecten. hard gewerkt aan een Telefonische of schriftelijke sollicitaties binnen één week na het verschijnen van dit blad. De onderlinge verslandhouding vormt van der wiel bouw bv daarvoor een ontplooiingsmogelijk Lageweg 5, postbus 37, 2200 AA Noordwijk, telefoon (071) 361 92 04, telefax (071) 362 01 03 heden geboden. E-mail wiel@kpd.nl zoekt m.i.v. het nieuwe theaterseizoen Ben jij iemand die van aanpakken weet? Vind je het leuk om op het gebied van publiciteit ondersteunende werkzaamheden te verrichten, zoals het verspreiden van persmateriaal? Ben je flexibel, gemotiveerd en representatief? Kun je minimaal twee ochtenden per week? Dan bieden wij je, ongeacht je leeftijd, de mogelijkheid om per september 2000 als vrijwilliger bij de Leidse Schouwburg te komen werken. Stuur een korte brief voor 1 juni a.s. naar de Leidse Schouwburg, Oude Vest 43, 2312 XS Leiden. Telefonische inlichtingen via de heer R. Jurriëns of mevrouw F. Wagener (071-5131941) -p Kooi Apotheek Surinamestraat 7 2315 XC Leiden Tel. 071-5 21 40 60 Fax 071-5 22 12 32 Ter aanvulling van ons apotheekteam vragen wij een - ook eindexamenkandidaten kunnen reageren - liefst full-time - geen nachtdienst Wil je meer informatie, bel of schrijf dan voor een gesprek. Mw. drs. S. Ramcharan, apotheker Surinamestraat 7 2315 XC Leiden Bouwkundigen en civieltechnici opgelet: AIP Hoofddorp zoekt nieuwe collega 's! AIP Hoofddorp ondersteunt werknemers en op drachtgevers in West Nederland. Voor deze vesti ging wil AIP graag in contact komen met enthou siaste collega's. AMBITIEUZE BOUWKUNDIGEN CIVIELTECHNICI Op MTS-, HTS- en TU-niveau, om AIP te verte genwoordigen bij (een van) onze opdrachtgevers. Wij bieden u een gevarieerd aan bod aan uitdagende en dynamische projecten, uiteraard gecombineerd met een vast dienstverband, carrière-opleidingsplan en een pri ma arbeidsvoorwaardenpakket. AIP heeft een zeer uitgebreid relatie netwerk en kan u voor werving selectiediensten uitstekend van dienst zijn. AIP Bouwkunde en Civiele Techniek. Bureau voor Advies- en Ingenieursdiensten, wordt ingeschakeld door overheid en bedrijfsleven bij specifieke projecten op het gebied van bouwkunde en weg- en waterbouw (voorbeelden van grote projecten zijn: HSL, Noord- Zuidlijn, A5 Vinex-locaties, Schiphol, Java-eiland). Met ruim 500 gemotiveerde technische specialisten opereren wij landelijk vanuit drie vestigingen Vanuit Hoofddorp, Amersfoort en Dordrecht zorgt AIP voor professionele ondersteuning van toezicht, uitvoering, tekenwerk, voorbereiding en management. AIP. Specialisten in Bouwkunde en Civiele Techniek Reacties: AIP, Postbus 324, 2130 AH Hoofddorp Tel.: 023-5571515 Fax: 023-5571703 e-mail: hoofddoip@aiptechniek.nl Internet: www.aiptechniek.nl Contactpersonen: Afd. Bouwkunde: G. Bakker Afd. Civiele Techniek: ing. B. Hendriks Als grootste vakantievervoerder van Nederland brengt Transavia elk jaar ruim 3,5 miljoen vakantiegangers en ook zakenreizigers snel en comfortabel naar meer dan 70 bestemmingen. Per charter en per lijndienst. Servicegerichtlieid. spontaniteit en een open en vriendelijke sfeer zijn kenmerkend voor ons bedrijf. Transavia is een snelgroeiend bedrijf en beschikt over een jonge moderne vloot van het type Boeing 737-300, 737-S00 en 757-200 vliegtuigen. Voor het onderhoud van haar vloot beschikt Transavia airlines over een eigen Technische Dienst die ca. 220 medetverkers telt en gehuisvest is in een hangarcomplex op Schiphol-Oost. De Technische Dienst bestaat uit drie afdelingen: Vliegtuigonderhoud, Inkoop Logistiek en Engineering. Voor onze afdeling Inkoop Logistiek zijn wij op zoek naar een enthousiaste en ondernemende Inkoper m De afdeling Inkoop Logistiek realiseert de commerciële activiteiten van zowel goederen als diensten, alsmede de bijbehorende logistiek activiteiten ten behoeve van de Technische Dienst. Het doel is deze activiteiten effectief en efficiënt te laten verlopen tegen de minimaal gestelde structurele besparing op inkoop- en voorraad- kosten, waarmee de gewenste klant tevredenheid van