Personeel Persone Hypotheek adviseurs m/v PNEU/TEC GROEIT GROEI MET ONS MEE! Bij de Sector Stadsbeheer werkt u aan civieltechnische kwaliteit... en aan uw eigen 'duurzame' ontwikkeling. ZATERDAG 6 MEI 2000 tel: (0229) - 28 29 70 fax: (0229) 28 29 85 email: nicofakenm.nl Kenm Finance u.v. zoekt in 't gehele land Wij bieden een vast jaarsalaris van maximaal 93 960,-, een prima bonusregeling, een onkostenvergoeding, een gedegen opleiding en een auto van de zaak (Mercedes) Functie Je adviseert particulieren over hun hypotheek Je bent zelf in staat relaties te werven en je klantenkring uit te breiden. Profiel Je bent een succesvolle doorzetter en je weet je relaties goed te adviseren en enthousiast te maken voor jouw advies. Onze voorkeur gaat uit naar iemand van 25 jaar of ouder. Informatie en sollicatic Ben je commercieel en ambitieus ingesteld, MBO-opgeleid of hoger, stuur dan je sollicitatiebrief met cv en een recente kleurenpasfoto naar Kenm Finance b.v., ter attentie van Nico den Heijer. Postbus 4089,1620 HB in Hoorn. KENM FINANCE B.V. Een ambitieuze regio-manager met een gezonde drang tot 'scoren'. Thyssen De Reus is een onderneming die zich, onder de vlag van het Duitse Thyssen-Krupp concern, bezighoudt met advies, ontwerp, productie, montage, onderhoud en reparatie van liften, roltrappen en interne transport systemen. Thyssen De Reus behoort (met circa 400 medewerkers) al bijna een halve eeuw tot de grotere liften leveran ciers in Nederland en is onder meer één van de grootste producenten van trapliften in Europa. De business unit service verzorgt het preventief onderhoud aan in gebruik zijnde installaties in heel Nederland. Circa 90 servicemonteurs en lifttechnici zijn verantwoordelijk voor het optimaal functioneren van liften in hun 'eigen' onderhoudsrayon. Zij worden daarbij ondersteund door hun regio-manager, die leiding geeft aan circa 15 zelfstandig opererende monteurs. De regio-manager speelt daarnaast een belangrijke rol bij het onderhouden van goede contacten met de opdrachtgevers in zijn werkgebied. Het continueren van onderhoudscon tracten en het verwerven van ombouw en reparatie-opdrachten behoort tot zijn taken. Thyssen De Reus BV In Noord-Holland is er op dit moment een vacature voor een regio-manager m/v. Voor deze uitdagende functie zijn wij op zoek naar kandidaten met: - Een technische opleiding op HBO- niveau (Wtb of E). - Een commerciële uitstraling. - Sterke organisatorische en leiding gevende kwaliteiten. - Het juiste gevoel voor verantwoor delijkheid naar onze relaties, gecom bineerd met een gezonde drang tot 'scoren'. - Een leeftijd tussen 30 en 40 jaar. De juiste kandidaat bieden wij een boeiende baan met veel eigen verant woordelijkheid, een grote mate van zelfstandigheid en een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Bel of schrijf naar ons Hoofd Perso neelszaken, de heer M. van der Laan, telefoon 0180- 530 211. Thyssen De Reus BV Postbus 4 2920 AA Krimpen aan den IJssel E-mail: thyssencpp@compuserve.com OMTZIGTBV. 'Mi Een bloeiende onderneming met vestigingen in Zoeterwoude, Valkenburg (ZH), Nieuwegein en Oss, welke zich bezighoudt met de in- en verkoop van bouwmaterialen. Wij zoeken voor onze vestigingen in Zoeterwoude en Valkenburg (ZH) op korte termijn een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Minimaal 24 maximaal 36 uur per week De werkzaamheden bestaan uit: Het archiveren van de administratie. Ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de verkoop binnendienst. Het invoeren van data-bases in de computer Het beantwoorden van de telefoon Voor deze functie denken wij aan iemand die: Een flexibele en klantvriendelijke instelling heeft. Zelfstandig werkzaamheden kan verrichten. Tussen de 18 en 30 jaar. Wij bieden u: Een goed salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden een prettige werksfeer Als deze functie u aanspreekt en u bent in staat om na een gedegen inwerkperiode zelfstandig te werken, dan verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van uw cv. te sturen naar onderstaand adres t.a.v. mevr. K. Rotteveel Omtzigt Bouwmaterialen bv. Hoge Rijndijk 155 2382 AG ZOETERWOUDE Kuiken Cramat B.V. zoekt voor Hoogovens Industrie - IJmuiden en Rayon Noord- en Zuid- Holland e servicemonteur m/v Voor het uitvoeren van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan machines op locatie bij de Hoogovens Industrie (Corus) te IJmuiden, alsmede het verrichten van reparaties en onderhoud aan hijskranen en overslagmachines in de bovengenoemde regio, zodanig dat wordt voldaan aan de eisen ten aanzien van kwaliteit, tijdigheid, veiligheid en tevredenheid van de klant. De werkzaamheden bestrijken het gebied van mechanica, elektronica en hydraulica. De kandidaat voor deze functie is in het bezit van of beschikt over; MTS denk- en werkniveau; Ervaring in monteurswerkzaamheden, Feeling voor besturingstechniek; Ervaring met elektronische, hydraulische systemen; Interesse in kranen en/of transport machines; Flexibele en doelgerichte instelling; Goede communicatieve vaardigheden; Klantvriendelijke en klantgerichte instelling. Informatie... Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer G. de Boer - technisch manager Kuiken Cramat B.V., telefoon: (0527) 634200. Sollicitatie... Heeft u belangstelling voor deze functie, schrijf dan binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze vacature een sollicitatiebrief met CV- aan de heer R. Postma, hoofd Personeel Organisatie, Kuiken NV, Postbus 171, 8300 AD te Emmeloord. De organisatie... Kuiken NV is een technische han neming, gespecialiseerd in de lei hoogwaardige kapitaalgoederen grondverzetmachines, Valtra Valt tractoren en hijs- en overslagkrar Kuiken Cramat B.V.... Gevestigd in Emmeloord, levert e breid programma telescoop-, boi overslagkranen, alsmede contaim machines. De merken PPM (ond< Terex), Sennebögen en Compact vormen de voornaamste merken Cramat B.V. In een dynamische w geving dragen 27 goed gemotiw medewerkers zorg voor de servk onderdelenvoorziening. Hiervoor - Kuiken Cramat de beschikking oi g| modem ingerichte werkplaats, e« en een aantal serviceauto's vonr P buitendienst. Wat wij u kunnen bieden.. Het werken in een vooruitstreve, organisatie. Kuiken NV volgt de de technische groothandel en I daarnaast een eigen bedrijfsre<_ o.a. een regeling voor een .13e" een dividend gratificatie, beide resultaatafhanKelijk. kuiken cramat PNEU/TEC B.V. is een jonge klantgerichte productie- en handelsonderneming van hoogwaardige producten en componenten in aandnjftechniek, procestechniek en producthandling Op de afdeling Verkoop Binnendienst en Administratie hebben wij momenteel de volgende vacatures, en komen daarom graag in contact komen met kandidaten voor: TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER Binnendienst De Technisch-commercieel Medewerker Binnendienst is verantwoordelijk voor o.a. service verlening, klantencontact, offertebehandeling, administratieve werkzaamheden en, op termijn, telefonische acquisitie U houdt intensief contact met de Commercieel Regiomanagers. Je beschikt over: Een afgeronde MTS-opleiding, bij voorkeur Werktuigbouw Grondige ervaring in een commerciële binnendienst in een technische omgeving. Ervaring in administratieve afhandeling van commerciële activiteiten. Ervaring met aandrijftechniek, procestechniek en producthandling is een pré. Een uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Parttime De Administratie/ Medewerker ondersteunt onze Bedrijfsadministrateur o.a. bi| De debiteuren- en crediteurenadministratie Invoeren van diverse financiële gegevens Archivering Debiteurenbewaking; het verzorgen van betalingsherinneringen en telefonisch contact met klanten over het betalingsverkeer Ook ondersteun je ons Secretariaat met: Het openen en voorbereiden van de binnenkomende post De afhandeling van het binnenkomende telefoonverkeer (back-up) Wij denken a i dienstverband van vijf halve dagen per week. Wij vragen van je: MAVO/MEAO niveau opgedaan door opleiding en/of ervaring Kennis van MS Windows en MS Office Ervaring als administratief medewerker Accuratesse en enthousiasme om inhoudelijk betrokken te worden bij de dagelijkse gang van zaken binnen onze administratie Communicatieve vaardigheden Kandidaten met kennis van BaaN software hebben een streepje voor Voor beide functies vragen wij e de Nederlandse taal i uitstekende mondelinge en schriftelijke kenm i je kennis maakt met de werkwijzt Bij Pneu/tec: Krijg je een gedegen inwerkperiode v onze producten Ontvang je een goed salaris dat wordt aangevuld met prima secundaire arbeid; voorwaarden Vind je een moderne organisatie met een platte structuur Maak je deel uit van een jong en hecht team van medewerkers Werk je in een modern, nieuw gebouw in Graan voor Visch-Zuid Spreekt een van deze functies je aan. dan zien wij graag je sollicitatiebrief met C V. tegemoet. Je kunt je brief richten aan PNEU/TEC B.V., t.a.v Kitty Tienstra, Postbus 416, 2130 AK Hoofddorp. E-mailen kan ook- info@pneutec.nl. Voor aanvullende informatie kun je ons bellen (023-5699090) of onze website bezoeken: www.pneutec.nl AANDRIJFTECHNIEK PROCESTECHNIEK PRODUCTHANDLING De provinciehoofdstad Haarlem is het centrum van Zuid-Kennemerland en ligt tussen het dynamische Schiphol en de Noordzee Het centrum gebouwen en staat bekei een van de plezierigste w centra van Nederland Ht beleid van de