Personeel ,lora Gemeente l$J Zoeterwoude BOWNE Consultants informatisering (m/v) AMACO Documentalist waife ZATERDAG 6 MEI 2000 De gemeente: De gemeente Zoeterwoude is een gemeente van 8.600 inwoners, een aantrekkelijke groene gemeente midden in de randstad, op de grens van het Groene Hart. De gemeente heeft binnen haar grenzen een uitgestrekt veenweidelandschap, maar ook een groot bedrijventerrein Zij is betrokken op het stedelijk gebied van de leidse regio maar zet zich nadrukkelijk in voor het agrarisch karakter en het blijvend groen houden van de gemeente. De gemeente bestaat uit de kernen Zoeterwoude Dorp en Zoeterwoude Rijndijk en de buurtschappen Zuidbuurt, Weipoort en Gelderswoude Het gemeentebestuur van Zoeterwoude roept kandidaten op voor de functies van lid en plv. lid van de commissie bezwaar- en beroepschriften m/v Algemene informatie: De commissie bezwaar- en beroepschriften adviseert de gemeenteraad, burgemeester en wethouders en de burgemeester over bij deze organen ingediende bezwaar- en beroepschriften. Het betreft hier met name zaken op het gebied van de ruimte lijke ordening, bouw- en milieuzaken, algemeen bestuurlijke zaken en sociale zaken. Een aantal terreinen zijn bij de advisering uitgezonderd, namelijk bezwaarschriften tegen besluiten over bestemmingsplannen c.a., belastingzaken voor zover de bezwaarde niet gehoord wil horen en besluiten over personele aangelegenheden. Voorts adviseert de commissie ten aanzien van geschillen, die door enig orgaan aan de commissie worden voorgelegd. De commissie bestaat uit 5 burgerleden, waaronder de voorzitter. Mede gelet op hetgeen bepaald is in de Algemene wet bestuursrecht, mogen de leden van de commissie geen deel uitmaken van de gemeenteraad c.q. net college van burge meester en wethouders of enig ander bestuursorgaan binnen de gemeente dat beslissingsbevoegdheid heeft gekregen Ook kunnen zij die door of vanwege het gemeentebestuur aangesteld of daaraan ondergeschikt zijn geen lid worden van de commissie. De commissie vergadert in de avonduren. Gelet op het huidige aantal bezwaar- en beroepschriften, komt de commissie gemiddeld eenmaal per 2 maanden bijeen. Functie-eisen: Conform de voor de commissie vastgestelde profielschets, dienen de leden in ieder geval te voldoen aan de volgende eisen/criteria: gelet op de veelheid aan onderwerpen die de Commissie behandelt, dienen de leden generalisten te zijn en ligt minder de nadruk op specifieke deskundigheden; een brede maatschappelijke betrokkenheid/ervaring affiniteit en bekendheid met het functioneren van het bpenbaar bestuur in een kleine gemeente; enige kennis van het bestuursrecht; woonachtig in Zoeterwoude danwel in of nabij de Leidse regio. Vergoeding: Aan de leden van de Commissie wordt een vergoeding per zitting toegekend die voor 2000 f 1 84,- bedraagt. Procedure: Benoeming geschiedt door de gemeenteraad op voordracht van burgemeester en wethouders. Bij het opstellen van de voordracht zullen burgemeester en wethouders advies inwinnen bij de ingestelde selectiecommissie. In deze commissie hebben zitting: de burgemeester en de voorzitter en ambtelijk secretaris van de commissie bezwaar- en beroepschriften. Nadere inlichtingen: Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij mevrouw drs. A.E. Koopmanschap, burgemeester, tel. (071) 580 63 10 of de heer JJ.M. van der Sman, ambtelijk secretaris van de commissie, tel (071) 580 63 30. Sollicitaties: Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude U wordt verzocht zoveel mogelijk relevante gegevens over uzelf mee te sturen ififri' ~ar Wij zoeken met spoed: TELEFONISTEN M/V Werkzaamheden: Het verstrekken van informatie