'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel L U M C AG 6 MEI 2000 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwen dige geneeskunde ondergebracht. Hartfunctie-afdeling de Hartfunctie-afdeling bestaat de vacature voor e Medisch Technisch Laborant v/m (29 uur per week) 'ac.nr 00.W. 15.18.LD Functie-inhoud: Wij bieden een afwisselende en gevarieerde werkkring waarin in een aantal interne opleidingen is voorzien. Als primaire taak: het zelfstandig verrichten van echocardiografisch onderzoek •n/of verrichten van pacemaker- en ICD-controles. Daarnaast: een aantal basis werkzaamheden zoals assisteren bij fietsergometrieën, het maken van elektrocardiogrammen en administratieve taken. De Hartfunctie-afdeling maakt gebruik van geavanceerde digi gegevensopslag van zowel echobeelden, onderzoeksresul taten als patiëntgegevens. Door de ver doorgevoerde automatisering worden de routine matige handelingen tot een noodzakelijk minimum beperkt. •unctie-eisen: HAVO-diploma met exacte vakken eventueel aangevuld met het diploma doktersassistent, of het diploma radiodiagnostisch laborant of HBO-MBRT; de bereidheid tot het volgen van de benodigde cursussen. Strekt tot aanbeveling: diploma echocardiografie dan wel ervaring op dit gebied: ervaring op het gebied van pacèmakertechniek; diploma ECG en reanimatie; aantoonbare kennis van de medische terminologie; ervaring met het werken met personal computers in een net werkstructuur. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.658,- bruto per maand (schaal RRAZ) bi] een full-time dienstverband. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw drs. E.W. v.d. Haak. hoofdlaborant, en door Dr. PJ.Voogd, medisch hoofd van de Hartfunctie-afdeling 071 - 526 37 10). S Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne onde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 2 'jr Stichting Europdonor De Stichting Europdonor onderhoudt de Nederlandse Been- mergbank, bemiddelt bij onverwante beenmergtransplantaties ni< en is verantwoordelijk voor de coördinatie van alle aspecten aangaande beenmergafnames en -vervoer naar het transplanta tiecentrum. Tevens is Europdonor verantwoordelijk voor een expertise centrum dat een netwerk onderhoudt tussen HLA-laboratoria. regionale bloed- en beenmergdonorbanken. De stichting zoekt een: Medisch Secretaresse m/v |(20 uur per week) Vac. nr. 00. W. 14.18.LD De nieuwe medewerker wordt belast met administratieve taken ter ondersteuning van de afdeling Donorbeheer en Afname- centrum. Functie-inhoud: - voert eenvoudige (standaard) correspondentie; - maakt afspraken met donors voor keuring en opname en bereidt de opname administratief voor; - verricht tekstverwerkingswerkzaamheden aan de hand van concepten; - voert administratieve donorgegevens in, in geautomatiseerde bestanden/systeemdelen, - onderhoudt contacten met Nederlandse bloedbanken over beenmergdonors; - bedient telefoon, fax en kopieermachine; - verricht archiefwerkzaamheden. Functie-eisen: - MBO, (medisch) secretariële richting; - kennis van en vaardigheden met tekstverwerking en data- invoer (Windows'98/Word/Excel); - kennis van vreemde talen, met name Engels. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f3.833,- bruto per maand (schaal 5 RRAZ) bij een full-time dienstverband. Inschaling is afhankelijk van leeftijd. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door Anne-Marie van Walraven, coördinator Stichting Europ donor (071 -526 80 02). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heel kunde, Anesthesiologie,Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie en Revalidatie. Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivi- sionele centra, te weten: het Centrum Eerste Hulp, het Opera tiekamer-centrum, het Intensive Care Centrum, alsmede de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken, het Laborato rium grote proefdieren en het Laboratorium voor bewegings analyse. Heelkunde Voor het stafsecretariaat van de afdeling Heelkunde zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Secretaresse m/v (fulltime, 36 uur per week) Vac.nr. 00.L.27.18.LD Functie-inhoud: - het verrichten van secretariaatswerkzaamheden voortvloei end uit patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek; - het bijhouden van de agenda van de stafartsen; - het verzorgen van de correspondentie (Nederlands/Engels); - het voorbereiden van congressen, symposia, conferenties, vergaderingen en onderwijsactiviteiten; - het van concept of band typen van wetenschappelijke