gemeente i: gericht op het versterken een hoogwaardige centru functie met een passend voorzieningenniveau vooi 150 000 eigen inwoners e De gemeentelijke organisatie kent een bedrijfsmatige opzet cernstructuur De Sector Stadsbeheer -met ca. 500 medewerkers- delijk voor infrastructi De gemeente Haarlem voert een aannamebeleid dat er toe moet leiden dat het personeels bestand een afspiegeling is van de samenleving (acquisitie n a. advertentie wc prijs gesteld) De afdeling Civiel en Haven -100 medewerkers- onderdeel van de sector, houdt zich bezig met de voorbereiding, realisatie, beheer en onderhoud van alle civieltechnische voorzieningen en het havenbeheer binnen de gemeente Haarlem. De afdeling werkt nauw samen met de afdelingen Milieu, Verkeer en Vervoer, Natuur en Landschap en de Sector Stedelijke Ontwikkeling. Binnen de afdeling vervullen het Ingenieursbureau, het bureau Beheer en Haven en het bureau Realisatie een belangrijke regiefunctie, zowel intern naar het stedelijk beheer en de overige vakafdelingen als extern naar nutsbedrijven, bewoners en ondernemers. Het zwaartepunt ligt hierbij voor het Ingenieurs bureau op ontwerp en werkvoorbereiding en voor het bureau Realisatie op uitvoering van civieltechnische werken. Op het Ingenieursbureau en op het bureau Realisatie bestaan vacatures voor technisch- specialisten die door mid del van opgebouwde kennis, ervaring en affiniteit de gemeente willen helpen bij de voorbereiding en de realisatie van civieltechnische kwaliteitswerken en die toe zijn aan een volgende carrièrestap. PROJECTMEDEWERKER CIVIELE TECHNIEK U werkt op het Ingenieursbureau en neemt deel aan het ontwerp- en bereidingsproces van stadsvernieuwingsprojecten en wegen-, riolerini irif drainage- oever- en brugwerken. U bent verantwoordelijk voor de plai en afstemming met interne- en externe belanghebbenden, de kostenl king en de tijdige levering van producten als kostenramingen, bestek tekeningen. Het opstellen van programma's van eisen en veiligheids gezondheidsplannen behoort ook tot uw taakgebied. De werkverdelin geschiedt op basis van beschikbare tijd en persoonlijke kwaliteiten. OPZICHTERS REALISATIE U houdt technisch en administratief toezicht bij stadsvernieuwingsprt ten en wegen-, riolerings-, drainage-, oever- en brugwerken. U bent v< woordelijk voor de veiligheid op het werk, de kwaliteit van het werk het uitvoeringsproces. U coördineert de contacten met het stedeljjk bf en nutsbedrjjven en u bent verantwoordelijk voor de kostenbewaking tijdige oplevering en ingebruikname van het werk. De werkverdeling geschiedt op basis van beschikbare tijd en persoonl kwaliteiten. Haarlem biedt u: De gemeente Haarlem biedt een zelfstandige en afwisselende baan ruime mogelijkheden tot persoonlijke en professionele groei. Het sala afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring, voor de projectmedewerk gewaardeerd op een maximum van 6.770,- bruto per maand en voc opzichter op een maximum van 5.392,- bruto per maand. De functi hebben betrekking op een 36-urige werkweek. De gemeente Haarlem een gunstige regeling Kinderopvang en stimuleert de persoonlijke ont keling van haar medewerkers door het aanbieden van een aantrekkeli pakket aan studiefaciliteiten. Haarlem vraagt van u: De Projectmedewerker Civiele Techniek heeft een HBO werk- en denkniveau verkregen door een HBO-opleiding Weg- en Waterbouwkun aangevuld met enige jaren relevante werkervaring. Het HBO werk- en denkniveau kan ook zjjn verkregen door een MBO-opleiding, aangevul met specialistische cursussen en langdurige relevante werkervaring. Enige ervaring met de voorbereiding van civiele werken is een vereiste U bent in staat om gelijktijdig aan meerdere projecten te werken. Ervaring met V&G-plannen is een pre. De Opzichter Realisatie heeft een MBO werk- en denkniveau verkregen door opleiding en ervaring. U kunt in goed overleg met betrokken par daadwerkelijk leiding geven aan een of meerdere werken. Hierin heeft een eerdere functie al enige ervaring opgedaan. Voor beide functies gelden de volgende competenties: oplossingsgerit flexibel, communicatief en enthousiast. Haarlem Afstemming en reactie: Wilt u eerst meer informatie over de functie, bel dan de heer H. Navis hoofd van de afdeling Civiel en Haven, tel. 023-5114869 of de heer P. hoofd Ingenieursbureau, tel. 023- 5114848. Uw sollicitatiebrief vergezeld van CV kunt u onder vermelding van het vacaturenummer (Projectmedewerker Civiele Techniek SB00/220 en Opzichter Realisati SB 00/221) sturen naar de Sector Stadsbeheer, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer Michael Struis, Postbus 511, 2003 PB Haarl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42