omtrent studiemogelijkheden, betalingen en inschrijvingen van cursisten. Belangstelling voor deze leuke en uitdagende functie in een jong en dynamisch bedrijf? Wij zien je sollicitatiebrief met je curriculum vitae graag binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad tegemoet. Eurodidakt Holding t.a.v. Mw. B. Noordermeer Papelaan West 154 2254 AJ VOORSCHOTEN AMB AMB i.t. gevestigd in Heemstede is een Nederlands high-tech bedrijf dat systemen ontwikkelt en produceert voor identificatie en tijdmeting bij gemotoriseerde sporten, paardenraces en wielrennen. Zo'n 40 medewerkers realiseren momenteel circa 20 miljoen gulden omzet. AMB i.t. is sinds haar oprichting in 1984 wereldmarktleider en groeit jaarlijks gemiddeld met 25%. In meer dan 80 landen wordt AMB apparatuur gebruikt bij prominente klanten zoals: Formule 1, Kart kampioenschappen, Nascar, CART, World Superbikes, Newmarket Horseracing, Olympische Spelen, FIA-GT en Indy Racing League. Om de verdere groei uit te bouwen zijn wij op zoek naar een: Supervisor Software Ontwikkeling C++ (TUHTS+) Race Timing Systemen Wereldwijd worden voornamelijk AMB i.t. systemen en software gebruikt voor tijd waarneming tijdens races en trainingen, voor het maken van startopstellingen, genereren van tussentijden, puntentellingen enzovoorts. Hiertoe behoort ook het presenteren van informatie aan teams, officials en publiek via scoreborden, Internet en andere media. Je assisteert de manager van de afdeling en bent verantwoordelijk voor het ontwikkelen van je eigen modules en voor on-site testen. We zoeken een vlotte meertalige doorzetter van Academisch- of HTS+niveau die al thuis is in C++, met interesse in de race sport en affiniteit met techniek. Je vindt het leuk om in teamverband te werken en je begrijpt dat kwaliteit een vereiste is voor succes. "Getting things done" en "Sense of urgency" moeten hoog in jouw vaandel staan. Je hebt enkele jaren relevante werkervaring, een zakelijke dienstverlenende instelling en bent sociaal. Je spreekt goed Engels en woont in de omgeving van Heemstede of bent bereid te verhuizen. AMB i.t. investeert in zijn medewerkers met interne en externe trainingen. AMB i.t. biedt een prachtige internationale baan in een snel, dynamisch en informeel bedrijf, waar naast hard werken humor belangrijk is. Natuurlijk zijn het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden goed geregeld. Heb je interesse, stuur dan graag zo spoedig mogelijk je C.V. aan: AMB i.t., t.a.v Harry van Dooren, Algemeen Directeur, E mail: hdooren@amb.nl. Herenweg 29A, 2105 MB Heemstede. Tel. 023 5291893. Meer informatie vind je op: www.amb.nl Open sollicitaties zijn welkom bij AMB i.t.! Flora gaat een nieuw tijdperk tegemoet. Ga je mee? Wij zijn op zoek naar parttime of fulltime Voor zo'n 4.000 kwekers uit de gehele wereld is Bloemenveiling Flora, met vestigingen in Rijnsburg en Eelde, dé afzetorganisatie voor hun sierteeltproducten. Onze afnemers zijn voornamelijk groot handelaren en exporteurs, die onze bloemen en planten naar het buitenland exporteren. Evenals de kwekers rekenen ook zij op commerciële en logistieke diensten van topkwaliteit. Met totaal 750 medewerkers realiseert Bloemenveiling Flora een omzet van ruim 1 miljard gulden. bloemen ^-j^veiMng Bij Bloemenveiling Flora ligt een enorme uitdaging op je te wachten. Wij koesteren namelijk hoge ambities om - ook in het elektronische tijdperk - een koppositie te blijven innemen in het vermarkten van sierteeltproducten. Dat betekent: optimale elektronische informatie voorziening, zowel intern als extern. En vooral ook: inventief meewerken aan een doelmatig informatiseringsbeleid voor nu en straks. De