publicaties, syllabi en teksten voor lezingen. Functie-eisen: - HAVO-A/WO-diploma; - diploma medisch secretaresse, bij voorkeur NAMS; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met tekstverwerking en databestanden; - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; - enige jaren relevante ervaring; - flexibiliteit en zelfstandigheid; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.222,- bruto per maand (schaal A6). Dienstverband: De aanstelling geschiedt vooralsnog voor een periode van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C.F.M. Hanselman-Verbeek, managementassistent Heelkunde (071 -526 40 05). DIVISIE 3 Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Huidziekten, Oogheelkunde. Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Verloskunde, Gynaecologie, Psychiatrie, Pathologie, Neurologie. Neurochirur gie, Huisarts- enVerpleeghuisgeneeskunde Vu Afdeling Verloskunde De afdeling Verloskunde van het LUMC omvat de secties pre natale diagnostiek, intra-uteriene behandelingen perinatologie. Er wordt intensief samengewerkt met de afdeling Gynaecologie, Kindergeneeskunde, Klinische Genetica en Immunohematologie van het LUMC. In het LUMC bevallen per jaar ca. 1.600 vrouwen. Het betreft hier zowel fysiologische als medium- en high-risk bevallingen. De medische staf van de afdeling Verloskunde wordt gevormd door 8 gynaecologen die zowel administratief als secretarieel ondersteund worden door de stafsecretaressen. Ten behoeve van het stafsecretariaat is er een vacature voor een: Secretaresse B m/v (22 uur per week) Vac.nr. 00.J.07.18.LD Functie-inhoud: - agendabeheer voor diverse stafgynaecologen; - voorbereiden, notuleren en uitwerken van vergaderingen; - behandelen van in- en uitgaande post; - organisatorisch werk ten behoeve van patiëntenzorg, onder wijs en wetenschappelijk onderzoek; - het beantwoorden van de telefoon; - verrichten van tekstverwerkingswerkzaamheden t.b.v. com plexe patiëntenzorgcorrespondentie. Functie-eisen: - MBO secretariële richting; - ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling; - ervaring met Microsoft Office-pakket; - ervaring met medische terminologie; - kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; - accuratesse en flexibiliteit. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.222,- bruto per maand (schaal 6) bij een volledige aanstelling, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw I. Bekker, stafsecretaresse. Verloskunde (071 -526 28 96) en door mevrouw A. van Rooden, hoofd organisatie polikliniek en stafsecretariaat Verloskunde (071 - 526 58 40 of pieper 8914). DIVISIE 3 Kinder- en Jeugdcentrum De administratief-secretariële organisatie van de afdeling Kin dergeneeskunde is onderverdeeld in een tweetal secretariaten, te weten het stafsecretariaat en het patiëntenzorgsecretariaat. Het patiëntenzorgsecretariaat bestaat uit het klinieksecretariaat en het poliklinieksecretariaat. Aan de werkzaamheden binnen het klinieksecretariaat wordt leiding gegeven door het ver pleegkundig hoofd van de betreffende afdeling. Ten behoeve van het klinieksecretariaat van de afdeling Neona tologie wordt gevraagd een: Medisch Secretaresse B m/v (28 uur per week) Vac.nr. 00.N.15.18.LD Functie-inhoud: - het verzorgen van de administratieve afwikkeling bij opname en ontslag van patiënten, inclusief het typen van de ontslag brieven; - het regelen van afspraken binnen het LUMC en met andere ziekenhuizen; - het aanvragen van laboratoriumonderzoeken, röntgenfoto's, consulten etc. en het verzorgen van de uitslagen; - het ontvangen en te woord staan van familieleden; - het notuleren van besprekingen, - overige werkzaamheden t b v. de afdeling. Functie-eisen: - MAVO-/HAVO-diploma aangevuld met de cursus Medische Administratie danwel NAMS-opleiding; - kennis van de medische terminologie; - positieve instelling, goed kunnen werken in teamverband en goede contactuele eigenschappen; - ervaring met kliniekwerkzaamheden strekt tot aanbeveling: - ervaring met geautomatiseerde systemen; - goede typevaardigheid; - kennis van vreemde talen, met name Engels. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.833,- (schaal 5) bruto per maand bij een volledige aanstelling, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst vooralsnog voor de duur van I jaar. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M.G. de Taeye-Veldhuijzen, verpleegkundig hoofd, afdeling Neonatologie van het Kinder- en Jeugdcentrum (071-526 28 28). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33