Vliegtuigonderhoud wordt gerealiseerd. De functie In uw dagelijkse werk houdt u zich onder andere bezig met het inkopen/bestellen van gespecificeerde goederen en diensten, vnl. binnen afgesloten contracten, zodanig dat deze tijdig en tegen minimale kosten ter beschikking komen van het magazijn en/of de gebruikers. Op ad-hocbasis het in- en uithuren van artikelen en het beheren en onderhouden van de relatie met toegewezen vendors alsmede het volgen van ea anticiperen op markt ontwikkelingen. Uw profiel Wij verwachten dat u beschjkt over een opleiding op MBO-niveau, aangevuld met een NEVI-opleiding/gelijk- waardige opleiding of relevante werkervaring. Naast deze opleidingen heeft u commercieel inzicht en beschikt u over onderhandelingsvaardigheid en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid in zowel Nederlands als Engels. Voorts beschikt u over affiniteit met techniek en heeft u ervaring met auto matiseringssystemen w.o. Word, Excel METALS. Bereidheid tot het lopen 1 stand-by diensten op routinebasis is Ons aanbod Wij bieden u een uitdagende functie in een dynamische werkomgeving waar de lijnen kort zijn, een marktconforme honorering en goede secundaire arbeids voorwaarden. Voor informatie kunt u bellen met de heer Theo Hermans, Hoofd Inkoop Logistiek, telefoonnummer 020 - 604 6 692. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Transavia airlines, ter attentie van mevrouw Jeanette van der Vliet, P&O Adviseur, Postbus 7777, 1118 ZM Luchthaven Schiphol (e-mail: vliet@transavia.nl). You'll be surprised how (ar we'll go lor you Expeditors International B.V. is een jonge, dynamische en snelgroeiende logistieke dienstverlener in Nederland. Onze kernactiviteiten zijn luchtvracht, zeevracht, opslag distributie. Wereldwijd telt onze organisatie 180 vestigingen en circa 6000 werknemers. Loodsmedewerkers Import/Export en Distributie - starters en ervaren kandidaten Op de meeste functies zijn wisselende diensten volgens rooster van toepassing** Wat zijn de kenmerken ygp ExpeMors $phiphol? hecht team, fantastische werksfeer, jonge club, zeer dynamisch, flexibel en snelgroeiend met prima doorgroeimogelijkheden! The sky is the limit' DAT GELDT ZEKER NIET VOOR EXPEDITORS INTERNATIONAL B.V. VOOR ONZE KLANTEN KENNEN WIJ GEEN GRENZEN! Spreekt bovenstaande je aan? Stuur ons dan zo spoedig mogelijk een brief met CV. Expeditors International B.V. T.a.v. afdeling P&O Postbus 75696 1118 ZS SCHIPHOL AIRPORT E-mail adres: iacqueline.zwarteveen@expeditors.com Bezoek ook onze website: www.expeditors.com 1 r1 GLI Europe, de Europese vestiging van het Amerikaanse Gaming laboratories internaiioi is een aantal jaar geleden in en vanuit Hillegi Nederland begonnen om haar bedrijfsactivitei o.a. Europa verder uit te breiden. Door toenei drukte is dit onafhandkelijke testlaboratorium speelautomaten (zoals fruitautomaten e.d.) op uitbreiding. Er worden kansspelautomaten in Nederland getest en gecertificeerd voor Amen Europa en Afrika. Dit impliceert dat er af en toe naar deze landen zal mo afgereisd om aldaar testen uit te voeren. Voor deze technische en avontuurlijke functie zijn wij op zoek naar een: MTS-er elektronica/computertechi Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyse testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangebfl kansspel- en fruitautomaten; vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technisch en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitelandse klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnnen een groeiend professioneel t< van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd/ervaring). Gevraagd: Afgeronde MTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als sofwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; bereidheid tot reizen; beheersing van de Engelse taal. Wie durft Wij nodigen avonturiers uit om te reageren naar. GLI Europe BV De heer K. J. Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom 0252-529838 keesjan@ gl i -eu .com

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44