groep informatisering (informatiebeleid, informatievoorziening) vormc een onderdeel van de afdeling financiën en informatie (in totaal 30 medewerkers). De consultants informatisering die wij zoeken, krijgen een zeer uitdagende functie. Zij krijgen om te beginnen een boeiende werkplek in het elektronische hart van de organisatie, waar je het hele veilingbedrijf door en door leert kennen. Wat de functie nóg interessanter maakt is de mogelijkheid om tal van nieuwe projecten op te starten, mede met gebruikmaking van nieuwe systemen en technologieën. Er is bovendien volop ruimte om de daartoe vereiste vakkennis voortdurend op peil te houden. Wij zoeken enthousiaste en gemotiveerde collega's, die inventief willen meewerken aan het opzetten, verbeteren en moderniseren van de elektronische informatievoorziening en het informatiebeleid al ruime ervaring hebben met relationele databases (SQL, S\base, Access), Internet en Intranet een uitdaging zien in projecten met e-commerce een leidende rol kunnen vervullen bij het voorbereiden en coördineren van deze projecten de markt verkennen waar het gaat om toepassing van nieuwe technologieën. Wij vragen: een voltooide HBO-opleiding of vergelijkbare ervaring teamplayers die ook zelfstandig kunnen werken bereidheid door studie de vakkennis uit te breiden goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk een analytisch denkvermogen ervaring als projectleider. Wij bieden: een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden een prettige werksfeer met gemotiveerde collega's in een boeiende en kleurrijke onderneming. Meer informatie kun je verkrijgen door contacc op te nemen met de heer Gert van Leeuwen, hoofd informatisering, telefoon 071-4094889. Je schriftefijke sollicitatie binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie sturen naar: Bloemenveiling Flora, t.a.v. de heer Jaan Ype Jansen, afdeling personeelszaken, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. In de linkerbovenhoek van de envelop vermeiden: sollicitatie consultant informatisering. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. Bowne Global Solutions OFFICEMANAGER M/V Wij zoeken kandidaten die beschikken over: kennis van Microsoft producten; initiatief en stressbestendigheid, het vermogen om meerdere zaken naast elkaar te kunnen afhandelen; werkervaring in een internationale organisatie of daar interesse in hebben. U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op kantoor en voor de maandelijkse rapportage naar het hoofdkantoor Dit houdt in dat hij/zij verantwoordelijk is voor de dagelijkse afhandeling van de post en e-mail. het op voorraad hebben van kantoorartikelen, eventueel Projectmanagers assisteren bij het zoeken van vertalers. De maandelijkse rapportage omvat de financiële verslaggeving maar ook overzichten van het personeelsbestand, inventaris hard en software etc Voor de functie zoeken wij iemand op minimaal meao-niveau met enige boekhoudervaring. Een dynamische werkomgeving wordt geboden Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in Leiden, G71-5131300. Steenstraat 6a. www.dactylo.nl /jactylo SINCE 1956 A TRADITION OF TRUST Amaco (Netherlands) B.V. 'Rivierstaete' Amsteldijk 166 1079 LH Amsterdam P.O. Box 74120 1070 BC Amsterdam Telephone: 31-20-6446125 Telefax: 31-20-6423185 E-mail: mail@amaeo.nl AMACO is een trustmaatschappij met vestigingen in Amsterdam, Rotterdam, Luxemburg, op Curasao en Aruba. AMACO verzorgt het management, het financieel en administratief beheer van vennootschappen in opdracht van buitenlandse cliënten. De contacten met de cliënten geschieden voornamelijk in de Engelse taal, waarbij hoge eisen worden gesteld aan communicatieve vaardigheden, nauwkeurigheid en oog voor detail. ZOEKT WEGENS UITBREIDING VOOR HAAR KANTOOR IN AMSTERDAM: - SECRETARIEEL MEDEWERK(ST)ERS verzorgen o.a. secretariële, receptioncle en telefonische werkzaamheden binnen een klein team. Voor deze functie denken wij aan kandidaten met: - (bij voorkeur) ervaring in een dergelijke functie; - goede talenkennis; vereist is Ncdcrands/Engels; - ervaring met MS Office (Word/Outlook); - een representatieve uitstraling. In deze functie bestaat de mogelijkheid om parttime werkzaam te zijn. Met de juiste kandidaat, die bereid is en het aangenaam vindt om in een klein team te werken, verwachten wij zeker tot overeenstemming te komen, waarbij uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden gelden. Doorgroeimogelijkheden binnen onze organisatie zijn aanwezig. Desgewenst kan men telefonisch contact opnemen met de heer H. L. Neeft, hoofd personeelszaken, voor nadere informatie over de bovengenoemde functie (tel. 020-6446125). Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatie met curriculum vitae 'vertrouwelijk' te zenden aan de directie op bovenvermeld adres. Banenmarkt voor het bank- en verzekeringswezen Bent u op zoek naar een baan in het bank- of verzeker Ct Noteer dan zaterdag 13 mei in uw agenda, want danv Isl wederom de Randstad banenmarkt voor het bank- ringswezen plaats. U bent tussen 11.00 uur en 16.00 ui welkom op onze vestiging aan de Bezuidenhoul van gerenommeerde bedrijven uit de sector u graag pi woord aan. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om din I*< teren op vacante functies en eventueel een selectiegei voeren. Neem uw c.v. dus mee Heeft u affiniteit met bent u op zoek naar een baan of wilt u zich gei Dan is dit dé perfecte gelegenheid Informatie bij Sven Pribnow, tel. (070) 315 53 48. Den Haag, Bezuidenhoutseweg 16a+b. oPg is vrijblijveni ip ;n rik ir randstad uitzendb An Aerospace project requires th j immediate services of a documer >k Candidates should be experience e: working with databases/spreadsl and be fluent in the English I Candidates should send, fax or their c.v. to TSIB, Schoolstraat 48, 2202 HG Noordwijk, att. Mrs L. Hinne. Tel.: 071-4016943 Fax: 071-40 E-mail: wanted@tsib.com. De Slichting Katholiek Onderwijs Leiden verzorgt het katholiek pri mair en voortgezet onderwijs in Leiden en omgt^ing. Hel sectorbestuur primair onder wijs beheert tien basisscholen en een speciale school voor basison derwijs. De scholen liggen in de volgende gemeenten: St Joseph 't Klankbord De Pacellischool De Singel De Tweemaster De Wissel Leiderdorp: De Leeuwerik De Schakel Zoeterwoude: Bernardusschool (Z/W-Rijndijk) Klaverweide (Z'W-Dorp) Westwoud (Z/W-Dorp) Op de scholen zijn ongeveer 275 leerkrachten werkzaam, die het on derwijs verzorgen aan ruim 3300 leerlingen. In de missie van elke school staan veiligheid en een goed pedagogisch klimaat centraal, naast respect en belangstelling voor elkaar. De betrokkenheid van de ouders bij de scholen is groot. Gelet op de groei van het leerlin genaantal op de basisscholen kan het bestuur een tijdelijk aangestel de leerkracht -bij gebleken ge schiktheid- ook voor het schooljaar 2001 werkgelegenheid bieden. Daarnaast bieden wij de kandida- - een werkplek in enthousiaste teams, waar collega 's elkaar on dersteunen - structurele begeleiding gedurende de inwerkperiode door een mentor - mogelijkheden tot verdere profes sionalisering en goede loopbaan- perspectieven - deelname aan dep.c.-privè rege ling Een combinatie van de verschillen de vacatures is mogelijk. Benoe ming voor de genoemde functies geschiedt voorlopig in tijdelijke dienst met uitzicht op een vast dienstverband bij gebleken ge schiktheid. Salariëring voor de functies op de basisscholen ge schiedt in schaal 9. voor de func ties op de speciale school voor ba sisonderwijs in schaal 10. Naast de mogelijkheid om informa tie op te vragen bij de directeuren van de scholen kan het secretariaat van de SKOL u op uw verzoek een brochure met informatie over de in dividuele scholen toezenden (tel.: 071-5166600). de De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, sectorbestuur Primair Onderwijs zoekt van het nieuwe schooljaar ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHTEN (m/v) voor de volgende scholen: St Joseph, Oppenheimstraat 8, 2313 JE Leiden - een fulltime leerkracht voor de onderbouw (groep 1-2) Voor nadere informatie: Dhr. J. v.d. Helder, directeur, tel.: 071-5132263 (school) 't Klankbord, A. Kleijnstraat 6, 2331 DV Leiden - een parttime leerkracht (circa 20 uur) voor groep 4 Voor nadere informatie: Dhr. D, J. van Went, directeur, tel.: 071-5214950 (school). De Singel, Lusthoflaan 2, 2316 JA Leiden - een fulltime leerkracht voor groep 4 - een parttime leerkracht (circa 20 uur) voor groep 6 (i.v.m. vervanging zwangersfou tot eind december) Voor nadere informatie: Mevr. A. de Ligny, directeur, tel.: 071-5218471 (school). De Tweemaster, Broekplein 1, 2318 JJ Leiden - een fulltime leerkracht voor de onderbouw (groep 1-2) Voor nadere informatie: Dhr. P. van Velthoven, adjunct-directeur, tel.: 071-5220239 (school). De Leeuwerik, Vronkenlaan 2A, 2352 EP Leiderdorp - een fulltime leerkracht voor de onderbouw (groep 3) - een parttime leerkracht voor groep 7 (3 dagen) of een fulltime leerkracht voor - parttime leerkrachten voor groep 5 (2 dagen) en voor R.T. werkzaamheden (1 <x g0 tevens voor (inval)werkzaamheden op woensdag tot eind december. Voor nadere informatie: Dhr. B. van Adrichem, directeur, tel.: 071-5892824 (school). De Schakel, Van Alphenplein 6, 2353 BX Leiderdorp - een parttime leerkracht (circa 13 uur) voor de middenbouw Voor nadere informatie: Dhr. L. van Harteveld, directeur, tel.: 071-5890988 (school) 071-5896510 (privé) De Bernardusschool, Kooikerspad 2,2362 EA Zoeterwoude-Rijndijk - een fulltime leerkracht voor de middenbouw (groep 6) - parttime leerkrachten voor groep 5 (639 uur op jaarbasis) en groep 7-8 (465 uui basis) Voor nadere informatie: Dhr. J. de Vette, directeur, tel.: 071-5421600 (school) Westwoud, Veldzichtstraat 17, 2381 BT Zoeterwoude - een parttime leerkracht (circa 19 uur) voor de onderbouw Voor nadere informatie: Mevr. J. Baars, directeur, tel.: 071-5801505 (school) Speciale School voor Basisonderwijs De Wissel. Boerhaavelaan 298, 2334 EZ - een fulltime leerkracht voor een middenbouwgroep - parttime leerkrachten voor een middenbouwgroep (2 dagen) en voor een boven (1 dag). Voor deze functies strekt de opleiding SO tot aanbeveling. Voor nadere informatie: Dhr. I. Silvius, directeur, tel.: 071-5174664 (school). Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - in het bezit zijn van de volledige bevoegdheid; - het vermogen hebben om een optimaal pedagogisch en didactisch klimaat te sch aandacht voor differentiatie en instructie aan de individuele leerling; - de bereidheid hebben om zowel binnen- als buitenschoolse activiteiten te verricl Jj'j een flexibele werkhouding en bereidheid tot samenwerking in teamverband ceni ui - over goede communicatieve vaardigheden beschikken; - de identiteit van de school onderschrijven. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae gaarne dagen richten aan de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, sectorbestuur Prim wijs, Herengracht 48, 2312 LE LEIDEN.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38